Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 14:02   #41
Quote:
jabuchicaaa kaže:
šlapica, jesi li i na stanu u zaboku ili negdje drugdje? ja živim u novom vinodolskom, što je bliže opatiji, ali bih se htjela preseliti u zgb i od tamo putovati u zabok ali ako je preskupo onda bih ostala ovdje. u zagrebu imam besplatan smještaj, ali ako je skuplje za putovati iz zgb u zabok nego iz nv u opatiju morala bih ostati tu.. hvala unaprijed!
Nisam na stanu u Zaboku nego živim u blizini Zagreba.
Do Zaboka možeš vlakom sa Glavnog kolodvora, imaš sat vremena vožnje i onda 2,3 min pješke do faxa. Cijena povratne karte ti je 30 kn, ako uzmeš nekakvu iskaznicu za popust koja košta 30 kn godišnje.
Postoji i autobus, ali nisam čula da se itko vozi busom do tamo.
Ukoliko imaš auto ili nađeš nekoga s kim bi putovala do tamo autom stvar je puno jednostavnije jer autom treba, pola sata, 35 minuta.
__________________
U ŽIVOTU PROPALICE GUBE
šlapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 14:59   #42
hvala ti puno! to mi daje nadu da bih na jesen mogla zivjet u zagrebu!!!!! jupi!
jabuchicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 12:35   #43
Quote:
jabuchicaaa kaže:
hvala ti puno! to mi daje nadu da bih na jesen mogla zivjet u zagrebu!!!!! jupi!
Sretno! I nadam se da će ti se ostavriti tvoja želja!
__________________
U ŽIVOTU PROPALICE GUBE
šlapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 14:53   #44
FTHM Ika

Ima vas ljudi? Koja ćete godinu sad upisati?

Ja evo prvu završio, prebacio 2 ispita sa 2. semestra u drugu godinu, pa sad neznam koja 2 moram izbacit iz druge u treću godinu pa ako ko zna..
readytorumble is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 15:51   #45
pa šta ne moraš prebacit ona 2 koja si izbacio iz druge??
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 17:23   #46
Plz pomognite meni zbunjenoj...
Na rasporedu sati ovdje : http://www.fthm.hr/hrv/studiji/dodip.../redoviti.html npr. za 1. godinu sta znac rimski brojevi u 3. stupcu ???
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 00:08   #47
e pa nisam još ništa izbacio iz druge jer neznam princip na koji su to oni zamislili. ne vjerujem da se može baš bilo koji izbacit. valjda imaju neka pravila.
a uostalom vidjet cemo u ponedjeljak na upisu..al stvarno ta organizacija na ovom faksu je blago rečeno katastrofa.
mislim ni da profesori još neznaju kako će sve to funkcionirati kako ćemo mi onda
readytorumble is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 11:42   #48
Quote:
Galadriel kaže:
"Plz pomognite meni zbunjenoj...
Na rasporedu sati ovdje : http://www.fthm.hr/hrv/studiji/dodip.../redoviti.html npr. za 1. godinu sta znac rimski brojevi u 3. stupcu ???"
to su ti predavaone
readytorumble is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 14:43   #49
Quote:
readytorumble kaže:
e pa nisam još ništa izbacio iz druge jer neznam princip na koji su to oni zamislili. ne vjerujem da se može baš bilo koji izbacit. valjda imaju neka pravila.
a uostalom vidjet cemo u ponedjeljak na upisu..al stvarno ta organizacija na ovom faksu je blago rečeno katastrofa.
mislim ni da profesori još neznaju kako će sve to funkcionirati kako ćemo mi onda
ahaaaa, ti još nisi bio na upisu. ako su ti ostala 2 ispita iz prve godine, ti moraš 2 izbacit iz druge i upisat ona 2 koja su ti ostala. i onda u trećoj godini upisuješ ona 2 koja nisi upisao u drugoj(koja si izbacio). a ispiti koje izbacuješ moraju imat jednak broj ECTS bodova kao i oni koji su ti ostali iz prve.
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 14:55   #50
narcotic kaže:
"ahaaaa, ti još nisi bio na upisu. ako su ti ostala 2 ispita iz prve godine, ti moraš 2 izbacit iz druge i upisat ona 2 koja su ti ostala. i onda u trećoj godini upisuješ ona 2 koja nisi upisao u drugoj(koja si izbacio). a ispiti koje izbacuješ moraju imat jednak broj ECTS bodova kao i oni koji su ti ostali iz prve."

a znači po ECTS se gleda. a pretpostavljam još i da će se uzet u obzir to da su mi oba predmeta iz 2. semestra, pa ću morat izbacit iz II godine predmete (svaki od 5,5 ECTS) isto iz 2. semestra..
readytorumble is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:12   #51
tako je.
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:33   #52
Quote:
readytorumble kaže:
to su ti predavaone
E a sta ako mi se 2 predavanja poklapaju npr. jedno jos traje dok drugo pocinje?

Tnx na odgovoru
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 17:08   #53
predavanja su po grupama. grupe se ne poklapaju.
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 22:10   #54
meni se cini da se poklapaju Npr. za 1. godinu u utorak za grupu od A-L osnove ekonomije traje od 14,40 do 16,15 a za grupu od G-L od 13,30-17,25 je statistika
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 11:23   #55
a niš, onda izgleda da onda moraš samo na jedno od ta 2 predavanja. šta je tu loše?
readytorumble is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 12:43   #56
odeš u drugu grupu za drugo predavanje.
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 21:34   #57
Hmm... kakve su to fore sa ispitnim rokovima? sta nema rokova u 2. mjesecu?? (bar ih ja ne vidim na webu)..
Sto se tice organiziranosti... bez komentara.. dekan prica o 4000 studenata na faxu, ja se pitam gdje to sve stane tamo, dodjem oko 11, valjda su upisi bili, i nisam mogao uci na glavni ulaz koliko je ljudi cekalo pred studentskom... cekajuci na upis sam isto poludio koliko je trajalo.. not good..
deciever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 09:32   #58
Ja sam za sad zadovoljna.Svida mi se faks i mjesto na kojem je,svida mi se raspored (nemam srijedom faksa ) za sad me samo brine to preklapanje al valjda cu to nekako rijesiti
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:31   #59
Quote:
Galadriel kaže:
Ja sam za sad zadovoljna.Svida mi se faks i mjesto na kojem je,svida mi se raspored (nemam srijedom faksa ) za sad me samo brine to preklapanje al valjda cu to nekako rijesiti
pomalo..tek je drugi dan.
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 19:51   #60
rijesili su nam preklapanje,promjenili su raspored
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.