Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2006., 21:25   #1
Frizure

Kakvu frizuru imate?
Kakve ste sve imali?
Kakvu bi htjeli imat?
Koje su vam senzacionalne ali iz ko zna kojeg razloga nemate takvu?
Linkovi i slike...

Klik 1
Klik 2
Matrix

Ja sam trenutno u fazi pustanja kose nakon radikalno kratke proslo ljeto zazelila sam se osjecaja kad ti kosa leluja po golim ramenima/ledjima. Tek je do ramena nazalost A prosla sam sve od turbo kratke do srednje duge, ucestalog ravnanja, pramena i minivala...jedino s bojama nisam eksperimentirala ali zato planiram sad
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 22:23   #2
Ja baš i nisam pobornik nekih trendi frizura, asimetrije, ludih boja i tome sličnog. Najvažnije je da je kosa njegovana i lijepa, čim duža ak se mene pita, al opet ne da previše skriva lice ili zapostavlja osobnost. Treba sve isprobati, no ne se ošišati na kratko kad se udaš...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 22:34   #3
Sad san prezadovoljna s njon. Duga,ravna do pola leđa, razdjeljak sa strane i malo kraćin šiškama. Prirodno plavu s pramenovima-nikad farbanu . Tila bi imat do dna leđa, sjajnu bez ispucalih vrhova i jednake dužine i malo svijetliju.
Prije san se znala sama šišat, nekad samo šiške nekad i do 20cm kose. I to od 13. godine nadalje.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 22:37   #4
Ah, moj san...!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 03:08   #5
momentalno imam lisa rinna friz
http://www.emmyonline.org/emmy_image...en_2783900.jpg
http://www.emmyonline.org/emmy_image.../photo_79.html

