Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2014., 08:37   #141
Elena Alexandra Apostoleanu; 163 cm i 45 kila apsolutne perfekcije.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 11:30   #142
Inna je zgodnjikava.

Sitna, ali dinamitna.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 11:47   #143
To su mi najdraže.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 20:12   #144
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Elena Alexandra Apostoleanu; 163 cm i 45 kila apsolutne perfekcije.
zgodna zgodna zgodna
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 19:51   #145
Neka random s tumblra

tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 19:56   #146
Iiiiiiii mozak je otišao na pašu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:10   #147
Zgodna.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:13   #148
Ova: http://www.jutarnji.hr/etam--tjedan-...cId=79&foto=14
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:17   #149
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
katastrofa
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:26   #150
Cansu Dere mi je baš, baš zgodna



__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:28   #151
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Ima predugačke ruke, zapešća nisu u razini p..ke. Mislim, ništa se ni ne vidi, bez struka nema procjene. I noge su pretanke.

Ona plavuša bez glave mi je super.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:31   #152
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ima predugačke ruke, zapešća nisu u razini p..ke. Mislim, ništa se ni ne vidi, bez struka nema procjene. I noge su pretanke.
Sad kad si to napisala scary
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:37   #153
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ima predugačke ruke, zapešća nisu u razini p..ke. Mislim, ništa se ni ne vidi, bez struka nema procjene. I noge su pretanke.
Ne poznajem kategoriju "predugo". U mom svijetu postoji samo "prekratko"

Brijem da je to ova, ali tko zna: http://www.jutarnji.hr/etam--tjedan-...cId=79&foto=57. Noge su jebene, malo preizražene hipbones, ali ok.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 20:51   #154
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Ne poznajem kategoriju "predugo". U mom svijetu postoji samo "prekratko"

Brijem da je to ova, ali tko zna: http://www.jutarnji.hr/etam--tjedan-...cId=79&foto=57. Noge su jebene, malo preizražene hipbones, ali ok.
To za ruke nikad ne bih napisala da ovdje nisam naučila kako se to mjeri pa malo zajebavam. Ali ta izduženost koja je tebi lijepa, meni nije, a na prvoj slici mi je baš preizužena. Uglavnom, nije mi nešto ženska gledana s boka. Noge mi nisu dobre.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 21:03   #155
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
To za ruke nikad ne bih napisala da ovdje nisam naučila kako se to mjeri pa malo zajebavam. Ali ta izduženost koja je tebi lijepa, meni nije, a na prvoj slici mi je baš preizužena. Uglavnom, nije mi nešto ženska gledana s boka. Noge mi nisu dobre.
Znam

Većina mi nije ništa spešl na toj reviji (pogledah cijelu galeriju) iako jesu mršave i visoke. Možda da stoje pored nekog tko totalno nije moj tip
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 21:11   #156
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Znam

Većina mi nije ništa spešl na toj reviji (pogledah cijelu galeriju) iako jesu mršave i visoke. Možda da stoje pored nekog tko totalno nije moj tip
evo prošle godine te revije kad je Rita Ora pojala na njoj




__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 21:15   #157
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
evo prošle godine te revije kad je Rita Ora pojala na njoj
Sviđa mi se kombinacija crvenog i zelenog.


WTF, to nije fotka koju sam citirao.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 21:21   #158
Hvala. Zgodnije su mi od Rite
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 22:04   #159
@tehnom - Prezgodna.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 22:57   #160
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
zgodna zgodna zgodna
Džepna venera
Quote:
tehom kaže: Pogledaj post
Neka random s tumblra

usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.