Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 18:24   #21
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
...
Ništa protiv tebe @Blues Willis, ali daviš ljude bespotrebnim i zavodiš ih na krivi put. Ipak svaka čast na marljivosti, ti barem pokazuješ neki interes, ne dolaziš gotovanski po rješenja, ali suzdrži se malo, barem dok ne probaviš znanje.
a ti si pomaogao? nisi se nista javio, nego hebes posle kada se naslo neko rijesenje koje nije 100% u redu, jer moguce da nece moci gledati sve filme kako treba radi stare graficke , slab CPU itd.. a kamali upotrebi racunalo za danasnja doba, za obicna stari softver ce biti dovoljno.
Ja sam kazao svoje misljenje i hocu pomoci , makar to kod nas i nasih ljudi vecinom nije moguce, a vecinom i tako pisem da bi pomagao i drugima za buducnost i netrebam drugo misljenje preko mojeg, nego svaki moze kazati svoje, kao uvjek, nismo u teatru kao polititcari, javi se tamo ako mislis tako i ako ti dosadno u zivotu i trebas neko potvrdu od drugih ljudi svak dan/mijesecno itd... ili javi se ovdje na vrijeme i predlozi neko rijesenje, ali ne hebi posle drugog.
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:47   #22
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
Na tvoju sreću, prilično jeftino si riješio svoj problem. U stvari, nisi ga riješio, nego si odgodio značajan upgrade ili zamjenu računala primjerenijim današnjem vremenu. tebi jednostavno USB portovi nisu davali dovoljno struje za pokretanje diska, sad to dobijaju preko utora.

E sad, na žalost, zasluge za to si pripisao liku kojem se sve rješava flešanjem BIOS-a, zamjenom napajanja pa vozi dalje narednih 10 godina s istim kompom...
Sorry, ali napravio si medvjeđu uslugu novim forumašima s problemom, jer on ekipu uglavnom zavede svojim općenitim nabrajanjem onoga što je novo saznao o računalima.

Ništa protiv tebe @Blues Willis, ali daviš ljude bespotrebnim i zavodiš ih na krivi put. Ipak svaka čast na marljivosti, ti barem pokazuješ neki interes, ne dolaziš gotovanski po rješenja, ali suzdrži se malo, barem dok ne probaviš znanje.
šteta da se nisi javio ka dsam objavio post
znam kopm je več stara kanta no kolega je utvrdio da uz moje korištenje posluži če me još koju godinu
maznimedozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:51   #23
Quote:
Blues Willis kaže: Pogledaj post
a ti si pomaogao? nisi se nista javio, nego hebes posle kada se naslo neko rijesenje koje nije 100% u redu, jer moguce da nece moci gledati sve filme kako treba radi stare graficke , slab CPU itd.. a kamali upotrebi racunalo za danasnja doba, za obicna stari softver ce biti dovoljno.
Ja sam kazao svoje misljenje i hocu pomoci , makar to kod nas i nasih ljudi vecinom nije moguce, a vecinom i tako pisem da bi pomagao i drugima za buducnost i netrebam drugo misljenje preko mojeg, nego svaki moze kazati svoje, kao uvjek, nismo u teatru kao polititcari, javi se tamo ako mislis tako i ako ti dosadno u zivotu i trebas neko potvrdu od drugih ljudi svak dan/mijesecno itd... ili javi se ovdje na vrijeme i predlozi neko rijesenje, ali ne hebi posle drugog.
joj najte se jiditi nema potrebe
za sada me dobro otvara sve fajlove koja sam pogledao ima tog ohoho puno eve skupa1,3tb što sreija dokumentaraca filmova itd
maznimedozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:28   #24
Znaš to nije legalno, pa se nebi ni smio hvaliti sa time. Na više postova si se pohvalio sa više gb svega. Nemam ja ništa protiv tebe, samo se to tu ne piše. Jer policiji samo dajes do znanja da imas dosta toga kod sebe, samo trebaju sudski nalog za pretragu.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:00   #25
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Znaš to nije legalno, pa se nebi ni smio hvaliti sa time. Na više postova si se pohvalio sa više gb svega. Nemam ja ništa protiv tebe, samo se to tu ne piše. Jer policiji samo dajes do znanja da imas dosta toga kod sebe, samo trebaju sudski nalog za pretragu.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
nisam anpisao da sam krao nego dobio na disku
što onda tu na forumu u temi filmovi kad ljudi traže titlove za film koji si skinu
jeli i to kažnjivo
tko danas ne skida materijale sa web ili youtube
svatko si dobar materijal snimi za kasnije
posebno ako je neki film vječan i slično
maznimedozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:52   #26
Svi to rade, svi imaju torente upaljene. Ne krivim te ali nemoras detalno pisati što si dobio na neki način to i jest piratstvo. I ja si spremim pokoji film ali ako napišeš da imas više gb svega onda baš privlačiš neželjena lica.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:38   #27
Quote:
Blues Willis kaže: Pogledaj post
a ti si pomaogao? nisi se nista javio, nego hebes posle kada se naslo neko rijesenje koje nije 100% u redu, jer moguce da nece moci gledati sve filme kako treba radi stare graficke , slab CPU itd.. a kamali upotrebi racunalo za danasnja doba, za obicna stari softver ce biti dovoljno.
Ja sam kazao svoje misljenje i hocu pomoci , makar to kod nas i nasih ljudi vecinom nije moguce, a vecinom i tako pisem da bi pomagao i drugima za buducnost i netrebam drugo misljenje preko mojeg, nego svaki moze kazati svoje, kao uvjek, nismo u teatru kao polititcari, javi se tamo ako mislis tako i ako ti dosadno u zivotu i trebas neko potvrdu od drugih ljudi svak dan/mijesecno itd... ili javi se ovdje na vrijeme i predlozi neko rijesenje, ali ne hebi posle drugog.
Imaš pravo, nisam pomogao otvaraču teme, pokušao sam samo "pomoći" nekom budućem: da izbjegava tvoju pomoć!
Nisam pomogao iz jednostavnog razloga što ne dubim na Forumu 7/24... gle kurca, imam život, i privatni i poslovni... ne radim u free IT call centru, nego kad, i ako stignem.

