Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2016., 16:28   #6141
Vesna Sposa

Drage buduće i bivše mladenke,

Može li mi koja od vas reći kakve su cijene u Sposi u Držićevoj? Ja si to sve zamišljam preskupo. Da li tko ima iskustva i kako tamo otići na probu? Mora li se proba platiti, da li su cure ok i ljubazne? Koliko haljina mogu probati?
Gdje uopće u Zagrebu pronaći haljinu za najam do max. 5000kn?

Hvala puno na odgovoru
andrea1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 02:11   #6142
ej curke, jel znate ko još ima sophiu tolli osim artajana?
__________________
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Aurora B0realis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 06:53   #6143
Ženskice, znate li kako se kreću cijene vjenčanica u Nebu i kod Alduka?
Sve si nekak razmišljam da mi je isplativije kupiti haljinu kod naših dizajnera nego dat 5,6 ili više tisuća kuna za najam

Također, zanima me koliko dugo traje najam vjenčanice? Znam da se u Sosi dobije na korištenje od četvrtka do utorka, ali me zanima kako se taj rok kreće u ostalim salonima.

Hvala!
zekosslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 11:01   #6144
Quote:
zekosslava kaže: Pogledaj post
Ženskice, znate li kako se kreću cijene vjenčanica u Nebu i kod Alduka?
Sve si nekak razmišljam da mi je isplativije kupiti haljinu kod naših dizajnera nego dat 5,6 ili više tisuća kuna za najam

Također, zanima me koliko dugo traje najam vjenčanice? Znam da se u Sosi dobije na korištenje od četvrtka do utorka, ali me zanima kako se taj rok kreće u ostalim salonima.

Hvala!
Ja ti mogu reci za nemo model viola ako sam tocno zapamtila sivanje po mjeri je 3800 kn ja sam ih bila zvala jer mi se svidao taj model.
I N E S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 11:07   #6145
Quote:
andrea1985 kaže: Pogledaj post
Drage buduće i bivše mladenke,

Može li mi koja od vas reći kakve su cijene u Sposi u Držićevoj? Ja si to sve zamišljam preskupo. Da li tko ima iskustva i kako tamo otići na probu? Mora li se proba platiti, da li su cure ok i ljubazne? Koliko haljina mogu probati?
Gdje uopće u Zagrebu pronaći haljinu za najam do max. 5000kn?

Hvala puno na odgovoru

Ja sam bila u Spozi neki dan baš na probama.
Njihov raspon cijena je stvarno šarolik. Ove koje sam ja probala nisu bile ispod 4000 ali su sve bile oko 4-6 tisuća, osim jedne koja je bila negdje oko 10 tisuća. Naravno ovisi što hoćeš, koju kolekciju (2017, 2016,..), dal je prvo nošenje i sl.
Mene jedino iznenadilo da nemaju u dućanu u Držićevoj toliki izbor - ima dosta haljina, ali kad ih razvrstaš po tipu vjenčanice mislim da ima oko 4-5 za svaki tip što je meni malo s obzirom koliko se hvale da su super najbolji dućan.
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 11:21   #6146
ja sam došla u sposu s popisom do jedno 6 haljina i ni jednu nisu imali.
onda smo kao gledali kaj ima sličnog.

Probala sam 3-4 i 2 su kao bile OK, al ništa wow.

jedna je kao nova kolekcija, stara mjesec dana, i za nju su me tražili 6000kn (mada će to u trenutku najma bit skoro godinu stara haljina)

za drugu su me tražili 4400 i ona mi je iskreno bila naj.

onda sam doma googlala tu haljinu i skužila da je model 2014 i ne pada mi napamet za 3g staru haljinu davat tolike novce

tako da sam odustala i šivat ću.
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 12:04   #6147
A najjači je porez na budale zvan "prvo nošenje". I mislim da se u Sposi vjenčanicu nakon najma mora vratiti odmah u ponedjeljak. Ako kasniš, računaju penale.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 07:47   #6148
kaj se spose tice, ja sam bila prije jedno mjesec dana. probavanje se naplacuje 70kn. zene je bila dosta ljubazna al je imala ono klasicne fore tipa ja hocu da kad ju vidim kazem wow, a meni nista nije bilo wow pa je onda bila malo onak kao dobro vise nebum tak ljubazna. ja sam probala nekih 6 komada i sve su bile oko 6000. al ko sto cure kazu ovisi sto trazis.
po meni ti je puno isplativije sivati nego iznajmit. evo mene ce ispast sivanje 3500, a u sposi su mi rekli da ispod 10 000 nema sanse da bude sivanje. tak da eto, nadam se da sam ti malo pomogla
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 07:51   #6149
kaj se spose tice, ja sam bila prije jedno mjesec dana. probavanje se naplacuje 70kn. zene je bila dosta ljubazna al je imala ono klasicne fore tipa ja hocu da kad ju vidim kazem wow, a meni nista nije bilo wow pa je onda bila malo onak kao dobro vise nebum tak ljubazna, i normalno ako se odlucis odma ona samo za tebe moze skombinirat neki popust :/. ja sam probala nekih 6 komada i sve su bile oko 6000. al ko sto cure kazu ovisi sto trazis.
po meni ti je puno isplativije sivati nego iznajmit. evo mene ce ispast sivanje 3500, a u sposi su mi rekli da ispod 10 000 nema sanse da bude sivanje istu cjenu za sivanje su mi rekli u wedding cityu. a kad das sivat radena je po tebi, tvojim zeljama i jeftinije, a na kraju krajeva uvjek ju mozes prodat i vratit dobar dio novaca tak da eto, nadam se da sam ti malo pomogla
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 16:48   #6150
Quote:
andrea1985 kaže: Pogledaj post
Drage buduće i bivše mladenke,

Može li mi koja od vas reći kakve su cijene u Sposi u Držićevoj? Ja si to sve zamišljam preskupo. Da li tko ima iskustva i kako tamo otići na probu? Mora li se proba platiti, da li su cure ok i ljubazne? Koliko haljina mogu probati?
Gdje uopće u Zagrebu pronaći haljinu za najam do max. 5000kn?

