Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2014., 21:27   #1181
Quote:
kenzibo kaže: Pogledaj post
matejiaa-na žalost-nemam nikakav pametan savjet, osim, uobičajen- da se opustiš, makar je to full teško, s obzirom na činjenicu da si već imala spontani...

Ja na sreću,nisam bila u takvoj situaciji, a nadam se ni neću- makar sam i ja malo na iglama, budući da sam danas išla potvrdit trudnoću jer mi kasni i test pozitivan, al veli doktorica da je prerano i da dodjem za dva tjedna... mislim da bum prošvikala do tog 21.02... ali cijelo vrijeme si mantram da ne mislim na to i da će biti sve u redu. Ono što je zanimljivo da ja osim izostanka menge i plusa na testu nemam apsolutno nikakve simptome...

Rekla mi je ginička da još nikome ništa ne govorim pa nisam ni mužu rekla... Radila mi je papu i ultrazvuk- jedva mi je čopila cerviks- veli da se skroz povukao i da to hoće kod trudnoće i na ultrazvuku se vidi samo zadebljani endometrij- ugl- veli daje prerano, ali isto tako misli da je to to- i tak sad moram čekat...
nadam seda ce sve bit ok...cula jesam da su zene imale istu situaciju,al je sve ilo ok,al opet postoi onaj strah...
matejiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 10:56   #1182
Meni je jučer preko da sam vjerojatno opet imala spontani i da imam jedan policisticni jajnik...uzaaas
matejiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 00:14   #1183
ja danas prestrašena..
danas 8+2...prvi pregled kod moje ginice...
privatno sam bila na 6+2...tada se sve lijepo vidilo....pravilna g. vrećica, srce kuca...

a danas kod moje ginice sve nekako jadno i nikakvo...nije bila zadovoljna kucanjem srca...da kuca slabašno i da se vidimo za tjedan dana ponovo na uzv...

ono što sam mogla primjetiti je baš razlika u jasnoći dvaju ultrazvuka...ovaj privatno je baš bistar a kod moje je sve mutno...

u svakom slučaju, baš sam se prestrašila...ko će dočekati drugi utorak...što je to moglo krenuti naopako?
prehlađena sam dosta....tj. grlo me strašno boli i to praktički od početka trudnoće...
znam sve što se smije a što ne smije u trudnoći ali bolilo je toliko jako da više nisam znala što bi...grgljala sam kadulju i pocuclala nekoliko strepsisla (med/limun) i 3 kadulje....

