Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 16:00   #1
Pomoć - mačka - Rijeka

Radi se o sljedecem....
ima maca koja je vec godinama u jednom Rijeckom kvartu pitoma je svi ju hrane ali nitko nista ne poduzima da bi se ju steriliziralo.
Uglavnom ona koti konstantno jedno za drugim.vec ima koju god i strah me da ne ugine
sada je okotila pred par dana i neki sileđija joj je uzeo i odnio macice, pune cicice su joj mlijeka vuku joj se po podu i ona po cjeli dan i noc mjauce luta simo tamo i trazi ih.tako ju je mucno za gledat kako jadna pati.a to nije prvi put da je ostala bez malih uvijek ih joj neki psihopata sredi
Jutros sam cula pricu da je netko rekao da treba i nju podhitno "sredit"jer se stalno koti tuda

moze netko pomoc da se nju sterilizira i udomi ili bar sterilizira pa ju vrati tu,strah me da ne bude kasno da i nju ne srede.jer stvarno je pretjerano s tim kocenjem male ne digne na noge vec ima trbuh opet
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 18:27   #2
guglaj malo imaš udruge koje besplatno vrše sterilizaciju nazoveš i dogovoriš...mijao, valjda ili tako nekako

http://www.udruga-mijau.hr/
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 23:01   #3
Hvala probat cu ih nazvat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 04:25   #4
Pokusaj na bilo koji nacin udaljiti macku od podrucja jer koji god manijak je misli "srediti" nece znati je li sterilizirana ili nije, niti ce ga biti briga. Kontaktiraj razne udruge na fejsu u svojoj okolici, sigurno joj se moze srediti privremeni barem smjestaj. U svakom slucaju ne vracaj je na isto podrucje ako ne zelis da je ubiju.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:48   #5
Ne mogu sada nista napraviti jer sam na ljetovanju vracam se za vikend
cim dodjem cu nesto poduzet,nadam se samo da ce biti do tada ziva i zdrava
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 12:23   #6
Sinoc sam se vratila ss ljetovanja i odmah jutros zvala broj gore sa linka od udruge taj broj se ne koristi .sta sad?
macka je jos tu i dalje sirota okolo kruzi u potrazi za macicima,sisice pune mlijeka joj vise
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 03:20   #7
Guglaj druge udruge. Nazovi nekoliko veterinara i priupitaj imaju li kakve akcije/znaju li tko vrsi besplatne sterilizacije, ili barem snizene. Raspitaj se na fejsu. Steriliziraj je o svom trosku, pa postavi racun na forumu/fejsu i trazi donacije. Samo skloni macu.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:11   #8
guglaj lunjo i maza rijeka ,ili odi na facebok
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:19   #9
Nazovi veterinara Polića u Rijeci,on je jako dobar a i često zna pomagati raznim udrugamaKako ti je već netko rekao steriliziraj mačku o svom trošku i stavi račun tu ,skupit će se toliko...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:26   #10
Nasla sam neki drugi broj i kontaktirala tu udrugu kazu da treba skupit novac za sterilizaciju i da ce oni obavit.da nek ju za 2tj nazovem opet posto je maca tek sada se omacila
a do tada sta ce biti s njom ne znam strah me da ju opet neko ne zaskoci.ja nemam kamo s njom imam psa u stanu a ona pse ne podnosi
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 18:14   #11
Zatvori je u kupaonicu ili posebnu sobu. Pitaj po fejsu, udrugama, moze li je netko pricuvati privremeno. Raspitaj se po grupama, objavi svuda i iznesi sve cinjenice. Nemoj dva tjedna gledati izbezumljenu macku kako luta okolo, uostalom ne mozemo znati ni u kakvom je stanju, ima li kakvih infekcija. Ponavljam, stavi racune ovdje i na fejs. Macku mozes privremeno zatvoriti u posebnu prostoriju, da se ona i pas nanjuse preko vrata. Nije najsretnije rjesenje ali ti mozes izgubiti privremenu komociju, dok je ocigledno macki zivot u opasnosti. Poslusaj Lolin savjet.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:38   #12
Zao mi je ali ne mogu poslusat lolin savjet i javit se Poliću jer s njim nisam u dobrim odnosima vec godinama od kad mi je skoro ubio psa sa svojim nemarom
Vidjet cu sta sutra mogu napravit i da se bar skupi taj novac potreban za sterilizaciju,a doma je ne mogu nikako uzet nemam je kamo zatvorit uz psa i malu djecu je to tesko izvest,a i ona je divlja ko bi nju zadrzao doma
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 07:19   #13
Onda ako ne možeš do polica idi u ri Vet na Kantridi. ..nemoj cekat.
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:58   #14
Jesi zvala Lunjo i Maza?
Također potraži/kontaktiraj Darka iz Njuške, vidi mogu li ti pomoći, jer mislim da rade ne samo s Lunjo i Maza nego i s drugim udrugama, pa se dobije 50% popusta na sterilizaciju (tj. nadam se da to još uvijek vrijedi).
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:55   #15
Nisam se sjetila Lunja i Maze.zvat cu ih
Darko je nas vet pa cu ga pitat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:14   #16
Novosti?
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:21   #17
Cekam odgovor od jedne zene iz udruge
Rekla je da treba skupit pare pa da se to obavi
Ja nisam to nikad organizirala ne znam kak to ni ide
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 16:57   #18
I kako je maca?
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 17:34   #19
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
I kako je maca?
Mace neko vrijeme nije bilo,cula sam da ju je neka zena uzela koja ima kucu i ogradjeno
Nadam se da je ziva i da je sve u redu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 18:39   #20
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Mace neko vrijeme nije bilo,cula sam da ju je neka zena uzela koja ima kucu i ogradjeno
Nadam se da je ziva i da je sve u redu
Super, nadam se da je sve dobro...
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.