Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 23:20   #401
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Bwahaha, ja isto samo čekam da se vrati
Makar, ja nemam pitanja, samo me zanima šta je bilo dalje. S njom u životu :-)
Eh ja imam pitanja. Čuj, zanimljiva je ta vrsta ljudi. Oko nas ih ima poprilično a mi ne znamo da su tu (sad fali ona glazba iz X-files ). Ali ozbiljno, bez emocija su, glume nam sve emocije da bi se dobro uklopili (dakle ne nužno zlonamjerno) i zanimljivo je kako gledaju na svijet sa tim s obzirom na taj nedostatak emocija, empatije... Ekstremno racionalno gledaju, čak sam mišljenja da se štošta korisnoga u životu može i naučiti od njih iz te činjenice.
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 14:00   #402
A čujte... ako vam je baš tako dosadno, mogu opet malo glumit ASPD, to mi je strašno zabavno. Hoćete psihopata ili sociopata? Razlika je drastična, bez obzira na to što se sad sve trpa pod isti kišobran.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 16:57   #403
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Eh ja imam pitanja. Čuj, zanimljiva je ta vrsta ljudi. Oko nas ih ima poprilično a mi ne znamo da su tu (sad fali ona glazba iz X-files ). Ali ozbiljno, bez emocija su, glume nam sve emocije da bi se dobro uklopili (dakle ne nužno zlonamjerno) i zanimljivo je kako gledaju na svijet sa tim s obzirom na taj nedostatak emocija, empatije... Ekstremno racionalno gledaju, čak sam mišljenja da se štošta korisnoga u životu može i naučiti od njih iz te činjenice.
Jel možeš navest primjer nečeg "korisnog u životu" što se može naučiti od ljudi koji su emotivno hladni, nemaju suosjećanja, duševna hrana im je tuđa patnja i životna misija zadavati je drugima na dnevnoj bazi jer svaki psihopat pati kad nema "žrtvu" odnosno osobu čiju je patnju prouzrokovala jer je tada psihopatov život neispunjen tj. on ga tako osjeća i izgubljen je u vremenu i prostoru. Život bez zadavanja drugima bol za psihopata nema smisla i svjestan je toga. To su osobe koje ne žele živjeti pa im patnja drugih ljudi daje snagu iz dana u dan.
Psihopat mora imati osobu nad kojom dominira inače vene i nestaje.
Psihopat je slabić.
Često dugo radi i pretvara se da je ešto što nije da bi stvorio takvo kruženje u kojem bi imao žrtvu. Npr glumi ljubav, oženi se i onda se iživljava na članovima porodice. Jbt na forumu je bila tema "mrzim svog oca" u kojoj je takva žrtva opisala oca i dala klasičan primjer psihopata. Sve što je rekla o njemu su smptomi psihopatije.
Što je dakle korisno životno štivo koje ti jedan psihopat može dati? Da spoznaš da si i sam psihopat? Ne vidm korist u tome osim opće društvene koristi kad dotični prestane disati. Tvoja fascinacija psihopatima je ili nerazumijevanje ili bolest.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:39   #404
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
A čujte... ako vam je baš tako dosadno, mogu opet malo glumit ASPD, to mi je strašno zabavno. Hoćete psihopata ili sociopata? Razlika je drastična, bez obzira na to što se sad sve trpa pod isti kišobran.
Može psihopat!

Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
Jel možeš navest primjer nečeg "korisnog u životu" što se može naučiti od ljudi koji su emotivno hladni, nemaju suosjećanja, duševna hrana im je tuđa patnja i životna misija zadavati je drugima na dnevnoj bazi jer svaki psihopat pati kad nema "žrtvu" odnosno osobu čiju je patnju prouzrokovala jer je tada psihopatov život neispunjen
Nije to baš tako, mogu oni biti poprilično bezopasni. Čak se mogu i pretrgati da ti pomognu u nekom problemu. Doduše, ne iz dobrote . Ali neće oni tražiti žrtvu pod svaku cijenu, nije to baš tako kako na filmu gledaš.

Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
Tvoja fascinacija psihopatima je ili nerazumijevanje ili bolest.
Časna riječ kada sam pročitao ovo "bolest" usne su mi se razvukle u lagani osmijeh. Skoro sam shvatio kao kompliment . Bez šale
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:14   #405
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Časna riječ kada sam pročitao ovo "bolest" usne su mi se razvukle u lagani osmijeh. Skoro sam shvatio kao kompliment . Bez šale
Patnja psihopata završava gdje počinje tuđa. Kreni u potragu. Možda ti se posreći pa te netko ubije
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.08.2017., 15:18   #406
Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
Patnja psihopata završava gdje počinje tuđa. Kreni u potragu. Možda ti se posreći pa te netko ubije
A na ovo zadnje sam se osjetio kao Tuco iz Breaking bada kada sa noža povuče meth .."tight tight tight tight"
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:42   #407
Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
Patnja psihopata završava gdje počinje tuđa. Kreni u potragu. Možda ti se posreći pa te netko ubije
Teško. Zašto bi itko od nas išao ubijati Mihu? Jest da bih tako mogla nakratko odagnati nepodnošljivu dosadu koja me gotovo konstantno prati, ali postoji jedna sitnica koja se zove zakon. Odležati 20 godina zbog kratkotrajnog zadovoljstva bi bilo prilično glupo, ne misliš li?

