Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2006., 22:00   #1541
e kemik jel te obrisala
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:01   #1542
Quote:
desertrose kaže:
salicijalnu kiselinu




ovim me osvojila.


I give up, you win, I lose.


Roche je prepun idiota koji nisu na tako spektakularno dobrom lijeku uspjeli vratit lovu koju su ulozili u istrazivanje!!!


edit: E, sad sam tek skuzila da je zadnja recenica da ce ona mene educirati prekrasno, prekrasno...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:04   #1543
TAKO SE JEDNA DAMA I ŠKOLOVANA OSOBA NE RAZGOVARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CITIRAM: " jebenog xenicala......."
Uvijek su moguće nus pojave a oni sve moraju navesti e pa sad nisu svi ljudi isti niti isto reagiraju.Draga ajde ne pričaj gluposti i čitaj ponovo dok ne shvatiš o čemu se tu radi.Pusa i nebudi živčana jer to škodi lijepoti!!! DON´T WORRY BE HAPPY )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))
desertrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:11   #1544
Nemam se ja snage navlačiti sa takvima poput tebe jer si fakat jadna i siromašna znanjem draga Kemik.A za tvoju informaciju nebih bila na 5 godini Medicine da nemam baš blage o ničemu.Kada ti budeš na petom mjesecu Medicinskog fakulteta javi se jer sam tek na 5 godini.Neznam ja na kojim si ti drogama ali ću ti svakako preporučiti prof.dr.Sakomana.To je izrazito dobar liječnik a prije svega čovijek ili si ti možda malo gori slučaj pa trebaš ići na KBC Rebro u CZKS ( CENTAR ZA KRIZNA STANJA) RADI TI OD 0-24
desertrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:16   #1545
Blagi Bože
pa zar će nas ovakvi liječiti, mene je zapraf strah
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:18   #1546
ma nije valjda da joj vjerujes da je na petoj godini? pa daj pogledaj taj pravopis, te č/ć, te ije/je.

odbijam vjerovati da je tako nepismena osoba u stanju dogurat do pete godine bilo kojeg faksa...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:20   #1547
desertrose, prije nego se počneš derat na nekog bilo bi dobro da o toj osobi malo više saznaš, jel' tako?
vjerujem da medicinu nisi ni vidjela, a kamoli da si dogurala do 5. godine jer su ti postovi odraz elementarnog ne znanja, više si mogla naučit čitajući mile, glorije,...
osim toga u profilu ti piše da si ekonomista (u što isto sumnjam), dakle negdje si lagala
razumijem da je ovo tema gdje učesnici mogu biti agresivnija ali ti si ga stvarno pretjerala
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:21   #1548
Quote:
kemik kaže:



ovim me osvojila.


I give up, you win, I lose.


Roche je prepun idiota koji nisu na tako spektakularno dobrom lijeku uspjeli vratit lovu koju su ulozili u istrazivanje!!!


edit: E, sad sam tek skuzila da je zadnja recenica da ce ona mene educirati prekrasno, prekrasno...
i još nešto primjetila sam da ti tu nisi niti radi mršavljenja niti kao podrška ljudima koji je trebaju nego radi reklame za svoje čestitke e pa draga moja daj onda misli o svojim čestitkama a ne o tome kako ćeš voditi tuđu brigu i budi sretna da se tvoja propaganda ne plaća pa budi barem pristojna.
desertrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:28   #1549
kemik najdraža! primjetila sam da ti nisi tu niti kao podrška onima koji mršave, a niti zbog mršavljenja već zbog propagande svojih čestitka.Ajde onda budi toliko kulturna pa ne maltretiraj druge svojim oskudnim znanjem nego rađe promoviraj svoje uratke možda će ti to bolje ići jer vidim da imaš jezika ali ti je vokabular jako siromašan.Ukoliko prodaš čestitke moći ćeš si platiti profesora Hrvatskog jezika da te podući hrvatskom i profesora Engleskog da ti prevede Xenicalovu stranicu.
desertrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 22:29   #1550
Quote:
desertrose kaže:
Hrvatskog jezika da te podući hrvatskom i profesora Engleskog
ovo je predobro


pa necu moc ic spavat od toga kolko me ovo zabavlja!!!!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 07:46   #1551
Draga Polly! za tvoje 42 godine jako se nedoraslo ponašaš.Boli mene briga vjeruješ li ti meni ili ne, ali ja nemam vremena za koje kakve bapske časopise koje si navela a očito su tebi jako poznati jer izgleda da samo čekaš sapunice doma i u pauzi čitaš te gluposti.
desertrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 07:53   #1552
Quote:
dobardan kaže:
Blagi Bože
pa zar će nas ovakvi liječiti, mene je zapraf strah

Draga... nitko tebe ni na što ne tjera a još si jako neiskusna i ne educirana da bi mogla nekom držati stranu ili se možda igraš fiškala???

