Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2011., 19:16   #41
Kada će ubacit RTL2 više, stvarno bi bio red.
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 19:47   #42
Uzeo si paket surf(flat rate)?Mislim da je to najpovoljnija opcija,a inače i piše da je brzina DO 5mb/s tako da ti uvijek može biti i 4...Ma,sasvim dovoljno.A što se tiče RTL 2,ja bih voljela da ga i ne stavljaju, ne gledam sapunice...
bonaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 11:43   #43
Quote:
bonaem kaže: Pogledaj post
A što se tiče RTL 2,ja bih voljela da ga i ne stavljaju, ne gledam sapunice...
Informiraj se, tamo se emitira jedna jedina sapunica, 40 minuta na dan, za razliku od drugog novog kanala, DomeTV.

Inače, program im uopće nije loš tako da, neka ga ubace u OptiTV što prije, pa ipak je nacionalni kanal.
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 13:46   #44
Tony@
A čuj,ja sam informirana,uostalom rtl 2 mogu gledati na drugom televizoru u sobi da mi se gleda...
Kažeš da ima jedna sapunica,misliš na "Zabranjenu ljubav" ili "Osvetu ljubavi",(ovu nazivaju telenovela,ja ne znam razliku?!)-i to sve ide po dvaput dnevno.
Onda su tu humorističke emisije,koje smo mogli vidjeti sto puta i ostale koje nazivaju zabavnima.Takvih stvari ima na izvoz i na ostalim programima,nitko ih ne bi trebao biti željan.Koliko tih tričarija treba čovjeku?
Dobro od svega toga "Malcolm..."je dobar,ali sam ga gledala puno puta,preživjela bih i bez njega,"Reži me " nije loše",ali sve to skupa me previše ne zanima...
Rtl 2 će ti oni sigurno staviti,budi bez brige,moći češ uživati.
Ja ću za to vrijeme gledati strane dokumentarce,češke filmove,dobre stare "Gruntovčane" i slične stvari,koje smatram kvalitetnijim od programa rtl-a.
bonaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 18:29   #45
pozdrav ljudi.novi sam na opti tv pa me zanima da li je moguće da od 4 discovery programa samo jedan ima hrvatski titl i da li je moguće da je eurosport samo na engleskom jeziku
dliovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 13:24   #46
opti tv

ja bi pita ima li mogućnost uzeti probno opti tv na dva tri miseca?

i još nešto - već iman internet i fiksni na optimi, znači da san uređaj već otplatia, jel to znači da ne moran potpisivati ugovor na određeno razdoblje?
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 13:26   #47
i još nešto, koja je najjeftinija opcija na opti tv s internetom 2 gb
ili sa flatom?
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 10:26   #48
@usdalma-
Dugo nisam gledala ovu temu,pa ako nisi saznao što te zanima...dakle,najjeftinija ti je opcija opti tv start-231.11 kn.Za one koji puno ne koriste internet,to je OK(2GB).Ali mislim da ti je isto bolje uzet opciju gdje imaš flat rate,a samo je trideset kuna skuplja -262,87.kn.(opti-surf).Ugovor potpisuješ novi(i ja sam na početku koristila samo telefon i internet preko optime),nema probnog razdoblja,snimalica besplatna prva 3 mjeseca...Ja sam zadovoljna manje -više,čak sam ih i hvalila u prethodnim postovima,sad sam pogledala temu ponovo da pitam korisnike jesu li kod njih učestale smetnje u zadnjih nekoliko mjeseci(zamrzavanje slike ,prekidi int.veze...)Veza se prekida nekoliko puta dnevno,doduše kratkotrajno,ali svejedno zna čovjeka iznervirat.To se nije događalo prije,osim malo u početku,prije skoro dvije godine.Sada nema dana bez smetnji.Zvala sam help telefon,ali mi ništa posebno nisu rekli,kao,ne znamo zašto se to događa,trebalo bi ispitat,bla,bla...Sveukupno,ja sam i dalje zadovoljna optimom u vezi programa i cijene usluge,valjda će i smetnje nestat.
bonaem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 11:19   #49
Thumbs up

