Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2011., 10:13   #4001
prekrasno je! i gumbeki uz margarete, jako zanimljiva kombinacija boja, bravo!
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 10:18   #4002
Quote:
butterfly307 kaže: Pogledaj post
i mi smo u sali imali margarete u boji - evo par slikica, možda dobiješ još kakvu ideju:
http://images15.fotki.com/v235/photo...43/1322-vi.jpg
http://images51.fotki.com/v278/photo...43/1289-vi.jpg
http://images54.fotki.com/v29/photos...43/1292-vi.jpg

ako ćeš imati cvjećarku, pretpostavljam da je najjednostavnije da ona to sama nabavi. ne znam koliko se tu može uštedjeti jer ja se nisam ni raspitivala o toj mogućnosti tako da po tom pitanju baš ne mogu pomoći...
jako jako jako lijepo i efektno ja ću imati bijele margarete i zelene gumbeke u obliku kugle na stolu
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 10:44   #4003
Quote:
butterfly307 kaže: Pogledaj post
i mi smo u sali imali margarete u boji
ako ćeš imati cvjećarku, pretpostavljam da je najjednostavnije da ona to sama nabavi. ne znam koliko se tu može uštedjeti jer ja se nisam ni raspitivala o toj mogućnosti tako da po tom pitanju baš ne mogu pomoći...
Hvala, ali našla sam vrlo povoljno orhideje pa ću imati samo njih. Po granu orhideje pričvešćenu od baze do vrha svječnjaka (svaki će svječnjak biti s orhidejom različite boje tako sam dobila taj efekt razigranosti), revere za mladoženju i kumove isto po jedan cvijet orhideje i sada razmišljam da umjesto aranžmana na našem stolu stavim samo kuglu (vazu) sa granama orhideja i sa svake strane te kugle pobacam u dužinu cvjetove orhideja pomješane sa lučicama (jer na našem stolu neće biti svječnjaka), što mislite ? Da li da onda u tu kuglu stavim jednobojne ili raznobojne orhideje ?
__________________
Nikad ne reci nikad !

Zadnje uređivanje duda : 19.10.2011. at 10:55.
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 11:11   #4004
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
prekrasno je! i gumbeki uz margarete, jako zanimljiva kombinacija boja, bravo!
Quote:
buhac kaže: Pogledaj post
jako jako jako lijepo i efektno ja ću imati bijele margarete i zelene gumbeke u obliku kugle na stolu
hvala!

Quote:
duda kaže: Pogledaj post
Hvala, ali našla sam vrlo povoljno orhideje pa ću imati samo njih. Po granu orhideje pričvešćenu od baze do vrha svječnjaka (svaki će svječnjak biti s orhidejom različite boje tako sam dobila taj efekt razigranosti), revere za mladoženju i kumove isto po jedan cvijet orhideje i sada razmišljam da umjesto aranžmana na našem stolu stavim samo kuglu (vazu) sa granama orhideja i sa svake strane te kugle pobacam u dužinu cvjetove orhideja pomješane sa lučicama (jer na našem stolu neće biti svječnjaka), što mislite ? Da li da onda u tu kuglu stavim jednobojne ili raznobojne orhideje ?

ovako nesto
? Fora mi je u kombinaciji s ovom travom..
hoćeš imati samo jednu kuglu ili više njih? ako će biti jedna onda bih ja samo jednu boju... zapravo, ovisi koliko sve skupa boja misliš pomiješati i koje boje...
ja ne bih više boja u jednu vazu/kuglu, radije više vaza/kugli pa onda u svaku staviš orhideju svoje boje. Npr. ovako
butterfly307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 11:33   #4005
Niti jedno, grane bi trebale viriti iz kugle i blago sa strane padati prema dolje...nažalost nisam uspjela naći takvu sliku na internetu. Bit će samo jedna kugla na centralnoj poziciji ispred nas. Dala si mi ideju da u visoke čaše stavim po jednu granu i da ih stavim ispred kumova u istoj liniji sa kuglom a između pobacati cvjetove orhideja i lučice...
Tako bi to nekako trebalo izgledati (točkice su cvjetovi orhideja i lučice, I je čaša sa granom orhideja a U je kugla)

.......I......U......I.......
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 11:56   #4006
pozdrav udavače

jel mi neka od vas može savjetovati neku cvjećarku u splitu koja nije jako skupa, a onako - maštovita je i ima dara! mislim, ja imam milijun ideja, al sve to sklopit u jednu ideju je nemoguće bez nečije pomoći! boja vjenčanja će bit crveno bijela! pozivnice će bit crvene sa bijelim cvjetićima, reveri će bit crveno bijeli, mašne na stolicama i til na stolu - crveni! i sad se naravno mislim oko cvijeća - kako uredit salu!

ja bi voljela ruže! moj buket bi bile gusto zbijene crvene ruže, eventualno sa prozirnim kamenčićima i savijenim zelenim travkama! a po sali nemam baš konačnu ideju kako ukrasit stolove! htjela bi i cvijeće i svjećice! e sad...dal da dekoracija bude bijela, obzirom da će preko stola bit crveni til? ili kako? imate kakve prijedloge kako ukrasit stolove? i ima li koje cvijeće da je jeftinije od ruža, a imat će isto lijepi efekt u sali?

i da, kako se otprilike kreću cijene kod svjećarki? koliko ste vi plaćale cvijeće na čitavom piru?

