Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 21:14   #21
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Toliko si konfuzno napisao uvodni post, da nisam skužio da se radi o tvojoj curi, koja je otkrila da si bio na (facebook?) profilu neke druge cure.

Mislio sam da te prozvala cura na čijem si profilu bio, pa mi nije bilo jasno kako je znala da si posjetio njezin profil, ako nisi ništa pisao po njemu.
Ja sam isto to mislila.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:15   #22
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
Pa nisam siguran dal su igrice il to ima smisla da ju je povrijedilo. Valjda sam pre emotivan. Empatija ili sta ja znam, da pokusavam razumijet drugoga sto se osjeca povrijedenim, kad govori da je tako.

Hahahaha mda ono, imam i ja dobrih fora i to za posrat ju, nisam los u tome. Davno bi prekinuli da sam tako odgovarao hahaha
I kaj fali da prekinete zbog takve reakcije?

Kome treba tak osjetljiva ženska? Ja prvi ne bi trpio takva sranja.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:16   #23
kaaaj opet je za sve kriv face
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:20   #24
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja sam isto to mislila.
Ja nisam, jer mi je konfuzno sve, i onda mi konfuzno ima smisla
Slusaam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:20   #25
Ja ne kužim što imaš gledati druge profile ako si zadovoljan sa svojom (princezom).
Ljudi "danas" zaboravljaju definiciju riječi vjernost.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:23   #26
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
I kaj fali da prekinete zbog takve reakcije?

Kome treba tak osjetljiva ženska? Ja prvi ne bi trpio takva sranja.
Pa neam pojma. Da je prvi put ovako nesto besmisleno ajde, ali ovo je vec cesce. I jos me vise brine sto ja agresivno znam ponekad reagirat (ne da udaram). Tko zna koliko me se moze nazivcirat.

Ima ona i pozitivnih karakteristika. A sta ja znam dal je ovako nesto nepopravljivo na njoj ili dali bi ja mogao nauciti to trpiti kad sere i smirivati ju. Ali ne cini mi se da sam tip koji ce slusat zenu koja mu kipa besmislene spike. Znam da nekih ima sigurno...
Slusaam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:24   #27
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
kaaaj opet je za sve kriv face
A ono, mozda je ovo i samo neki djelic vece slagalice. Sumnjam da ju je samo to toliko nazivciralo.
Slusaam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:25   #28
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
A ono, mozda je ovo i samo neki djelic vece slagalice. Sumnjam da ju je samo to toliko nazivciralo.
Ahaaaa ima tu još malo dubljega zbivanja? Pih, moraš nam sve reci
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:27   #29
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim što imaš gledati druge profile ako si zadovoljan sa svojom (princezom).
Ljudi "danas" zaboravljaju definiciju riječi vjernost.
Hahaha dobra, pa da, to me i najvise nazivcira u toj situaciji, sto meni prolazi kroz glavu samo definicija ta i tilta me kad se poistovjecuje gledanje profila s icim ljubavnim
Slusaam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:27   #30
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
Znaci... Danas dolazim iz teretane, dobivam poruku od cure moje: da to je TA i TA i sto sam ja bio na njenom profilu?!? Treba je frendica tj sestra od dobrog frenda iz mladosti.

Mene cisto zanimalo sto se desava s njom. Ova meni odma da je gotovo, da ja nisam normalan itd.

Zar nije normalno pogledat neciji profil? Propustam li nesto?

Nisam je uspio urazumit da nije nista romanticno nego cisto znatizelja i otisla je. Sta se desava?

Hvala
Da bih znao sta se desava trebao bih upoznat tvoju curu, izvest je vanka, popricat s njom i provest neko vrijeme u njenom drustvu.

Onda bih ti (mozda) mogao dat odgovor na tvoje pitanje.

Moze?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:28   #31
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
Znaci... Danas dolazim iz teretane, dobivam poruku od cure moje: da to je TA i TA i sto sam ja bio na njenom profilu?!? Treba je frendica tj sestra od dobrog frenda iz mladosti.

Mene cisto zanimalo sto se desava s njom. Ova meni odma da je gotovo, da ja nisam normalan itd.