Quote:
bonaem kaže: Pogledaj post
@usdalma-
Dugo nisam gledala ovu temu,pa ako nisi saznao što te zanima...dakle,najjeftinija ti je opcija opti tv start-231.11 kn.Za one koji puno ne koriste internet,to je OK(2GB).Ali mislim da ti je isto bolje uzet opciju gdje imaš flat rate,a samo je trideset kuna skuplja -262,87.kn.(opti-surf).Ugovor potpisuješ novi(i ja sam na početku koristila samo telefon i internet preko optime),nema probnog razdoblja,snimalica besplatna prva 3 mjeseca...Ja sam zadovoljna manje -više,čak sam ih i hvalila u prethodnim postovima,sad sam pogledala temu ponovo da pitam korisnike jesu li kod njih učestale smetnje u zadnjih nekoliko mjeseci(zamrzavanje slike ,prekidi int.veze...)Veza se prekida nekoliko puta dnevno,doduše kratkotrajno,ali svejedno zna čovjeka iznervirat.To se nije događalo prije,osim malo u početku,prije skoro dvije godine.Sada nema dana bez smetnji.Zvala sam help telefon,ali mi ništa posebno nisu rekli,kao,ne znamo zašto se to događa,trebalo bi ispitat,bla,bla...Sveukupno,ja sam i dalje zadovoljna optimom u vezi programa i cijene usluge,valjda će i smetnje nestat.
I dalje bez problema skoro 4 godine na Optimi(tv,net,telefon)...OptiTv Surf...osobno znam podosta ljudi koji koriste Optimu i nisam čuo zamjerki na njihov račun!
Pollux30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 18:58   #50
ima netko nekakav info hoce li optima malo dopuniti sportske programe?
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 10:39   #51
svi volimo FER!

nedavni nepovoljni razvoj dogadjaja je razbjesnio gledatelje i na ovoj platformi
Quote:
lopovi gp1 sram vas bilo lazete ljudima da možemo gledati formulu 1 na opti tv sada kradete ljudima da ne mogu gledati na opti tv što vam to znači kada če bit sada u pola manje gledanosti formule 1 gp

Zadnje uređivanje Melron : 09.10.2011. at 10:46.
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 14:00   #52
ne uzimajte opti tv ljubaznost i azurnost nikad losija...slika 15 dana steka njih boli ona stvar samo kazu doci ce majstor za NG nisam gledao prijavio 15tak puta u 10 dana oni jos nisu sposobni poslati majstora katastrofa uzas .....sramota vrijeme je za potrosacki kod i da vam ne platim racun za 12 mjesec....lopovi
superhikos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 00:52   #53
Trebam pomoc
Gledao sam jedan progran i sad, nije bilo titlova, otisao sam u postavke da vidim jesu li ukljuceni titlovi, medjutim mene je nesto tjeralo da odem na onu opciju o tipu slike (4:3, 16:9)...... inace bilo je namjesteno na nesto 712: (ne znam sad kako tocno, ugl. je nesto oko 700) i sad ja sam tu stavio odnosno prebacio na 16:9 i kad sam to napravio stisnio sam OK i gotovo, optima tv se ugasila i pise na tv ekrano 'NEMA SIGNALA'
problem je sto ja vise uopce ne mogu gledatu optimu, jednostavno se nece upaliti, stalno puse da nema signala, pokuso sam i ugasiti taj resiver i upaliti ali opet nece, iako su kablovi i sve ostalo dobro nastimani
ne znam koji me vrag uopce tero da prckam po tim opcijama za slike
poludit cu a ne znam sta i kako, zna netko zasto vise nemogu gledat ?
ni daljinski ne ferma osim sto svijetli.... uopce ne mogu vratiti na opciju slike kako je i bilo jer u opti tv nemogu uci...
molim vas hitno je
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 11:34   #54
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
Trebam pomoc
Gledao sam jedan progran i sad, nije bilo titlova, otisao sam u postavke da vidim jesu li ukljuceni titlovi, medjutim mene je nesto tjeralo da odem na onu opciju o tipu slike (4:3, 16:9)...... inace bilo je namjesteno na nesto 712: (ne znam sad kako tocno, ugl. je nesto oko 700) i sad ja sam tu stavio odnosno prebacio na 16:9 i kad sam to napravio stisnio sam OK i gotovo, optima tv se ugasila i pise na tv ekrano 'NEMA SIGNALA'
problem je sto ja vise uopce ne mogu gledatu optimu, jednostavno se nece upaliti, stalno puse da nema signala, pokuso sam i ugasiti taj resiver i upaliti ali opet nece, iako su kablovi i sve ostalo dobro nastimani
ne znam koji me vrag uopce tero da prckam po tim opcijama za slike
poludit cu a ne znam sta i kako, zna netko zasto vise nemogu gledat ?
ni daljinski ne ferma osim sto svijetli.... uopce ne mogu vratiti na opciju slike kako je i bilo jer u opti tv nemogu uci...
molim vas hitno je
Spoji Optitv i tv sa scartom i onda na daljinskom od televizije u opcijama INPUT odaberi tv izlaz AV 1 2 ovisi koliko ih imaš...osim ako ti nije poveznao sve sa HDMI onda odabereš taj izlaz na tv-u!
__________________
Bez srca bili bismo samo strojevi...
Pollux30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 20:34   #55
Problemi s Optimom

