Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2015., 18:20   #2641
Operirao je ruku navodno..
red pepper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 23:00   #2642
Eto drage moje,i mi danas obavili razgovor sa ljecnikom,bila sam narucena kod dr.vlasica ali je on na duzem bolovanju vjerojatno zbog ruke tako da su me preselili kod dr.miljenka,sve nam je objasnijo dao papir pretraga i papira koje moramo napravit i prikupit,i onda cemo vidit dalje,s obzirom na mm nalaz rekao je da bi inseminaciju preskocili krenuli sa prirodnom dva puta ja mislim imamo prirodno ako ne uspijemo ostaje nam ono zadnje neznam vise ni kako se zove,mm je predlozio da u ljekarni uzme neke vitamine za poboljsanje spermiograma profeltil sok mi je bio kada sam vidjela na netu da kostaju 1200kn za 3mj koristenja nismo jos ni bili uljekarni vidjeti,pa ako znate dali je to stvarno takva cijena,ili ima nesto jeftinije za poboljsanje sta su vasi mm pili za to,malo mi je previse iskesirat 1200kn ali ako nema druge morat cemo.
MELANIJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 08:49   #2643
mm je naručio fertil up tablete preko neta. Da ih ja ne reklamiram upiši si to u google, imas njihovu stranicu. Narucili smo odmah 3 paketica. Ali su i odradile svoje, mozda slucajnost ili ne ali se spermiogram poboljsao.
fjumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 19:27   #2644
Quote:
MELANIJE kaže: Pogledaj post
profeltil sok
Pogledaj koji su sastojci pa ih kupi pojedinačno, tako bude jeftinije, posebno ako ih naručiš s interneta, npr. iherba. Kakvu dijagnozu ima tm? Ako nije tragična i ako idete na IVF, onda spermiogram nije toliko bitan.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 11:13   #2645
Njegova dijagnoza je teska oligoasthenozoospermija,dr.manestar mu je prepiso taj ljek da pije dva mj.znaci do sljedeceg spermiograma,pitali smo u ljekarni nekih 80tableta je 500kn, 180 1080kn,ali mu nije napisao koliko da pije na dan dali je jedna na dan dovoljna??
MELANIJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 14:22   #2646
hay,curke drage...Primate me ovdje???Iščitala sam cijeli forum i samo čitala,ali dalje sam odlučila da napišem koju riječ...možda mi samo treba podrška...Na prvim konzultacijama ikad smo bili kod dr.Manestra,čini mi se ok...prvi spermiogram nam je bio atenozoo...nakon čega nam je preporučio da muž pije profertil...i da u prvom mj idemo na IVF u prirodnom ciklusu...vidjela sam gore da netko pita,sorry jos nisam upamtila imena pita za njih...znači,pio ih je jedan mjesec nakon čega nam je spermiogram bio normozoo...i da,prestao je piti pivo...pa sad ne znam sta nam je koristilo od toga...uglavnom u prvom mj smo krenuli u postupak...folikulometrija...izdvojio se jedan folikul...štoperica...uspješna punkcija...imamo jajnu stanicu i normala spermio...ali nema transfera...jajašce se nije oplodilo...oni ne znaju zašo??preporuka ponovno ivf u prirodnom...da napomenem imam hiptireozu pod lijekovima sam...Tada TSH 3, nešto...na novom nalazu 1,69...čekam mengu koja kasni,nikad nije..i idemo ispočetka... svim veliki pozdrav i zagrljaj...
plavi anđelak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 14:24   #2647
Quote:
MELANIJE kaže: Pogledaj post
Njegova dijagnoza je teska oligoasthenozoospermija,dr.manestar mu je prepiso taj ljek da pije dva mj.znaci do sljedeceg spermiograma,pitali smo u ljekarni nekih 80tableta je 500kn, 180 1080kn,ali mu nije napisao koliko da pije na dan dali je jedna na dan dovoljna??
