Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2016., 08:57   #6121
Jedino nisam bila zadovoljna u sc precko..u salonu penelope..ljubazne gospodje..daju si truda..ali kao da nisu znale da li bi obukle kroz glavu..kroz noge..dal ovo dal ono..dosta nesigurne kao da rade prvi dan..i vjencanice dosta malih po meni i uskih krojeva..za vise i tanje zene..bez oblina..pod to smatram da sam broj 38..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
supavlov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 00:01   #6122
Evo proslo mi vjencanje...kupila sam haljinu u Nancy...na pocetku zaista super, srdacne prodavacice, poprave kaj treba sve pet.
Moja zamjerak je kaj su malo navlakuse u smisli...kazes jedno naprve slicno. Pa opet kazes jedno..." ako tako zelite lako mi to i to". Sto zelim reci zene su super prodavaci, zato otvorite oci . Mene je brinulo da li ce mi gornji dio bito dosta cvrst i stablan sa naramenicama....i je ajmo reci do crkve onda su se ramenice dosta opustile i malo sam ostala razocarana jer naravno pms i sama udaja su savrsena kombinacija da sam bila opterecna dekolteom. To se vidi i po slikama, haljina u 14h i haljina u 19h nisu iste. :/ . No sve u svemu pohvale salonu za dobar izbor vjencanica.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 17:52   #6123
Pozdrav cure..
U potrazi sam za vjencanicom i one berta bridal su me odusevileee, ali cujem da su cijene paprene i za iznajmit a kamoli za kupovat..ima li iko od vas kakvih iskustava ?
Hvalaa vam super ste


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rozalitaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 09:10   #6124
Gdje iznajmiti/kupiti vjenčanicu

Frendica je isla probavati i mislila uzeti, ali se na kraju predomislila. Kaze da ne zeli dati toliko novaca za najam nakon sto su te haljine toliko puta iznosene buduci da su to sad najpopularnije vjencanice u salonima koji ih drze.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 16:33   #6125
Zna li netko kada dolaze nove kolekcije, da li je to svugdje drugačije ili svi otprilike u isto vrijeme izbacuju novo? Nemam pojma o tome, i nisam još ni u jedan dućan išla, samo sam gledala po netu i od tih milijun pogledanih nijedna mi nije bila "the one". Vjerojatno ću dati šivati ali htjela bi prvo isprobati da vidim što mi stoji, a i da sad moram reć kakvu da mi sašiju nebi znala :/
__________________
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Aurora B0realis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:56   #6126
VIP BRIDE salon vjenčanica u Zagrebu

Cure osvojila sam 50% najma vjenčanice u VIP BRIDE salon vjenčanica u Zagrebu, pa me zanima ima li itko iskustva sa njihovim vjenčanicama? Probala sam guglati forum nisam uspjela ništa naći. Hvala vam

__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."

Zadnje uređivanje legica989 : 31.08.2016. at 19:57. Reason: naslov
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 13:38   #6127
Bila sam kod Pavlina na dogovoru za šivanje vjencanice, no prvo sam probala par, i ona prva koju sam probala u zivotu je bila THE ONE, pa sam je kupila Ako si mozete priustiti, preporucam od srca, Pavlin je divan i bas pravi profesionalac, a haljine su mu doista bajkovite
madame_tamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:02   #6128
Cure znate li mozda koliko se krecu vjencanice SANDRE HADDED?
I N E S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:05   #6129
Pogledaj temu sivanje vjencanica, mislim da se tamo o tome pisalo.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:19   #6130
Quote:
I N E S kaže: Pogledaj post
Cure znate li mozda koliko se krecu vjencanice SANDRE HADDED?
Cijene su između 5600 i 7500 kn, takvu sam ja informaciju dobila.
joja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 19:39   #6131
Quote:
joja kaže: Pogledaj post
Cijene su između 5600 i 7500 kn, takvu sam ja informaciju dobila.
Hvala na odgovoru, još nisam krenula u pravu potregu za haljinom jer imam još vremena i iskreno uopće ne znam kako se kreću cijene iznajmljivanja i šivanja te što je bolje.
I N E S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 11:34   #6132
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
Bila sam kod Pavlina na dogovoru za šivanje vjencanice, no prvo sam probala par, i ona prva koju sam probala u zivotu je bila THE ONE, pa sam je kupila Ako si mozete priustiti, preporucam od srca, Pavlin je divan i bas pravi profesionalac, a haljine su mu doista bajkovite
kolika je cijena ako se smije znati? hvalaa
Borka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 13:27   #6133
Quote:
beba sara kaže: Pogledaj post
evo salon vjenčanica lady,,,curke preporučam vam taj salon usluga je odlična ja sam gospođu koja radi izgnjavila totalno da mi je poslje bilo ža ali ni u jednom trenu nisam vidila da sam joj dosadila,gospođa se stvarno trudila i posvetila meni ,stvarno joj svaka čast i puno hvala,sve je bilo super i svi su pohvalili vjenčanicu.NAJBOLJI STE
A di se nalazi salon vjenčanica Lady u Sucurcu? Jel imas neki kontakt broj ili web stranicu njihovu??
Fala
ludaseka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 13:30   #6134
Thumbs up

Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
Kad sam kaparila u Nikolini, dobila sam papir na kojem piše sve što trebaš znati, to mi je super. Između ostalog,piše i da se kapara ne vraća,ali ju možeš iskoristiti u roku 12 mjeseci. Sad me zanima imate li iskustva s tim stvarima? Naime, prije sam kaparila u salonu Ljubav, i predomislila se. Male su šanse da mi vrati novac, ali me zanima mogu li te novce iskoristiti za nešto? Ili ako neka od djevojaka uzima kod njih vjenčanicu, da prepustim kaparu njoj, ona meni nofce??? Ha?
Jel salon vjencanica NIkolina u Sinju jos uvik u igri? Jel je i dalje u brnazama?
Fala
ludaseka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 12:13   #6135
Ima li tko iskustva sa salonom vjencanica dream day u remetama, koliko sam vidjela to je novo otvoreni salon 1.9. Rezervirala sam termin za sutra popodne, pa me zanima sto mogu ocekivati. Inace mi je najblizi salon i na fejsu imaju jako ljepe vjencanice.
I N E S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 12:52   #6136
Quote:
I N E S kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa salonom vjencanica dream day u remetama, koliko sam vidjela to je novo otvoreni salon 1.9. Rezervirala sam termin za sutra popodne, pa me zanima sto mogu ocekivati. Inace mi je najblizi salon i na fejsu imaju jako ljepe vjencanice.
lijepe su im haljine na fejsu, zanima me kako im se krecu cijene pa nam javi sutrasnje dojmove
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:42   #6137
Cure, zna li netko bude li ikad kakvih popusta na vjenčanice Envy Room-a? Udajem se tek krajem ljeta, ali već sada otprilike znam kakvu vjenčanicu želim, pa mi nije problem kupiti ni ovako rano unaprijed ako će biti popust sad u jesen/zimu.
MalaMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 20:22   #6138
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
lijepe su im haljine na fejsu, zanima me kako im se krecu cijene pa nam javi sutrasnje dojmove
cure evo da javim dojmove...Malo je reći ali ja sam oduševljena...cure su odlične i pristupačne i drage. Haljine su sve nove i ne nošene. Nemaju nešto previše modela kao neki drugi saloni, ali imaju i dovoljno da neznate što bi odabrele. cijene se uglavnom kreću 8000 kn za Eddy K i 7000 kn za Sofia Bianca, tenutno imaju popust od 20% radi sajma vjenčanja u west gate-u. i naravno sve dobivate uz najam haljine te se bavem cjelokupnom organizacijom vjenčanja.
I mislim da sam našla The Dress.
I N E S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 23:58   #6139
Quote:
MalaMissy kaže: Pogledaj post
Cure, zna li netko bude li ikad kakvih popusta na vjenčanice Envy Room-a? Udajem se tek krajem ljeta, ali već sada otprilike znam kakvu vjenčanicu želim, pa mi nije problem kupiti ni ovako rano unaprijed ako će biti popust sad u jesen/zimu.
nisam nikad čula da je bio popust, a s obzirom na navalu, ne bih rekla da će ga ikada i biti (bar dok imaju posla kao sada)

edit: imaš 10% na gotovinu
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 15:45   #6140
Quote:
Borka25 kaže: Pogledaj post
kolika je cijena ako se smije znati? hvalaa
Slažem se sa madame_tamara. Diiivneeee su, a što se cijene tiče, prijateljica je platila 9000 kn i isplatilo se svake kune
peva2307 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.