Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2016., 20:46   #1
Microsoft Edge Problem

Zašto se stalno refresha ovaj forum kada god pokušavam napisati komentar u nekom podforumu, i naravno, tada mi nestane sve što sam napisao

Ponekad se i zamrzne dok pregledavam, pa moram ručno refreshati stranicu, W10M build 14393.105, ovo sad sam jedino uspio napisati u OneNote (notes) i pastati ovdje, inače, direktno u forumu bi se stranica refreshala već nakon prvog reda

Pratim nekoliko podforuma ovdje i drugdje, ali, samo na Forum.hr se to događa
pskaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 21:14   #2
Ako Ti se to dogadja za vrijeme slanja poruke/posta a ne pisanja, dva puta stisneś backspace i ponovo klikneś na "pośalji". Drugi put mi je uvijek uspjelo poslati post a i napisani tekst se ne izgubi.

Ako se to deśava za vrijeme samog pisanja ne znam Ti pomoći, jer nisam neki "tehnićar", pa saćekaj nekog drugog za pomoć.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 21:26   #3
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ako Ti se to dogadja za vrijeme slanja poruke/posta a ne pisanja, dva puta stisneś backspace i ponovo klikneś na "pośalji". Drugi put mi je uvijek uspjelo poslati post a i napisani tekst se ne izgubi.

Ako se to deśava za vrijeme samog pisanja ne znam Ti pomoći, jer nisam neki "tehnićar", pa saćekaj nekog drugog za pomoć.
Događa se za vrijeme pisanja
Mislim na mobile Edge, da ne bi bilo zabune
pskaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:45   #4
Żao mi je, kako sam napisao po tom pitanju ne znam pomoći
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.