upomoć

Brajdzila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 19:52   #4007
Quote:
duda kaže: Pogledaj post
Niti jedno, grane bi trebale viriti iz kugle i blago sa strane padati prema dolje...nažalost nisam uspjela naći takvu sliku na internetu. Bit će samo jedna kugla na centralnoj poziciji ispred nas. Dala si mi ideju da u visoke čaše stavim po jednu granu i da ih stavim ispred kumova u istoj liniji sa kuglom a između pobacati cvjetove orhideja i lučice...
Tako bi to nekako trebalo izgledati (točkice su cvjetovi orhideja i lučice, I je čaša sa granom orhideja a U je kugla)

.......I......U......I.......
zvuči lijepo...
svakako stavi slikice nakon svadbe...
drago mi je ako sam pomogla...
butterfly307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 20:15   #4008
Naravno da jesi i hvala ti, stavit ću slike čim dođem k sebi nakon svadbe
Već sam bila u iskušenju da stavim slike slikane za zahvalnice ali ne želim riskirati da ih netko vidi (nikad se ne zna tko je na forumu ).
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 21:13   #4009
Butterflay, baš su ti lijepi bili aranžmani. Slatki i razigrani. I čini mi se sala jako lijepom. Gdje je to, ako se smije znati?
Da se odmah nadovežem i na svoje aranžmane. Kukala sam tu prošli tjedan kako nikako ne uspijevam naći cvjećarku koja mi odgovara, pa eto, odlučila sam se danas ipak za Mirelu. Složila mi je probne uzorke aranžmana, svidjelo mi se kako je to odradila, cijena mi je dosta prihvatljiva; kaparila, i eto sad čekam još svadbu. Mislim da će sve super izgledati. Radila je uzorke isključivo po mojoj ideji i želji, dodala je još neke zanimljive završne detalje i to je to. Ja jako zadovoljna.
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 21:34   #4010
Hvala Olivera!
Sala je na Krku, u hotelu Malin u Malinskoj.
butterfly307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 11:55   #4011
Jučer sam ipak naručila aranžman za naš stol od samih orhideja (roza-bijelih i zelenih) ostalo je ostalo isto, sama ću dekorirati svječnjake i salu.
__________________
Nikad ne reci nikad !

Zadnje uređivanje Mayo : 21.10.2011. at 12:05. Reason: izbrisana reklama u prethodnom postu
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:43   #4012
Pozdrav,trebam malu pomoć,nadam se da sam na dobroj temi iako pitanje nije skroz vezano uz cvijeće,ako nisam uputite me kamo da postavim pitanje,ovako,sami dekoriramo salu,no iznajmila sam od cvjećarke vaze u koje bi trebale ići one gel kuglice i kockice i u njih jedna ruža,ono što mene sad zanima je u kojem omjeru pomiješati te kuglice i vodu da one nabubre,cvjećarka mi je pokazala neku posudu kao koliko bi njih trebalo ispasti kad upiju vodu no ipak nisam sigurna u kojim to omjerima staviti močiti,ili je to manje bitno?ili što više vode stavim to će njih biti više ili što?hvala...
Lea3107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:45   #4013
to će ti ona reći
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 01:37   #4014
Quote:
Lea3107 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,trebam malu pomoć,nadam se da sam na dobroj temi iako pitanje nije skroz vezano uz cvijeće,ako nisam uputite me kamo da postavim pitanje,ovako,sami dekoriramo salu,no iznajmila sam od cvjećarke vaze u koje bi trebale ići one gel kuglice i kockice i u njih jedna ruža,ono što mene sad zanima je u kojem omjeru pomiješati te kuglice i vodu da one nabubre,cvjećarka mi je pokazala neku posudu kao koliko bi njih trebalo ispasti kad upiju vodu no ipak nisam sigurna u kojim to omjerima staviti močiti,ili je to manje bitno?ili što više vode stavim to će njih biti više ili što?hvala...
ja sam isprobala doma pa sam znala koji mi je omjer najbolji
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 13:56   #4015
Može mala pomoć? Koje se cvijeće nalazi u ovome aranžmanu? Ako se ne varam, vidim liziantuse, ali dalje ne znam.

http://imageshack.us/photo/my-images/845/ovaa.jpg/
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 15:38   #4016
ak se ne varam, mislim da su anemone i ranunkule (dal se tak piše?)
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 18:53   #4017
Puno puno hvala!
Je li moguće da tog cvijeća bude na početku 10. mjeseca? Je li ih netko imao možda? Vidim da su ranunkule dostupne cijele godine, ali za ovo dvoje ne znam.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 12:43   #4018
bozuri

Curke, da li mozda koja od vas zna kolika je cijena bozura krajem svibnja.
Postavila sam upit jednoj cvjecarni u Zadru, koja mi je dala cijenu od 50-70 kuna po komadu. Skoro sam opala sa svoju pozadinu kad sam procitala ponudu. Mislila sam da je cijena niza jer je tad sezona.
kyra_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 12:48   #4019
Quote:
kyra_zg kaže: Pogledaj post
Curke, da li mozda koja od vas zna kolika je cijena bozura krajem svibnja.
Postavila sam upit jednoj cvjecarni u Zadru, koja mi je dala cijenu od 50-70 kuna po komadu. Skoro sam opala sa svoju pozadinu kad sam procitala ponudu. Mislila sam da je cijena niza jer je tad sezona.
Meni su rekli da je cijena božura u sezoni cca 30 kn po komadu. U zg.
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 12:54   #4020
Quote:
olivera0 kaže: Pogledaj post
Meni su rekli da je cijena božura u sezoni cca 30 kn po komadu. U zg.
Postavila sam i upit u par cvjecarni po Zg-u. Sad me bas zanima njihova cijena.
kyra_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.