Lijep pozdrav svim korisnicima foruma...

Ispričavam se unaprijed na dužini posta....i molim za pomoć

Kao prvo moram navesti da sam korisnik Optiminih usluga već 4 godine (telefon i internet) i do sada nisam imao apsolutno niti jednu primjedbu. Internet je funkcionirao odlično, a također i telefon. Prije mjesec i pol dana, dakle sredinom 9.mj. 2012. odlučio sam da bih probao sa njihovom
internet televizijom(dakle proširenje paketa tel, internet i TV) i u tom trenutku sam počeo malo istraživati što nude i kako stvar sa svim tim stoji. Kopao sam po njihovim internetskim stranicama, te sam također zvao njihovu službu za korisnike kako bih se što detaljnije upoznao sa svime što nude. Prilikom jednog poziva službi za korisnike rečeno mi je da trenutno nude paket "O3TVSURF" *(ne mješati sa paketom kojeg trenutno nude, dakle kraj 10 mj.2012. pod nazivom O3TVSURF + PLUS").

U O3TVSURF paketu iz 9.mj. 2012. nudili su telefon, internet te filmski paket HBO itd. prva 3 mjeseca besplatno (probni rok).
Isto je potvrđeno telefonski i nakon sljedeća 2 zvanja.Akcija za stare i nove korisnike.
Dakle sve što sam naveo je više puta provjereno telefonski te također i na njihovoj web stranici.
Nakon što sam saznao sve što me zanimalo odlučio sam se za navedeni paket O3TVSURF te je 1.10.2012. stigla obavijest o prihvaćanju zahtjeva za uključenje paketa usluga O3TVSURF.


Dalje, 15.10.2012. na kućnu adresu dolaze uređaji. Nakon podosta zezancije uspijevam postaviti svu opremu. Zezancija je bila to što je password za pristup internetu bio izmjenjen. Dakle, u obavijesti "Dostava opreme" koja je stigla zajedno sa uređajima piše
a) "ukoliko ste novi Pretplatnik usluga OT-a korisnički podaci za spajanje i uredno korištenje OT usluge elektroničke komunikacije (user name i pass) dostavljaju Vam se u ovom samoinstalacijskom paketu

b)Ukoliko ste postojeći Pretplatnik usluga OT-a korisnički podaci za spajanje i uredno korištenje OT usluge elektroničke komunikacije (user name i pass) ostaju nepromjenjeni te su isti kao i što ste ih do sada koristili.

Nijedna točka od ove dvije nije bila točna što sam saznao nakon što sam ušao u postavke modema i pogledao koji pass i user name moram koristiti kako bih se spojio na internet. Pošto se donekle razumijem u mrežnu opremu uspio sam sam to rješiti ali mislim da bi za slabije informatički pismenog korisnika to bila nemoguća misija. Toliko o "SAMOINSTALACIJSKOM PAKETU."
No to me nije previše isfrustriralo...

Nakon što sam sve osposobio... spajanje TV-a, telefona, wifija i interneta za stolno računalo sve je funkcioniralo besprijekorno prvih 2 sata.

No tada su krenuli problemi s televizijom.

Slika se počela zamrzavati i zvuk je počeo "pucati" do razine negledljivosti.
Nazvao sam službu za korisnike, koja me kasnije preusmjerila na nekakvu tehničku podršku.
Pritom mi je objašnjeno kako ući u postavke modema i promjeniti neke postavke. Radilo se o sigurnosnim postavkama modema. Nakon toga je sve bilo u redu do sutradan kada se problem opet pojavio(pucanje slike, zvuk ide normalno samo se slika zaustavlja i katkad se cuje i pucanje zvuka).
Sljedeći dan opet zovem službu za korisnike i objašnjavam im u čemu je problem, da bi mi oni na to rekli da je mozda problem u paricama što znam da nije jer se u mom slučaju radi o novoj zgradi 2008 sa CAT5 utp. Nakon 5 minuta televizija je opet normalno radila osim sto se navecer povremeno zaledila na par sekundi. No za to nisam zvao jer je bilo podnošljivo.