Hvala puno na odgovoru
U Katjushi imaš vjenčanica do 5000kn, proba se ne plaća, a osoblje je divno, tako da ti nije neugodno dok probavaš. Možeš probat haljina kolko god hoćeš, ja sam isprobala sve vrste, tj. od svakog tipa haljine barem jednu.
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 15:54   #6151
Curke,

jel znate možda kako s kreću cijene Milla Nova vjenčanica? Ima ih u Artajanu.

Hvala
IvOnAbRaUn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:03   #6152
Quote:
francy kaže: Pogledaj post
U Katjushi imaš vjenčanica do 5000kn, proba se ne plaća, a osoblje je divno, tako da ti nije neugodno dok probavaš. Možeš probat haljina kolko god hoćeš, ja sam isprobala sve vrste, tj. od svakog tipa haljine barem jednu.
Puno ti hvala na odgovoru
Bila SAM u ponedjeljak u Sposi u Držićevoj, mogu samo reći da mi je bilo super. Probala dvije haljine koje su bile u igri i treću radi fore
Haljina pod brojem dva je TA haljina iz kolekcije 2017, platila kaparu 10% od cijene...također dobila popust. Sve skupa 4100kn za najam, što je ok. Mislim skupo je sve za jednu noć nošenja, al takve su cijene.
andrea1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:04   #6153
Quote:
andrea1985 kaže: Pogledaj post
Puno ti hvala na odgovoru
Bila SAM u ponedjeljak u Sposi u Držićevoj, mogu samo reći da mi je bilo super. Probala dvije haljine koje su bile u igri i treću radi fore
Haljina pod brojem dva je TA haljina iz kolekcije 2017, platila kaparu 10% od cijene...također dobila popust. Sve skupa 4100kn za najam, što je ok. Mislim skupo je sve za jednu noć nošenja, al takve su cijene.
mene su tražili pola iznosa za kaparu i 4400 za haljinu iz 2014
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 13:31   #6154
U salonu The One isto naplaćuju 50 kn, bezobrazno od njih što to nisu naglasili kad sam ih zvala nego te kad dođeš dovedu pred gotov čin... Imaju sad rasprodaju gdje se može kupiti haljina do 3500 kn, većina je oko te cijene. Kažu da su neke haljine nenošene ali meni se nije činilo tako jer su neki djelovi bili rasparani, ali ok može se desiti pa možda i jesu. Najam im kreće tek od 5000 kn.
I da zaboravila sam napomenuti da kod kupnje naplaćuju sve dodatne prepravke i da naplaćuju najam koluta i ostalih popratnih sadržaja.
*ciara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 16:16   #6155
jel se plaća proba u salonu Nancy?
tashee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 12:45   #6156
Quote:
*ciara* kaže: Pogledaj post
U salonu The One isto naplaćuju 50 kn, bezobrazno od njih što to nisu naglasili kad sam ih zvala nego te kad dođeš dovedu pred gotov čin...
Ista stvar sa Sposom, zena mi je to rekla na probavanju i onda mi kaze pa pise na internetu -.-
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 13:26   #6157
Bok curke, da se i ja uključim, pošto mene zanima dali osim Artajana netko ima Milanova vjenčanice?
A znam da Nancy ne naplaćuje probu, na sajmu sam pitala vlasnicu. Rekla je da ne, nikako..
AnGeLiNa1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 11:55   #6158
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
mene su tražili pola iznosa za kaparu i 4400 za haljinu iz 2014
Ne kužim Što se kapare tiče rečeno mi je kao 10% od iznosa, s tim da sam mogla platiti u kešu ili karticom american na rate. Ja sam izabrala varijantu s mastercard, jer nemam american
Možda sam ja imala sreću s prodavačicom, koja je bila izuzetno korektna i poštena.
andrea1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 12:04   #6159
Bila sam u subotu u Sposi, mogu reći da su žene ljubazne, probala sam sve vjenčanice koje sam htjela, čak me gospođa upitala: " Samo toliko, ne želite još probavati?". Tako da je moje iskustvo zbilja pozitivno, ja sam se odlučila na varijantu šivanja kod njih jer sam si zacrtala točno određen model vjenčanice.
Što se tice naplaćivanja probe u iznosu od 70 kn, mislim da je prilično korektno i potrebno kako bih se izbjegli nepotrebni dolasci djevojaka koje uopće nemaju u planu udaju.
A ukoliko kod njih iznajmite ili se odlučite na šivanje, tada ne morate platiti tih 70 kn.
Taraosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 12:23   #6160
Quote:
tashee kaže: Pogledaj post
jel se plaća proba u salonu Nancy?
Meni nisu naplatili prije 2 godine. Tamo sam iznajmila i oduševili su me.
Uglavnom, haljina koju sam htjela, bila je pre velika. Žena ju je "preheftala" na meni da vidim uopće oblik. Kad sam pristala na tu, prekrojila ju je točno po mojoj figuri i uz 2 probe - bila je savršena! Oprana i opeglana i po meni skrojena. Dali su mi ju unaprijed jedno 2 tjedna i morala sam ju vratit unutar tjedan dana iza vjenčanja.

Uz nju imaš pravo na haljinicu za male djeveruše (isto prekrojavaju) i sve dodatke (ukrase za kosu, torbicu, bundu, kišobran/suncobran..).
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.