Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 23:56   #201
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post

Svako gresi, nemam takvih predrasuda. Pitala bih se da li je covek asocijalan ili problematican kada nije uspevao da sa bilo kojom zenom ostvari neki emotivni odnos.
Život mi pokazuje da je s ljudima jako lako uspostaviti konekciju; svi žude za povezanošću, za pažnjom, za pripadanjem; caka je što su ljudi podosta ne-funkcionalna stvorenja, a osjećaji, možda će zvučati čudno, itekako imaju svoju racionalnost s kojom treba znati raditi; zato kažem ostvariti emotivni odnos nije teško, ali kakav?

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
s drugim dijelom posta se slazem
ali pogledaj malo sire, zivimo u kulturi fejkanja, pa onda nije nista cudno da se to preslikalo i na odnose
nose se lazni brandovi, pokazuje se cool slika prem avan, glumi se strucnost i kad pojma nemas, pokazivanje emocija ja znak slabosti, olako se osuduje sve sto je razlicito...
kriticko razmisljanje se posprdno naziva filozofiranjem (kao da je filozofija nesto lose), na sve starne se pricaju urbane i ine bajke, u modi je povrsnost i pretjerivanje
Sve ovo ne-negativno u tvom postu zahtijeva trud, rad, vrijeme, disciplinu, predanost i vjeru utemeljenu na viziji nečega što je na razini visoke vjerojatnosti ostvarivosti.

A nije baš da se ljudi tim zamaraju kad mogu slušati ovo.


Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ako imaš problema u ovome što pričaš, tj. znaš da se moraš reducirati, druži se sa ženama velikih kapaciteta. Problem je što ih se teško nađe, ali postoje. Samosvijest, ključan pojam. Takve su žene samosvijesne.
Žene velikih kapaciteta? Hm, u profesionalnoj okolini i prečesto čujem - to je dobar posao za ženu. Redom od visokoobrazovanih kolegica. Samosvijest - daj nemoj me zajebavati.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 23:59   #202
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Mislio bih da zelis da se istaknes . Mislio bih da mepriziras druge . Mislio bih da zelis da odstranis rivale .
Mislio bih da se iza ove vidne ljusture skriva neko ko vuce neke serpe iza sebe . Mislio bih da imas neku skrivenu potrebu da dominiras ljude i prostor .
edit: Mislio bih da zelis privuci paznju jedino na sebe i samo sebe . Bez nabrojanog ti bi pao u depresiju zbog osjecaja da si nitko i nista .
Evo ove nanosekunde prekidam sve trenažne procese i ode se ubijati burecima, čevapima, pizzama, kebabima, nutelom, milka oreom, coktom, čipsom.... samo da bi ti dokazao da sam produhovljeno i samopouzdano stvorenje.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:07   #203
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Žene velikih kapaciteta? Hm, u profesionalnoj okolini i prečesto čujem - to je dobar posao za ženu. Redom od visokoobrazovanih kolegica. Samosvijest - daj nemoj me zajebavati.
Majke mi. To što ti radiš je auto-negging. Ima ih, ali se skrivaju. A to što su ti kolegice visokoobrazovane. To je argument za što? Pa daj nemoj se sada spontano reducirati.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:07   #204
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Evo ove nanosekunde prekidam sve trenažne procese i ode se ubijati burecima, čevapima, pizzama, kebabima, nutelom, milka oreom, coktom, čipsom.... samo da bi ti dokazao da sam produhovljeno i samopouzdano stvorenje.
Nisam nikada ni smunjao u tvoju duhovnost ni u tvoje samopouzdanje .
Mogu li ti se prdruziti ? I meni je dojadilo ovo treniranje samo eto toliko da bih privukao pogled drugih . Jos u mojim godinama kada mi kazu " jaooooooooooooooo kako ti dobro izgledas za tvoje godine " .
Dodje mi da pojedem hrpu bureka ,cevapa i svega nabrojanog .
Noc svima .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:24   #205
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Majke mi. To što ti radiš je auto-negging. Ima ih, ali se skrivaju. A to što su ti kolegice visokoobrazovane. To je argument za što? Pa daj nemoj se sada spontano reducirati.
Nadrkan sam nešto. Nisam trebao uključivati TV. Previše budalaština ima. I onda mi ti daš očiti savjet znajuć sve ono što stoji na putu njegove provedbe. Ma jebi se.