MM je pio jednu dnevno nakon ručka...uzeli smo jednu kutiju oko 500 kn...i nakon što nam se spermio poboljšao,tj došao u normali i dalje pije...
plavi anđelak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:45   #2648
Znaci jedna na dan je dovoljna,nama je reko da pije do iduceg spermiograma to je negdje u 3mj,pa da cemo vidjet dali se sta popravio,i dali cu morat ic na propuhavanje jajnika..sada slag na tortu moram se ginekologu naruciti za te pretrage koje nam je dr.manester dao da napravimo i meni nema stvari tj kasne mi,i nemozeme narucit rekla je da cemo malo pricekat..jos mi kaze jesam napravila test na trudnocu,ostala sam u soku jer ono nemoguce da se toliko dugo trudimo i sada da ostanem trudna,neznam ne vjerujem sa takvim spermiogramom,neznam rekla sam da cu pocekati do pon pa ako nista drugo napravit cu taj test,iako mi je muka radit ga jer uvjek postoji tracak nade.. zadnje stvari sam imala 24.12uvijek ih dobijem 32-33 dan,pomislila sam da je to sada mozda od stresa,los sper.onda to sve sta sada moramo proc..PLAVI ANĐELAK tebi zelim dobrodoslicu i drago mi je stw si nam se pridruzila i da mozemo razmijeniti iskustva...svima zelim velllike trbuhe ovu godinuu :***
MELANIJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 18:00   #2649
Draga Melenije...hvala ti ja ti želim da ovaj test bude veliki ogromni plus...ako i ne bude...ne gubimo nadu ima rijesenja i za nas...da mm je pio jednu dnevno i eto ga...normozoo...tako da sto se tice njega svaka kuna se isplatila...i meni ke ovaj mj kasnila,sto se nikada ali bas nikada nije dogodilo otkad dobivam...ali stigla je i mi se spremamo na novo hodocasce u Ri...
plavi anđelak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 10:02   #2650
Da ja sam odmah rekla drago mi je da imamo barem sansu pa makar i tako da dobijemo bebu,trebat ce puno zivaca i strpljenja ali nadam se da ce se na kraju isplatit:-) plavi anđelak u kojoj ste vi fazi? Mi smo na pocetku,obavili razgovor sa dr.manesterom dao nam popis pretraga i papira koje moramo prikupit,i to cemo taman obavit sve do 3.mj kada mm mora ponovit spermiogram pa cemo vidjet sta i kako dalje
MELANIJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 12:27   #2651
mi smo vec prošli jedan neuspješni prirodni...imali smo folikul,pa jajnu stanicu, normalan spermio,ali ništa...nitkomi ne zna reći zasto se nije oplodila,tako da sam ja još uvijek razočarana...sad ovaj mj cemo pokušat ponovno...prirodni...
plavi anđelak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:11   #2652
MPO u KBC Rijeka

Quote:
MELANIJE kaže: Pogledaj post
Znaci jedna na dan je dovoljna,nama je reko da pije do iduceg spermiograma to je negdje u 3mj,pa da cemo vidjet dali se sta popravio,i dali cu morat ic na propuhavanje jajnika..sada slag na tortu moram se ginekologu naruciti za te pretrage koje nam je dr.manester dao da napravimo i meni nema stvari tj kasne mi,i nemozeme narucit rekla je da cemo malo pricekat..jos mi kaze jesam napravila test na trudnocu,ostala sam u soku jer ono nemoguce da se toliko dugo trudimo i sada da ostanem trudna,neznam ne vjerujem sa takvim spermiogramom,neznam rekla sam da cu pocekati do pon pa ako nista drugo napravit cu taj test,iako mi je muka radit ga jer uvjek postoji tracak nade.. zadnje stvari sam imala 24.12uvijek ih dobijem 32-33 dan,pomislila sam da je to sada mozda od stresa,los sper.onda to sve sta sada moramo proc..PLAVI ANĐELAK tebi zelim dobrodoslicu i drago mi je stw si nam se pridruzila i da mozemo razmijeniti iskustva...svima zelim velllike trbuhe ovu godinuu :***

Melanije, je li stigao ciklus?