Zar nije normalno pogledat neciji profil? Propustam li nesto?

Nisam je uspio urazumit da nije nista romanticno nego cisto znatizelja i otisla je. Sta se desava?

Hvala
Vjerojatno ne želi da imaš ikakav kontakt sa suprotnim spolom pa smatra da je najbolje sad u početku napraviti dramu oko toga nakon čega ćeš se ti ispričavati i neće ti više pasti na pamet takve stvari raditi.
Nakon toga će s vremenom skraćivati uzicu.
Ništa čudno, žena postavlja svoje granice a ti ćeš ih ili prihvatiti, ili ćeš se boriti za svoje granice ili ćeš odjahati u suton.

Osobno, mislim da si pogledao taj profil jer te ta cura vjerojatno seksualno privlači...kao i (vjerojatno) velika većina drugih cura na ovoj planeti. Ona to vidi kao pokazivanjem nepoštovanja.

Nisam skužila da li je ušla u tvoj profil ili je ostao otvoren pa je slučajno vidjela?

Ne znam...na tvom mjestu bih joj rekla "pa idi ženo" Nije niti pokušala razgovarati s tobom o tome?

Možda agresivno reagiraš jer se u biti opravdavaš i uvjeravaš je u nešto i dok god to radiš joj daješ oružje u ruke kojim te dovodi do ruba frustracije. Ima li tvoja cura nekih ružnih iskustava? Imaš li ti živaca za to?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:36   #32
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Ahaaaa ima tu još malo dubljega zbivanja? Pih, moraš nam sve reci
A ono, ima situcija di nam komunikacija ne ide bas najbolje. Mozda ja nju optuzujem za neki njezin propust u nekoj sferi zivota (optuzujem=pricam o tome u nekom pozitivnom svjetlu, vise ukazujuci nego kritizirajuci, sto naravno moze biti shvaceno kao uvreda, sto se i desi). I onda je to uvrijedi i brzo se nadrka i onda ovisi o meni koliko sam dobre volje, dali imam snage je smiriti ili i ja pocnem zivcaniti.

Nije da se nismo i prije svadali i to. Ja imam dojam da je ona uvijek uzrok svada, a ona obrnuto. Ja vecinom eskaliram svadu, jer vecinom govori da ide ca i da prekidamo, i nakon najmanjih gluposti (sto sam ju zamolio da ne radi, ali ne prestaje, kao i ja moje agresivno ponasanje nakon njenih debilizama kao danas npr).

Sta ja znam, kad sam ju upoznao, vidio sam fizicke mane neke na njoj, ali sam vidio i toliko toga lijepog. Njen karakter me bio odusevio, bila je sva zivahna i vesela, osvjezenje u prostoriji. Uvijek puna energije. Mislio sam ovu cu ozeniti jbs sve drugo. Mozda zbog toga imam neke dvojbe. Znas ono kad imas neki dojam osobe i onda kako vrijeme otice, kao da samo blijedi i srozava se.

Znam da mrzi sto pocnem se derat i vrijedat ju kad krene neka svada (nekad i bacim nesto ko debil). Ni ja to ne volim, a imam osjecaj kao da se ne mogu kontrolirati u tim situacijama i ostati stalozen jer mislim da me se jebe u mozak i ne mogu se nikako obraniti. Povrijedeno se osjecam od ne logike valjda.

Neam pojma sto bi ti jos rekao. Mozda je i previse
Slusaam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:37   #33
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
Hahaha dobra, pa da, to me i najvise nazivcira u toj situaciji, sto meni prolazi kroz glavu samo definicija ta i tilta me kad se poistovjecuje gledanje profila s icim ljubavnim
Svaki čovjek može osjetiti ljubomoru tj. veliku većinu se može dovesti u to stanje. Tu nije bitan profil jer sutra to može biti pogled ili bezvezni flert. S njene ili tvoje strane.

Nismo cijepljeni samopouzdanjem kod rođenja. Guramo u odnos hrpu idealizma i greške tj. posljedice nesavršenog odgoja (društva i roditelja).

To ne znači da joj ne trebaš postaviti granice. Trebaš, ali s razumijevanjem.

