Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2012., 22:08   #2001
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
nađe li je di?? javljaj ljekarnu ako jesi
našla sam je u onoj ljekarni na pazaru gdje stoje autobusi, blizu ulaza u radunicu. cijena im je 180kn.
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 09:21   #2002
Quote:
noor kaže: Pogledaj post
Ja sam bila, ali u salonima ne kod dermatologa. Ja imam jako dobra iskustva. Boja tena se izjednači, puno bolje izgleda, zagladi se koža, pore se suze, naravno ne do kraja, očisti se i dio mitesera. Bitno je i što se stavlja poslije na kozu.
na koliko tretmana si isla ? ja sam prije 7 dana uradila i evo vidim poboljsanje 50 % poboljsanje,flekice mi vise nisu tamne vec su puno svjetlije,moram jos par dana mazati kremu dok se skroz koza ne oguli i vidjeti sta cu dalje.
vjerovatno cu kombinovati sa hem pilingom za jos bolje rezultate
mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 09:23   #2003
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
pa ima li onda ijedna krema koja ju može koliko toliko dostojno zamijeniti?

i još jedno pitanje, koja je razlika između Avene Cleanance K i Triacneal?
triacnel se koristi za tezi oblik akni tj za upaljene dok se cleance k koristi za blazi oblik akni,bar tako pise na kremama
ja sam dugo koristila triacnel i smanjio mi je upalu i sad koristim cleance k sa malom pauzom dok se ne oporavi koza od mikrodermoabrazije
mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 10:31   #2004
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
našla sam je u onoj ljekarni na pazaru gdje stoje autobusi, blizu ulaza u radunicu. cijena im je 180kn.
Daj molim te ako znas koja je ulica ili ime ljekarne jer sam iz sibenika a cesto sam u splitu, pa cu preko gps naci
Hvala do neba


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 14:44   #2005
Bok! Da li neko moze da mi preporuci neku kremu za izbjeljivanje flekica od bubuljica? Da li Contractubex moze da pomogne?
__________________
www.jednostavnolijepa.com
Emma1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 15:00   #2006
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
Daj molim te ako znas koja je ulica ili ime ljekarne jer sam iz sibenika a cesto sam u splitu, pa cu preko gps naci
Hvala do neba
Ovo piše na računu;

Z.U. "Vaše zdravlje"
Produžnica br.13
Zagrebačka 21

a možda ima te kremice u još kojoj ljekarni u centru, ja sam obišla neke lijeve...
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 17:47   #2007
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
pa ima li onda ijedna krema koja ju može koliko toliko dostojno zamijeniti?

i još jedno pitanje, koja je razlika između Avene Cleanance K i Triacneal?
Ja joj nisam našla niti jednu dostojnu. Bila sam probala i Avene, koja mi nije apsolutno ništa radila, i Triacneal (tadašnji diacneal) koji mi je doslovno spržio kožu, tako da sam je morala liječiti tjednima nakon toga. I još neke ultra skupe Murad kreme iz plave linije za problematičnu kožu, isto ništa posebno u usporedbi s Boreade. Murad mi je strašno isušivao i znao je staviti akne pod kontrolu, ali čim bih prestala s korištenjem još bi se gore vratilo + suha iziritirana koža, a s Boreade, unatoč visokom postotku kiselina, nisam imala niti jedan jedini negativni efekt, samo predivnu zdravu kožu. Već je par mjeseci nema u ljekarnama, eventualno ako naletite na neke zaostale primjerke po manje prometnim ljekarnama, a nova poboljšana Boreade (da vidimo i to, sumnjam da može biti bolja, bojim se da je ne pokvare kao što bude često slučaj kad krenu popravljati već savršene proizvode) bi trebala stići početkom iduće godine.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 17:57   #2008
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ja joj nisam našla niti jednu dostojnu. Bila sam probala i Avene, koja mi nije apsolutno ništa radila, i Triacneal (tadašnji diacneal) koji mi je doslovno spržio kožu, tako da sam je morala liječiti tjednima nakon toga. I još neke ultra skupe Murad kreme iz plave linije za problematičnu kožu, isto ništa posebno u usporedbi s Boreade. Murad mi je strašno isušivao i znao je staviti akne pod kontrolu, ali čim bih prestala s korištenjem još bi se gore vratilo + suha iziritirana koža, a s Boreade, unatoč visokom postotku kiselina, nisam imala niti jedan jedini negativni efekt, samo predivnu zdravu kožu. Već je par mjeseci nema u ljekarnama, eventualno ako naletite na neke zaostale primjerke po manje prometnim ljekarnama, a nova poboljšana Boreade (da vidimo i to, sumnjam da može biti bolja, bojim se da je ne pokvare kao što bude često slučaj kad krenu popravljati već savršene proizvode) bi trebala stići početkom iduće godine.
ja testiram cleanance K, nije mi napravila nikakva sranja, ali ne mogu od jednog testera znati je li radi nešto korisno.
moje lice u principu sad nije loše, tu i tamo neki prištić i nešto flekica i sitnih, ne baš dubokih ožiljaka. možda onda bolje da ne kupujem cleanance K nego da pričekam početak godine i tu novu boreade, ako ne uspijem nekako nać ovu staru. valjda je neće pokvariti
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 20:14   #2009
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
Ovo piše na računu;