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Nisam nikada ni smunjao u tvoju duhovnost ni u tvoje samopouzdanje .
Mogu li ti se prdruziti ? I meni je dojadilo ovo treniranje samo eto toliko da bih privukao pogled drugih . Jos u mojim godinama kada mi kazu " jaooooooooooooooo kako ti dobro izgledas za tvoje godine " .
Dodje mi da pojedem hrpu bureka ,cevapa i svega nabrojanog .
Noc svima .
Oprosti molim te, ali ja treniram jer na taj način oživotvorujem načelo prema kojem vanjska forma odražava kvalitetu unutrašnjih vizija, a privučena pažnja potvrda je te kvalitete.

Usput - cheat meal-ovi su mi vikendom. Pa ako ti paše.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 00:39   #206
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post



Oprosti molim te, ali ja treniram jer na taj način oživotvorujem načelo prema kojem vanjska forma odražava kvalitetu unutrašnjih vizija, a privučena pažnja potvrda je te kvalitete.

Usput - cheat meal-ovi su mi vikendom. Pa ako ti paše.
Pase , kod mene to vec traje godinama i ne samo vikendima .
Da , ono zracis , sarmom ect ect ! Tvoj unutarnji odsjaj se vidi golim okom . Nisi pojeo neku lampu za vreme tvojih cheat meal ?
Charmantan si nasmijao si me do suza .
Sada kidam , moram da odspavm odredjeni broj sati ince ce me podocnjaci izdati .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:36   #207
iz iskustva znam kako je sa bivšima tako će i sa mnom vrlo vjerojatno osim ako mu se nešto nije dogodilo tipa amnezija ili neke teže ozljede glave, eventualno neka nirvana uzrokovana težim drogama
u prijevodu jednom preljubnik uvijek preljubnik, jednom sjeban, uvijek sjeban
o emocionalno nedostupnim da i ne govorim, obično hardcore pozadinu imaju koju samo psihijatar može riješiti
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:38   #208
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
iz iskustva znam kako je sa bivšima tako će i sa mnom vrlo vjerojatno osim ako mu se nešto nije dogodilo tipa amnezija ili neke teže ozljede glave, eventualno neka nirvana uzrokovana težim drogama
u prijevodu jednom preljubnik uvijek preljubnik, jednom sjeban, uvijek sjeban
o emocionalno nedostupnim da i ne govorim, obično hardcore pozadinu imaju koju samo psihijatar može riješiti
pa zar ne učimo iz iskustva?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:52   #209
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
pa zar ne učimo iz iskustva?
normalno da učimo, samo je pitanje koliko smo spremni na promijene jer mi se zanimljiv fenomen nabasavanja na slične likove
kad bi se bar mogao taj faktor privlačnosti nekako kontrolirati
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:10   #210
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
normalno da učimo, samo je pitanje koliko smo spremni na promijene jer mi se zanimljiv fenomen nabasavanja na slične likove
kad bi se bar mogao taj faktor privlačnosti nekako kontrolirati
meni je svaki bio skroz drugačiji od prethodnog i imao neke nove mane na koje nisam računala, pa čak ih ni mogla zamisliti
nova lekcija svaki put
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:23   #211
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
meni je svaki bio skroz drugačiji od prethodnog i imao neke nove mane na koje nisam računala, pa čak ih ni mogla zamisliti
nova lekcija svaki put
Četvrtak bu ubrzo!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 23:40   #212
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Četvrtak bu ubrzo!
uuuu, jesmo preskočili jednu epizodu?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 00:12   #213
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
uuuu, jesmo preskočili jednu epizodu?
Moguće. Malo sam odsutan duhom bil!?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:08   #214
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima bioloska razlika u spolovima s ženidbom osobe koja je imala veci broj partnera?

