Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 18:41   #8121
Kupih torus posudu za vodu (verziju od 1l) i ekipi se bas svidja. Mali je odmah cim sam natocila vodu u nju pio iz nje i vracao se jos 3x piti vodu, veliki je prvo malo namakao sapice pa je onda zakljucio da to nije lavor za pranje nogu nego posuda iz koje se pije voda. U 2 dana su popili skoro jedno cijelo punjenje od 1l i zatrpali kenjaru pisalinama. Moguce da je to samo pocetno odusevljenje, vidjet cemo nakon par tjedana
Fora je sto nema baterije, ne treba struju, ne zubori i prijenosna je, a voda se moze prenositi u njoj bez da se izlije. Kupljna u zooplusu za 280kn.

shelby-eleanor is offline  
Old 13.02.2017., 01:21   #8122
Taman mi je krepala pumpa u freshflow deluxe fontani, bum to pogledala
Jel' teska/stabilna?
Ustvari, tebe mogu i konkretno pitat jel ju roomba zdrma kad ju nabije i kolko je stvarno vode unutra? moji nece gurat glavu duboko
ryell is offline  
Old 13.02.2017., 07:29   #8123
Sto se roombe tice - ne mice ju. Decki su ju micali i virili pod nju prva 2-3 dana (al virili su tako i pod roombu i sve ostalo ) i onda im je to prestalo biti zanimljivo. Ne mogu ju prevrnuti kad je puna vode, teska je dosta. Razinu vode vidis na slici, malo je dublja i dalje locu i pisaju ko sumanuti
shelby-eleanor is offline  
Old 13.02.2017., 18:53   #8124
jel se smiju mrvit enroxil tablete? mačka ju ne želi progutat drži po minutu-dvije u ustima i onda pljune na kraju
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Old 14.02.2017., 00:40   #8125
Fala za info sve si mislim naruciti posto je na zooplus jeftinija nego na sajtu prozvodjaca
Citala sam jucer o tome, fora, iako su ovi moji navikli na stalnobljuckajucu vodu

Enroxil koliko se sjecam se ne smije mrviti, moze ostetiti jednjak, a mozda sam i pobrkala s necim, ne drzi me za rijec
Zaguraj u grlo. Zamotaj ili naguraj u komadic mokre hrane, zaguraj kolko god duboko mozes u glo, zatvori joj usta i ne pustaj

Edit: sjetih se da ima enroxil flavour, te se valjda smiju
Ma, nazovi veta i provjeri

Edit2: u Americi je to Baytril, smije se smrviti ali bude ogavnog okusa pa su ti vece sanse da das cijelu
ryell is offline  
Old 14.02.2017., 09:28   #8126
Ja sam mrvila.

Morala sam ga davati 10 dana, mislim da se davala 1/4 tablete (znači morala sam je ionako lomiti pa sam si kontala onda valjda smijem i smrviti), prva 3 dana je prošlo bezbolno utrpano u jetrice i poslastice , ali kasnije bi nanjušio u šta god bi stavio. Utrpam mu u gubicu, neće progutati, topi mu se po ustima i onda pljune na kraju. Pa sam fino smrvila, gledam isti mi vrag topio on to po ustima ili ja davala smrvljeno i fino na špricu.
S tim da je mici još super, čak je 3 dana pojeo bez problema, mačka mi je zajebana, to jedino na silu možeš, nemašanse da se sakrije ikakva tableta u ićemu. A i po pratelu vidim da mi je mala zajebana, ona ispljune tabletu vanka.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 16.02.2017., 16:31   #8127
Unazad nekoliko dana imam ogroman problem.

Beba mačka sotona navlači zdjelicu s vodom uokolo, prolijeva, gazi po tome, sve je konstantno mokro.

Probao sam staviti veliku ljudsku zdjelicu s više vode, da bude teže, nije pomoglo.

Jedino što mi preostaje jest da stavim faking lonac s tri litre vode na pod...