Ja svoj pred zakazivanje provjere prohodnosti jajovoda nisam dočekala. Nalaz mm-a očajan.
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 00:27   #2653
Quote:
Smiling Helena kaže: Pogledaj post
Melanije, je li stigao ciklus?
Ja svoj pred zakazivanje provjere prohodnosti jajovoda nisam dočekala. Nalaz mm-a očajan.

A imate sada vašu najveću sreću
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 11:49   #2654
Daa,dobila sam stv.u nedjelju,danas sam isla krv vadit za hormone...i jos moram za hiv,hepatitis i neznam ni ja sta,iduci cetvrtak 12.2 imam pregled za briseve,i to je to cekat treci mj da mm ponovi spermiogram pa cemo vidjet stta dalje ocu ic na provjeru prohodnosti jajnika ili ne sve zavisi od spermiograma,mi isto prvi idemo na prirodno,plavi andeo ne gubi nadu,vjeruj da cete uspjet i bit ce ti lakse,mogu si misliti kakvo je razocaranje kada ne uspijes,pogotovo kada se nadas i to sve prodes da dodes do cilja... ja ti drzim velike figeee da sada uspije i da nam dodes sa ljepim vjestima cim prije :***
MELANIJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 12:51   #2655
Draga Melanije na pola si puta do početka...čekanje i strpljenje je najgore...samo žene smo,MOŽEMO SVE! tri godine menga mi je najveci neprijatelj,a sad od kad smo u postupku ne mogu je dočekati,pa da sve to krene...i evo krenulo je i ovaj mjesec...ja se samo nadam da ce biti dobro...Muž pije tablete,Melanije??
plavi anđelak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 18:48   #2656
curke koje morate briseve, vodite računa da se sad (ne znam dokad) za klamidiju čekaju nalazi cca mjesec dana, sve ostalo sam dobila kroz desetak dana.. Pa uzmite u obzir kod planiranja..
Ima li koja sad u postupku? jesu li gužve? Vlašić je još uvijek na bolovanju?
Ja zovem već dva dana i nitko mi se dolje ne javlja, morati ću se zaletiti dolje
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 20:14   #2657
Quote:
Cathie kaže: Pogledaj post
curke koje morate briseve, vodite računa da se sad (ne znam dokad) za klamidiju čekaju nalazi cca mjesec dana, sve ostalo sam dobila kroz desetak dana.. Pa uzmite u obzir kod planiranja..
Ima li koja sad u postupku? jesu li gužve? Vlašić je još uvijek na bolovanju?
Ja zovem već dva dana i nitko mi se dolje ne javlja, morati ću se zaletiti dolje

Cathie jel to znaci da kreces ponovno?
mozda se sretnemo opet
__________________
Sreco ne krivi me....jer TI si mi sve....
Jel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 10:18   #2658
Premišljala sam se ali mislim da ću krenuti.. Ali zovem ih već par dana i nitko se ne javlja, ako stignem ću danas ići i probati se naručiti, danas mi je već 4 dc. I sad bi prirodni IVF, ali još čekam i taj nalaz klamidije, danas zovem Zavod da vidim što je s tim.
u kojoj si ti fazi?
__________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind.
Cathie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 10:29   #2659
hey...ja krećem s FM, prirodni...za dr.Vlašića ne znam,ali prošli mjesec mi je radio jednu FM i imao je tu ruku povezanu...a,ni ja ne znam dali su gužve,ali da ih je teško dobit,teško je...ja sam uspjela u subotu ujutro,pa mi je rekla...ali gospođo,nije tako hitno pa da i subotom zovete...ali zovem danima prije????????
plavi anđelak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 10:34   #2660
Koliko ja čujem gužve su velike što nije ni čudo kad su Vlašićevi pacijenti raspoređeni pola kod M pola kod S, a zna se da Vlašić ima najviše pacijenata...i navodno ga najmanje još ovaj cijeli mjesec neće biti..
red pepper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.