Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2009., 10:52   #3161
Quote:
Chloe k kaže: Pogledaj post
Confused sam....imam sve standardne simptome koji mogu biti znakovi trudnoće i M tako da se nisam ništa previše uzbuđivala. I sve tako dok me jutros oko 7 nije probudila bol u trbuhu kao da ću dobiti (a trebam dobiti u subotu i točna mi je kao sat). Otišla sam na wc i skužila točkice krvi. Ali doslovno točkice koje su nakon toga nestale i sad niti me boli nešto niti krvarim ???????
Mislim da ćeš ju ipak dobiti...a i simptomi ti dolaze najčešće tek iza kašnjenja, osim bola u prsima (koja je ista kao i pred M i kao simptom T) i po češćem piškinju i slini u ustima...al sve to može biti i kao posljedica dolaženja M.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 11:33   #3162
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Prvi put kad se može plod vidit na Ult. je oko 5-6 tj. T.
Znači, menga ti mora kasnit oko cca 4tj. da bi se na ult. mogla ustanovit T.

Ovako ti izgleda oko 6.tj.

Opet se samo ubacujem, ali pliiiz odgovorite. Znači, ako se na ultrazvuku vidi oko 5.tj., koji je najraniji period kad se može test raditi? Iso 5.tj ili ranije, kasnije??
__________________
Čije je jaje?
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 11:45   #3163
Quote:
BeautifullyChaotic kaže: Pogledaj post
Opet se samo ubacujem, ali pliiiz odgovorite. Znači, ako se na ultrazvuku vidi oko 5.tj., koji je najraniji period kad se može test raditi? Iso 5.tj ili ranije, kasnije??
test je najbolje napraviti nakon što ti menga kasni ...nekima pokaže odmah drugi dan kašnjenja a nekima još kasnije....sve zavisi kad se začeče desilo.

ja sam u sva tri puta radila drugi dan kašnjenja menge i bio je +
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 11:52   #3164
Quote:
Chloe k kaže: Pogledaj post
Confused sam....imam sve standardne simptome koji mogu biti znakovi trudnoće i M tako da se nisam ništa previše uzbuđivala. I sve tako dok me jutros oko 7 nije probudila bol u trbuhu kao da ću dobiti (a trebam dobiti u subotu i točna mi je kao sat). Otišla sam na wc i skužila točkice krvi. Ali doslovno točkice koje su nakon toga nestale i sad niti me boli nešto niti krvarim ???????
Oko 8 do 10 dana nakon ovulacije neke žene mogu imati lagano krvarenje, koje se može poklopiti sa vremenom kada bi trebalo početi menstrualno krvarenje. Neke čak to mogu i zamijeniti za slabu mjesečnicu. Ovo krvarenje može biti rezultat usađivanja oplođene jajne stanice u maternicu.

znači moguće je da je kod tebe to bila implantacija
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 12:39   #3165
ja sam dobila liječnički odgovor da se trudnoća može vidjeti unutar dva tjedna...
mawa :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 12:47   #3166
Quote:
mawa :) kaže: Pogledaj post
ja sam dobila liječnički odgovor da se trudnoća može vidjeti unutar dva tjedna...
dva tjedna čega? od začeća?
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 13:04   #3167
unutra 2 tjedna ali kojom pretragom,kucnim testom,analizom krvi ili ultrazvukom?

uglavnom ja sam napravila test (intim plus) i negativan je ali ja sam i dalje skepticna,paranoicna
da napravim jos koji test ili nema potrebe
paola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 13:29   #3168
Quote:
paola kaže: Pogledaj post
unutra 2 tjedna ali kojom pretragom,kucnim testom,analizom krvi ili ultrazvukom?

uglavnom ja sam napravila test (intim plus) i negativan je ali ja sam i dalje skepticna,paranoicna
da napravim jos koji test ili nema potrebe
Mislim da nema potrebe....

A tako ranu T mislim da je moguće ustanovit jedino pomoću krvi...
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 14:38   #3169
Quote:
paola kaže: Pogledaj post
unutra 2 tjedna ali kojom pretragom,kucnim testom,analizom krvi ili ultrazvukom?

uglavnom ja sam napravila test (intim plus) i negativan je ali ja sam i dalje skepticna,paranoicna
da napravim jos koji test ili nema potrebe

ultrazvukom...
mawa :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 15:17   #3170
Cure, od kojeg dana dpo mogu beta HcG vadit????
Lepa26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 15:37   #3171
Saznala 11-12 dan dpo!........ko će to dočekat....
Lepa26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 15:58   #3172
10ak dana poslije kasnjenja menstruacije..
i jel neko zna jel ovaj podatak o uzv točan? neko s iskustvom??
mawa :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:00   #3173
ja sam na prvi uzv išla 10-tak dana nakon kašnjenja menge... al prije sam doma radila test koji je bio pozitivan... zatrudnjela sam oko 12.7. a na pregled išla 13.8. , tad sam bila trudna 5+6 i sve mi se vidjelo, i plod i srčeko!
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:03   #3174
Quote:
mawa :) kaže: Pogledaj post
10ak dana poslije kasnjenja menstruacije..
i jel neko zna jel ovaj podatak o uzv točan? neko s iskustvom??
Ako si tek 2 tj. trudna nema šanse da se ult. to vidi....jer se još nije formirala plodna voda koja bi se ult. vidjela...to je veliko ko zrno graška, tak da nema šanse...

Dal ti želiš dijete? Ili ne?
Ako želiš, smiri se, ako je, doznat ćeš....
Ako ne želiš...ne znam koje namjere onda imaš..
Previše paničariš...
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:07   #3175
mawa ja ne kužim zašto paničariš,nemoguće da si ostala trudna ako je dečko gurnuo prst... to sam ti već napisala. nisi trudna ma garant nisi. BE COOL.
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:07   #3176
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
ja sam na prvi uzv išla 10-tak dana nakon kašnjenja menge... al prije sam doma radila test koji je bio pozitivan... zatrudnjela sam oko 12.7. a na pregled išla 13.8. , tad sam bila trudna 5+6 i sve mi se vidjelo, i plod i srčeko!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja sam danas 5+6 i idem na prvi pregled. Ne nadam se za srčeko jer druge cure puno kasnije čuju, ali ako bude
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:09   #3177
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja sam danas 5+6 i idem na prvi pregled. Ne nadam se za srčeko jer druge cure puno kasnije čuju, ali ako bude
ni ja se nisam nadala, al eto moj mali me iznenadio! srčeko je lupalo tutututututu ko da vlak prolazi...
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:09   #3178
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
mawa ja ne kužim zašto paničariš,nemoguće da si ostala trudna ako je dečko gurnuo prst... to sam ti već napisala. nisi trudna ma garant nisi. BE COOL.
očito sam nekaj propustila
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:24   #3179
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Ako si tek 2 tj. trudna nema šanse da se ult. to vidi....jer se još nije formirala plodna voda koja bi se ult. vidjela...to je veliko ko zrno graška, tak da nema šanse...
ja sam bila na uzv-u sa 5+5 i vidjela se GV i ŽV al bez EO....
a sa 7+6 se vidjelo sve plus KČS
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:58   #3180
upravo se vratih od ginekologice...
ne zelim lindy...
rekla mi je da mi je preskočila ovulacija,odnosno nije mi prsnula nekakva cista koja je narasla do 3 cm.dobila sam hormonske tablete koje će potaknut mengu.
tako daaaa...nisam trudna....iako se to,i da je,na uzv nije moglo ni vidjet bar prema vama
mawa :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.