Uostalom, korisniji nam je živ. Njegova ulizivačka fascinacija ponekad je čak i marginalno interesantna. Tvoje bi pak zablude možda bile blago iritantne da nisu tako djetinjaste i već milijun puta viđene.

:moj naklon štovanoj publici:
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:52   #408
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Teško. Zašto bi itko od nas išao ubijati Mihu? Jest da bih tako mogla nakratko odagnati nepodnošljivu dosadu koja me gotovo konstantno prati, ali postoji jedna sitnica koja se zove zakon. Odležati 20 godina zbog kratkotrajnog zadovoljstva bi bilo prilično glupo, ne misliš li?

Uostalom, korisniji nam je živ. Njegova ulizivačka fascinacija ponekad je čak i marginalno interesantna. Tvoje bi pak zablude možda bile blago iritantne da nisu tako djetinjaste i već milijun puta viđene.

:moj naklon štovanoj publici:
genijalnoo

Inače, ovo boldano jest ono fascinantno kod njih. Čisto hladno logičko rasuđivanje. Zavidna sposobnost
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 16:45   #409
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Teško. Zašto bi itko od nas išao ubijati Mihu? Jest da bih tako mogla nakratko odagnati nepodnošljivu dosadu koja me gotovo konstantno prati, ali postoji jedna sitnica koja se zove zakon. Odležati 20 godina zbog kratkotrajnog zadovoljstva bi bilo prilično glupo, ne misliš li?

Uostalom, korisniji nam je živ. Njegova ulizivačka fascinacija ponekad je čak i marginalno interesantna. Tvoje bi pak zablude možda bile blago iritantne da nisu tako djetinjaste i već milijun puta viđene.

:moj naklon štovanoj publici:
Od vas? Milion puta viđen stil pisanja u trećem licu. Čekaš da te netko podrži na forumu? Pa hoće, zato i pišeš u množini. Nije li to jadno?
Osim ako imaš multiple personality disorder
Naravno da nisam mislio na konkretan čin ubojstva nad nesretnim forumašem kako namjerno impliciraš tj. stavljaš prestanak disanja nesretnog forumaša u kontekst kriminalnog djela. Smrt psihopata je uvijek dobra stvar.
Mnoge vrste psihopate se žele ubiti, ali nemaju hrabrosti za to pa traže druge da to urade umjesto njih. Pojedinac ili institucija, sasvim svejedno. Neznam koliko je to puta ponovljeno na forumu ali zašto se ne podsjetiti s kakvim budalama živimo koji traže probleme i svoj jad iskaljuju na drugome? Mene je jednom psihopat provocirao, ali nisam pao na njegove provokacije. Ne, momak je prenoćio u buksi, dobio novčanu kaznu i prekršajno odležao na Bilicama zbog grubog remećenja JRM. Već će taj završiti, ali, "ne svojom" kako kaže narod.
Eto na to sam mislio kad sam izrazio nadu da nesretni forumaš svojim ponašanjem to negdje isprovocira ali u načelu mi puca kurac za njega u kompletu. Vidiš da ima erekciju kad se spomene njegova smrt. Loži se na "Tuca"
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 17:13   #410
Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
Od vas? Milion puta viđen stil pisanja u trećem licu. Čekaš da te netko podrži na forumu? Pa hoće, zato i pišeš u množini. Nije li to jadno?
Osim ako imaš multiple personality disorder
Naravno da nisam mislio na konkretan čin ubojstva nad nesretnim forumašem kako namjerno impliciraš tj. stavljaš prestanak disanja nesretnog forumaša u kontekst kriminalnog djela. Smrt psihopata je uvijek dobra stvar.
Mnoge vrste psihopate se žele ubiti, ali nemaju hrabrosti za to pa traže druge da to urade umjesto njih. Pojedinac ili institucija, sasvim svejedno. Neznam koliko je to puta ponovljeno na forumu ali zašto se ne podsjetiti s kakvim budalama živimo koji traže probleme i svoj jad iskaljuju na drugome? Mene je jednom psihopat provocirao, ali nisam pao na njegove provokacije. Ne, momak je prenoćio u buksi, dobio novčanu kaznu i prekršajno odležao na Bilicama zbog grubog remećenja JRM. Već će taj završiti, ali, "ne svojom" kako kaže narod.
Eto na to sam mislio kad sam izrazio nadu da nesretni forumaš svojim ponašanjem to negdje isprovocira ali u načelu mi puca kurac za njega u kompletu. Vidiš da ima erekciju kad se spomene njegova smrt. Loži se na "Tuca"
Ne gledam serije, a nemam ni paranormalne sposobnosti da mogu vidjeti ima li erekciju. Vi neurotipični nam doista znate pripisivati svašta. Okej, ne smeta mi da ostane tako.