Sljedeći dan ih zovem da pitam kada će uključiti programe HBO itd. na probna 3 mjeseca.
Kažu mi da upravo sada rade na tome i da će biti uključeni sutra. To je bilo cca 18.10.2012.
Nakon tog dana zvao sam ih svaki dan da ih pitam kada će to uključiti. Svaki dan odgovor je bio: "sutra ćemo Vam uključiti programe." Paralelno s tim svaku večer kada bih gledao tv dolazilo je do manjih smetnji slike i zvuka. No odlučio sam ne više zvati radi toga jer je bilo podnošljivo.
Danas 30.10.2012. zovem ja njih ponovno da ih pitam za programe koje bi trebali uključiti na što oni meni kažu da to nije navedeno u ugovoru koji smo sklopili. Btw.ugovor sa svim stavkama nije niti poslan na moju adresu niti će biti poslan što mi je danas rečeno telefonski iz njihove službe za korisnike. Tako sam ja danas njih zvao 10 puta i svaki službenik iz službe za korisnike je imao drugačiju informaciju, ali apsolutno svaki što sam ja svakom od njih lijepo i ljubazno rekao. Jedan kaže sutra će uključiti, drugi kaže ne postoji takav paket, treći kaže da to vrijedi samo za stare korisnike itd. unedogled.
Na kraju mi se javila jedna ljubazna službenica koja je rekla da te besplatne programe dobivaju samo korisnici koji produljuju ugovor, a ne i novi. Te na upit gdje mogu provjeriti parametre koji ulaze u paket za koji sam potpisao ugovor rečeno mi je da je sve na njihovom webu te da oni to ne šalju poštom. Nakon toga odlazim na njihov web i vidim da je cijeli web promijenjen, da više nigdje nemogu pronaći paket koji sam ja uzeo. Nije li malo čudno da ja nemogu doći do stavki ugovora koji sam sklopio?!

Možda sam ja nešto krivo shvatio pa ako je netko ovdje upućeniji molim da mi razjasni. I molim vas da ovo ne postane vrijeđanje službenika i slično jer ni meni niti nekom sa sličnim problemom to neće pomoći.


Uglavnom, radi 30 poziva i 30 različitih dezinformacija te radi tehničkih poteškoća mislim da ću otkazati ugovor. Moram reći nažalost jer sam dosad bio iznimno zadovoljan njihovim uslugama.


Sada me zanima ima li itko ovdje na forumu iskustva s prijevremenim otkazivanjem ugovora i kako to sve ide pošto je zakonski rok od 7 dana prošao zahvaljujući navlačenju i odugovlačenju službenika iz službe za korisnike.

Hvala unaprijed!
ivoku86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 23:50   #56
Optima propast

Jako su se pogoršali zadnjih par mjeseci. Ja sam njihov korisnik već 2 i pol godine (TV, internet - carnet i telefon). Sve je dobro radilo i povremene smetnje su rješavali u toku do prije mjesec dana kada je TV počeo zastajkivati. Promijenili su mi rutter, pa i tv receiver, no problemi su su stalno isti, da bi mi na kraju rekli da će raskinuti ugovor (samo tv dio) jer se TV ne može vidjeti bolje.
A kako je bilo do sada pitam ja njih, sve se vidjelo 2 i pol godine?
Kažu da je problem u parici a da HT ne želi mijenjati žice. I tako se ponovo vračate na HT osim ako niste srećković kome je neki operater povukao vlastitu optiku do kuće.
__________________
Pipe
Pipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 01:30   #57
Dvije i pol godine imam od Optime paket televizija, internet i telefon i iznimno sam zadovoljan, tako da sam ga ove godine produžio za godinu dana i uzeo prošireni paket programa. Tada su mi počeli problemi. Upload i download drastično padaju, tako da sam ponekad 3-4 puta dnevno zvao službu za korisnike. TV sve češće moram resetirati router i to u zadnje vrijeme čak i svakodnevno. Do nedavno sam bio iznimno zadovoljan Optimom, ali užasno su se pokvarili u zadnje vrijeme.
slowmo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 16:30   #58
Quote:
ivoku86 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svim korisnicima foruma...

