Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 13:10   #1
Inteligencija vs ljes

Nekad davno negdje sam procital da inteligentnije osobe teze krenu u ljubavne vode, dakle duze im treba da si nadu partnera, da zavole nekog, treba im duze za probaju sex, itd..

E sad ako je vjerovati testovima inteligencije (bez lazne skromnosti) ja sam natprosjecno inteligentan i dok se sjetim svojih ljubavnih pocetaka mogu samo reci mili Boze, kao prvo jako kasno sam si nasao curu i ne zato jer sam ruzan ili neki shit, nego upravo jer sam razmisljao previse o tome, vagao svaku odluku i slicne bedastoce, jos mi sad dode da se lupam po glavi kako sam odbio jednu curu u srednjoj skoli radi banalnog (ali onda mi je bil strasno vazan) razloga, a cura je bila da prste polizes, itd recimo jos nisam bil s par cura jer isto nalazil glupe razloge, previse razmisljal, brinul se i ono, nekad fakat mislim da bi bolje bilo da sam bil neki tip glup ko kurac.

Naravno cisto sumnjam da bude neki forumas rekel sad "e ja sam glup ko kurac i naso sam si curu u 5 razredu" ali me svejedno zanima vase misljenje.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Old 15.01.2008., 13:13   #2
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Nekad davno negdje sam procital da inteligentnije osobe teze krenu u ljubavne vode, dakle duze im treba da si nadu partnera, da zavole nekog, treba im duze za probaju sex, itd..

E sad ako je vjerovati testovima inteligencije (bez lazne skromnosti) ja sam natprosjecno inteligentan i dok se sjetim svojih ljubavnih pocetaka mogu samo reci mili Boze, kao prvo jako kasno sam si nasao curu i ne zato jer sam ruzan ili neki shit, nego upravo jer sam razmisljao previse o tome, vagao svaku odluku i slicne bedastoce, jos mi sad dode da se lupam po glavi kako sam odbio jednu curu u srednjoj skoli radi banalnog (ali onda mi je bil strasno vazan) razloga, a cura je bila da prste polizes, itd recimo jos nisam bil s par cura jer isto nalazil glupe razloge, previse razmisljal, brinul se i ono, nekad fakat mislim da bi bolje bilo da sam bil neki tip glup ko kurac.

Naravno cisto sumnjam da bude neki forumas rekel sad "e ja sam glup ko kurac i naso sam si curu u 5 razredu" ali me svejedno zanima vase misljenje.
Ja sam glupa k'o kurac i prvi put sam se zaljubila u maloj skoli, sa nekih 6 godina.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 15.01.2008., 13:14   #3
Dragi moj, postoje različite vrste inteligencije, a ti za ovu emocionalnu očito ispod prosjeka
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 15.01.2008., 13:17   #4
Quote:
poduzetna kaže: Pogledaj post
Dragi moj, postoje različite vrste inteligencije, a ti za ovu emocionalnu očito ispod prosjeka
zašto? možda fakat ima nekaj u tome. sad kad malo pretresem svoje društvo, fakat oni inteligentniji uglavnom samuju
Žulaj is offline  
Old 15.01.2008., 13:17   #5
ne sjećam se točno kad sam se prvi put zaljubila..ali otprilike sam kao i Morti glupa ko kurac..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 15.01.2008., 13:17   #6
kako sam ja skuzila iz tvog teksta, ti si, da prostis, kreten.
fat slut is offline  
Old 15.01.2008., 13:18   #7
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Nekad davno negdje sam procital da inteligentnije osobe teze krenu u ljubavne vode, dakle duze im treba da si nadu partnera, da zavole nekog, treba im duze za probaju sex, itd..

E sad ako je vjerovati testovima inteligencije (bez lazne skromnosti) ja sam natprosjecno inteligentan i dok se sjetim svojih ljubavnih pocetaka mogu samo reci mili Boze, kao prvo jako kasno sam si nasao curu i ne zato jer sam ruzan ili neki shit, nego upravo jer sam razmisljao previse o tome, vagao svaku odluku i slicne bedastoce, jos mi sad dode da se lupam po glavi kako sam odbio jednu curu u srednjoj skoli radi banalnog (ali onda mi je bil strasno vazan) razloga, a cura je bila da prste polizes, itd recimo jos nisam bil s par cura jer isto nalazil glupe razloge, previse razmisljal, brinul se i ono, nekad fakat mislim da bi bolje bilo da sam bil neki tip glup ko kurac.

