Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2016., 16:07   #9801
Hvala!

I nesto sasvim drukcije - jaspis




Ovo mi je bas odlican vikend za isprobavanje novih stvari.. Valjd je Spanciranje pomoglo u tome
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 22:28   #9802
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
Crvendac - ahat - zica 0,8mm i 0,4mm

odlično!
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 13:01   #9803
Koje je najbolje ljepilo za cirkone? Konkretno lijepljenje cirkona i perli na metalne komponente...ovako nešto ( slika s neta )[IMG][/IMG]

Krećem uskoro u izradu nakita, naručila sam ova ljepila:
Hobby ljepilo-univerzalno Hobby ljepilo za kamenčiće
ili ovo naručeno preko fejsa [IMG][/IMG]

Jesu ova dobra ili ima neko bolje?
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 12:29   #9804
Itko?? Kakva su vasa iskustva? 😉
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 15:06   #9805
Pitanje za sve koji imaju otvorenu Domaću radinost, udrugu ili obrt za prodaju nakita i srodnih proizvoda..pretpostavljam da ste čuli da od 1.7 moramo koristiti i fiskalne blagajne što bi značilo da FINA odmah prima informacije o uplati

Mene zanima koju uzeti, ako se već netko raspitivao, ovo što sam gledala je skupo, a najpraktičnija bi mi bila mini fiskalna, jer i tako naplaćujem od kuće gdje imam internet

Loša vijest za sve koji rade na crno, čini se da s ovim pokušavaju stati na kraj tome, nema više prodaje na sajmovima, facebook, web stranice, reklamiranje na portalima, u Poreznj su mi rekli da će se aktivnije provoditi provjere, bez računa slijede kazne i sankcije

Na kome će zarađivati nego na sitnišu, dok veliki prolaze nekažnjeno, strašno!
Lileana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 16:54   #9806
Quote:
Lileana kaže: Pogledaj post
Pitanje za sve koji imaju otvorenu Domaću radinost, udrugu ili obrt za prodaju nakita i srodnih proizvoda..pretpostavljam da ste čuli da od 1.7 moramo koristiti i fiskalne blagajne što bi značilo da FINA odmah prima informacije o uplati

Mene zanima koju uzeti, ako se već netko raspitivao, ovo što sam gledala je skupo, a najpraktičnija bi mi bila mini fiskalna, jer i tako naplaćujem od kuće gdje imam internet

Loša vijest za sve koji rade na crno, čini se da s ovim pokušavaju stati na kraj tome, nema više prodaje na sajmovima, facebook, web stranice, reklamiranje na portalima, u Poreznj su mi rekli da će se aktivnije provoditi provjere, bez računa slijede kazne i sankcije

Na kome će zarađivati nego na sitnišu, dok veliki prolaze nekažnjeno, strašno!

Ne bih se složila da je strašno, napokon da su napravili nešto po tom pitanju jer mi koji imamo otvorena poduzeća čija je osnovna djelatnost izrada nakita gubimo posao jer ne možemo konkurirati onima koji rade na crno i ne plačaju porez, doprinose, kupuju bez računa i pdv-a... Meni je to gore nego to što neće više dozvoljavati ovakve stvari..A o nelojalnoj konkurenciji i kopiranju da ne pričam..

S druge strane, da se osvrnem da pitanje, najbolje je kupiti onaj mali pos koji izgleda kao za kartice, mislim da bi on bio najjeftinija opcija
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 12:56   #9807
Nisam rekla da se slažem s radom na crno, i sama sam tako počela, ali kad sam vidjela da ide krenula sam legalno. Moja filozofija je bolje mirno spavati, sa drugima se ne opterećujem, kopiranja će uvijek biti.

Stvar je u tome da oni koji rade na crno i dalje će raditi, jer ih nitko neće provjeravati, mislim da bi ta opcija bila djelotvornija nego uvođenje nečeg apsolutno nepotrebnog, jer i tako se plaća porez, i prijavljuje sve početkom godine Poreznoj

POS aparat bi rado i uzela, ali ne znam jel si vidjela cijene samog uvođenja + plaćanje FINI doduše jednokratno
Lileana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 23:43   #9808
Quote:
-Littlecat- kaže: Pogledaj post
Koje je najbolje ljepilo za cirkone? Konkretno lijepljenje cirkona i perli na metalne komponente...ovako nešto ( slika s neta )[IMG][/IMG]

Krećem uskoro u izradu nakita, naručila sam ova ljepila:
Hobby ljepilo-univerzalno Hobby ljepilo za kamenčiće
ili ovo naručeno preko fejsa [IMG][/IMG]

Jesu ova dobra ili ima neko bolje?
Ovo ljepilo nije bas dobra opcija.
Zbog tvog zdravlja, jako stetno.
Mozes uzeti sekundno gel ljepilo, dobro se ljepi i drži.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:25   #9809
Quote:
Lileana kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da se slažem s radom na crno, i sama sam tako počela, ali kad sam vidjela da ide krenula sam legalno. Moja filozofija je bolje mirno spavati, sa drugima se ne opterećujem, kopiranja će uvijek biti.