Neznam baš da u Kutini postoji neko pametno mijesto jer je Kt pre veliko selo da bi bila grad.Zato se ne glupiraj svojim izjavama.
desertrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 07:55   #1553
imamo novog prehrambenog gurua
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 08:08   #1554
evo cure, ova rasprava je zivi dokaz u kakve se monstrume pretvore zene koje su stalno na dijetama
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 08:38   #1555
ovo je postao humoristički topic
ustvari kad se bolje razmisli, kaj su drugo dijete nego vic, jedan bolji od drugog

za potpuni dojam nam fali još samo MacGregor i njegova ekipa
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 09:49   #1556
Imam jedno pitanje.

Trebam spucat 6 kila (iako kazu da netrebam) so imam problem. Treniram 1 sat nekad sat i pol, jedem normalno, neprežderavam se, i nejedem fast food. jedan dan u tjednu postim, samo voda ili caj, i kile jednostavno nejdu dole niti gore. Na posao hodam pješke, kad je kiša, a kad je lijepo vrijeme vozim se bicikom. Kilaža i dalje ostaje. Zna netko u cemu bi mogao biti problem? Mozda ce na ljeto prije otic dole, al nije mi jasno zasto kilaza stoji i tako vec skoro 3 mjeseca.
 
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 10:54   #1557
Quote:
desertrose kaže:
Draga... nitko tebe ni na što ne tjera a još si jako neiskusna i ne educirana da bi mogla nekom držati stranu ili se možda igraš fiškala???

Neznam baš da u Kutini postoji neko pametno mijesto jer je Kt pre veliko selo da bi bila grad.Zato se ne glupiraj svojim izjavama.


Dragi moderatori.....
Ovo je javno vrijeđanje forumaša i još gore vrijeđanje svih stanovnika GRADA Kutine od strane jedne malograđanke , pa ako se držite kućnog reda ., molim da ju javno opomenete.
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 11:03   #1558
A kaj da joj ja kazem?

Upozorena je da ne vrijedja sugovornike, pa je pocela vrijedjat mene. Nepismena je, bezobrazna, ne zna o cemu prica i laze. Ja racunam na inteligenciju forumasa da joj pridodaju onoliku vaznost koliku zasluzuje.

a za one koje zanima: 24. 4. je rekla da uzima prvu kutiju, pa da trazi nekoga tko jos uzima taj lijek, jucer vec zna troje ljudi, zna da nema nuspojava, ima 10 kila viska a vec jucer "ima pozitivna iskustva s xenicalom".

Kao sto rekoh, racunam na inteligenciju onih koji sudjeluju na topiku...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 11:05   #1559
Quote:
Boozer kaže:
Imam jedno pitanje.

Trebam spucat 6 kila (iako kazu da netrebam) so imam problem. Treniram 1 sat nekad sat i pol, jedem normalno, neprežderavam se, i nejedem fast food. jedan dan u tjednu postim, samo voda ili caj, i kile jednostavno nejdu dole niti gore. Na posao hodam pješke, kad je kiša, a kad je lijepo vrijeme vozim se bicikom. Kilaža i dalje ostaje. Zna netko u cemu bi mogao biti problem? Mozda ce na ljeto prije otic dole, al nije mi jasno zasto kilaza stoji i tako vec skoro 3 mjeseca.
Možda nabijaš mišićnu masu, pa u kilaži ostaješ na istom.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 12:36   #1560
Quote:
kemik kaže:
A kaj da joj ja kazem?

...
banaj ju

ne, nemoj
samo se šalim
ovako je zabavnije
a nekak je i lakše bit na dijeti kad se čovjek dobro nasmije

a ti razmisli da se dodatno educiraš
po pitanju medicine i lijekova
a i kakav profesor hrvatskog i engleskog bi ti dobro došao
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.