Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2016., 08:05   #4101
Mislim da smo vrlo vrlo blizu skoka.........evo kako to izgleda kad se pogleda kroz TA

https://pbs.twimg.com/media/Cy8m6I1XUAEXiTD.jpg:large

Tko želi (do)kupiti zadnji mu je čas.......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 06.12.2016., 09:55   #4102
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ne znaš koja govnara je gora, Zcash ili Ethereum........bojim se da ni jedna ni druga nemaju perspektive........imho......ali pratiti ćemo pa ćemo vidjeti.......

Ethereum je Vitalik i naročito onaj njegov Tuole ujebo s spašavanjem njihovog nedonoščeta DAOa, i hard-forkovima, a predstavljanje Zcash-a je nešto najgore organizirano što sam vidio u zadnjih 5 godina.......bio sam zainteresiran za mining dok nisam vidio koliko je to pokvareno složeno........
28.11. cijena ETHa je bila 8,80usd......sada je 6,47usd.........

a Zec se sa 100 usd ( od 25.11. do danas) prepolovio......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 07.12.2016., 13:45   #4103
http://www.cnbc.com/2016/12/07/bitco...rocketing.html

The price of Bitcoin could hit more than $2,000 in 2017 driven by expectations that U.S. President-elect Donald Trump may introduce economic stimulus policies, which could send inflation soaring and propel the dollar to record highs, a report from Saxo Bank claims.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 07.12.2016., 14:09   #4104
Nevjerojatno je da svaki punch line u svakom razgovoru o BTC-u zavrsava sa Kinom. Krene sa: "Amerika, dolar bla bla", i onda zavisi sa :"sto ce napraviti Kinezi i slicna trzista"
Jer sa jebenim kinezima stvarno ne znas kad ce partija donjeti neku ful glupu odluku jer im se cini da ce sa nekim lakim i brzim rijesenjem rijesiti problem koji imaju.
Mogu se okrenuti BTC-u i lansirati ga visoko, al mogu mu skociti i za vrat ako skuze da se previse ljudi kaci na njega a oni nemaju kontrolu.
stjepan21 is offline  
Old 07.12.2016., 19:40   #4105
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno je da svaki punch line u svakom razgovoru o BTC-u zavrsava sa Kinom. Krene sa: "Amerika, dolar bla bla", i onda zavisi sa :"sto ce napraviti Kinezi i slicna trzista"
Jer sa jebenim kinezima stvarno ne znas kad ce partija donjeti neku ful glupu odluku jer im se cini da ce sa nekim lakim i brzim rijesenjem rijesiti problem koji imaju.
Mogu se okrenuti BTC-u i lansirati ga visoko, al mogu mu skociti i za vrat ako skuze da se previse ljudi kaci na njega a oni nemaju kontrolu.
Nisi valjda sve čitao?

Nema potrebe čitati sva lupetanja mainstream medija, rijetko tko zaslužuje da ga se prati s pažnjom.......

U Indiji i Nigeriji se BTC prodaje za preko 900, pa i 1200usd........BTC je puno više od nekog pojedinačnog tržišta pa bila to i Kina.........

Dvoumio sam se da li uopće da stavim tekst na forum, pa je prevagnuo argument za, da se vidi da i mainstream ekipa itekako prati zbivanja s BTC i blockchain tehnologijom, a mnogi su već unutra...........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 07.12.2016., 19:48   #4106
Volim procitati, ponajvise zato jer se radi o cnbc-u. Da vidim na kojoj razini to prate u mainstream-u. I to moze biti onako dobar pokazatelj....kad se ozbiljno pocne pricati o BTC-u a da nije:
"narasto je za 10000%!!! KUPUJTE!"
ili
"jao propala burza, bitcoin gori, spasavaj se tko moze! Skacite van!!!!!!UPITNIK"
Ak se u mainstream-u pocne pricati o tomeonak ozbiljno, sa plusevima i minusima, sa cinjenicama i korektnim tehnickim podacima...mislim da to samo cementira neki zdravi rast na racun toga sto ce se prosiriti potraznja.
stjepan21 is offline  
Old 07.12.2016., 20:05   #4107
To je ok pristup.......

A inače BTC može i preko 3000usd u 2017. godini........barem što se mene tiče........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 07.12.2016., 23:03   #4108
@kucilo
odakle ti takve prognoze?
naravno, i meni bi bilo drago, ali ne pretvaram se da sam vidovit.

sjecam se da je neki kolega cca mjesec dana prije halvanja isto tako lupao bolesne cifre, pa sam ga pitao isto.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 08.12.2016., 10:17   #4109
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
@kucilo
odakle ti takve prognoze?
naravno, i meni bi bilo drago, ali ne pretvaram se da sam vidovit.

sjecam se da je neki kolega cca mjesec dana prije halvanja isto tako lupao bolesne cifre, pa sam ga pitao isto.
To ti je rezultat moje vlastite analitike, praćenja ljudi za koje se uvjeriš da imaju fenomenalan track record, te praćenja makroekonomije, forexa, geopolitike, politike, događanja u Indija i posvuda okolo, kao i nastojanja elita da uvedu cashless society.........12 satno dnevno praćenje svega što se u financijskom svijetu događa..........

Krvavi rad za PCijem
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 09.12.2016., 22:36   #4110
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
kao i nastojanja elita da uvedu cashless society.........

Krvavi rad za PCijem
ovo je dobar "prodajni" argument

znaš li kako kinezi stoje tim ludim brijama po pitanju cashless društva?

