Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2006., 21:41   #1441
atkinosonova ti sigurno sljaka brzo al imat ces posljedice: glavobolje, neugodni zadah, opcu malaksalost, nervozu... Puno ih je oko mene bilo ili jesu na toj dijeti i dosta ih ode povremeno.
Vrarit ce ti se kile cim prestanes s tom prehranom pa bi trebala polako uravnotezit prehranu. I obavezno pij vitamine.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 21:41   #1442
BOK! Ja ti iz svojega iskustva mogu reći da je xenical izvrstan.Vjerovala ili ne imala sam 83 kg a visoka sam 174.Mučila sam se na kojekakvim dijetama i svaki put bi bilo sve teže a moji živci bi bili sve tanji.I ja sam došla u ljekarnu da bi mi rekli kako to meni netreba ali ja ipak nisam htijela odustati jer sam prije toga unatoč velikoj volji prolazila pravi pakao sa razno raznim dijetama. Pokušavala sam ave i svašta i mučila svoj organizam, pa sam čak zatražila pomoč nutricioniste, puno vježbe i slično ali mi ništa na žalost nije pomagalo.
Sada sam popila 8 tableta xenicala s time da pijem jednu na dan dakle pijem ih tek osam dana i sada već imam 79 kg.Dobro se osječam, nisam gladna niti nervozna i što je najvažnije ne boli me glava i ne pada mi tlak kao prije.Iskreno rečeno bila sam jako skeptična jer im je ipak cijena 400,00 kn ali sam ipak pokušala jer sam do sada na koje kakve dijete i preparate i akumpunkture puno više izdvajala novca. Eto ja ti sugeriram da probaš i mislim da nemaš što izgubiti osim kilograma.U kutiji imaš 42 tablete i piješ po jednu prije svakog glavnog obroka ( više od 3 dnevno nesmiješ a ja pijem samo jednu na dan ). Trebalo bi se na mjesec izgubiti do 2,5 kg a ja sam uspješnije prošla. Eto nadam se da sam ti bar malo pomogla.želim ti da pokušaš i nadam se da ćeš uspjeti i još nešto ja se nesmijem baviti tijelovježbom jer imam problema sa kičmom a oni preporučuju dnevno pola sata bilo kakve tijelovježbe a hoću ti reći to da mršavim iako ne vježbam nego samo lagano šetam. SRETNO I JAVI SE
desertrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 21:41   #1443
MEDICINSKA DIJETA ZA MRŠAVLJENJE
Imate li problema sa tjelesnom tezinom. Pod uvjetom ako imate kakvo su vaša iskustva ?
Kakvo je inaèe vaše mišljenje o ovoj juhi ?
________________________________________________

Osnovna juha za sagorijevanje masnoæe

SASTOJCI:

6 velikih glavica luka

1 do 2 velike konzerve paradajza

1 velika glavica kupusa

1 veza celera

1 pakovanje lipton juhe sa lukom

Zaèini solju, biberom, karijem, peršunom i drugim zaèinima. Povræe se isjeèe na male, do srednjih komadiæa i prelije vodom. Prvo se brzo kuha na vatri 10 minuta, a zatim se kuha lagano sve dok povræe ne omekša. Ova juha se može jesti kada god poželite i koliko god želitem jer ona ne dodaje kalorije. Što je više budete jeli više æete gubiti kilažu.

PRVI DAN DIJETE

Jede se svo voæe osim banana. Pored voæa jede se i juha, a od piæa može se koristiti nezašeæereni èaj, sok i voda.

DRUGI DAN DIJETE

Jede se svo povræe, svježe i kuhano, ali treba se kloniti graha, graška i kukuruza. Jede se takoðer i juha, a za veèeru možete pojesti kuhani krompir sa maslacem. Ne jedite voæe drugog dana dijete.

TREÆI DAN DIJETE

Ovog dana se jede svo voæe i povræe, sem kuhanog krompira i naravno jede se juha.

NAKON TRI DANA DIJETE AKO STE SVE RADILI PO RECEPTU IZGUBITI ÆE TE 2 – 3 kg.

ÈETVRTI DAN DIJETE

Jedu se banane i pije se obrano mlijeko. Može se pojesti do šest banana i naravno jede se juha.





PETI DAN DIJETE

Junetina i paradajz. Možete pojesti od 300 do 600 gr. junetine i do 6 paradajza. Pokušajte ovog dana da popijete najmanje 6 – 8 èaša vode, a juhu jedite barem jednom u toku dana.

ŠESTI DAN DIJETE

Junetina i povræe. Ovog dana možete pojesti dva ili tri steka sa raznim povræem, ali ne i kuhani krompir. Ne zaboravite da jedete juhu.

SEDMI DAN DIJETE

Braon riža, nezašeæereni voæni sok i povræe. Naravno i juha.

NA KRAJU SEDMOG DANA AKO STE SVE RADILI PO RECEPTU VIDJET ÆETE DA STE IZGUBILI 4 – 6 kg. AKO STE IZGUBILI VIŠE OD 6 kg. NAPRAVITE PAUZU OD DVA DANA PRIJE NEGO ŠTO NASTAVITE SA DIJETOM.

AKO SE BUDETE DRŽALI OVE DIJETE, MOŽETE JE ÈESTO KORISTITI ÈAK i ONDA KADA STE POD NEKOM MEDICINSKOM TERAPIJOM JER OVA DIJETA POBOLJŠAVA FIZIÈKO i PSIHIÈKO STANJE i UMANJUJE NERVOZU.

TAJNA OVE DIJETE JE U TOME ŠTO SAGORIJEVA VIŠE KALORIJA NEGO ŠTO SE UNOSI U ORGANIZAM, A PRI TOM OSVJEŽAVA ORGANIZAM.