Priznaješ da si impulzivan, a sada se naslađuješ impulzivnošću tvoje drage.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:50   #34
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
A ono, ima situcija di nam komunikacija ne ide bas najbolje. Mozda ja nju optuzujem za neki njezin propust u nekoj sferi zivota (optuzujem=pricam o tome u nekom pozitivnom svjetlu, vise ukazujuci nego kritizirajuci, sto naravno moze biti shvaceno kao uvreda, sto se i desi). I onda je to uvrijedi i brzo se nadrka i onda ovisi o meni koliko sam dobre volje, dali imam snage je smiriti ili i ja pocnem zivcaniti.

Nije da se nismo i prije svadali i to. Ja imam dojam da je ona uvijek uzrok svada, a ona obrnuto. Ja vecinom eskaliram svadu, jer vecinom govori da ide ca i da prekidamo, i nakon najmanjih gluposti (sto sam ju zamolio da ne radi, ali ne prestaje, kao i ja moje agresivno ponasanje nakon njenih debilizama kao danas npr).

Sta ja znam, kad sam ju upoznao, vidio sam fizicke mane neke na njoj, ali sam vidio i toliko toga lijepog. Njen karakter me bio odusevio, bila je sva zivahna i vesela, osvjezenje u prostoriji. Uvijek puna energije. Mislio sam ovu cu ozeniti jbs sve drugo. Mozda zbog toga imam neke dvojbe. Znas ono kad imas neki dojam osobe i onda kako vrijeme otice, kao da samo blijedi i srozava se.

Znam da mrzi sto pocnem se derat i vrijedat ju kad krene neka svada (nekad i bacim nesto ko debil). Ni ja to ne volim, a imam osjecaj kao da se ne mogu kontrolirati u tim situacijama i ostati stalozen jer mislim da me se jebe u mozak i ne mogu se nikako obraniti. Povrijedeno se osjecam od ne logike valjda.

Neam pojma sto bi ti jos rekao. Mozda je i previse
Znači, ukratko, ti sebe opravdavaš, ona te provocira i luduje, oboje se u većini slučajeva umjesto smirenog razgovora ponašate neartikulirano i pretjerano? Ona nije ideal koji si ti vidio taj dan a ti možda nisi ono što je ona vidjela.

Jeste li ikada smireno razgovarali i došli do nečega? Ako da, pokušaj istim principom svaki put kad ti dođe da pukneš. Što se tiče impulzivnog karaktera, kao netko tko ga ima mogu ti reći da je najteže prvi put se dovesti u red, dati samom sebi figurativnu pljusku. Nakon toga je sve lakše i s vremenom dođeš do toga da prvo promisliš a tek onda nešto napraviš, mada se te "boljke" ne možeš zapravo otresti u potpunosti. To što je tvoja cura nagla olakšava tebi biti isti takav.

Ponavljam, dok vam komunikacija izgleda tako da se ti braniš, opravdavaš i uvjeravaš, njen protunapad će vjerojatno nastaviti biti ovakav.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:52   #35
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ne želi da imaš ikakav kontakt sa suprotnim spolom pa smatra da je najbolje sad u početku napraviti dramu oko toga nakon čega ćeš se ti ispričavati i neće ti više pasti na pamet takve stvari raditi.
Nakon toga će s vremenom skraćivati uzicu.
Ništa čudno, žena postavlja svoje granice a ti ćeš ih ili prihvatiti, ili ćeš se boriti za svoje granice ili ćeš odjahati u suton.

Osobno, mislim da si pogledao taj profil jer te ta cura vjerojatno seksualno privlači...kao i (vjerojatno) velika većina drugih cura na ovoj planeti. Ona to vidi kao pokazivanjem nepoštovanja.

Nisam skužila da li je ušla u tvoj profil ili je ostao otvoren pa je slučajno vidjela?

Ne znam...na tvom mjestu bih joj rekla "pa idi ženo" Nije niti pokušala razgovarati s tobom o tome?