baš me strah...je li kome bilo tako da srce kuca normalno pa onda da oslabi?
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 16:59   #1184
Ja bi na tvom mjestu nazvala privatnicu i otišla ne bi mogla čekati do utorka, pogotovo ako kažeš da je uzv slab sta ćeš čekati. Držim fige da je sve OK. Nisam imala takvu situaciju ali jesam da kod socijalne na ctgu nije mogla jednom nikako namjestit da se čuje srce prepala sam se živa.
una is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:44   #1185
ma odma sam bila nazvala valjda sve privatnike kojih sam se sjetila u gradu i niko živ se nije javljao...jučer sam dobila termin za sutra u suncu...jedva čekam...nadam se da je uzv bio problem...baš imam neki osjećaj da će sve biti ok...
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 23:46   #1186
Sretno!!!
una is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 10:57   #1187
Prvi pregled sa 6+4, danas, nema ploda, Gv je u maternici. Ovulacija nije bila kasnija, pregled opet za dva tjedna.
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 10:59   #1188
Quote:
Cro_Heidi kaže: Pogledaj post
Prvi pregled sa 6+4, danas, nema ploda, Gv je u maternici. Ovulacija nije bila kasnija, pregled opet za dva tjedna.
nije to ništa neuobičajno. možda za dan dva tri već bude srčeka. znam da je puno i teško čekati ali :fige:
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 17:37   #1189
drage mame, ja sam prije 9 dana imala prvi pozitivni test na trudnocu. inace su mi menstruacije redovne, cak i ceste-imam 14 ovulacija godisnje, imam veliko dijete i sada se vec 2,5 god mucim sa trudnocom...i konacno sam trudna ali isla sam prije 8 dana na prvi pregled i vadila betu- i uzv samo zadebljan endometrij (12mm). ugl, betu vadim svaki drugi dan i iznosi:34, 49, 83 i jucerasnja 149. jucerasnji uzv je pokazao da se nesto nazire gdje bi mogla biti implantacija ali da dodem sutra da ce onda vise znati. jako se brinem sto beta sporo raste. inace sam prema ZM trudna 5 6/7 ali znam da sam imala kasnu ovulaciju jer sam bila na klomifenu (po mojoj procjeni 24 dan a po fertilityfriendu 18) i nek je bila kasnija implantacija mozda ce ovo moje izaci na dobro? danas je 42 dan ciklusa i povremeno osjetim ostru bol koja odmah prodje, krvarenja nema, grudi jako bole... sta vi mislite?
lepa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 00:21   #1190
zeni je privatni ginekolog rekao 11.11.2014. da je trudna 5 tjedana , da bi danas 21.11.2014. bila kod svojeg i on je takodjer reko da je trudna 5 tjedana ,ali da ne cuje otkucaje srca bebice ,s tim da je bebica navodno 3mm...imali netko iskustva kad bi se trebali cuti otkucaji srca kad je uobicajeno .....strasno smo uplaseni to nam je prva bebica zelimo je jakoooo jakoo ..... A PAZITE NASTUP GINEKOLOGA "NECUJEM OTKUCAJE SRCA , DODITE ZA TJEDAN DANA AKO NEBUDE OTKUCAJA SRCA DOBIT CETE UPUTNICU I IDETE U BOLNICU NA UKLANJANJE PLODA "
zacs13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:04   #1191
Quote:
zacs13 kaže: Pogledaj post
zeni je privatni ginekolog rekao 11.11.2014. da je trudna 5 tjedana , da bi danas 21.11.2014. bila kod svojeg i on je takodjer reko da je trudna 5 tjedana ,ali da ne cuje otkucaje srca bebice ,s tim da je bebica navodno 3mm...imali netko iskustva kad bi se trebali cuti otkucaji srca kad je uobicajeno .....strasno smo uplaseni to nam je prva bebica zelimo je jakoooo jakoo ..... A PAZITE NASTUP GINEKOLOGA "NECUJEM OTKUCAJE SRCA , DODITE ZA TJEDAN DANA AKO NEBUDE OTKUCAJA SRCA DOBIT CETE UPUTNICU I IDETE U BOLNICU NA UKLANJANJE PLODA "
teško je biti strpljiv u takvim situacijama. Pokušajte se koliko je to moguće oboje smiriti. Srce će vjerovatno prokucati...još je rano...meni su potvrdili otkucaje sa 6 tjedna.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 16:52   #1192
joj, evo i mene na ovoj temi...skoro sam je cijelu iščitala i vidim da stvarno ima svakakvih slučajeva...evo kod mene, druga trudnoća, prva savršeno uredna, sa 6+2 se vidio plod ali ne i srčana akcija, sa 10tt i srčeko i sve....sad išla na prvi pregled sa 8+1 po zm, a prema ovulaciji 7+1tt (mjerila po trakicama i bt). vide se samo gv i žv, bez ploda, kaže da gin da je trudnoća još manja. mislim da je ovog puta implatancija bila nešto kasnije jer mi je i test bio kasnije pozitivan....k tome imam još i hematom skroz dolje ispod gv, to ju je više zabrinulo pa sam dobila duphastone 3x2 i strogo mirovanje. pregled za 10 dana opet, makar sam se ja naručila za 5 dana kod svog privatnika da vidim kaj će on reći. jel moguće da je zbog moguće kasnije implantacije trudnoća nešto manja pa da ima još nade? nadam se , ali se nekako pripremam i za drugu opciju
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 17:38   #1193
Naravno da je moguce. Meni sve 3 trudnoce uvijek racunaju po uzv-u jer su ciklusi dugi,pa je odstupanje po 3 tjedna. Isto tako bude i s implantacijom
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 17:54   #1194
mislim, ja sam sigurna u ovulaciju...pa sam po tome 7+1tt. a sad, sigurno je bila kasnija implantacija, jer sam sa prvim već na 9 dpo imala vidljivu crtu i sve je stvarno bilo kako točno po ovulaciji kod njega, rodio se i točno na termin. a sad sam tek na 12 dpo imala blijedu crticu, koja je na 15 dpo postala tek prava crta. možda je ova beba jednostavno sporija ili nekaj od početka ne štima...
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 03:37   #1195
Pozdrav svima od (iskreno se nadam) uskoro buduceg tate