neznam kaj bi sljedece osim da si malko opet pustim jer i ovako i onako nosim extenzije svakakvih modela pa se ne patim sa cekanjem da bi mogla firati odredeni stil.a sad mi je bas to kratko kak imam jako cool
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 12:04   #6
Ja sam Lisu Rinnu imala prošlo ljeto i jedva čekala da mi naraste...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 22:19   #7
Quote:
Rock Star kaže:
Ja sam Lisu Rinnu imala prošlo ljeto i jedva čekala da mi naraste...
ja ju imam od bozica i svakih 4 tjedna ju fazoniram inace bi bilo bezveze.no rekla sam frizerki da od sada samo fazonira tako da raste sa formom jer pustam kosicu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 12:16   #8
najobičniju ravnu kosu do ispod ramena nedefinirane smeđe boje. dosadno i bezvezno... a sve zato što imam 3 dlake i ne mogu niš drugo s njom a da ne izgleda prejadno
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 12:22   #9
Quote:
naranđica kaže:
najobičniju ravnu kosu do ispod ramena nedefinirane smeđe boje. dosadno i bezvezno... a sve zato što imam 3 dlake i ne mogu niš drugo s njom a da ne izgleda prejadno
Probaj je nakovrčati i staviti pramenove. Ja isto imam dosta rijetku kosu, ali kad je nakovrčam, to je skroz druga priča. Je da mi se ne da uvijek, ali kad se vidim sa i bez kovrča, odmah dobijem volju. A to i nakon nekoliko kovrčanja postane rutina. Bujnost je lako dobiti, sam tak.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 20:17   #10
Quote:
Rock Star kaže:
Probaj je nakovrčati i staviti pramenove. Ja isto imam dosta rijetku kosu, ali kad je nakovrčam, to je skroz druga priča. Je da mi se ne da uvijek, ali kad se vidim sa i bez kovrča, odmah dobijem volju. A to i nakon nekoliko kovrčanja postane rutina. Bujnost je lako dobiti, sam tak.
i ja to radim. ali uz sve ostalo mi je kosa i masna tak da smisleno izgleda 1 dan a drugi je već koma, pa ju često perem. i ne da mi se uvijek, nekad nemam vremena, a i čini mi se da ti vikleri ipak oštečuju kosu ( dok ih stavim i skinem iza mene ostane mali tepih od dlak na podu)
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 23:26   #11
Quote:
naranđica kaže:
i ja to radim. ali uz sve ostalo mi je kosa i masna tak da smisleno izgleda 1 dan a drugi je već koma, pa ju često perem. i ne da mi se uvijek, nekad nemam vremena, a i čini mi se da ti vikleri ipak oštečuju kosu ( dok ih stavim i skinem iza mene ostane mali tepih od dlak na podu)
Štete, čini se i meni, ali ne drastično. Recimo, ja imam one na čičak i ok su mi. Je da od njih znaju otići vrhovi, ali zato se na njih stavi silikona i ko novi su. U svakom slučaju, kovrčavo je uvijek bolja varijanta.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 13:12   #12
Quote:
hana kaže:
Kakvu frizuru imate?
Kakve ste sve imali?
Kakvu bi htjeli imat?
U fazi puštanja. Sad je mrvicu ispod ramena. Smeđa. Šiške također u fazi puštanja.
Imala do sad razne varijacije (što boje što friza) ali uvijek do ramena.
Htjela bi imati još malo dužu, ravno odrezanu i lagano nakovrčanu
U biti htjela bi šatro minival - da mi samo malo prelomi kosu. Jel to uopće moguće i da li će mi uništit kosu, pitanje je sad
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 13:18   #13
Minival je ubojstvo kose, pogotovo ak je tanka i lomljiva.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 13:22   #14
te faze pustanja su tako grozne...
ja ne znam sta bi sa svojom, osisana je jako stepenasto, prvi red u razini obrva, krajnja duzina do ramena, cak malo preko, siske do iznad obrva, lagano je valovita i jako gusta i zato mi to stepanasto sisanje uopce nije bilo pametno jer imam grivu na glavi
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 13:26   #15
Moja kosica je sve samo ne tanka i lomljiva. Imam je za dvije glave, gusta, čvrsta i svojeglava. Čisto da joj dam nekakav pristojan oblik.
Šta minival napravi kosi? I farbanje ima kemikalija.
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 13:28   #16
ja sam imala minival dva puta, nekakav biljni... kosa mi se inace prirodno kovrca ali ruzno kovrca tj nisu lipe lokne nego blentavi valovi uglavnom nakom minivala i jednog i drugog s kosom je sve bilo u najboljem redu i nis joj se nije desilo, nit je bila rijeda nit slabija nit nis
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 13:33   #17
Quote:
hana kaže:
ja sam imala minival dva puta, nekakav biljni... kosa mi se inace prirodno kovrca ali ruzno kovrca tj nisu lipe lokne nego blentavi valovi uglavnom nakom minivala i jednog i drugog s kosom je sve bilo u najboljem redu i nis joj se nije desilo, nit je bila rijeda nit slabija nit nis
Eeeee to i ja imam, izgledam ko strašilo kad se sama osuši. Jel to glupo radit prije ljeta? Štajaznam, ono more/sunce i te fore.
Btw mrzim stepenasto. Nema šanse da napravim normalnu frizuru. Samo ravno odrezano + što više stanjeno/prorijeđeno. I udri po pegli
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 18:55   #18
Quote:
Grim kaže:
Eeeee to i ja imam, izgledam ko strašilo kad se sama osuši. Jel to glupo radit prije ljeta? Štajaznam, ono more/sunce i te fore.
Btw mrzim stepenasto. Nema šanse da napravim normalnu frizuru. Samo ravno odrezano + što više stanjeno/prorijeđeno. I udri po pegli
prvi put sam radila minival oke berme (krizme) dakle negdje peti, sesti mjesec je morao bit
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 13:37   #19
Quote:
hana kaže:
Kakvu frizuru imate?
Kakve ste sve imali?
Kakvu bi htjeli imat?
Koje su vam senzacionalne ali iz ko zna kojeg razloga nemate takvu?
Linkovi i slike...

Klik 1
...treća po redu slika, samo još malo kraće, prije toga sam imala ko kleopatra, sad sam u fazi puštanja, razmišljam i o extenzijama na jesen
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 15:07   #20
Pa ak imaš super kosu, minival joj neće naštetiti, ali kosa koja je tanka, lomljiva, sva nikakva, uz to ne i gusta, za nju nije minival jer te nedostatke samo naglasi. Par dana je sve super, a onda počnu muke...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.