Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2013., 21:24   #1361
Quote:
adalet kaže: Pogledaj post
Inarak, ma kakvo sisanje, ni slucajno, samo nek opere kosicu i cok guzal !
Mia rina, tebi i svima sto citate i razumete one moje "deklaracije" zahvaljujem .
Ma yok šišanje skroz ni slučajno nego ovako ko u mom potpisu Čupo .Razumijem naravno ti to super objasniš.Kosa je dio Mustafinog lika frizura malo čudna kao i on.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica

Zadnje uređivanje Ina84 : 24.06.2013. at 21:56.
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:24   #1362
Quote:
Bellisario kaže: Pogledaj post
Uh Hatun progovori,al Durije Narin zaludjela Mustafu,njoj dosta vise,stalno se pokoravala,o cemu ona to??? da nije bilo obrnuto.?????
Durije se valjda tako lakše nosi sa svojom nemoći-nit može utjecati na muža i njegov način života,niti na sina i to ju frustrira..najlakše prebaciti odgovornost na nekog drugog...a nije baš ni prije pokazivala neke emocije i razumijevanje ni za koga od njih-i prema Narin i prema Asiye je u biti hladna i orjentirana samo na svoju obitelj ....
Muškarci su često kruti i sebični,ali žene bome znaju biti i gore
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:30   #1363
U težnji da bude potpuno nevidljiv brojnim "unutrašnjim i vanjskim neprijateljima" koji ga gone, Mustafa je plamenom obasjao cijelu onu mardinsku stijenu/spilju , što li je već ono...

Zadnje uređivanje SOHO_ : 24.06.2013. at 21:37.
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:36   #1364
Razumijem Mustafu, dvije godine je čekao i sad da ne bude joj prvi, ne bi bilo fer. Narin je tako svejedno on ili učo, pa kad je već tako neka je Mustafa. I jasno mi je da Mustafa u ovom činu nije uživao, svjestan je on da ono što uzima protiv volje svoje ljubavi ne pretpostavlja užitak. On nije gonjen nezasitnom strasti nego je samo ju učinio svojom ženom u potpunosti.
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:41   #1365
sletjeli su... Narin bez crvenog pojasa...



Svjestan je da Narin nema njega na onaj način u svom srcu... ali on će čekati, samo neka je nje pored njega... uh ove oči...mole ili obećavaju



Mustafa je odjezdio.. ima snove..

Narin je snove prekinula realnošću... to je pakao... i on je poželio i taj pakao.

Njegov molba „budi moja“.... što ima Narin u očima... Strah..ne, molbu „nemoj“..možda... recite vi..



slike su stare...

@inarak.. kreće ždralll
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:49   #1366
Mustafa-Engin maestralna gluma njegov pogled u nebo .....i gledajte zračne akrobacije svemogućeg spasitelja dotura u cirkusu Moira Orfei...za njega su specijalne jedinice mačji kašalj
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:52   #1367
od štale do minskog polja... Narin

Došli smo do ruševina Dara i minskog polja .. koliko je sad jasnija štala !!!!... Narin je uvijek znala kako odbiti Mustafu, kako ga zaustaviti...samo ga je trebala nasekirati i on bi pao... ali u međuvremenu dogodilo se dosta toga i neke stvari nisu više iste..

no evo došla i ja do minskog polja...kroz Narinine oči..

Narin ima smješak na licu..Serdar u mislima, kako i gdje je to pošlo krivo...




a oko nje Mustafa pali vatre...dođe i grije joj ruke, zaogrne sakoom, grli...muškarac





muškarac kojem će se pustiti....odoše , sagoriše snovi.. a on jedva čujno izgovara njeno ime

eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 21:58   #1368
eMarina ja trenutno ne mogu ništa pametno napisat dotučena sam.Valja preživjet sve ove scene.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:01   #1369
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
U težnji da bude potpuno nevidljiv brojnim "unutrašnjim i vanjskim neprijateljima" koji ga gone, Mustafa je plamenom obasjao cijelu onu mardinsku stijenu/spilju , što li je već ono...
Ruševine Dara kod Mardina.
__________________
Francesco Totti - The King of Rome is not dead
mia rina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:01   #1370
ovo mi je užasno tužna epizoda ... ovo mi je epizodu za koju se "moram posložiti", jer ako napišem sve ovo što mislim i osjećam, mislim da bi me tada modovi za trajno banirali ..
trebam "uzeti zraka" pa u miru napisati koju rečenicu ...samo ne znam kad će to biti ...



Muka mi je od ovih luđaka, Mustafe i Aslana i Asije...
ma nemam riječi, ma sve što napišem , manijak/manijaci, luđak/luđaci ma sve je preblago u usporedbi koji su to bolesni likovi i koji je taj Mustafa kreten
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 24.06.2013. at 22:08.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:03   #1371
Dobro, majku mu, jel u toj pripizdini nema drugih liječnika osim ovog Serdara??