Kod nas sam ja onaj dio para koji provodi noci i dane trazeci sve dostupne informacije online, pa se zato ja javljam, a i bolje da se ja uzrujavam nego zenica

Uglavnom, bili smo na prvom pregledu prekjucer, iako je datum pocetka zadnje menstruacije bio 14.01. pa logika nalaze da je jos rano ici na pregled, ali kako nam je Clearblue vec 07.02. pokazao lijepe vijesti (bili smo nestrpljivi ) i supruga je primjetila prije 3 dana lagano smedje krvarenje/iscjedak, preplasili smo se i odmah se narucili na pregled.
Pusemo i na hladno jer je zadnja trudnoca bila blighted ovum i kiretaza obavljena u 10. mjesecu prosle godine, tako da se meni sad pali alarm na sve sto se zbiva oko zenice

Da ne duljim previse, na pregledu je ustanovljeno da je trudnoca 4+0 dana (po mojim racunicama od prvog dana prosle menstruacije to bi bilo tek sutra, ali dobro), i vidio se gestacijski mjehur od 2 mm. Naruceni smo na pregled za 2 tjedna i sada zivim u neizvjesnosti, drzim fige da se pojavi i ZV i plod, kojih prosli put nije bilo. Receno nam je da je taj iscjedak normalan.

Ono sto sam vas htio pitati je, ako se osim Gestacijske vrecice vidi i zumancana vrecica, da li to znaci da ce se pojaviti i plod, je li ZV siguran znak toga?
Mislim, pripremam se na sve moguce solucije za 2 tjedna, makar koliko sam razumio i citam ovdje da bi sa tih 6+0 tada jos mozda bilo prerano govoriti o ponovljenom blighted ovumu, pa se nadam da mi se agonija nece produziti, i da ce se barem nesto vidjeti
Jos me jedna stvar buni u nalazu koju nisam uspio naci online, da li itko zna sto je pozitivan peritrofoblasni protok?
Btw, supruga je dobila Utrogestan i sada ga pije, jel to ima kakvo znacenje, pozitivno/negativno?

Eto, slijedeci pregled je na moj rodjendan i nikad si nisam zelio nijedan poklon vise od ovoga, nadam se da cu vam se imati cime pohvaliti
ProZac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 07:25   #1196
Super sto se vidi i gv i zv. Sve je to dobar znak
moguce cak da ce se sa 6+0tt i vidjeti otkucaji, ali i nemora jos.
Pri sitnom smedem krvarenju se daje utrogeston to je progesteron koji pomaze odrzavanju t,znaci dobro je da ga pije
Zelim vam svu srecu i najlijepsi poklon za rodendan
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 18:23   #1197
Quote:
ProZac kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima od (iskreno se nadam) uskoro buduceg tate

Kod nas sam ja onaj dio para koji provodi noci i dane trazeci sve dostupne informacije online, pa se zato ja javljam, a i bolje da se ja uzrujavam nego zenica

Uglavnom, bili smo na prvom pregledu prekjucer, iako je datum pocetka zadnje menstruacije bio 14.01. pa logika nalaze da je jos rano ici na pregled, ali kako nam je Clearblue vec 07.02. pokazao lijepe vijesti (bili smo nestrpljivi ) i supruga je primjetila prije 3 dana lagano smedje krvarenje/iscjedak, preplasili smo se i odmah se narucili na pregled.
Pusemo i na hladno jer je zadnja trudnoca bila blighted ovum i kiretaza obavljena u 10. mjesecu prosle godine, tako da se meni sad pali alarm na sve sto se zbiva oko zenice

Da ne duljim previse, na pregledu je ustanovljeno da je trudnoca 4+0 dana (po mojim racunicama od prvog dana prosle menstruacije to bi bilo tek sutra, ali dobro), i vidio se gestacijski mjehur od 2 mm. Naruceni smo na pregled za 2 tjedna i sada zivim u neizvjesnosti, drzim fige da se pojavi i ZV i plod, kojih prosli put nije bilo. Receno nam je da je taj iscjedak normalan.