Ili pokusavas prisiti da je zbog biologije sasvim ok da musko ima veci broj partnerica, a zensko ne smije?

Bravo
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:12   #215
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Dok,ženska se samo rodi,sa 14 god već izvali sise,navuče dopičnjak i voila !
Bez trunke znoja i truda je lijepa,sočna i privlačna...(pre)mlada u svojoj lijepoj glavici zaključi da je izgled sve što joj je potrebno i tako do kraja života ostane praznoglava
Ima ih ko govana i stalno 'izlaze' nove generacije...mene redovno zabavi što svaka od njih misli da je tako posebna ...moš' mislit' što je

Jel sad jasnije ?
obesi ti to mačku o rep,ja se moram itekako pomučit,vježbat 4 puta tjedno,trčanje,utezi,pazit kaj mečem u usta,manikura,pedikura,obleka,kozmetika pizde materine da izgledam dobro

i još delam uz to i morala sam se školovat..e živote...

da mi je kurac naraso, bilo bi mi puno lakše, onda bi samo puno delala da imam love i sve bi bilo ok
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 13:45   #216
Slijedi stotka ako se nastavite na bilo kojoj od tema napucavati.
Na četu se slobodno spojebavajte, bez nedopuštenih sadržaja, sve pet
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2019., 10:26   #217
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Pa ja smatram da ni takvi tipovi nisu dobar izbor. Ali zene vole takve.

Ljudi generalno ne znaju izabrati. Zato i ima jako mnogo razvoda.
Donekle se mogu složiti ali ipak... A gdje je garancija "dobrog" izbora? Nema je. Svaki odnos u koji ulaziš jest određeni rizik. Nije da nitko od nas ovdje ne zna solidan broj parova koji su izgledali kao prst i nokat kako bi se reklo, u dugotrajnim vezama pa samo odjednom, bang. Nema više.
T-3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2019., 20:42   #218
Kakvo je generalno mišljenje o ovom, sve najbolje o bivšima?
Naučio na vlastitoj koži da neke stvari najbolje sakriti..recimo bio sam u vezi s curom koja je imala probleme s drogom, potencijalne ženske fino prošnjofale fejs, našle njen profil, na kojem stvarno svašta ima, i ostale neugodno iznenađene, joj pa kako si uspio s takvom, što ti je bilo da budeš s takvom, pa već sam sumnjiv ispadneš.
No i sam sam takav, možda površno, no procjenjujem buduće i po bivšima, ako uspijem što saznati, namjerno ili slučajno..recimo da vidim da je bila s tipom kojeg bi rangirao dosta ispod sebe, recimo neki debeli neugledni nikakav tip, mislio bi si ajme s njim je spavala godinama..ali svi smo površni ne..
backspace1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2019., 01:22   #219
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Kakvo je generalno mišljenje o ovom, sve najbolje o bivšima?
Naučio na vlastitoj koži da neke stvari najbolje sakriti..recimo bio sam u vezi s curom koja je imala probleme s drogom, potencijalne ženske fino prošnjofale fejs, našle njen profil, na kojem stvarno svašta ima, i ostale neugodno iznenađene, joj pa kako si uspio s takvom, što ti je bilo da budeš s takvom, pa već sam sumnjiv ispadneš.
No i sam sam takav, možda površno, no procjenjujem buduće i po bivšima, ako uspijem što saznati, namjerno ili slučajno..recimo da vidim da je bila s tipom kojeg bi rangirao dosta ispod sebe, recimo neki debeli neugledni nikakav tip, mislio bi si ajme s njim je spavala godinama..ali svi smo površni ne..
Pa nije baš isti rang gledati jel neko debel i neugledan ili bavi li se drogom.
Onak, nije to baš isto
strijelcica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger