Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 18:07   #3021
Jel' još uvijek extra naplaćuju HD paket?

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:40   #3022
Quote:
Iveky kaže: Pogledaj post
Jel' još uvijek extra naplaćuju HD paket?

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk
Kod mene se HD paket ne naplaćuje, tako barem piše na računima...imam Magentu....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:25   #3023
Čitam ovdje da dosta ljudi ima problema s novim prijemnikom. Evo odnedavno na Info su stavili vrijeme, ali na vodiču, pogotovo na sportskim programima nema sadržaja. Dakle, ako se na areni prenosila neka utakmica u 15:00 i ja npr u 19:00, hoću pogledat snimku, na vodiču kad idem u nazad mogu vidjet samo trenutni sadržaj. Sve prije toga mi stoji "nema informacija". Doduše, ako se vratim na TV, opalim Info, tada imam mogućnost ići unazad (do prije par tjedana ni to nisam mogao), ali da na vodiču ne mogu vidjeti sadržaj mi je ravno katastrofi.

Zanima me ima li još itko sličan problem.

P.S. restart ne pomaže
IllegalArgument is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:32   #3024
Quote:
IllegalArgument kaže: Pogledaj post
Čitam ovdje da dosta ljudi ima problema s novim prijemnikom. Evo odnedavno na Info su stavili vrijeme, ali na vodiču, pogotovo na sportskim programima nema sadržaja. Dakle, ako se na areni prenosila neka utakmica u 15:00 i ja npr u 19:00, hoću pogledat snimku, na vodiču kad idem u nazad mogu vidjet samo trenutni sadržaj. Sve prije toga mi stoji "nema informacija". Doduše, ako se vratim na TV, opalim Info, tada imam mogućnost ići unazad (do prije par tjedana ni to nisam mogao), ali da na vodiču ne mogu vidjeti sadržaj mi je ravno katastrofi.



Zanima me ima li još itko sličan problem.



P.S. restart ne pomaže


Kod mene je sve normalno. Predlažem da prijaviš kvar.



Sent from my iPad using Tapatalk
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:08   #3025
Pogledao, vraća unatrag 72 sata i može se normalno gledati..... prijavi kvar....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 14:39   #3026
koji sve programi imaju mogucnost timeshift?
tomadeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 20:48   #3027
Može li se ikako na novom maxtv uređaju namjestiti tv raspored vertikalno?
Ovo horizontalno je totalno nepregledno.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:21   #3028
Quote:
H3MAT0M kaže: Pogledaj post
Može li se ikako na novom maxtv uređaju namjestiti tv raspored vertikalno?
Ovo horizontalno je totalno nepregledno.
Za sada ne.... a da je nepregledno, nepregledno je....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 07:30   #3029
Mene jučer zvao neki peško (i glasom, i iz roza firme) da me preljubazno pita "kako sam zadovoljan sa novim receiverom?"... "kakvim receiverom?" - pitam. "Pa ovim novim Samsungovim umaloj crnoj kutiji?" - veli pešo. "Pa ja nisam dobio nikakav receiver, imam onaj isti star godinama...!" - odgovorim. "Aaaaa, daaaa, sada vidim u sustavu da vam još nije isporučen...." - čudi se pešo. "Pa koji me quaaa onda zoveš ako se prije ne informiraš??" - i razgovor je gotov. Uspio je jedno propiskati kako će me posjetiti tehničari slijedeći tjedan da mi instaliraju novi receiver - samo ne znam zašto si ga ja sam ne mogu instalirati?
Mutt is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.10.2017., 07:39   #3030
A valjda je zaključio preko telefona da sam ne možeš..kao sta si i ti zaključio da je pesko
I ja bi vertikalni klasicni tv raspored

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:17   #3031
Quote:
ZoomZoom kaže: Pogledaj post
A valjda je zaključio preko telefona da sam ne možeš..kao sta si i ti zaključio da je pesko
I ja bi vertikalni klasicni tv raspored

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ljudi koji rade u T-com call centru su uglavnom studenti na Ugovorima o radu i mogu iz osobnog iskustva reći da su jako ljubazni ( u nekim stvarima ne i toliko stručni ) ; korisnici usluga na njima znaju istresati svoje ljutnje i osobne frustracije ali je sve to upereno na krivu adresu....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:45   #3032
Quote:
ZoomZoom kaže: Pogledaj post
A valjda je zaključio preko telefona da sam ne možeš..kao sta si i ti zaključio da je pesko
Ne znam po čemu bi zaključio da sam ne mogu, kada sam si uvijek do sada sam instalirao (sve te detalje oni imaju u sustavu), a BTW - mogao me i pitati, a ne slati tehničara i naplatu instalacije nekome tko to ne treba. Tako da je moj zaključak o pešku sigurno točniji od njegova da ja ne znam.

Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Ljudi koji rade u T-com call centru su uglavnom studenti na Ugovorima o radu i mogu iz osobnog iskustva reći da su jako ljubazni
To štima, tako i treba, iako je meni osobno to manje važno.

Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
( u nekim stvarima ne i toliko stručni ) ;
E to je ono što je jako važno, jer ljudi ne zovu korisničku podršku da se natječu sa nekim NN tko je bolje usvojio gradivo iz Bontona...

Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
korisnici usluga na njima znaju istresati svoje ljutnje i osobne frustracije ali je sve to upereno na krivu adresu....
Zato ja uvijek prozovem one gore, osobito jer se razgovor snima, i kritiziram zašto ima premalo tehničara koji preseljavaju priključke itd itd, obzirom se time onda kojekakvi Mudrinići svojim naci-gazdama hvale kako imaju male troškove poslovanja, a onda za takove zasluge sami sebi isplate bonuse veće negoli je cjelokupna ušteda na malom broju izvršitelja... koristi za tvrtku nema kada podvučeš crtu, jedino se goimila jed i ljutnja nezadovoljnih korisnika, no to iste te Mudriniće gore ionako ne zanima...
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:54   #3033
Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post


To štima, tako i treba, iako je meni osobno to manje važno.



E to je ono što je jako važno, jer ljudi ne zovu korisničku podršku da se natječu sa nekim NN tko je bolje usvojio gradivo iz Bontona...



Zato ja uvijek prozovem one gore, osobito jer se razgovor snima, i kritiziram zašto ima premalo tehničara koji preseljavaju priključke itd itd, obzirom se time onda kojekakvi Mudrinići svojim naci-gazdama hvale kako imaju male troškove poslovanja, a onda za takove zasluge sami sebi isplate bonuse veće negoli je cjelokupna ušteda na malom broju izvršitelja... koristi za tvrtku nema kada podvučeš crtu, jedino se goimila jed i ljutnja nezadovoljnih korisnika, no to iste te Mudriniće gore ionako ne zanima...
Ne znam jesi li ikada bio korisnik nekog drugog operatera sem T-coma ali mogu ti iz iskustva reći da je njihova korisnička podrška uvjerljivo najkvalitetnija a o vremenu servisiranja kvarova da i ne govorimo.....
meni je susjed na jednom njihovom konkurentu ( nećemo ga spominjati ) i kada mu je krepao ruter čekao je tehničara da ga promijeni 8 dana......
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 22:42   #3034
Jučer mi stigao ovaj novi MaxTV prijemnik. Nisam tražio, sami su poslali, ujutro prvo sms da će mi stići paket od HT-a, a dva sata kasnije je stigao i prijemnik.

Izvukao kablove iz starog, spojio novi, piše da prvo učitavanje može trajati i do 10 minuta, ja čekam i skužim da mi nema više interneta, a i na TVu nikakve indikacije da se nešto događa.

Zvao službu za korisnike, resetirali sustav i nakon 10 minuta internet se vratio, ali s MaxTV nikakvih pomaka i dalje ništa na ekranu. Govori lik od tehničke podrške da će poslat u ponedjeljak (bila je subota već skoro 13 sati) tehničare da vide u čemu je problem.

U kutiji s novim prijemnikom bio i novi HDMI kabel, mislim se onako očajnički možda da pokušam s tim novim kabelom i zvoni mobitel i lik s tehničke podrške me pita: "A da možda pokušate s nekim drugim HDMI kabelom, prije nego naručim tehničara za dolazak". Spojio i sve radi kako spada. Zašto onaj stari HDMI koji je normalno radio sa starim MaxTV prijemnikom nije bio dobar nemam pojma.

Za sad jedina zamjerka je sto nikako ne mogu namjestiti vidljivim samo one kanale koje imam u paketu, kad mičem programe prikazuje mi apsolutno sve programe MaxTv-a. Bio u postavkama i tamo pokusavao, ali nikako da mi zapamti. Je li netko imao sličan problem?
Riz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 22:48   #3035
Stisni plavu tipku na daljinskom (ispod broja 9)
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 10:56   #3036
Još ako je moguće urediti okomiti tv raspored za svaki pojedini kanal. Može li se promjeniti redoslijed kanala na listi?
pravednik prvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 11:04   #3037
Naravno da moze
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 11:19   #3038
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Naravno da moze
Kako? Pomozi!
pravednik prvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 12:47   #3039
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Stisni plavu tipku na daljinskom (ispod broja 9)
Hvala.

Sad je sve ok.
Riz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 14:19   #3040
Quote:
pravednik prvi kaže: Pogledaj post
Kako? Pomozi!
Baš gledam i ne mogu nac. Ko da su makli. Ja ga imam od prvog dana i slozio ih onda. Jednostavno nasao. Sad nikako. Al pisano je vec. Malo prelistaj
Probaj postavke, liste programa, svi tv programi i presloži. Na kraju obavezno "snimite". Trebalo bi to bit to. Malo ces izgubit vremena dok ih poslozit, al druge nema (bar sta sam ja naša)
Meni nije bilo tako ako se dobro sjecam
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.