Ono sto sam vas htio pitati je, ako se osim Gestacijske vrecice vidi i zumancana vrecica, da li to znaci da ce se pojaviti i plod, je li ZV siguran znak toga?
Mislim, pripremam se na sve moguce solucije za 2 tjedna, makar koliko sam razumio i citam ovdje da bi sa tih 6+0 tada jos mozda bilo prerano govoriti o ponovljenom blighted ovumu, pa se nadam da mi se agonija nece produziti, i da ce se barem nesto vidjeti
Jos me jedna stvar buni u nalazu koju nisam uspio naci online, da li itko zna sto je pozitivan peritrofoblasni protok?
Btw, supruga je dobila Utrogestan i sada ga pije, jel to ima kakvo znacenje, pozitivno/negativno?

Eto, slijedeci pregled je na moj rodjendan i nikad si nisam zelio nijedan poklon vise od ovoga, nadam se da cu vam se imati cime pohvaliti
Prvo cu te pohvaliti sto si ovako angaziran svaka cast!

Zao mi je za prvi blighted, i kod mene je prvi bio on.

Super je to sto se na 4 tt vec vidi gestacijska!
Imala sam 3 trudnoce, sve 3 neslavno zavrsene, (10,12 i 9 tt) al ni u jednoj mi se nije vidio gestacijski mjehuric prije kraja/pocetka 5 tt.. Tak da je to prvi dobar znak.
To sitno krvarnje, je vjv zaostala krv od implantacije ploda, i ne bi trebalo bit nista strasno. Nek draga nastavi piti utrogestan, miruje maksimalno i bit ce sve ok!

Sto se tice zumancane, uglavnom je dobar znak,ali i ne mora biti. Kod mene u zadnjoj trudnoci je bila lijepa pravilna gestacijska, super zumancana, plodu je pocelo kucati srce, koje je kroz 2,3 dana stalo. Vjerovatno nije bio kromosomski ispravan on sam. Kad sam pitala gina to pitanje zasto se plod ne razvija,a zumancana je tu sto je uglavnom dobar znak, rekao je da vjv plod nije bio u redu.

Sto se tice ovog protoka ne mogu reci sto je jer nisam sigurna.. Al me asocira, na dobru cirkulaciju u maternici. Ne znam zasto mi zvoni da sam informirana da se taj izraz sluzi za to. Sto je takodjer dobro.

Eto zelim ti najsretniji rodjendan, skolsku trudnocu do kraja, bezbolan porod i savrseno zdravu bebicu I javi nam se s lijepim vijestima
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 01:06   #1198
Hvala vam na brzim odgovorima, puno mi znaci kad cujem rijeci ohrabrenja, ne bih volio da moramo opet prolaziti kroz sve lose stvari iz prosle trudnoce, ja sam optimist, ali kao sto rekoh pusem i na hladno

Sto se blighted ovuma tice, culi smo iz par izvora da se on nikad ne ponavlja zaredom, onda od drugih cujemo da su imali po nekoliko u nizu, isto tako sam takva svjedocanstva citao i na forumu, pa sam mozda zato na iglama vise nego bi trebao biti.
Nekad losa iskustva koj procitam ovdje unesu nervozu i nemir, pa pocnem previse analizirati i razmisljati o "opasnostima" koje nas cekaju na tom putu, ali na svaku losu pricu dodje 5 predivnih i onih koje me vesele i odusevljavaju, i zato sam ovdje
Nadam se da cu vas gnjaviti pitanjima slijedecih 8 mjeseci ako sve bude u redu
Hvala za info o tom protoku, nekako se i ja nadam da je to nesto dobro