TIJEKOM DIJETE SE NE SMIJE KONZUMIRATI ALKOHOL, MOŽE SE PITI CRNA KAVA MADA ÆETE OSJETITI MANJU POTREBU ZA KOFEINOM.

TIJKOM DIJETE SE NE JEDE PRŽENA HRANA, NITI SE JEDE KRUH. ONOG DANA KADA JE U JELOVNIKU MESO, UMJESTO JUNETINE SE MOŽE JESTI KUHANA RIBA ILI KUHANA NEMASNA PILETINA BEZ KOŽICE.

OVO JE BOLNIÈKA DIJETA KOJA SE PRIMJENJUJE KOD DEBLJIH SRÈANIH BOLESNIKA KOJI MORAJU DA OSLABE PRIJE OPERACIJE, A DA SE PRI TOM NE OSJEÆAJU MALAKSALO i BEZ SNAGE.
http://p206.ezboard.com/freferendumf...opicID=9.topic
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:00   #1444
Quote:
ninator kaže:
kak ide ta bolnicka dijeta?
http://www.corner.hr/gastro/dijete.asp?id=3869
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:48   #1445
Quote:
Ona007 kaže:

TAJNA OVE DIJETE JE U TOME ŠTO SAGORIJEVA VIŠE KALORIJA NEGO ŠTO SE UNOSI U ORGANIZAM,

Oh, yeah. Evo nam još eksperata.

Kemik, đe si? Tulum počinje!
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:49   #1446
ja se ne razgovaram o dijetama.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:55   #1447
Quote:
kemik kaže:
ja se ne razgovaram o dijetama.

Ma daj, zabavnije je kad si i ti tu.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 22:56   #1448
ma nemrem, moram na "zdravlju" nerivrat natch
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 23:01   #1449
Quote:
kemik kaže:
ma nemrem, moram na "zdravlju" nerivrat natch

Jel' se opet ponaša?
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 23:02   #1450
ne, sad se ja "ponasam"
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:01   #1451
Quote:
kem kaže:

Oh, yeah. Evo nam još eksperata.

Kemik, đe si? Tulum počinje!
Pa lijepo sam napisala link ispod odakle sam to prepisala, znaci citirala..
I lijepo sam rekla da ova djeta radi u smislu gubljenja kila za ljeto
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:08   #1452
Quote:
Ona007 kaže:
Pa lijepo sam napisala link ispod odakle sam to prepisala, znaci citirala..
I lijepo sam rekla da ova djeta radi u smislu gubljenja kila za ljeto

A imaš li i kakav link za zimske kile?
Jebote, nije ni čudo što se svi muče sa skidanjem kila, kakvih bisera ima...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:11   #1453
Moje iskustvo kaze, uprkos nekim cinicnim notama ovdje, da se moze mrsaviti po 3kg mjsecno, bez vecih odricanja. Ali to se bazira na promjeni nacina ishrane, koja mora biti trajna (samo tako ce se sacuvati rezultat).

Dakle, do podne jedes sve sto ti dusa trazi... od podne do zalaska sunca samo lagano varivo bez hljeba (i bilo kakvih ugljenih hidrata), eventualno malo barenog mesa ili ribe (obrok mora biti lagan i neobilan), a poslije zalaska sunca samo neko lagano voce... recimo 1 jabuka ili narandza...

Meni je to pomoglo vise puta.
Probajte.
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:15   #1454
Quote:
Jedna Tanja kaže:
Moje iskustvo kaze, uprkos nekim cinicnim notama ovdje, da se moze mrsaviti po 3kg mjsecno, bez vecih odricanja. Ali to se bazira na promjeni nacina ishrane, koja mora biti trajna (samo tako ce se sacuvati rezultat).

O tome ja tupim cijelo vrijeme. Ne možeš se prežderavati 11 mjeseci, onda u mjesec dana sve skinuti, pa nakon ljetovanja opet po starom. Da ne spominjem bisere poput izbacivanja glavnih nutrijenata iz prehrane.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:31   #1455
Quote:
Jedna Tanja kaže:
od podne do zalaska sunca samo lagano varivo bez hljeba (i bilo kakvih ugljenih hidrata), eventualno malo barenog mesa ili ribe (obrok mora biti lagan i neobilan),
moze pojasnjenje, znaci od podne do zalaska uopce ne jedes uglijikohidrate?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:36   #1456
Quote:
hana kaže:
moze pojasnjenje, znaci od podne do zalaska uopce ne jedes uglijikohidrate?

UH ti stalno trebaju. Oni su "gorivo" za rad organizma.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:37   #1457
a tako je napisala pa pitam... bo...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:40   #1458
Quote:
hana kaže:
a tako je napisala pa pitam... bo...

Ma znam, ali tako se može izgubiti samo mišićno tkivo i voda, ne mast.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:42   #1459
ubiti ozbiljno govorec meni se cini da je najbolja opcija nesto tipa "prilagodjeni zivot u zoni"... realno je dosta tesko zivjet u zoni bas doslovno i bez iznimaka, odstupanja i posrtanja ali da se postuju osnovne postavke zivota u zoni (pa makar zeznuli ponekad) tipa pet obroka na dan, raznolika hrana koja se medjusobno "pobija" mi se cini kao dobro dugorocno rjesenje, e sad ispravite me ako grijesim...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 00:45   #1460
Pazi. Rekla sam "do podne mozes jesti SVE"! I ugljikohidrate takodje, koliko zelis... i hljeb, i slatkise... Znaci nista ti organizam ne gubi, samo ih unosis u takvo doba dana kada se oni najbrze "sagore"... a ono od cega se manje goji, jedes u kasnije sate. Vrlo jednostavno.
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.