Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2007., 01:06   #21
ja volim lacoste, imam i dosta stvarcica, al uvjek gledam da ih kupim na snizenju, a i moji znaju da mi se svidjaju pa cesto dobivam za rodendane, Bozic...

bas sam prije neki dan gledala stare slike s frendom, i skuzili smo da se u jednoj lacostici pojavljujem dosta cesto, majca je stara mozda sad vec nekih 6-7 godina i jos uvjek je super, prana valjda vec miljon puta i jos uvjek ko nova. tak da mi se isplati dati i malo vise pa da je kvalitetnije nego kupiti za te pare 10 jeftinjara koje nakon 2-3 pranja mogu baciti il brisati pod s njima

@ Greener: skoro pa su ti iste, sam malo ova bojica.vidi si kaj ti bolje na ostalu garderobu pase, pa se tak odluci. te old school su stvarno bomba, al nike ih je imal prije, ja imam takve nike-ice
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 02:07   #22
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Da, svatko si posloži prioritete onako kako on želi, ali neću za svačiju listu reći da je po meni racionalna. Minusi radi odjeće mi nisu pametni. Nekome je prioritet droga pa nećeš reći Eh, pa on si je tako složio listu.

Meni je preseravanje trošenje veće količine novca na odjeću i izvanjski izgled. Pogotovo one količine novca koja ti prelazi mjesečna primanja.
Recimo da se slazem s tobom, ali za to zaista treba otvoriti novi topic. Jer pomalo mi je bezveze da u diskusiji o Lacoste proizvodima govorimo o tome kako to nose snobovi i preseratori. Mada, mozda je i to bitan dio diskusije: tko je kupac odredjenog proizvoda i govori li to ista i sto o samom proizvodu?

Vezano uz predzadnju recenicu: pitanje je koje su to vece kolicine novca? Tko to odredjuje?

Sto se vise penjes na drustvenoj ljestvici i sto imas vise novaca imas i vece potrebe, imas ga na sto trositi.

Preseravanje je trositi ista na izgled, zar ne?
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 02:18   #23
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
Preseravanje je trositi ista na izgled, zar ne?
Nemoj izvrtati

Želim reći da postoje drugi aspekti čovjeka u koje također treba ulagati, a da odjeća nije ni približno stvar koja zaslužuje da se radi nje ide u minus (izuzetak su ljudi koji imaju jako niska primanja i moraju u minus da bi imali išta za obući).
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 02:33   #24
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Nemoj izvrtati
Ne izvrcem. Konstatiram!
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 02:36   #25
sta stvarno nema lacoste polo majica ispod 1000kn???
hazel666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 02:38   #26
Estetski dojam. To je ono sto me zanima i pokrece na kupnju: plahti, cipela, cetkice za zube, auta, zavjesa, plocica, hlaca itd.

A Lacoste mi ima ponesto divnih stvari (usto, vjerujem i kvalitetu).

Srecom, ipak mi nije na prioritetnoj listi da na njih i potrosim.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 12:51   #27
tko ima love nek izvoli...
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 12:55   #28
Quote:
hazel666 kaže: Pogledaj post
sta stvarno nema lacoste polo majica ispod 1000kn???
Naravno da ima, oko 1000 kuna su ti brijem košulje i to, polo majice neke fancy se mislim kreču između 700-800 kn a obične, one original lacoste polo (kakvu ja tražim) su oko 500 kn. Nek me netko ispravi ak nisam u pravu...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:14   #29
Imaju jedne suuuuuuuper čizmice, ove zime su moje.
nninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:20   #30
imali su prosle godine jedne super cizme...izgledale su mi koma i ruuuuuzne, prodavacica mi ih je ponudila da ih obujem jer sam probavala neke kratke hlace...imale su petu i tek na nozi su me odusevile...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:39   #31
Imam dvije polo majce Lacoste. Ja sam svoje platila oko 670.
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:42   #32
Quote:
ljerki_d kaže: Pogledaj post
nadam se da je nekima jasno da nismo svi rođeni sa srebrnim pon-ponom u ustima...tj.da nismo svi (bili) popularni i da ne možrmo ispunit sve kako nam se prdne...
tako da sam totalno neprijateljski nastrojena prema lacostu
kakve veze to ima sa ičim?? ti si bezveze otvorila ovu temu i još pišeš gluposti. ne sviđa ti se lacoste, ok, nemoj ga kupovati. ja isto ne nosim lacoste jer nikad ne bi dala 500kn za običnu majicu ali mi recimo imaju lijepe torbe, ali isto skupe...
kakve veze lacoste ima sa popularnošću?? bože dragi... ti ideš u srednju ili kaj?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:55   #33
Aj nek mi netko pls veli kolko bi došel cca ovaj novčanik? Kad već nećete reći kolko dođu šuze...