Dofuraju kola hitne s liječnikom i tehničarima i odmah on preuzima sve...
Neuvjerljiva mi ta svemoć...
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:05   #1372
Seradar:Jesi igdje ranjena?
Narin:Nisam a ranjena je duboko,i ta se rana ne vidi na prvu.
Ja ne znam sta drugo reći,osim da nisam ovo očekivala!

edit:A i ova dva jarca(Serdar i Harun )nasli se bosti u ovakvoj situaciji
Asije polupala sve
__________________
Uzmi me kad hoces ti Pa dobro gde si ti Divno je biti nekome nešto Ta Božija Nevolja je umrla,ali i dalje me vuče ka sebi.

Zadnje uređivanje Bellisario : 24.06.2013. at 22:13.
Bellisario is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:07   #1373
Quote:
Romanaromani kaže: Pogledaj post
Razumijem Mustafu, dvije godine je čekao i sad da ne bude joj prvi, ne bi bilo fer. Narin je tako svejedno on ili učo, pa kad je već tako neka je Mustafa. I jasno mi je da Mustafa u ovom činu nije uživao, svjestan je on da ono što uzima protiv volje svoje ljubavi ne pretpostavlja užitak. On nije gonjen nezasitnom strasti nego je samo ju učinio svojom ženom u potpunosti.
bold 1..vrlo interesantno

bold 2..kako nije uživao .. (nije on jadan ni svjestan šta radi i nema pojma šta bi..kao i da je ona postala silom njegova u tjelesnom smislu..a Narin je od silne navale strasti grabila zemlju i gledala ga raskolačanih očiju)..pa šepurio se ko pravi mužjak..sad je njegova ..a on ima pakleni plan na putu u žajednički život.Jednu deku i kuću koju će tamo negdje nabavit..
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:10   #1374
I ove jebene crvene točke na plahtama i haljinama !!!

Meni je to nanašanje i kolektivno gledenje tih pizdarija, jedno veliko poniženje za ženski rod!!
Zapišavanje teritorija vidljivo svima, a nekažnjeno!
Još se tura pod nos svekolikom gledateljstvu kao prigodan turski sapuničarski element koji je dokaz velike ljubavi!

Dok gledam, osjećam se poniženo kao žena, sunce vam ljubim, scenaristi !

Ufffff, popizdila sam!

Evo, i sad ova scena s ginekološkim pregledom...
Ma dajjjjj !

Zadnje uređivanje SOHO_ : 24.06.2013. at 23:35.
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:11   #1375
gledam sutra reprizu jer samo dosla na pola pa mi bilo glupo skočit u sredinu epke....al po ovome sta pisete mene bome strah
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:15   #1376
Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
bold 1..vrlo interesantno

bold 2..kako nije uživao .. (nije on jadan ni svjestan šta radi i nema pojma šta bi..kao i da je ona postala silom njegova u tjelesnom smislu..a Narin je od silne navale strasti grabila zemlju i gledala ga raskolačanih očiju)..pa šepurio se ko pravi mužjak..sad je njegova ..a on ima pakleni plan na putu u žajednički život.Jednu deku i kuću koju će tamo negdje nabavit..
U svakom slučaju pružit će joj više nego što joj je ponudio Serdar. Ni ruku njenu nije znao zadržati. Ako je suze isplakala zbog Mustafe, sada bi mogla potoke suza isplakat zbog kukavice Serdara. Ovu sitiuaciju u kojoj se našla može jedino njemu zahvaliti..pa i nije puno uzmicala...štalicu zapaljenu nije ponovila...
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:21   #1377
ovdje je suvišan svaki komentar ...



Narin če trebati dobrog odvjetnika ..ah moj Serdare
a tko će biti "odvjetnik" njenog srca i duše...tko će zaliječiti njena rane...kako ih može zacijeliti ?! kako će nastaviti dalje?! ma strašno su ovo uradili u seriji ..

kaže učitelj :"neka crkne gad" ... to mi je večeras naj pametnija izjava....

Koliko je ovaj Serdar plemenit i savjestan i profesionalna on opet idem Mustafi "skidati fibru" ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 24.06.2013. at 22:30.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:29   #1378
Ova Bahar je isto malo žešća ograničena purica..točno se uklapa.Ne bi tila bit zločesta ..ali večeras mi je posebno ružna..liči mi na nekog a nikako ne mogu skontat na koga
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:34   #1379
Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
bold 1..vrlo interesantno

bold 2..kako nije uživao .. (nije on jadan ni svjestan šta radi i nema pojma šta bi..kao i da je ona postala silom njegova u tjelesnom smislu..a Narin je od silne navale strasti grabila zemlju i gledala ga raskolačanih očiju)..pa šepurio se ko pravi mužjak..sad je njegova ..a on ima pakleni plan na putu u žajednički život.Jednu deku i kuću koju će tamo negdje nabavit..
e draga, to je ta ljubav...veeeeeeeelika, opravdavajuća...kako samo "on voli", oh ni neprijatelju to nebih željela.vidiš tko joj kriv, kako rekoše zaludila ga je, vay vay

edit: teuta draga sve potpisujem tvoje riječi. ova Durija furija mi je gadljiva.
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:36   #1380
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
e draga, to je ta ljubav...veeeeeeeelika, opravdavajuća...kako samo "on voli", oh ni neprijatelju to nebih željela.vidiš tko joj kriv, kako rekoše zaludila ga je, vay vay
Daaa..uza sve što je ..sad će dobit još i epitet fatalne zavodnice
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.