Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 01:28   #1
Free online software u edukacijske svrhe

Pozz ljudi, sorry ako sam pogriješila forum/podforum...nadam se da nisam.

Ovako...potreban mi je vaš savjet jer trebam napraviti tri videa u edukacijske svrhe koji bi bili zanimljiv djeci.

Prvi se ticao 'djece s poteškoćama u razvoju' i koristila sam Animaker i bila prezadovoljna urađenim posebno jer im je watermark jako malen uz zanimljive animacije koje su lake za korištenje.

Sad bi bilo dobro da bar za jedan od sljedećih videa koristim neki drugi free program ( uz neke efekte koji bi bili zanimljivi)... ali ja ga zaista ne znam


Molim Vas za preporuku nekog programa!
Unaprijed hvala ( nadam se da nisam bila nerazumljiva)
Beggar90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 14:54   #2
Probaj malo bolje opisat sta bi taj program trebao radit.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 15:59   #3
Aha, izvinjavam se....nikad se ne znam najbolje izraziti, ovako...

Taj video bi trebao najmanje biti sastavljen od običnih slika sa neta, teksta i muzike...što razumijem mogu u windows movie makeru
No taj program mi stalno štopa, i bilo bi idealno kada bi se radilo o nekom online programu.

Dalje bilo bi odlično kada bi program imao malo veći raspon efekata, jer nekako ne znam kako bih mogla napraviti nešto što bi zanimalo djecu u movie makeru.
Pod efekte mislim na transition, screen, možda čak i opciju uvođenja nekih likova. Ispricavam se u slučaju pogrešnog korištenja termina, jer zaista mi informatika nije jača strana.

Čini mi se da se i dalje ne znam izraziti najbolje... Ako nekome nije prevelik smor ovdje ću program koji sam napravila prvi video
pa ako znate nešto slično zamolila bih da postavite https://www.animaker.com/


Netko mi je preporučio i ovaj program https://biteable.com/ , i čini mi se oke budući da ima besplatnu opciju, samo mi je ovaj njihov watermark malčice poveći. Ali ako ne naiđe bolji, valjda koristim njega.


Nadam se da sam bar malo bolje objasnila...

Zadnje uređivanje Beggar90 : 12.04.2017. at 16:11.
Beggar90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.