Naravno cisto sumnjam da bude neki forumas rekel sad "e ja sam glup ko kurac i naso sam si curu u 5 razredu" ali me svejedno zanima vase misljenje.
Nisi znao kako bi rekao da si pametan pa si onda tu nasao neki debilan nacin svaka cast...5 sjedi...
__________________
Bolje biti posteno jeban, nego jebeno posten.
Dakox is offline  
Old 15.01.2008., 13:18   #8
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
zašto? možda fakat ima nekaj u tome. sad kad malo pretresem svoje društvo, fakat oni inteligentniji uglavnom samuju
Pa zato što zaista postoje različite vrste inteligencije
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 15.01.2008., 13:18   #9
je li u pitanju inteligencija ili zaokupljenost samim sobom?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 15.01.2008., 13:20   #10
Ja mislim da je čovik u pravu. Evo, ja stalno staaalno sama samcata



manitusha is offline  
Old 15.01.2008., 13:20   #11
ali ja bih si to nekak protumačila na način da svatko traži partnera na svojoj valnoj duljini.

normalno da oni "pametniji" traže "pametnije", na kraju krajeva, komunikacija i zajednički interesi su presudni za opstanak veze.
Žulaj is offline  
Old 15.01.2008., 13:21   #12
Quote:
poduzetna kaže: Pogledaj post
Pa zato što zaista postoje različite vrste inteligencije
ti to mene prcaš?
Žulaj is offline  
Old 15.01.2008., 13:23   #13
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
ali ja bih si to nekak protumačila na način da svatko traži partnera na svojoj valnoj duljini.

normalno da oni "pametniji" traže "pametnije", na kraju krajeva, komunikacija i zajednički interesi su presudni za opstanak veze.


Upravo tako, a nije presudan IQ tvog partnera.
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 15.01.2008., 13:25   #14
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
je li u pitanju inteligencija ili zaokupljenost samim sobom?
ili cak nesto trece...

sto se emocionalne inteligencije tice, nisam upucena pa da pitam: jel to skup nekih drugih inteligencija, recimo intra i interpersonalne?
fat slut is offline  
Old 15.01.2008., 13:26   #15
Quote:
žulaj kaže: Pogledaj post
ti to mene prcaš?
Ne, stvarno postoje različite vrste inteligencije a u ovom slučaju bitna je emocionalna inteligencija
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 15.01.2008., 13:27   #16
psihologija nas uci da je opcenito najteze ljudima koji su natprosjecno inteligentni plus dosta osjecajni,to po meni ima smisla itekako
al sama inteligencija nije dovoljan faktor da bi bilo tako kako ti kazes
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Old 15.01.2008., 13:28   #17
Quote:
poduzetna kaže: Pogledaj post
[/B]

Upravo tako, a nije presudan IQ tvog partnera.
pa znaš kaj ću ti reći, za kvalitetnu komunikaciju je dobro da smo tu negdje. inače sve pada u vodu.

imala sam priliku biti u jednoj vezi gdje sam ja bila mrvicu nadmoćnija i nije dobro završilo. a ljubavi je bilo puno jednostavno me nije razumio kaj god ja rekla.

(nemojte me krivo shvatiti. nikoga ja ne podcjenjujem, niti želim reći da sam pametna. da ne bi odmah drvo i kamen na mene )
Žulaj is offline  
Old 15.01.2008., 13:29   #18
Quote:
poduzetna kaže: Pogledaj post
Ne, stvarno postoje različite vrste inteligencije a u ovom slučaju bitna je emocionalna inteligencija
ali, jedno vuče drugo. zar ne?
Žulaj is offline  
Old 15.01.2008., 13:29   #19
Sreća da sam u najranijoj mladosti bila obična koza.
Inače...ostadoh ja...
Seeceru! is offline  
Old 15.01.2008., 13:30   #20
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
Sreća da sam u najranijoj mladosti bila obična koza.
Inače...ostadoh ja...
manitusha is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger