Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 11:32   #3241
Hvala na odgovorima! Pozabavit cu se uskoro time, stolno definitivno treba sve ispocetka, laptop cak i ne, ali mi se unatoc kmspicu opet pojavila poruka za aktivaciju na njemu.. ne da mi se s tim zafrkavati vise pa zbog toga i razmisljam o originalima, a ne placa mi ih se 1000kn za svaki kompjuter

Poslano sa mog HUAWEI P7-L10 koristeći Tapatalk
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:26   #3242
Pozz, kako ste rijesili ovaj problem ukoliko je netko naletio na njega ? Sve mi update-ano, driveri koji su fejlali su update-ani.. Problem znam da je softverski, medutim od jucer sam na 10ki, ono sto radim na faxu na njoj je sve naravno te vrste namjene.. Pa nisam bas toliko ni upoznat sa ostatkom 10ke samo programima koje sam koristio na njoj...

Powered by LG G6
devaa is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:45   #3243
da li netko zna možda, kad kliknem desni gumb na mišu i želim otvoriti novu datoteku (praznu) meni automatski otvori 4 takve datoteke ( pod nazivima Mapa, Mapa (1)...Mapa(3)) i tako svaki puta?

također, kad želim promjeniti naziv datoteke stalno me traži admin dozvolu, kako to isključiti?

Hvala
__________________
popi pivo..
zumbull is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:49   #3244
Quote:
zumbull kaže: Pogledaj post
da li netko zna možda, kad kliknem desni gumb na mišu i želim otvoriti novu datoteku (praznu) meni automatski otvori 4 takve datoteke ( pod nazivima Mapa, Mapa (1)...Mapa(3)) i tako svaki puta?

također, kad želim promjeniti naziv datoteke stalno me traži admin dozvolu, kako to isključiti?

Hvala
za početak promjeni miša , drugo -pregledaj brzinu komandi miša
__________________
ZGB
plisani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:58   #3245
Zna netko kako vratiti datoteke koje
je windows 10 sam obrisao
prilikom ažuriranja.
Hvala!
josipSesarjecar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:07   #3246
Quote:
josipSesarjecar kaže: Pogledaj post
Zna netko kako vratiti datoteke koje
je windows 10 sam obrisao
prilikom ažuriranja.
Hvala!
A o kojim datotekama se radi? Jer čisto sumnjam da windows update briše išta.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:17   #3247
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
A o kojim datotekama se radi? Jer čisto sumnjam da windows update briše išta.
one koje su bile na deskopu.
video,slike i ostalo uglavnom sve je
ćelavo osim par programa koji su
ostali.
josipSesarjecar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:27   #3248
cortana mi ih je vratila, datoteke
nisu bile obrisane srećom.
josipSesarjecar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:03   #3249
Pozdrav!!
Na laptop sam instalirao jedan program koji neće raditi ako u nazivu korisničkog računa ima slova č,ć,š,đ,ž
Onda sam dodao novog korisnika koji ne sadrži te znakove. Sada kad se prijavim na taj drugi račun i pokušam instalirati taj program, opet mi instalira na onaj glavni račun. Kako to riješiti?
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:33   #3250
O kojem se programu radi?

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 07:56   #3251
Quote:
kos24 kaže: Pogledaj post
O kojem se programu radi?

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Kodi
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 20:51   #3252
Prije nekoliko dana je moj laptop nemarno iskljucen (iscupan iz zida) i od tad imam problem sa Windowsom 10. Prvi znak da nesto nije u redu je bila cinjenica da nakon sto sam ukucao sifru (imam samo jedan korisnicki nalog, moj, ali sifrovan), ucitavanje je trajalo 5 minuta. Na kraju mi je otvorio privremeni profil i rekao da se ne moze pristupiti mom nalogu. Ukratko, nemam pristup nicem mojem, svaki put se jako dugo ucitava taj profil za goste, nemam instaliran ni nas jezik, nista (zato pisem bez kvacica ). Ima li pomoci? Brat kaze da je to problem sa registryjem i da je rjesiv, ali je on trenutno u inostranstvu na 10 dana. Ono sto mi je neko preporucio jeste da probam promijeniti sistemski datum na startupu (bios). Probao sam, stavio 2 dana ranije, ali nije uspjelo. Pomoc molim
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 05:03   #3253
Vjerujem da ako pokreneš system recovery da bi mogao nešto postići. Druga opcija je u safe mode, u cmd upisat "sfc /scannow".

Možda jedna od ovih pomogne.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 15:30   #3254
Imam problem sa zadnjom nadogradnjom win10. Nalaze se na Acer laptopu i došli su orginalni sa njim. Problem je što mi se non stop diže da napravim nadogradnji i ja je pokrenem, ali nakon nekog vremena da grešku da je nešto pošlo krivo. Ne smeta mi da napravi ili ne napravi nadogradnju, samo da se više ne diže poruka svako malo preko cijelog ekrana. Prostora na HDD ima 10 GB, njegovo čekiranje sustava prođe sve OK. Računalo sam pregledao sa antivirusom, Malwerbytom i CC clenerom. Pokušao sam i sve načine za zaustaviti nadogradnju ( Shot up win 10, privece policy, registry, servisis), ali ništa nije pomoglo. Ima li tko kakvu ideju?
Hvala
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:25   #3255
Microsoft edge mi pokazuje čudan zoom forum.hr-a. Petljanje po settinzima, ne pomaže, crtl+miš ne pomaže, najmanji zoom koji pokazuje cijelu stranicu normalno smanjuje slova nenormalno.

Nadam se da vidite sliku. Uglavnom, na dnu stranice se pokazuju odvratan scroll, tako da desni dio stranice na 100% zooma ne vidim.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:02   #3256
A drugi browseri prikazuju normalno?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:29   #3257
Da. Ali prije par godina slično je bilo s nekom drugom stranicom na firefoxu... Tada je neka posebna extenzija riješila problem.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:31   #3258
Brzo pitanje ? Zasto koristis uopce edge ? Ne zelim reci da je los. Al ono haha..
devaa is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 12:25   #3259
Program za ciscenje, windows 10

Pozdrav svima,
instaliran mi je Windows 10 i s njim dodatni programi (ESET smart security, Aida 64), zanima me da li mi je potreban jos neki dodatni program za ciscenje ili je dosta ovaj ESET antivirusni i s njim da skeniram lap top? Hvala vam
ChosenOne1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:00   #3260
Imaš File Exolorer , označiš disk ( C: ) pa "Propertys" i "Disk cleanup" itd.
Uz antivirus "win. defender" držim i Malwerbyte free ...

ps: u više od godinu dana nisam ništa našao zločudno a disk sam prije par mj. na drugom PC preskanirao i sa Avastom ...sve je OK.
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.