Znam da slijedece pitanje ne spada pod ovu temu, ali kad sam vec tu da pitam, pogotovo jer i sama LiLi pises da si imala blighted ovum, u slucaju da se pokaze da je ova trudnoca uspjesna, ima li cinjenica da je supruga bila na kiretazi u prosloj trudnoci kakvog utjecaja da dobije cuvanje trudnoce?
Ona inace radi kao teta u vrticu, stalno prigibanje, pun vrtic bolesti, pa bi ja osobno volio sto manje rizika, ali ne znam ima li moja zelja uporiste u praksi i zakonima?
ProZac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 04:36   #1199
Quote:
ProZac kaže: Pogledaj post
Hvala vam na brzim odgovorima, puno mi znaci kad cujem rijeci ohrabrenja, ne bih volio da moramo opet prolaziti kroz sve lose stvari iz prosle trudnoce, ja sam optimist, ali kao sto rekoh pusem i na hladno

Sto se blighted ovuma tice, culi smo iz par izvora da se on nikad ne ponavlja zaredom, onda od drugih cujemo da su imali po nekoliko u nizu, isto tako sam takva svjedocanstva citao i na forumu, pa sam mozda zato na iglama vise nego bi trebao biti.
Nekad losa iskustva koj procitam ovdje unesu nervozu i nemir, pa pocnem previse analizirati i razmisljati o "opasnostima" koje nas cekaju na tom putu, ali na svaku losu pricu dodje 5 predivnih i onih koje me vesele i odusevljavaju, i zato sam ovdje
Nadam se da cu vas gnjaviti pitanjima slijedecih 8 mjeseci ako sve bude u redu
Hvala za info o tom protoku, nekako se i ja nadam da je to nesto dobro

Znam da slijedece pitanje ne spada pod ovu temu, ali kad sam vec tu da pitam, pogotovo jer i sama LiLi pises da si imala blighted ovum, u slucaju da se pokaze da je ova trudnoca uspjesna, ima li cinjenica da je supruga bila na kiretazi u prosloj trudnoci kakvog utjecaja da dobije cuvanje trudnoce?
Ona inace radi kao teta u vrticu, stalno prigibanje, pun vrtic bolesti, pa bi ja osobno volio sto manje rizika, ali ne znam ima li moja zelja uporiste u praksi i zakonima?
Potpuno vas razumijem. Nakon sto se opeces, puses i na hladno. Gubitak trudnoce je jedan tezak dogadaj, i meni su sva tri spontana pala tesko, svaki na svoj nacin. Sto se tice ponavljanja blighteda, moze, a nit ne mora biti .iznenadio bi se koji je postotak zena koje su prvu trudnocu izgubile u prva 3 m. Trudnoce, a kasnije iznijele nekoliko skolskih trudnoca. Ja sam blighted nekako slozila sebi u glavi, da jednostavno nije bilo bebe. Bila je prazna gestacijska vrecica i plod nije postojao . I bilo mi je lakse. Iako je prva reakcija bila grozna, da sam na sam dan kiretaze dozivjela slom zivaca. I na otpusnom pismu mi je pisalo kako je pacijentica otpustena u iznimno losem psihickom stanju. puno teze su mi pale ove trudnoce u kojima se plod razvio. Prokucalo srce, itd.. pogotovo ova s punih 12 tt, za kog sam saznala i spol. Sto se tice cuvanja trudnoce. Imas na ovom podforumu Trudnice temu o zakonima itd.,mislim da je pri vrhu. .. malo su mi isparili ti zakoni u RH jer vec 3 godine u BIH zivim. Al u principu mislim da da, i zbog prethodnog spontanog i zbog ovog krvarenja sad. Vjv moze otvoriti komplikacije. Znam da je moja frendica odmah cim je ostala 2.put trudna, nakon prvog spontanog,prestala radit . Tj valjda otvorila komplikacije, a ta 2.trudnoca je bila skolska. Kazem raspitaj se gore na temi .i svakako bih preporucila da to uradi sto prije, prvo zbog tog krvarenja je dobro da miruje sto vise. Samo ti nas gnjavi iducih 8 mjeseci al postoje veselije teme od ove. i nadam se da te tamo citamo ubuduce. I obavezno nam javljaj. Ja nazalost vec 3 godine ne micem s ove teme i wannabee, zatrudnim pa spontani ,pa opet zatrudnim,pa spontani, pa opet zatrudnim pa spontani. I sad opet cekam da zatrudnim i da odem s ove teme, jednom zauvijek nadam se...i da prica dobije happy end...
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 00:47   #1200
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Potpuno vas razumijem. Nakon sto se opeces, puses i na hladno. Gubitak trudnoce je jedan tezak dogadaj, i meni su sva tri spontana pala tesko, svaki na svoj nacin. Sto se tice ponavljanja blighteda, moze, a nit ne mora biti .iznenadio bi se koji je postotak zena koje su prvu trudnocu izgubile u prva 3 m. Trudnoce, a kasnije iznijele nekoliko skolskih trudnoca. Ja sam blighted nekako slozila sebi u glavi, da jednostavno nije bilo bebe. Bila je prazna gestacijska vrecica i plod nije postojao . I bilo mi je lakse. Iako je prva reakcija bila grozna, da sam na sam dan kiretaze dozivjela slom zivaca. I na otpusnom pismu mi je pisalo kako je pacijentica otpustena u iznimno losem psihickom stanju. puno teze su mi pale ove trudnoce u kojima se plod razvio. Prokucalo srce, itd.. pogotovo ova s punih 12 tt, za kog sam saznala i spol. Sto se tice cuvanja trudnoce. Imas na ovom podforumu Trudnice temu o zakonima itd.,mislim da je pri vrhu. .. malo su mi isparili ti zakoni u RH jer vec 3 godine u BIH zivim. Al u principu mislim da da, i zbog prethodnog spontanog i zbog ovog krvarenja sad. Vjv moze otvoriti komplikacije. Znam da je moja frendica odmah cim je ostala 2.put trudna, nakon prvog spontanog,prestala radit . Tj valjda otvorila komplikacije, a ta 2.trudnoca je bila skolska. Kazem raspitaj se gore na temi .i svakako bih preporucila da to uradi sto prije, prvo zbog tog krvarenja je dobro da miruje sto vise. Samo ti nas gnjavi iducih 8 mjeseci al postoje veselije teme od ove. i nadam se da te tamo citamo ubuduce. I obavezno nam javljaj. Ja nazalost vec 3 godine ne micem s ove teme i wannabee, zatrudnim pa spontani ,pa opet zatrudnim,pa spontani, pa opet zatrudnim pa spontani. I sad opet cekam da zatrudnim i da odem s ove teme, jednom zauvijek nadam se...i da prica dobije happy end...
Jos jednom najljepsa hvala na podrsci i odgovoru, jako mi je zao zbog tvojih iskustava, siguran sam da cemo se uskoro oboje hvaliti bebama na veselijim temama, nema predaje

Moram priznati da smo i mi na identican nacin pristupili blightedu, i dobro da jesmo jer bi valjda izludili, nije bilo bebe pa je to nekako vjerujem drugacije nego kad znas da postoji, vidis ju na UZV i slicno...
Do sada sam samo mislio da se vidi sve na pocetku dobro na pregledu, pa ce poslije biti lakse, a kako citam Forum mislim da cu drhtati do zadnjeg dana
Ako nista drugo barem cu na taj nacin "sudjelovati" u trudnoci, da "filtriram" info boljoj polovici, pa da se ja nerviram za oboje

Smijem li pitati sta je dovelo do toga da si izgubila ove trudnoce gdje je postojao plod? Postoji li na kraju neko jasno objasnjenje ili se ne zna sta dovodi do toga?

Hvala za upute sto se zakona tice, postavit cu pitanje tamo, Googlam vec dva dana i nigdje ne nalazim nista konkretno.
Ako ne prije javim se nakon pregleda, nadam se sa lijepim vijestima
ProZac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.