Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 17:51   #141
Da, ajmo reci cca 1000kn total.
S tim da bih ja da pobjednik lige ipak bude nagradjen debelo iznad svih.

Pobjednik lige 350kn
Pobjednik kupa 150kn
Finalist lige 150kn
Finalist kupa 100kn
Treceplasirani iz lige 100kn
Pobjednik regularne sezone 100kn
Pobjednik polusezone 50kn
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:03   #142
Prosle sezone je sluzbena tema lige imala oko 80 000 pregleda.
Tu je hrpetina padobranaca u potrazi za tipovima.
Uz sponzorstvo, igraci imaju odlican dodatni motiv.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:03   #143
Ovo će povući dodatne igrače, naravno ako se ostvari ovo sa sponzorstvom., pa bi liga mogla brojati neku ludu brojku igrača, jel se razmišljalo o tom?
Naravno, mod (Ksapi ) ima (ili admin?) vidljivu ip adresu svakog korisnika (ako se ne varam), to bi trebalo pazit, moglo bi biti klonova.


Dobar posao Janick.


Samo, ima li tu Anderlon pravo tražit svoj dio?
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:08   #144
Ma pravo igranja naravno imaju prvenstveno dosadasnji igraci.
22-24 igraca je sasvim dovoljno.
Nije tu bitan broj igraca koliko kvaliteta, popularnost i pracenje same lige.
Moze se eventualno uvest neko playoff pretkolo za upadanje nova cca 2 igraca svake sezone ali otom potom.
I naravno voditi racuna o zainteresiranim igracima sa 0-20 postova
Ajmo mi prvo ovo odradit kako treba pa dalje u hodu.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:11   #145
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Ma pravo igranja naravno imaju prvenstveno dosadasnji igraci.
22-24 igraca je sasvim dovoljno.
Nije tu bitan broj igraca koliko kvaliteta, popularnost i pracenje same lige.
Moze se eventualno uvest neko playoff pretkolo za upadanje nova cca 2 igraca svake sezone ali otom potom.
I naravno voditi racuna o zainteresiranim igracima sa 0-20 postova
Ajmo mi prvo ovo odradit kako treba pa dalje u hodu.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:13   #146
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Ovo će povući dodatne igrače, naravno ako se ostvari ovo sa sponzorstvom., pa bi liga mogla brojati neku ludu brojku igrača, jel se razmišljalo o tom?
Naravno, mod (Ksapi ) ima (ili admin?) vidljivu ip adresu svakog korisnika (ako se ne varam), to bi trebalo pazit, moglo bi biti klonova.


Dobar posao Janick.


Samo, ima li tu Anderlon pravo tražit svoj dio?
Pa postoje teme koje u naslovu nose rijeci Konzum, Agrokor, Lidl itd...
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:36   #147
Pobjednik lige - 1000 (kn)
finalist - 500
trećeplasirani 250

pobjednik kupa - 750
finalist - 375

pobjednik regularnog dijela sezone - 500



I da mogu igrati samo oni koji imaju barem 500-1000 postova u trenutku prijave. Da se spriječi otvaranje većeg broja profila jedne osobe... Pa tko hoće igrat s više profila, nek štanca postove. A budući da je ova sezona već počela, neće im biti problem skupiti do iduće sezone.

I zabrana igranja iduće sezone onima koji odustanu tijekom tekuće, a nisu ispali.
I onima koji ne stavljaju redovito. Npr. tri puta propustiš, četvrti put letiš van i zabrana igranja sljedeće sezone.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:32   #148
Bravo janiče, čestitam Germaniji.
Promjena u pravilima, igrajte parove iz Germanije. Ako ništa i ne dogovorimo, barem su pokazali interes.
ksapi, hvala na uređivanju!
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:34   #149
Pa eto, kad se krene od prvog kola nek se uzimaju njihovi parovi i kvote.