Ovi što grubo remete JRM su tek mali sociopačiči, ili obične budale. Njima nije teško dignuti tlak jer su donekle podložni emocijama, za razliku od nas. Mi se ne ljutimo, ne pizdimo i ne prijetimo. Samo radimo što treba učiniti.

(DID/multiple mogu izvesti nekom drugom prilikom, na pripadajućoj temi. Ovdje bih se rado ograničila na ASPD, ako nemaš ništa protiv. )
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 17:30   #411
Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
Od vas? Milion puta viđen stil pisanja u trećem licu.


Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ne gledam serije, a nemam ni paranormalne sposobnosti da mogu vidjeti ima li erekciju.


Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Vi neurotipični nam doista znate pripisivati svašta.
Ovu riječ moram zapamtiti. Oni neurotipični

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ovi što grubo remete JRM su tek mali sociopačiči, ili obične budale.
Ovo je kao tepanje sociopatima, na neki nastran način me to uzbuđuje

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Mi se ne ljutimo, ne pizdimo i ne prijetimo. Samo radimo što treba učiniti.
To je to!
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:13   #412
Svašta tebe uzbuđuje.

Jel to hibristofilija ili neki fetiš? Odnosno, imaš li erekciju dok čitaš ovu temu? Jaču ili slabiju? Budi iskren, nemoj da te moramo prikopčati na aparate za mjerenje reakcija one stvari. To je jako bitno za znanost, znaš.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:34   #413
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Svašta tebe uzbuđuje.

Jel to hibristofilija ili neki fetiš? Odnosno, imaš li erekciju dok čitaš ovu temu? Jaču ili slabiju? Budi iskren, nemoj da te moramo prikopčati na aparate za mjerenje reakcija one stvari. To je jako bitno za znanost, znaš.
Au ovo je previše čak i za moj nastran um
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:18   #414
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Mi se ne ljutimo, ne pizdimo i ne prijetimo. Samo radimo što treba učiniti.
K'o glupi drot. Ili nepromišljena budala. Oboje su na istom djelu kognitivnog spektra.

Ne moraš imati paranormalne sposobnosti da bi vidila kurac. Možeš biti ili lijepa ili jeftina. Ali ja sam ipak, kad sam rekao da dotični dobije erekciju mislio figurativno. Uzbuđuje ga, da, ali ne seksualno.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:52   #415
Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
K'o glupi drot. Ili nepromišljena budala. Oboje su na istom djelu kognitivnog spektra.

Ne moraš imati paranormalne sposobnosti da bi vidila kurac. Možeš biti ili lijepa ili jeftina. Ali ja sam ipak, kad sam rekao da dotični dobije erekciju mislio figurativno. Uzbuđuje ga, da, ali ne seksualno.
Šteta. Figurativne erekcije me nimalo ne pale.

Kako ti stojiš s tim? Jel bi te neka lijepa i jeftina psihopatkinja mogla iskoristiti nakon što te dobro isprepada?

__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 22:20   #416
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Šteta. Figurativne erekcije me nimalo ne pale.

Kako ti stojiš s tim? Jel bi te neka lijepa i jeftina psihopatkinja mogla iskoristiti nakon što te dobro isprepada?

jok
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 22:39   #417
Quote:
stipko kaže: Pogledaj post
jok
Meh, bit će da sam se prerano ponadala da sam otkrila novu seksualnu devijaciju. A već sam i smislila ime za nju.

(Zanimljivo, uvijek kad se krenem igrati psihopata završim u ulozi ludog znanstvenika. )
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 23:21   #418
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Jel bi te neka lijepa i jeftina psihopatkinja mogla iskoristiti nakon što te dobro isprepada?
oooo da Izuzev ovoga "jeftina". Više mora biti u stilu Hannibala Lectora. Onako profinjena.

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
(Zanimljivo, uvijek kad se krenem igrati psihopata završim u ulozi ludog znanstvenika. )
jejj mad scientists.. jedan od mojih fetiša
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 23:38   #419
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Meh, bit će da sam se prerano ponadala da sam otkrila novu seksualnu devijaciju. A već sam i smislila ime za nju.
Nisi se prerano ponadala jer pacijenata kojima opisano čini veselje ima mnogo.
__________________
That...Was mozart. That... That giggling, dirty-minded creature I'd just seen crawling on the floor.
stipko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 17:13   #420
Psihopati pati pati..lete lete lete lete svud oko nas..
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.