Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 08:33   #8281
nemam jako velike ali vidi se kad ga ne nosim i ne osjećam se ugodno a pogotovo u vrtiću
ultramundane is offline  
Old 10.10.2017., 08:59   #8282
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
nemam jako velike ali vidi se kad ga ne nosim i ne osjećam se ugodno a pogotovo u vrtiću
Da za vrtic kuzim.. Da ne bi bilo.. Tetaaa daj sisuu, gladaan
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 10.10.2017., 09:03   #8283
Volim nogomet i podrzavam hrvatsku repre i kad je svi bojkotiraju. Nepravedno.
Cehinja is offline  
Old 10.10.2017., 16:23   #8284
Quote:
Cehinja kaže: Pogledaj post
Volim nogomet i podrzavam hrvatsku repre i kad je svi bojkotiraju. Nepravedno.
Podržavanje ovakvog načina funkcioniranja reprezentacije je podržavanje marčapije, rodijaštva i otvorenog kriminala. S obzirom da nisi iz RH, onda je svejedno što misliš i za koga navijaš; tvoje navijanje za "repku" (jer svaki pravi Hrvat reprezentaciju zove repstacija ) je otprilike kao i moje podržavanje Islanda i Urugvaja. Dakle, čisto simpatizerstvo.
Nadalje... Na utakmice reprezentacije odlazim od svoje 14. godine, od dolaska Brazila na Poljud. Na taj način sam proputovao državu jer sam obilazio gradove gdje je gostovala, prateći ih i na nebitnim prijateljskim mečevima.
Smatram li se velikim navijačem? Ne, odlasci su bili moj osobni odabir kao što je osobni odabir i onog tko ostaje kući gledati uz pivo i krekere.
Smatram li se strastvenim navijačem? E, to sam nekad bio. Danas više nisam. Ne, ne mrzim selekciju svoje zemlje i naravno da mi je drago da dobiju, no više nema strasti ni euforije, samo ravnodušnost. Ravnodušnost je gora od mržnje, jer čak i mržnja je emocija.

Tako da, podržavanje "repke" je direktno podržavanje kriminala, odnosno drkanje na trenutni uspjeh momaka na terenu je kao bojanje prozora na kući kojoj su truli temelji, zidovi se truse, instalacije su iskidane i kojoj prokišnjava krov. Što bi rekli Englezi, fool's errand.

Zamisli osobu koja ima karcinom, a voli slatkiše. Pri tome može biti svjesna ili nesvjesna da svaki put kad se naždere slatkiša, karcinom buja. Dok god odgađa operativni zahvat, tumor će biti tu.
Tako i s "repkom"; svaka pobjeda je produžetak ovog statusa quo, gdje se puni blagajna saveza, a gamad u njemu će ostati sve dok je kasa puna.

Eto, toliko o onima koji bojkotiraju. Zdravstvuj.

Natemno: sve izgubili dabogda.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 10.10.2017., 17:09   #8285
Quote:
b0mber kaže: Pogledaj post
Podržavanje ovakvog načina funkcioniranja reprezentacije je podržavanje marčapije, rodijaštva i otvorenog kriminala. S obzirom da nisi iz RH, onda je svejedno što misliš i za koga navijaš; tvoje navijanje za "repku" (jer svaki pravi Hrvat reprezentaciju zove repstacija ) je otprilike kao i moje podržavanje Islanda i Urugvaja. Dakle, čisto simpatizerstvo.
Nadalje... Na utakmice reprezentacije odlazim od svoje 14. godine, od dolaska Brazila na Poljud. Na taj način sam proputovao državu jer sam obilazio gradove gdje je gostovala, prateći ih i na nebitnim prijateljskim mečevima.
Smatram li se velikim navijačem? Ne, odlasci su bili moj osobni odabir kao što je osobni odabir i onog tko ostaje kući gledati uz pivo i krekere.
Smatram li se strastvenim navijačem? E, to sam nekad bio. Danas više nisam. Ne, ne mrzim selekciju svoje zemlje i naravno da mi je drago da dobiju, no više nema strasti ni euforije, samo ravnodušnost. Ravnodušnost je gora od mržnje, jer čak i mržnja je emocija.

Tako da, podržavanje "repke" je direktno podržavanje kriminala, odnosno drkanje na trenutni uspjeh momaka na terenu je kao bojanje prozora na kući kojoj su truli temelji, zidovi se truse, instalacije su iskidane i kojoj prokišnjava krov. Što bi rekli Englezi, fool's errand.

Zamisli osobu koja ima karcinom, a voli slatkiše. Pri tome može biti svjesna ili nesvjesna da svaki put kad se naždere slatkiša, karcinom buja. Dok god odgađa operativni zahvat, tumor će biti tu.
Tako i s "repkom"; svaka pobjeda je produžetak ovog statusa quo, gdje se puni blagajna saveza, a gamad u njemu će ostati sve dok je kasa puna.

Eto, toliko o onima koji bojkotiraju. Zdravstvuj.

Natemno: sve izgubili dabogda.
Eto, b0, ni sama ne bih bolje sročila...Kao, nije reprezentacija ničija prćija, a mi znamo da, nažalost, je...i čim više nečija prćija, tim manje naša..., a šteta, baš šteta...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 10.10.2017., 17:30   #8286
^

Bizarno je što u cijeloj priči ljudi koji iskažu stav o tome, a da nije nojevski Nisam za Mamića, ali... iziskuje od osobe da prikaže cijelo obiteljsko stablo od Prvog svjetskog rata naovamo, potvrdu o nekažnjavanju, da nije u nikakvim udrugama i da je cijepljen protiv zaušnjaka i tuberkuloze. Kolektivna shizofrenija.
S jedne strane, jasno mi je da će oni koji su politički vezani napadati jer su ugroženi, no nisu mi jasni ljudi koji nisu upetljani u tu mrežu gadarija i neutralni su, odnosno slobodni navijači - kako mogu biti tako slijepi pored zdravih očiju?
Pa zar se šminkom može prekriti leš koji je u debelom stanju raspadanja? Ako je odgovor da, onda se tu stvarno nema što puno za dodat nego samo da su ljudi s ovih prostora skup kretena koji zaslužuje živit u ovoj lošoj, živoj verziji Monty Pythona.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 10.10.2017., 21:14   #8287
I šta sad treba? Bacat baklje na teren svaku utakmicu? Jel to neka borba? Kao da mi sad ne znamo u kakvom je stanju nogomet i tko vedri i oblači savezom, to je većini ljudi jasno. Nije Hrvatska jedina zemlja koja ima korumpirane dužnosnike u savezu (kao i u drugim sferama države uostalom), ali smo jedina zemlja koja aktivno sabotira svoju reprezentaciju i igrače koji za nju igraju.

Kao da jednom Luki Modriću treba ta drama i mogućnost neke ozljede, kada može komotno odjebat sve i zarađivati milijune u Realu kao i do sada. Ti momci igraju zato što žele predstavljati svoju zemlju, mislim da to treba respektirati. A bajke o tome kako će sada svi ti igrači bojkotirati savez neigranjem su upravo to, bajke. Uostalom što bi se dogodilo da se takav hipotetski događaj i ostvari? Mamić i njegova klika bi odjednom odstupili od svoje krave muzare? Ma hajde. Stanje će se popraviti samo i samo onda kada (ako) proradi pravna država. A do tada bi bilo stvarno super kada bi huligani... oprosti.. bojkoteri.. shvatili da svastikama i bakljama na terenu samo čine lošu situaciju još gorom.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 10.10.2017., 21:35   #8288
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
I šta sad treba? Bacat baklje na teren svaku utakmicu? Jel to neka borba? Kao da mi sad ne znamo u kakvom je stanju nogomet i tko vedri i oblači savezom, to je većini ljudi jasno. Nije Hrvatska jedina zemlja koja ima korumpirane dužnosnike u savezu (kao i u drugim sferama države uostalom), ali smo jedina zemlja koja aktivno sabotira svoju reprezentaciju i igrače koji za nju igraju.