Da, pokazan je interes pa kako god zavrsi.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:42   #150
Prvo kolo počinje od sutra.
Moj prijedlog nagrađivanja je drukčiji, nek bude mogućnost nagrade u svakom kolu.
Svakom tko je pogodio sva tri para u kolu, nek ukupni koeficijent pomnože s 10 kn neto i isplate. To je nekih 50 do 60 kn.
Kolko je lani bilo tih šestica? Nije to neka velka lova.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:48   #151
Ok, mogu im dati i takav prijedlog.
Ali onda bi i oni sami trebali aktivno non stop pratiti temu i pogotke igrača, kao sto imaju i na fb svoju ligu svaki vikend gdje oni postavljaju parove za tipovanje.
Mislim da bi im ipak bilo lakse i prihvatljivije, za pocetak barem, nagraditi pobjednike na kraju (i u polusezoni), pa mozda u dogledno vrijeme to sve doradjivati u dogovoru s njima ukoliko suradnja bude zadovoljavajuca.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:53   #152
Ok, nek i oni kažu svoje. Iako, ne moraju sad odmah sutra isplatiti ovo kaj sam predložio. Mogu i jednom mjesečno, ili kak može, skupiti sve šestice pa isplatiti.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:57   #153
Ok, za pocetak, svaki igrac ce trebati otvoriti ako nema internet racun u Germaniji.
Sutra cu im poslati prijedloge za obje varijante.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:05   #154
Ja otvorio račun čim sam pročitao da se pregovara s Germaniom
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:07   #155
Kad počnu sponzorirati onda ćemo otvarati račun.
Trebalo bi ipak vidjeti i s vlasnicima Foruma kaj oni kažu. Ipak se radi o njihovom servisu, a neka lova će kružiti.

Zadnje uređivanje ronac zg : 19.10.2017. at 20:20.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:18   #156
Pozdravljam ovo sve i nadasve zahvaljujem kolezi janicku na trudu, vjerujem, u ime svih nas.

E sad, trebat će mi/nam tutorial kako da stavim parove
Vidim ima zanimljivih razrada, nisam se dugo družio s Germom. Vjerujem da se npr. ovaj par može i malo jednostavnije postaviti:

Chelsea : Watford 1X i 3+ 1,72
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:22   #157
Ja nisam nikad bio tamo kod Germanije, nadam se da je sučelje prijateljsko kao i do sad, pa da neće biti komplicirano postavljati prognoze.

Vratimo se aktualnim temama. Gospodo, dosta je parova kupa završilo još jučer, ali ne postavljate konačne rezultate ovdje. Ajmo se na to naviknuti! mitch nas je razmazio, ali ja nisam voditelj i nemam vremena za svakog tražiti rezultat. Lakše je kad svaki par svoje upiše.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:27   #158
Baš i nije. Ne u tolikoj mjeri. Doduše, jednostavnije je jer su razrade odmah poslagane uz utakmicu. Ima i prednosti i nedostataka, definitivno sam navikao tamo i gledam sve kroz tu prizmu. Navići ću se i na ovo.

Naš se par još igra Odlučen je, ali nije gotov.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:34   #159
Naviknut ćemo se, znam.
Dobro, kad završi budete napisali. Govorim mnogima koji su već završili. Nije problem, ne treba se iste sekunde pisati, ali sljedećeg dana većina bi stigli napisati.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:46   #160
Evo ja bih se također priključio onima koji misle da ne moramo biti toliko skromni, ako oni mogu onom redikulu Romanu što je osvojio Big Brother (koji dašta je redikul i klošar, ali je dobroćudan pa ga valjda zato vole) dnevno davat 400-500 kn, znači da se kladi na račun kuće, kao i što davaju 400 kn dnevno poznatim osobama za listić u humanitarne svrhe (mislim dobro za oboje, ali to su sve vrlo slabo prolazni listići) e pa onda gospodo, možemo i mi tražit malo više.

Redovito čitam njihov portal germanijak.hr, nekad me pozitivno iznenade, npr. sa tekstovima protiv nogometne mafije u HR odnosno podršci futsal Dinamu i projektu kojeg Hajduk radi (dok je primjerice FavBet sponzor HNS-a) pa do tekstova o kondomima sa likom Mate Baturine i Petera Croucha () itd.

Germania ima sestrinsku kladionicu u Srbiji, eto još i promičemo bratstvo i jedinstvo jer forum.hr je ionako lijevo
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.