Ispričavam se unaprijed na dužini posta....i molim za pomoć

Kao prvo moram navesti da sam korisnik Optiminih usluga već 4 godine (telefon i internet) i do sada nisam imao apsolutno niti jednu primjedbu. Internet je funkcionirao odlično, a također i telefon. Prije mjesec i pol dana, dakle sredinom 9.mj. 2012. odlučio sam da bih probao sa njihovom
internet televizijom(dakle proširenje paketa tel, internet i TV) i u tom trenutku sam počeo malo istraživati što nude i kako stvar sa svim tim stoji. Kopao sam po njihovim internetskim stranicama, te sam također zvao njihovu službu za korisnike kako bih se što detaljnije upoznao sa svime što nude. Prilikom jednog poziva službi za korisnike rečeno mi je da trenutno nude paket "O3TVSURF" *(ne mješati sa paketom kojeg trenutno nude, dakle kraj 10 mj.2012. pod nazivom O3TVSURF + PLUS").

U O3TVSURF paketu iz 9.mj. 2012. nudili su telefon, internet te filmski paket HBO itd. prva 3 mjeseca besplatno (probni rok).
Isto je potvrđeno telefonski i nakon sljedeća 2 zvanja.Akcija za stare i nove korisnike.
Dakle sve što sam naveo je više puta provjereno telefonski te također i na njihovoj web stranici.
Nakon što sam saznao sve što me zanimalo odlučio sam se za navedeni paket O3TVSURF te je 1.10.2012. stigla obavijest o prihvaćanju zahtjeva za uključenje paketa usluga O3TVSURF.


Dalje, 15.10.2012. na kućnu adresu dolaze uređaji. Nakon podosta zezancije uspijevam postaviti svu opremu. Zezancija je bila to što je password za pristup internetu bio izmjenjen. Dakle, u obavijesti "Dostava opreme" koja je stigla zajedno sa uređajima piše
a) "ukoliko ste novi Pretplatnik usluga OT-a korisnički podaci za spajanje i uredno korištenje OT usluge elektroničke komunikacije (user name i pass) dostavljaju Vam se u ovom samoinstalacijskom paketu

b)Ukoliko ste postojeći Pretplatnik usluga OT-a korisnički podaci za spajanje i uredno korištenje OT usluge elektroničke komunikacije (user name i pass) ostaju nepromjenjeni te su isti kao i što ste ih do sada koristili.

Nijedna točka od ove dvije nije bila točna što sam saznao nakon što sam ušao u postavke modema i pogledao koji pass i user name moram koristiti kako bih se spojio na internet. Pošto se donekle razumijem u mrežnu opremu uspio sam sam to rješiti ali mislim da bi za slabije informatički pismenog korisnika to bila nemoguća misija. Toliko o "SAMOINSTALACIJSKOM PAKETU."
No to me nije previše isfrustriralo...

Nakon što sam sve osposobio... spajanje TV-a, telefona, wifija i interneta za stolno računalo sve je funkcioniralo besprijekorno prvih 2 sata.

No tada su krenuli problemi s televizijom.

Slika se počela zamrzavati i zvuk je počeo "pucati" do razine negledljivosti.
Nazvao sam službu za korisnike, koja me kasnije preusmjerila na nekakvu tehničku podršku.
Pritom mi je objašnjeno kako ući u postavke modema i promjeniti neke postavke. Radilo se o sigurnosnim postavkama modema. Nakon toga je sve bilo u redu do sutradan kada se problem opet pojavio(pucanje slike, zvuk ide normalno samo se slika zaustavlja i katkad se cuje i pucanje zvuka).
Sljedeći dan opet zovem službu za korisnike i objašnjavam im u čemu je problem, da bi mi oni na to rekli da je mozda problem u paricama što znam da nije jer se u mom slučaju radi o novoj zgradi 2008 sa CAT5 utp. Nakon 5 minuta televizija je opet normalno radila osim sto se navecer povremeno zaledila na par sekundi. No za to nisam zvao jer je bilo podnošljivo.