Što da radim?
_MK_ is offline  
Old 16.02.2017., 16:54   #8128
Cekaj i brisi dok prestane biti zanimljivo ili kupi neku zdjelu tipa torus (o kojoj sam pisala prije par dana, tezi oko 1kg kad je puna) ili probaj s nekim drugim oblikom zdjelice...
shelby-eleanor is offline  
Old 16.02.2017., 18:58   #8129
Stavio sam lonac s 2 litre vode. To zasad nije uspjela pomaknuti i proliti. Zasad.
_MK_ is offline  
Old 21.02.2017., 21:55   #8130


Ovako Ferenc sjedne i čeka dio sendviča/mesa/čegagod što se sjecka na stolu.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Old 21.02.2017., 22:20   #8131
Ferenc - - čisto jer se tak zove moj stari.
Al micek je krasan

Moja Ali se fino popenje na vrh stolca (jer je cijeli u materijalu) i preko mog ramena mora provjeriti kaj se jede. Al nikad joj se niš ne sviđa, pa brzo ode. Ali redovno glumi papigu. Srećom ne radi to kad imamo goste :P
charmed84 is online now  
Old 22.02.2017., 18:57   #8132
Evo mojih bisera:





Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Old 23.02.2017., 07:39   #8133
Krasni su
charmed84 is online now  
Old 23.02.2017., 09:52   #8134
@twinmama, lijepo društvo.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Old 23.02.2017., 10:03   #8135
Za rano buđenje morala sam malom prascu čistit guz,usro se a nije mu do kraja otpalo... Jooj...

I onda se još majstor ljutio jer sam mu to pokušavala maknut...
leilany is offline  
Old 23.02.2017., 21:54   #8136
Cure trebam uslugu, jel mi moze netko uslikat ili zguglat sliku ambalaze onog finijeg dein bestes pjeska za macke, u inozemstvu sam, nemam net, nemam vtemena za traziti a moram burazu poslati tocne upute koji pjesak da kupi blablabla. Onaj sitniji. Prije su se razlikovali po cijeni a sad he isto i cak su i maxke na ambalazi slicne aj pliz
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 01.03.2017., 20:03   #8137
Odem na njuškalo malo vidjet kaj se nudi od čistokrvnih miceka a nađem ovo

Rješavaju se mačke i još traže novce za nju a prodali bi i opremu. I što kad se nitko ne oglasi? Na cestu?

Prekrasan mačak. Micek.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Old 01.03.2017., 20:20   #8138
Ima takvih oglasa jos - http://www.njuskalo.hr/macke/bijelo-...oglas-19499687

http://www.njuskalo.hr/macke/poluper...oglas-21823928
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 01.03.2017., 22:46   #8139
Korisno - kako spriječiti mačke da se penju preko ograde

YouTube - Cats can't get over the Oscillot cat fence system
shelby-eleanor is offline  
Old 04.03.2017., 18:39   #8140
Quote:
shelby-eleanor kaže: Pogledaj post
Korisno - kako spriječiti mačke da se penju preko ograde

YouTube - Cats can't get over the Oscillot cat fence system


S druge strane, ne mogu ne pomisliti koliko ih ovo zbunjuje i frustrira.


Mi smo danas Ferencu nakačili ormu i povodac, transportirali ga u transporteru na selo, da vidimo kako se ponaša mladi gospodin u prirodi. A i da ga naviknemo, jer planiramo češće tamo ići i raditi u povrtnjaku i voćnjaku. Dakle, niskopodno hodanje, "upijanje" raznoraznih mirisa otvorenih usta, dahtanje.... Našao je jedno povišeno mjesto, odlučio da je tu siguran i nije se dao odnijeti nigdje dalje. Ako bih ga i odnio, vukao je dok se nije vratio tamo. Dodatno, cijelo vrijeme vožnje je mijaukao. Ni poslastice ni hrana ga nisu oraspoložili. Mislim, pojeo je, jer šteta bacit, ali opet bi ostao tamo. Po povratku kući se najeo, obišao sve da vidi jel sve na mjestu i evo spava već 3 sata. Ah, da. Jedino što mu se činilo zanimljivim je bilo loviti pčele.

Kćeri kažu da je gospođa mačka trčala po cijelom stanu, odbijajući se od namještaja, zidova... Sirotica, vjerojatno je slavila što je vražićak otišao. E malo se za*ebala. Vratili se mi, vratio se i on. Otišla je u dječju sobu i spava. Iz protesta valjda.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.