Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2007., 12:27   #81
Quote:
krampusek kaže:
ja sam ko klinac gledo "Nesto demonsko" i sjecam se da sam umro od straha. Ne znam kakav bi mi film bio da ga sada gledam.
Sigurno ni priblizno toliko strasan... (naravno da se percepcija s odrastanjem drasticno mijenja...)
__________________
Take the Black !
jon-snow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 10:45   #82
Apropo strašnih filmova, upravo sam završila čitati sjajnu knjigu Faustovski ekran Dejana Ognjanovića o Đavlu na filmu. Obuhvaćeno je sve od nemog filma do najnovije produkcije.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 11:46   #83
Quote:
Legura kaže:
No dobro onda je hostel uistinu jedno žešće sranje od dokumentarca.
To sigurno Đelo Hadžiselimović nebi odabrao
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 12:15   #84
Ako izuzmem prijenose sjednica Sabora, naaajj horror je : "The Omen" ! Naravno, onaj Donnerov , iz '76.!
Priča, glumci, atmosfera, poruka... Nevjerovatan, neponovljiv, proročanski film!
Plik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 22:37   #85
Nosferatu sa Klaus Kinskim sam gledao ko klinac, i sjećam se da sam pol filma škiljio jer me bilo trta.........
Kurtz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 17:23   #86
Meni su super Saw 1 i 2(trojku nisam gledao), The others, The fogg i The ring. Ove neke koje spominjete nisam gledao, a neki su mi bezveze. Dobar mi je i film The 13ghost. Jel tko gledao Ring 2? Jel i vama to totalni promašaj kao meni ili mi se to samo čini? The dark-OK
otkaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 17:52   #87
evo jedne dobre preporuke.nije čisti horror ali ima svojih kvaliteta
Lady in White (1988)
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 18:08   #88
Carpenterova Apocalypse Trilogy, Alien, Shining, Exorcist, Rosemary's Baby, Psycho i tako nekako dalje.
Nisam neki ljubitelj filmskih horora, više preferiram knjige.
Legura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 18:22   #89
Dajte ljudi jel ima tko aliena,,,sva 4 dijela,,,ili samo 2 i 4,,,nikako ga ne mogu skinut s neta,,,pa vidim ima tu filmoljubaca,,,jel ima tko?? Inace Alien mi je jebenini film iako nije neka hororcina,,,inace naj je Ju-on,,,
Enigma Brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 18:57   #90
Quote:
Enigma Brain kaže: Pogledaj post
Dajte ljudi jel ima tko aliena,,,sva 4 dijela,,,ili samo 2 i 4,,,nikako ga ne mogu skinut s neta,,,pa vidim ima tu filmoljubaca,,,jel ima tko?? Inace Alien mi je jebenini film iako nije neka hororcina,,,inace naj je Ju-on,,,
Zasto ga ne mozes skinuti s neta ? Koji P2P koristis ?

Sigurno se moze naci na torrentima ili emule-u. Ja trenutno koristim emule. Evo ovdje su ti linkovi za sva 4 filma za emule/edonkey :

http://sharethefiles.com/forum/viewtopic.php?t=46626
__________________
Take the Black !
jon-snow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 20:22   #91
Quote:
Enigma Brain kaže: Pogledaj post
Ma probao sam i preko lime wirea,,i e-mulea,,ali nikako da mi pocne skidat
Evo meni skida. (nema bas previse izvora, ali ide, 4 dana - vec su svi preko pola)

Quote:
jel znas mozda koji je najbolji server na e.muleu
Ja koristim Donkey servere, oni imaju najvise korisnika... Ali server zapravo i nije toliko vazan. Daleko vaznije je da imas High ID i Kad status open te da je emule pravilno konfiguriran. Takoder bi bilo pozeljno da radi 0-24 u kontinuitetu, emule-u treba neko vrijeme da se "zagrije" (nade sto vise izvora, dode na liste korisnika i na njima se probija dok ne stigne na red za skidanje, dok Kad dobro proradi - zelena boja i nule...)

Inace ja dugo koristim emule i jako sam ga dobro upoznao (i dugo se s njim zezao dok ga nisam dobro postavio i naucio pravilno koristiti...) pa me slobodno pitaj sto te zanima o njemu...
__________________
Take the Black !
jon-snow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 22:19   #92
Najte se srdit dečki, al jel može to prek mejlova ili PMova? Ovo nije ni tema ni podforum za takve rasprave.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 22:59   #93
Quote:
glupinickname kaže: Pogledaj post
Najte se srdit dečki, al jel može to prek mejlova ili PMova? Ovo nije ni tema ni podforum za takve rasprave.
Sorry !
__________________
Take the Black !

Zadnje uređivanje jon-snow : 29.01.2007. at 23:36.
jon-snow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 20:37   #94
Pozdrav svima!

jel se netko sjeća filma Zmija i duga? Trash 80-ih, tema je vudu ?
myljach is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 01:34   #95
horrorci, da vidimo...
1.The Thing
2.Alien (samo prvi)

a sada, ovi možda nisu čistokrvni horror-filmovi, ali kako ih bas i ne gledam, nisam se sjetio drugih
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 16:10   #96
Pa sad, od horroraca Silent Hill i The Dark.

Ali film koji me najvise uplasio i od kojeg sam htio zbrisat van iz kina je Catwoman, nikad losiji film, jos uvijek se sjetim kak su sporo minute prolazile kad sam gledo.
__________________
Survival is no birthright, but a prize wrested from an uncaring galaxy by forgotten heroes
Corax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 18:24   #97
Quote:
Corax kaže: Pogledaj post
Pa sad, od horroraca Silent Hill i The Dark.

Ali film koji me najvise uplasio i od kojeg sam htio zbrisat van iz kina je Catwoman,
Nemaš pojma kolko si u pravu.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 23:36   #98
da, ja sam mislil iči gledat u kino kad sam čul ko je glavna glumica, kad ono , čujem na tv-u (prije neg je film došel) ono kaj glupinick - veli
__________________
:D
GlorfindelOfTheWood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 09:53   #99


Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 02:03   #100
Aha, kužim. Hills have eyes 2 će biti crossover sa Alienom 4.
__________________
God is on the TV.
Gorila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.