Stvar je u tome da oni koji rade na crno i dalje će raditi, jer ih nitko neće provjeravati, mislim da bi ta opcija bila djelotvornija nego uvođenje nečeg apsolutno nepotrebnog, jer i tako se plaća porez, i prijavljuje sve početkom godine Poreznoj

POS aparat bi rado i uzela, ali ne znam jel si vidjela cijene samog uvođenja + plaćanje FINI doduše jednokratno
Znam da su skupi, ja imam bas fiskalnu kasu na racunalu i to je dosta skuplja opcija ipak, ne znam ima li nesto jeftinije od POS-a.
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 12:26   #9810
Još razmatram što ću, jer zaista je sve skupo, neki dan sam u Poreznoj pitala čemu to, ne znaju, ali nastojat će smanjiti rad na crno. Pretpostavljam provjerama, jer ovako ipak ide direktno račun preko FINE

Mogu zamisliti kako je tebi u trgovini tek
Lileana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 15:32   #9811
Malo da dignem temu..

Ja po starom - ahat + žica







Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 15:33   #9812
Malo da dignem temu..

Ja po starom - ahat + žica







Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 10:24   #9813
Molim pomoc! Koje je ljepilo najbolje za lijepiti iglice na nausnice? Znači metal na metal. Probala B6000 i E6000, ali nije mi dobro. Malo jače noktom iglicu zakačim i odmah se odlijepi. Ali cirkone lijepi predobro.

Možda patafix ili uhu?
Kakva su vaša iskustva?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:56   #9814
Na cipele od satena bih lijepila cirkonice. I to na petu. Cime, kako? Ona je zaobljena, znaci ono zapeglavanje i lijepljenje vrucom peglom ocito otpada.
A ljepila iz tube... bojim se da ce se razliti po tkanini? Radi se o manjim cirkonicima... imate kakav prijedlog?

... cijela cipela, i peta, je presvucena satenom.
jasamopjevam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:49   #9815
Vidim da ovdje ima pametnih i snalažljivih cura, pa da probam tu..
Dakle, kupila sam si čizme koje idu iznad koljena, no malo su mi preširoke pa mi se spuste skroz do gležnjeva dok hodam. Imate li kakvu ideju kako da ih stisnem, suzim bilo što?
Cupcake4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 00:59   #9816
Quote:
Cupcake4 kaže: Pogledaj post
Vidim da ovdje ima pametnih i snalažljivih cura, pa da probam tu..
Dakle, kupila sam si čizme koje idu iznad koljena, no malo su mi preširoke pa mi se spuste skroz do gležnjeva dok hodam. Imate li kakvu ideju kako da ih stisnem, suzim bilo što?
Mozda, da ti naprave usitak.
Ili unutra na gumu.. ima opcija, samo nosi dobrom šuštaru.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:02   #9817
Quote:
Cupcake4 kaže: Pogledaj post
Vidim da ovdje ima pametnih i snalažljivih cura, pa da probam tu..
Dakle, kupila sam si čizme koje idu iznad koljena, no malo su mi preširoke pa mi se spuste skroz do gležnjeva dok hodam. Imate li kakvu ideju kako da ih stisnem, suzim bilo što?
Ista stvar se desila i meni pa sam prvo kupila crni lastik debljine oko 3 cm i usila ga iznutra uz gornji rub cizama, ono oko bedra sto ide. To su one natkoljenke od fake brusene koze kakve vecinom vidjam kod svih. Manje su padale na hlace ali na tajice i hulahopke su mi i dalje klizile pa sam ih malo suzila, uz unutarnji rub di se spajaju sam ih prosila, nista se ne vidi. Sad su ok
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:31   #9818
Bas mi zao sto je ova tema zamrla Jel nema bas nikakvih kreativki na forumu?
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:24   #9819
Quote:
Plavabarbie kaže: Pogledaj post
Bas mi zao sto je ova tema zamrla Jel nema bas nikakvih kreativki na forumu?
Da, meni je isto zao, sto se na toj temi nista ne desava..
A nekada si bas mogao pasit oci na prekrasnim radovima.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 11:41   #9820
Mene zanima jel imate neku provjerenu stranicu s krojevima, ovo sta sam nasla sve se placa. Dala sam popravit bakinu sivacu i veselim se radit s njom ali sam malo zakrzljala jer godinama nisam nista sivala i moram odnekud pocet.

Jel se Burda jos prodaje?
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.