BTW, kad smo kod tvoje "pomoći" nisam ni sada, nakon ponovljenog čitanja, shvatio u čemu se ona sastojala, mogu samo pokušat sažeti onaj tijek misli (iako teško u bilo što smisleno):
"Problem u BIOS-u, ali nemoj dirat BIOS jer ćeš nešto sjebat, pa je rješenje kupit drugi komp, pa bolje napajanje, ali se to isplati, ali se generalno ne isplati, novi kompovi su sranje, stari radi 10 godina..."

Hoću reći da se tvoja "pomoć" u 99,9% slučajeva sastoji u random nabrajanju dijelova kompa, s obveznim "Svevišnjim" BIOS-om,... kako bilo, ponekad pametnije ispadne šutiti, nego pričat pizdarije. Ili barem pisat razumljivije.

P.S.
Sad tek vidim da sam svojim postom sebi priskrbio ulaznicu u tvoju blacklistu. Zahvaljujem, nisam znao da ću imati čast biti izdvojen u takvo (djelomično) probrano forumaško društvo.

@Frayr
Sad ćete vas dvojica više pozornosti privuči (ako je uopće privučete) ovom svojom pisanijom, nego sporadičnim spominjanjem "materijala" (iako se malo puno ponavljalo, jel') koje netko ima na hardu: na internetovima postoji i more materijala koje se slobodno može koristiti, i kopirati bez izričitog odobrenja autora, jer je slobodno pušteno u opticaj. Nitko te ne može sankcionirati s predumišljajem da kršiš autorska prava, ako nisi eksplicitno spominjao nešto zaštićeno, i ništa se pravno ne "podrazumijeva".
Iako, imaš pravo, nema potrebe ni previše se hvaliti svim i svačim...
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:30   #28
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, nisam pomogao otvaraču teme, pokušao sam samo "pomoći" nekom budućem: da izbjegava tvoju pomoć!
Nisam pomogao iz jednostavnog razloga što ne dubim na Forumu 7/24... gle kurca, imam život, i privatni i poslovni... ne radim u free IT call centru, nego kad, i ako stignem.

BTW, kad smo kod tvoje "pomoći" nisam ni sada, nakon ponovljenog čitanja, shvatio u čemu se ona sastojala, mogu samo pokušat sažeti onaj tijek misli (iako teško u bilo što smisleno):
"Problem u BIOS-u, ali nemoj dirat BIOS jer ćeš nešto sjebat, pa je rješenje kupit drugi komp, pa bolje napajanje, ali se to isplati, ali se generalno ne isplati, novi kompovi su sranje, stari radi 10 godina..."

Hoću reći da se tvoja "pomoć" u 99,9% slučajeva sastoji u random nabrajanju dijelova kompa, s obveznim "Svevišnjim" BIOS-om,... kako bilo, ponekad pametnije ispadne šutiti, nego pričat pizdarije. Ili barem pisat razumljivije.

P.S.
Sad tek vidim da sam svojim postom sebi priskrbio ulaznicu u tvoju blacklistu. Zahvaljujem, nisam znao da ću imati čast biti izdvojen u takvo (djelomično) probrano forumaško društvo.

@Frayr
Sad ćete vas dvojica više pozornosti privuči (ako je uopće privučete) ovom svojom pisanijom, nego sporadičnim spominjanjem "materijala" (iako se malo puno ponavljalo, jel') koje netko ima na hardu: na internetovima postoji i more materijala koje se slobodno može koristiti, i kopirati bez izričitog odobrenja autora, jer je slobodno pušteno u opticaj. Nitko te ne može sankcionirati s predumišljajem da kršiš autorska prava, ako nisi eksplicitno spominjao nešto zaštićeno, i ništa se pravno ne "podrazumijeva".
Iako, imaš pravo, nema potrebe ni previše se hvaliti svim i svačim...
ok ekipo je malo je nepromišljeno kaj sam pisao no ima i gorih stvari pa se ne kažnjavaju
hvala svima na postovima
tema se može lock
maznimedozg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.