__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 18:48   #34
meni su lacoste tenke zakoooooooon
super izgledaju i mogu se furat na sve
polo majice su mi isto zakon, one obične , nisu soma kuna, kaj vam je ...
one torbice su mi bezveze, inače su im torbe preskupe , to fkt, ona mala pederuša 375 kn ?? ima kopija i za 100 ........

brijem da su ti te tenke oko 800 kn ...

e a di si ti vidla lacoste tenke za 495 kn ???????????????????????????
javi !!!!!!
please !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ilovefootballplayers is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 19:11   #35
Quote:
Ilovefootballplayers kaže: Pogledaj post
e a di si ti vidla lacoste tenke za 495 kn ???????????????????????????
javi !!!!!!
please !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vidjela sam u Tower Centru u Rijeci, u ducanu Stiefelkonig (3.kat TCa).
One jednostavne ciju fotku sam stavila, narancaste boje po 475kn. I ljubicaste, al samo neki veliki brojevi.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 19:56   #36
Imam par sitnica od Lacoste...i nisam preseratorica...i nemam niti jednu kreditnu karticu u novčaniku, sve plaćam cashom...i imam za kavu
Smatram da puno više preseratora koji nemaju za kavu nosi lažnjake većih marki od Lacoste.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 20:09   #37
MUški novčanici Lacoste koštaju oko 500kn, za taj model neznam točno ali oni crni kožni su 500kn, bar kod nas u Rijeci
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 20:24   #38
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
MUški novčanici Lacoste koštaju oko 500kn, za taj model neznam točno ali oni crni kožni su 500kn, bar kod nas u Rijeci
Kod njih je club kolekcija obično skuplja, a i inače su kožni skuplji od običnih, ma nije više od 500 kuna. E da, malo je offtopic, al čuo sam da se negdje u Zagreb otvorio dućan Tommy Hilfinger Accessories, sa kapama i sl stvarima, jel zna tko di je to?
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 20:34   #39
...i muž i najstarija kćer i ja nosimo la coste...traje nam ko ni jedna druga marka...i ne mislim da se prekenjavam ak imamo para nositi nekaj kaj vredi...kćer i ja imamo nekoliko torbi,pa se đoramo....inače,to je kompl moj stil...
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 21:17   #40
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
kakve veze to ima sa ičim?? ti si bezveze otvorila ovu temu i još pišeš gluposti. ne sviđa ti se lacoste, ok, nemoj ga kupovati. ja isto ne nosim lacoste jer nikad ne bi dala 500kn za običnu majicu ali mi recimo imaju lijepe torbe, ali isto skupe...
kakve veze lacoste ima sa popularnošću?? bože dragi... ti ideš u srednju ili kaj?
neka legenda je počela pisat kak je radišna,kak je išla u privatnu školu,da su je zezali i mučili zbog toga,ili nešto slično...
želim reći da se slažem s blaenkom,snobizam do boli
al ko voli
nek izvoli
(al nek mu ostane za kavu+napojnicu)
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.