Z.U. "Vaše zdravlje"
Produžnica br.13
Zagrebačka 21

a možda ima te kremice u još kojoj ljekarni u centru, ja sam obišla neke lijeve...


anarniel

potpisujem u potpunosti!nema dobre zamjene
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:07   #2010
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
http://www.formasana.com/Rainbow/Pro...4/Default.aspx je li netko naručivao možda s ove stranice, kad se već ne može kupiti u slobodnoj prodaji?
Koliko ja znam Formasana nema web-shop. Oni su uvoznici, prodaju svoje brendove u ljekarnama.
Možda je najbolje da im netko pošalje mail ili im postavi pitanje na fejsu...

Ne treba mi Boreade ali volim pratiti ovu temu
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:14   #2011
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam Formasana nema web-shop. Oni su uvoznici, prodaju svoje brendove u ljekarnama.
Možda je najbolje da im netko pošalje mail ili im postavi pitanje na fejsu...

Ne treba mi Boreade ali volim pratiti ovu temu
Imala sam sreću, pa sam ulovila jedan od zadnjih primjeraka famoznog Boreade 12

Isto tako, zvala sam Formasanu, razgovarala sa BM i rekla mi je da je ni oni nemaju više "na lageru", da nova verzija dolazi na proljeće i da pokušam eventualno u ljekarnama koje "nisu prometne" potražit

Eto, čekamo da vidimo tu novu verziju
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:19   #2012
a koje ljekarne uopće njega drže?
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:25   #2013
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
a koje ljekarne uopće njega drže?
To je bilo i moje pitanje, pa sam dobila odgovor "skoro sve"
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:56   #2014
malo mi je to sve debilno... pa što imaju "povuć" proizvod iz prodaje jer se kao očekuje poboljšana verzija... pa nek se prodaje taj stari sve dok ga ne zamijeni novi... fakat glupo!
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:10   #2015
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
To je bilo i moje pitanje, pa sam dobila odgovor "skoro sve"
a jesi ti svoju našla ovih dana ili? možda ima još koji primjerak
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:14   #2016
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
malo mi je to sve debilno... pa što imaju "povuć" proizvod iz prodaje jer se kao očekuje poboljšana verzija... pa nek se prodaje taj stari sve dok ga ne zamijeni novi... fakat glupo!
Nisu ga povukli nego su ih prodali
I pošto se više ne proizvodi ne mogu ni naručiti...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:50   #2017
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
a jesi ti svoju našla ovih dana ili? možda ima još koji primjerak
Našla sam ja svoju ali prije cca tri tjedna mislim da je bilo

Nemam viška, nažalost, htjela sam ja kupiti sve što im je ostalo

Btw. ja sam kupila zadnju u Farmaciji, tako da tamo ne treba tražiti
I to nije bilo u ljekarni u kvartu, već su mi je povukli iz neke druge poslovnice
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 10:25   #2018
Evo sam sad nazvala jedno 20 ljekarni po Splitu,Trogiru i Kastelima i nema sanse nac Boreade.Snnopy je ocito kupila zadnju na pazaru u St jer su rekli da su zadnju prodali prije par dana Ako neko pronadje negdi neka javi a ja se bacam dalje u potragu.
P.S.Jel se mozda moze nac negdi priko neta npr. http://pharmamundi.com/skin-care/ski...oreade-12.html ili http://www.amazon.com/Noviderm-Borea...erm+boreade+12 . Ne mogu nac jel shippaju ovamo.

Zadnje uređivanje NoStress : 28.11.2012. at 10:39.
NoStress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 11:56   #2019
svi ju imaju a nema je za kupit a mene ovo odusevljenje vasim postovim tolko drzi da bi sad otisla i do splita da je tamo ima
jel zna netko dal ima negdje u zagrebu za kupit?
i zanima me za kakvu je kozu? ja imam crvenila od starih i novih pristica i stalno dobivam po koji pristic, koji ne stigne ni nestat vec dode drugi itd. uglavnom su to oni koje nemogu istisnut vec su crveni i kad se maknu crvenilo ostane inace imam suhu kozu lica pa me zanima jel to krema samo za masnu kozu i jel ima zastitni faktor?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 12:04   #2020
Navodno postoji jos jedna u Ljekarni Dobri na Solinskoj u Splitu pa koga zanima nek zove.
NoStress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.