A poslovanje u bankma je svakim danom sve kompliciranije zbog miljon zakona i pravila gdje se svim silama trude pratiti lovu kako bi država mogla staviti šape na istu... tako da je i to plus

btw.
graf izgleda prekrasno

tako mi je bilo žao što ga nisam kupovao po 20-30$ kad sam ga prvi put vidio, a brijem da bi mi sad moglo biti bad što nisam uzimao po 700 kad na proljeće "bude" preko 2000$

Uglavnom ja sam bullish na Bitcoin.
Mogu li se kupiti opcije možda?
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Old 10.12.2016., 08:59   #4111
Opcija nema, ali kladiti se na pad cijene možeš, ulogiraš se na neku od burzi BTCa, i šortaš ga do mile volje........

Btw to s prodajnim argumentom ti je promašaj ( barem što se mene tiče ), od mene ga sigurno nitko neće kupiti na 2000 usd.........za ostale ne mogu jamčiti.........

Jel znaš ti možda kako s brijama oko cashless societyija stoje indijaci, iako ih je 500 mil bez pitke vode, a 300 mil je nepismeno.......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 10.12.2016., 10:41   #4112
haha, kucilo, nisu indijanci, nego indijci.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 10.12.2016., 11:14   #4113
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Opcija nema, ali kladiti se na pad cijene možeš, ulogiraš se na neku od burzi BTCa, i šortaš ga do mile volje........

Btw to s prodajnim argumentom ti je promašaj ( barem što se mene tiče ), od mene ga sigurno nitko neće kupiti na 2000 usd.........za ostale ne mogu jamčiti.........

Jel znaš ti možda kako s brijama oko cashless societyija stoje indijaci, iako ih je 500 mil bez pitke vode, a 300 mil je nepismeno.......
kad sam spomenuo "prodajni argument" aludirao sam na cinjenicu da bi mu vrijednost mogla rasti zbog toga što je globalni trend ukidanje gotovine i praćenje svih živih i neživih transakcija, s BTCom si tu 99,9999999% zicer, ne kažem da se ljudino nužno moraju baviti necim ilegalnim nego ce ljudi sve vise treziti privatnost, a BTC ju daje.

Ne razumijem pitanje u vezi Indijaca?
misliš na cinjenicu da nuzdu vrše u kanalizacijske otvore po ulicama pa je suludo pričati o cashless societyu ili nešto treće?
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Old 10.12.2016., 12:26   #4114
Onda sve 5........

Što se tiče indijaca, aludirao sam na nevjerovatnu bahatost elita koje vode svijet, pa ljude koji nisu u mogućnosti živjeti u bezgotovinskom društvu, na silu tjeraju u takvo što........

Baš me zanima kako će to završiti........

A ako želiš biti long na BTC možeš i to odraditi na burzama, Poloniex daje takvu mogućnost uz margin......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 12.12.2016., 12:17   #4115
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
...od mene ga sigurno nitko neće kupiti na 2000 usd....
Jedno teoretsko pitanje....kad bi prodao BTC? Dal ga smatras nekom dugotrajnom ustedevinom, pa ces ga koristiti kad zatreba, ili si si postavio neki plafon nakon kojeg ces ga unovciti ili pak imas neki minimum vremena koji ga neces dirati kud puklo da puklo? Ili nesto cetvrto?
stjepan21 is offline  
Old 12.12.2016., 17:23   #4116
Quote:
stjepan21 kaže: Pogledaj post
Jedno teoretsko pitanje....kad bi prodao BTC? Dal ga smatras nekom dugotrajnom ustedevinom, pa ces ga koristiti kad zatreba, ili si si postavio neki plafon nakon kojeg ces ga unovciti ili pak imas neki minimum vremena koji ga neces dirati kud puklo da puklo? Ili nesto cetvrto?

Pitanje je jako teško, jer u igri je podosta faktora o kojima to ovisi, ali recimo da ga ne planiram prodavati do 2025. godine/targeta.........ovisno što bude prije.......

Target ti ne mogu napisati, jer je dosta šokantan ali ako želiš mogu ti ga poslati na pm
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 12.12.2016., 23:54   #4117
Nema potrebe. Long term igra znači
stjepan21 is offline  
Old 13.12.2016., 07:42   #4118
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post

Target ti ne mogu napisati, jer je dosta šokantan ali ako želiš mogu ti ga poslati na pm
Ajd ga napiši, nemoj biti tako tajanstven. Ne vjerujem da ćeš utjecati na nečiju odluku o prodaji/kupnji objavom na forum.hr-u.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Old 13.12.2016., 08:58   #4119
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Ajd ga napiši, nemoj biti tako tajanstven. Ne vjerujem da ćeš utjecati na nečiju odluku o prodaji/kupnji objavom na forum.hr-u.


Nije poanta u tajanstvenosti i utjecanju na nečiju odluku, nego ne želim raspravljati o PT-u s vama ostalima.......vi se držite svojeg
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 13.12.2016., 18:05   #4120
Danas jako sporo potvrđuje transakcije. Evo prošla dva sata a još 0/3 confirmation. Prvi put mi je da tako dugo čekam. Gledam tu https://blockchain.info/unconfirmed-transactions ima oko 18 000 unconfirmed. Zanima me ako je sad tako, kad za bitcoin zna 1% ljudi, kako će biti kad ga prihvati masa ljudi?
Argentinac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.