Kao da jednom Luki Modriću treba ta drama i mogućnost neke ozljede, kada može komotno odjebat sve i zarađivati milijune u Realu kao i do sada. Ti momci igraju zato što žele predstavljati svoju zemlju, mislim da to treba respektirati. A bajke o tome kako će sada svi ti igrači bojkotirati savez neigranjem su upravo to, bajke. Uostalom što bi se dogodilo da se takav hipotetski događaj i ostvari? Mamić i njegova klika bi odjednom odstupili od svoje krave muzare? Ma hajde. Stanje će se popraviti samo i samo onda kada (ako) proradi pravna država. A do tada bi bilo stvarno super kada bi huligani... oprosti.. bojkoteri.. shvatili da svastikama i bakljama na terenu samo čine lošu situaciju još gorom.
Postoji razlika izmedu bojkotiranja i nebrige za reprezentaciju i huliganizma. Nisu svasticari jedini reprezenti apatije

Cak sam i ja postao hejter doduse zbog nogometnih razloga
__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 10.10.2017., 21:43   #8289
Treba navijati a ne bojkotirati. Tad bi nogomet i hrvatska reprezentacija izgubila. Ne govorim o garnituri sto tamo sere puzzle ali o igracima koji igraju i daju sve od sebe.
Vi koji bojkotirate sad stetite tom rezultatu za koji se bore.
Baklje na stadionu nemaju sto trazit. To i pirotehnika je pizdarija. To sto su ovi debili mamicevci napravili na EP 2016 na utakmici s ceskom je bila katastrofa. Bacila ljagu na navijace prave Hrvatske.
Cehinja is offline  
Old 10.10.2017., 22:02   #8290
Svasta se tu da procitati a cini se i glavica u pijesku podosta.
Ja ne mogu progutati nesto sto mi tijelo ne moze probaviti. Cudim se kako mnogi mogu
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 10.10.2017., 22:02   #8291
Joj koga boli k, itako igraci danas igraju za jedan klub, sutra za drugi. Razumijem navijanje i podrsku svojima samo kada se radi o lokalnim ligama a la selo protiv sela gdje znas za koga navijas.
Ali stajaznam, idem nazad uz stednjak..
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 10.10.2017., 22:04   #8292
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Svasta se tu da procitati a cini se i glavica u pijesku podosta.
Ja ne mogu progutati nesto sto mi tijelo ne moze probaviti. Cudim se kako mnogi mogu
Primijetih ozbiljnu aroganciju kod vas orjunasa
__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 10.10.2017., 22:06   #8293
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Joj koga boli k, itako igraci danas igraju za jedan klub, sutra za drugi. Razumijem navijanje i podrsku svojima samo kada se radi o lokalnim ligama a la selo protiv sela gdje znas za koga navijas.
Ali stajaznam, idem nazad uz stednjak..
Pa to. Ako tribas pomoc sa sjeckanjem zovi
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 10.10.2017., 22:30   #8294
Znam dobro hrvatski ali neke stvari ne kuzim
Cehinja is offline  
Old 11.10.2017., 00:13   #8295
Ajde, Čehinju još i kužim da brije na neku romantičarsku verziju repke (majke mi, vilica mi se krivi dok pišem repka ) i da tu pomoći nema, ali da je Lord The Pravednik noj...

Sporty i WEB imaju cugu kad navratim u Metropolis, standardno.
Dafinku bi isto zva, ali neću skoro kroz Fiume.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 11.10.2017., 22:39   #8296
volim vidit novi makeup na hrpi
volim vidit knjige na hrpi
volim vidit novi školski pribor na hrpi
ultramundane is offline  
Old 17.10.2017., 19:44   #8297
Mrzim pjesmu "Više cvijeća, manje smeća".
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Old 17.10.2017., 20:42   #8298
Šarmantan sam
Winterinvegas is offline  
Old 18.10.2017., 07:47   #8299
Quote:
Wacky Davidson kaže: Pogledaj post
Mrzim pjesmu "Više cvijeća, manje smeća".
haha, DA

- općenito ne podnosim kad dječji zborovi pjevaju, jer imaju meketavi zvuk. bljaaaaaaaaaaak.
ultramundane is offline  
Old 18.10.2017., 14:06   #8300
Ni ja ne volim ni dječje ni ženske zborove, a osobito me živcira žensko klapsko pjevanje.
Volim samo muške glasove.

Volim slova i knjige, predstave i filmove.

Mrzim brojeve i stare stvari.
Etta is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.