Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2017., 11:52   #21
onda je sve jasno zašto je odabrao opciju B.
tako je i moj frend ulovio bivšu u krevetu sa lokalnim galebom.
samo se okrenuo i otiša ča
taman posla da se radi fufe uvaljuje u probleme

nego, jel ta frendica u toplesu također dobila svoju porciju?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:08   #22
Jok, bila je prilično pijana pa ju nisam htio dirati.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 12:56   #23
lognsincedark, ja ocekivao da ces reci da te prevareni ganjao s puskom
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:08   #24
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post

jos treba da mi i djecu dovuce
Kaj će ti lokomotiva bez vagona

Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
lognsincedark, ja ocekivao da ces reci da te prevareni ganjao s puskom
Baš je mogao i to negdje ubaciti
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:16   #25
Jebiga sad, ako želite da lažem mogu svašta nadrobiti, ali ne vidim smisao u tome.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 17:16   #26
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Kaj će ti lokomotiva bez vagona

Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Jebiga sad, ako želite da lažem mogu svašta nadrobiti, ali ne vidim smisao u tome.
To što si ti napisao je školski primjer lovačke priče. U prijevodu; pun si govana.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 17:37   #27
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
To što si ti napisao je školski primjer lovačke priče. U prijevodu; pun si govana.
Jasno da vama klošarima kaj hodate samo do kafića i kladionice zvuči nevjerojatno.

Isto kao što je meni nevjerojatno da neki ljudi mogu većinu dana gledati u teletekst, ali ne negiram njihovu stvarnost.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 17:45   #28
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Jasno da vama klošarima kaj hodate samo do kafića i kladionice zvuči nevjerojatno.

Isto kao što je meni nevjerojatno da neki ljudi mogu većinu dana gledati u teletekst, ali ne negiram njihovu stvarnost.
Ali kako ne razumiješ da te ni cisterna za pražnjnje septičke i 10 centrifuga nakon što te izvade van, ne može oprat od govana koja si napisao?

Upoznao sam nekoliko ovakvih uživo, na forumu je to identično kao i u stvarnosti, još je i lakše za prepoznat. To su jednostavno te priče. Lovačke priče. Ništa ja drugo ne kažem, samo konstatiram i slažem se s ovom dvojicom gore. Ko te jebe ako ti je to satisfakcija
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 18:01   #29
Sve pet, vjeruj kaj hoćeš.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:23   #30
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ok, ne mislim jeste li ikad uhvaceni na djelu. ovi carevi sta jesu, neka slobodno ispricaju pricu
ovdje mislim na to jeste li ikad petljali sa zauzetom zenom i je li se za to saznalo? sta se desilo dalje?

evo, da ja ispricam svoju situaciju.
u jednoj trgovini u koju svracam da si kupim colu i slicno, radi jedna malo starija gospodja. to je trgovina koju drzi njen muz, a njih dvoje tu zajedno rade po smjenama.
ta zena ima cca 45 godina i jako se dobro drzi. bas je lijepa.
ona i njen muz imaju 2 sina: jedan je stariji od mene, drugi mladji.
svi zajedno zive u kuci nedaleko od moje, ali nije u istom kvartu, a ta trgovina je na drugom kraju sela.

uglavnom, u posljednjih godinu dana sam poceo ici u tu trgovinu jer mi je ponekad usput za kupit nesto sitno i svaki put kad odem, ona po malo flertuje, ali ona to radi tako suptilno i profinjeno da je to mene pocelo palit.
jebes mi mater, ne bih rekao da umisljam ovo.
i prije sam ja primjecivao to, ali me nije diralo toliko.
ok, mislim si, zena je starija od mene 20 godina i mozda oce da si malo podigne ego, da unese zabave u svakodnevnicu dosadnog posla, sta ja znam
ali od nedavno me pocela zvat nekim nadimcima necu ih iznosit ovdje da me ne bi neko zajebavao, i boga mi mogu reci da sam poceo razmisljati o njoj.

sad, problem je u tome sto ja zivim u mjestu gdje se informacije vrlo brzo i lahko sire. kad bi bilo ko saznao, to bi se prosirilo brzinom munje.
nisam se nikad petljao sa udatim, tako da ne znam nista fakat...
nisam tip kojeg totalno boli kurac za reputaciju.
druga stvar, u selu ima dosta finih zenskica i planiram ih prosit kod oceva kad se budem htio zenit

to je to, napisite sta mislite, ako imate kakvo iskustvo napisite, ako znate kakve slucajeve iz okoline i tako
Eto.
Invazija balavaca na babe.
Ovo se meni stalno događalo, pa su ljudi mislili da se hvalim.
Doduše se uvjeravam da sam baba, al ne kužim da jesam niti to moj mozak može shvatiti.

Znaš što mi je palo na pamet. Žena je trgovac i brbljava je. Možda je jednostavno uslužna, a tebe već shvaća kao domaćeg, stalnog kupca.
Možda da nije dobro držeća, da je jako jednostavna izgleda to njeno ponašanje ne bi ni protumačio kao upucavanje?
Naravno, ne vidim situejšn pa sam možda sve falila.
LSD, fak of, naravno da opet pričam o sebi, kao i svi privučeni nekim topikom. Al ti to ne kužiš; no dobro.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:31   #31
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Da. Dečko joj ušao, vidio mene na njegovoj curi i njena best frendica pored nas u toplesu, nakon par sekundi šoka i nevjerice rekao laku noć i zatvorio vrata za sobom. I to u njegovoj kući. Pravi domaćin.
Sa sam se sitila da voliš pričati o moralu.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:32   #32
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Eto.
Invazija balavaca na babe.
Ovo se meni stalno događalo, pa su ljudi mislili da se hvalim.
Doduše se uvjeravam da sam baba, al ne kužim da jesam niti to moj mozak može shvatiti.
Vezano za drugu raspravu o kavalirstvu, za lepri dobar primjer kako žena svaki oblik komunikacije može interpretirati kao "on mi se nabacuje".

Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Sa sam se sitila da voliš pričati o moralu.
Kaj ti znaš o moralu?
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:37   #33
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Eto.
Invazija balavaca na babe.
Ovo se meni stalno događalo, pa su ljudi mislili da se hvalim.
Doduše se uvjeravam da sam baba, al ne kužim da jesam niti to moj mozak može shvatiti.

Znaš što mi je palo na pamet. Žena je trgovac i brbljava je. Možda je jednostavno uslužna, a tebe već shvaća kao domaćeg, stalnog kupca.
Možda da nije dobro držeća, da je jako jednostavna izgleda to njeno ponašanje ne bi ni protumačio kao upucavanje?
Naravno, ne vidim situejšn pa sam možda sve falila.
LSD, fak of, naravno da opet pričam o sebi, kao i svi privučeni nekim topikom. Al ti to ne kužiš; no dobro.
Nataša Rostova, da te možda nisam podsjetio na Anatolija Kuragina :P
da nisi možda imala jednog? :P

uglavnom,
ne zelim da zvucim grozno, ali muz joj lose izgleda, kao da je bolestan
a na meni se vidi da se vidi da bi je mogao opustositi, samo kada bi mi dala priliku

a ono, postoji vrlo mala vjerovatnoca da sam umislio ili pogresno protumacio njene signale, ali poprilicno sam siguran u svoje procjene :P
jedino sta bi mozda moglo se desiti je to da ona ne zeli da se upusta u to.

ali nisam to pitao.
nisam nikad nista imao sa udatim zenama, pa bih htio da mi neko malo priblizi tu problematiku.
jesi li se ti ikad švalerala?
i jesu li za to saznali?
imas li koju konu da je varala, pa bila uhvacena? koliko je onih koje su prosle nezapazeno?
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:39   #34
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ali kako ne razumiješ da te ni cisterna za pražnjnje septičke i 10 centrifuga nakon što te izvade van, ne može oprat od govana koja si napisao?

Upoznao sam nekoliko ovakvih uživo, na forumu je to identično kao i u stvarnosti, još je i lakše za prepoznat. To su jednostavno te priče. Lovačke priče. Ništa ja drugo ne kažem, samo konstatiram i slažem se s ovom dvojicom gore. Ko te jebe ako ti je to satisfakcija
frik je zajebao bracu grim i hansa zajedno
lordflashheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:40   #35
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Vezano za drugu raspravu o kavalirstvu, za lepri dobar primjer kako žena svaki oblik komunikacije može interpretirati kao "on mi se nabacuje".



Kaj ti znaš o moralu?
A gle. Ako si i nemoralan treba držati neki nivo ili štaliveć ponašanja.
Dozvoliti da te uhvate u tuđoj kući, na tuđem krevetu s tuđom ženskom je: nepametno, nedopustivo i svašta nešto, cijeli niz groznih riječi i tek na kraju nemoralno.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:51   #36
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
A gle. Ako si i nemoralan treba držati neki nivo ili štaliveć ponašanja.
Dozvoliti da te uhvate u tuđoj kući, na tuđem krevetu s tuđom ženskom je: nepametno, nedopustivo i svašta nešto, cijeli niz groznih riječi i tek na kraju nemoralno.
Znam kakav je stav katoličke crkve prema seksualnosti, no pitao sam te za tvoj pogled.


I stvarno mi nije jasno zakaj neki smatraju moju priču toliko nestvarnom. Ajde da sam napisao da sam obje jebao pa da ste ljubomorni debilčeki, ali napisao sam da sam jednu spenkao i da drugu uopće nisam dirao... i to je previše.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:52   #37
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Znam kakav je stav katoličke crkve prema seksualnosti, no pitao sam te za tvoj pogled.
Ihjao.

Lizač pusi, nisam ti ja imala švalera, ali imala sam upucavače sajko mlade dečke kojih sam se jedva riješila.
Jako pazim da ne ispadne neko upucavanje, ali dogodilo mi se da su me recimo dvojica "promatrala" neko vrijeme i nakon toga pristupila s idejom o nečem. Ok je to da nisu bili toliko mladi. Bilo je toga kod mene na kile pogotovo kad sam bila na recepciji. Odbila sam čvrsto, ali neki su to shvatili kao izazov.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:54   #38
Znači nemaš svoj stav, to sam i mislio.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:59   #39
sutra cu otici kupiti bademe i konstatirati kako su dobri za muskarca
poslije toga bi neke stvari trebale biti jasne
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 20:04   #40
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Znači nemaš svoj stav, to sam i mislio.
Ma to je tlaka imati dvostruki život, ševit se po autu ili na tuđem krevetu.
Ne bih nema te sile. Baš lijepo i u miru živim.
Ah da i nemoralno je. Eto stava.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger