Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2016., 13:25   #21
Da, s tapatalkom je sve u redu
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 14:46   #22
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
instalirajte si tapatalk pa neće biti čekiranja i nemogućih misija. osim volverina i ostalih koji su na wp 8.1 što je već samo po sebi za sjest i plakat
A śta da instaliramo na laptop/PC?

Tablete za smirenje, neśto żestokog, ili?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 15:52   #23
Školski primjer kako samoinicijativno uništiti forum i dovesti ga na granicu upotrebljivosti. Mene čudi da aktivniji korisnici ovo i dalje toleriraju. Ja se ulogiram svakih par tjedana, odnosno pokušam ulogirati jer većinom ne ide radi širokog spektra errora, a sad je i ovo došlo na menu.

Stranica u ovom stanju kao što je forum.hr je zanimljiva nekome da bi pokrenuo DDoS napad jednako kao što je i prosječnom forumašu zanimljivo cvjećarstvo u Laosu. Uostalom ovo je samo preslika cijelog našeg društva i stanja u zemlji - nonšalantnost i nebriga za sve pa ništa ne funkcionira; zašto bi onda forum.hr bio iznimka?
Ćisto Sumljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 17:17   #24
Quote:
Ćisto Sumljam kaže: Pogledaj post
Školski primjer kako samoinicijativno uništiti forum i dovesti ga na granicu upotrebljivosti. Mene čudi da aktivniji korisnici ovo i dalje toleriraju. Ja se ulogiram svakih par tjedana, odnosno pokušam ulogirati jer većinom ne ide radi širokog spektra errora, a sad je i ovo došlo na menu.

Stranica u ovom stanju kao što je forum.hr je zanimljiva nekome da bi pokrenuo DDoS napad jednako kao što je i prosječnom forumašu zanimljivo cvjećarstvo u Laosu. Uostalom ovo je samo preslika cijelog našeg društva i stanja u zemlji - nonšalantnost i nebriga za sve pa ništa ne funkcionira; zašto bi onda forum.hr bio iznimka?
ne znam, ovo ja vidim stalno oko sebe - bas to, sjebana je drzava i drustvo od vrha, pa zasto nebi bilo i to (nesto o cem se radi u datom trenutku), ali da njih apsolutno BK.
da znam hakirat, srusio bih ga skroz, pa mozda bi se onda netko sjetio nesto napravit - ne mislim sad na modove, admine i tu ekipu, nego na tog nekog iznad njih, ciji je server.
__________________
Tudum:"ae , timi paris ka bejbi Dzizus"

V*@&#X%!
Stormtrooper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.