Sljedeći dan ih zovem da pitam kada će uključiti programe HBO itd. na probna 3 mjeseca.
Kažu mi da upravo sada rade na tome i da će biti uključeni sutra. To je bilo cca 18.10.2012.
Nakon tog dana zvao sam ih svaki dan da ih pitam kada će to uključiti. Svaki dan odgovor je bio: "sutra ćemo Vam uključiti programe." Paralelno s tim svaku večer kada bih gledao tv dolazilo je do manjih smetnji slike i zvuka. No odlučio sam ne više zvati radi toga jer je bilo podnošljivo.
Danas 30.10.2012. zovem ja njih ponovno da ih pitam za programe koje bi trebali uključiti na što oni meni kažu da to nije navedeno u ugovoru koji smo sklopili. Btw.ugovor sa svim stavkama nije niti poslan na moju adresu niti će biti poslan što mi je danas rečeno telefonski iz njihove službe za korisnike. Tako sam ja danas njih zvao 10 puta i svaki službenik iz službe za korisnike je imao drugačiju informaciju, ali apsolutno svaki što sam ja svakom od njih lijepo i ljubazno rekao. Jedan kaže sutra će uključiti, drugi kaže ne postoji takav paket, treći kaže da to vrijedi samo za stare korisnike itd. unedogled.
Na kraju mi se javila jedna ljubazna službenica koja je rekla da te besplatne programe dobivaju samo korisnici koji produljuju ugovor, a ne i novi. Te na upit gdje mogu provjeriti parametre koji ulaze u paket za koji sam potpisao ugovor rečeno mi je da je sve na njihovom webu te da oni to ne šalju poštom. Nakon toga odlazim na njihov web i vidim da je cijeli web promijenjen, da više nigdje nemogu pronaći paket koji sam ja uzeo. Nije li malo čudno da ja nemogu doći do stavki ugovora koji sam sklopio?!

Možda sam ja nešto krivo shvatio pa ako je netko ovdje upućeniji molim da mi razjasni. I molim vas da ovo ne postane vrijeđanje službenika i slično jer ni meni niti nekom sa sličnim problemom to neće pomoći.


Uglavnom, radi 30 poziva i 30 različitih dezinformacija te radi tehničkih poteškoća mislim da ću otkazati ugovor. Moram reći nažalost jer sam dosad bio iznimno zadovoljan njihovim uslugama.


Sada me zanima ima li itko ovdje na forumu iskustva s prijevremenim otkazivanjem ugovora i kako to sve ide pošto je zakonski rok od 7 dana prošao zahvaljujući navlačenju i odugovlačenju službenika iz službe za korisnike.

Hvala unaprijed!
http://www.optima.hr/hr/privatni-kor...keti/o3tvsurf/

Ovdje ti sve ljepo piše,stime da su ovo uvijeti za korisnike koji su na Optiminoj infrastrukturi(kao memi)u mom slučaju ugovorna mi je obveza istekla lani u 10 mjesecu,produžio sam je upravo zbog ove akcije koju nude i HBO i CINEMAX PAKET je uključen već sljedećega dana,a rekli su da aktivacija ide sa 1.11 ali nisam se žalio

Što se tiče brzine,evo kod mene je uvijek tako već 4 godine,upravo mjereno sa upaljenim tv-om

__________________
Bez srca bili bismo samo strojevi...
Pollux30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:10   #59
OptiTV - Pokretanje snimke iznova

Ako netko ima OptiTV, da li mi moze reci kako se moze pokrenuti snimka filma iznova?

Kada sam u "Guide" modu (gdje je lista kanala), onda postoja ta opcija u meniju.

Ali kada idem otvorit listu snimki i onda pokrenem snimku, film pocne vrtit negdje od sredine. Zelim ga pokrenut iznova ali u meniju nema te opcije. Jedino sto mogu je premotavat.. pa nije ovo VHS..

Stvarno mi nije jasno zasto nema te opcije.
andrej141 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 20:57   #60
Pozdrav.
Imam jedno pitanje, naime danas mi je stigla oprema za opti tv. Sve je uredno spojeno i funkcionira, imam osnovni paket televizije ali sam primjetio da History i Discovery nemaju titlove dok drugi programi imaju (titlovi su ukljuceni u postavkama). Da li je to normalno ili nesto ne valja? Kad sam bio na maxtv-u ti programi su bili titlovani pa me to zbunjuje jer od vecine programa tih par pratim. Unaprijed hvala

Sent from Nokia 3310
Poskok1950 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.