Možda agresivno reagiraš jer se u biti opravdavaš i uvjeravaš je u nešto i dok god to radiš joj daješ oružje u ruke kojim te dovodi do ruba frustracije. Ima li tvoja cura nekih ružnih iskustava? Imaš li ti živaca za to?
Da, ima smisla to s teritorijem. Mislim, meni je to malo over the edge. Pa necu stavit pimpac u ekran bokte ili ne zna sta si ona misli.

Ovo da me seksualno privlaci je isto na neki nacin istina. Privlaci mene prirodno dobar dio zenske populacije. Sta da se ubijem? Mislim ocito ima i drugih razloga zasto sam se interesirao konkretno za tu curu i njen zivot. Bio sam na skijanju s njom, sestra je od frenda s kojim sam trenirao rukomet 7 godina. U krevetu je prdnula na skijanju i ja nisam htio bih s njom iako smo spavali u istom krevetu. Sto sam i ovoj ispricao. I ono lijepa je i to sve, ali cisto sumnjam realno ista.

I kao da se ne smijemo interesirati za zivote drugog spola. Jedini razlog= zeli ju jebat. Ono mislim daj. Ali opet, kad sam vec tamo, mozda mi i to prirodno prode kroz glavu. Jesam li sad supak? Kuis sve ludo meni.

Otisla je ciljano na moj komp da bi otisla u history na face.

Nije bas pokusala. Vec je imala spremnu smrtnu osudu i nije mi dodijeljen advokan, samo na zivce labilni moron u ludim situacijama i vrhovni sudac. To me najvise natilta.

Nikad ne znam s kojom taktikom da udem u taj razgovor a znam da dolazi i uvijek izgubim. Uvijek puknem na kraju. Vjerojatno je to sto govoris, ali ne znam sto bi drugo, nemocan se osjecam.

Ona ima neka ruzna iskustva da. Ne znam dal bih u detalje.

Ja neam pojma dal imam zivaca, sumnjam da imam jer je vec jednom eskaliralo do toga da zove policiju. Bacio sam nesto u njenom smjeru.
Slusaam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:56   #36
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Svaki čovjek može osjetiti ljubomoru tj. veliku većinu se može dovesti u to stanje. Tu nije bitan profil jer sutra to može biti pogled ili bezvezni flert. S njene ili tvoje strane.

Nismo cijepljeni samopouzdanjem kod rođenja. Guramo u odnos hrpu idealizma i greške tj. posljedice nesavršenog odgoja (društva i roditelja).

To ne znači da joj ne trebaš postaviti granice. Trebaš, ali s razumijevanjem.

Priznaješ da si impulzivan, a sada se naslađuješ impulzivnošću tvoje drage.
Istina sve da. Nisam valjda sposoban postaviti granice s moje strane. Imam nekad osjecaj da je samo ona ta koja postavlja. Valjda sam prepopustljiv. I uvijek se ja mirim i "ispadam krivac".

Da, neam pojma dal se nasladujem, nije mi namjera. Ne zelim ja njoj lose ni nista Zasluzila je dobro na neki nacin.

Ono, mozda ne moze posto smo oboje impulzivni?
Slusaam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 22:01   #37
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
Da, ima smisla to s teritorijem. Mislim, meni je to malo over the edge. Pa necu stavit pimpac u ekran bokte ili ne zna sta si ona misli.

Ovo da me seksualno privlaci je isto na neki nacin istina. Privlaci mene prirodno dobar dio zenske populacije. Sta da se ubijem? Mislim ocito ima i drugih razloga zasto sam se interesirao konkretno za tu curu i njen zivot. Bio sam na skijanju s njom, sestra je od frenda s kojim sam trenirao rukomet 7 godina. U krevetu je prdnula na skijanju i ja nisam htio bih s njom iako smo spavali u istom krevetu. Sto sam i ovoj ispricao. I ono lijepa je i to sve, ali cisto sumnjam realno ista.

I kao da se ne smijemo interesirati za zivote drugog spola. Jedini razlog= zeli ju jebat. Ono mislim daj. Ali opet, kad sam vec tamo, mozda mi i to prirodno prode kroz glavu. Jesam li sad supak? Kuis sve ludo meni.

Otisla je ciljano na moj komp da bi otisla u history na face.

Nije bas pokusala. Vec je imala spremnu smrtnu osudu i nije mi dodijeljen advokan, samo na zivce labilni moron u ludim situacijama i vrhovni sudac. To me najvise natilta.

Nikad ne znam s kojom taktikom da udem u taj razgovor a znam da dolazi i uvijek izgubim. Uvijek puknem na kraju. Vjerojatno je to sto govoris, ali ne znam sto bi drugo, nemocan se osjecam.

Ona ima neka ruzna iskustva da. Ne znam dal bih u detalje.

Ja neam pojma dal imam zivaca, sumnjam da imam jer je vec jednom eskaliralo do toga da zove policiju. Bacio sam nesto u njenom smjeru.
Iz svega meni je baš ovo upalo u oko. Možda poludiš jer nema nekog načina da u biti priznaš curi da se poklope zvijezde...tko zna što bi bilo.
Gledaj, po mome nisi šupak ako je to prirodan nagon koji ne vlada s tobom i niti nema naznake da bi mogao ovladati.
I opet, po mome, prirodnije mi je imati čisti nagon seksualne prirode nego se zanimati za detalje nečijeg života. Jer mi je mozak narihtan tako da ako tražim detalje o nekome tko me seksualno privlači onda stvaram sliku o toj osobi u glavi. E to bi već bio razlog za razgovor.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 22:13   #38
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Iz svega meni je baš ovo upalo u oko. Možda poludiš jer nema nekog načina da u biti priznaš curi da se poklope zvijezde...tko zna što bi bilo.
Gledaj, po mome nisi šupak ako je to prirodan nagon koji ne vlada s tobom i niti nema naznake da bi mogao ovladati.
I opet, po mome, prirodnije mi je imati čisti nagon seksualne prirode nego se zanimati za detalje nečijeg života. Jer mi je mozak narihtan tako da ako tražim detalje o nekome tko me seksualno privlači onda stvaram sliku o toj osobi u glavi. E to bi već bio razlog za razgovor.
Mozda u nekoj situaciji da sam solo. Nisam netko tko vara. Bar nisam varao do sada.

Pa tko vlada time dali ga ljudi seksualno privlace? Zar ne privlaci svih suprotni spol. Sta ljudi kad udu u vezu mogu ugasiti seksualni nagon prema svim drugim ljudima?

To sa slikom kuzim u jednu ruku, nebi ni ja htio da si ona zamislja nekog tipa tamo i masta o njemu. Ali nebi mi smetalo ako je razmisljala 5 min o nekome iz djetinjstva i sta on radi i da ju je tada seksualno privlacio i sada, i da je nakon toga nastavila raditi nesto drugo totalno zaboravljajuci to ili ne dajuci neku signifikantnu vaznost tom liku.

Sta ja znam. Cura mene osobno seksualno privlaci. Ne znaci da su druge cure neprivlacne.

Neam pojma, mozda sam supak, samo sam sebi to ne mogu priznat i smislit cu uvijek neku logiku da opravdam svoje radnje.
Slusaam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:01   #39
Svi muški su isti. Guraju tamo gdje stignu.
Zato vas treba dobro kontrolirati.
Zato ste najbolji u odnosu gdje nema kompromisa a to nije brak.
Trpi njezine ispade jer i ona trpi tvoje i dobro se zabavite.
Smiri živce jer nitko ne voli negativne ljude.
Možda masaža pomogne.
ayca is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 16.10.2017., 08:05   #40
Quote:
Slusaam kaže: Pogledaj post
Znaci... Danas dolazim iz teretane, dobivam poruku od cure moje: da to je TA i TA i sto sam ja bio na njenom profilu?!? Treba je frendica tj sestra od dobrog frenda iz mladosti.

Mene cisto zanimalo sto se desava s njom. Ova meni odma da je gotovo, da ja nisam normalan itd.

Zar nije normalno pogledat neciji profil? Propustam li nesto?

Nisam je uspio urazumit da nije nista romanticno nego cisto znatizelja i otisla je. Sta se desava?

Hvala
Cura ti je tard. I stalker.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger