Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2009., 19:41   #61
Jos je prakticiras?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 20:53   #62
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Jos je prakticiras?


Ne,prestao sam prije nekih mjesec dana otprilike,možda nešto više.Sada prakticiram thetu kao preventivu,nedavno sam završio osnovni tečaj i jako mi se sviđa jer se stvari rješavaju skoro trenutno, naravno potrebno je malo rutine ali sam vrlo, vrlo zadovoljan.
macatoban is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 21:34   #63
[QUOTE=utisana;19959387]
Quote:

Kuhali ste mokracu?Koju kolicinu ste pili na dan?
Ni slučajno to piti! Samo za vanjsku primjenu. Izbjegavati sluznice, također.
tonček is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 01:05   #64
http://www.amazon.com/Magic-Biorhyth.../dp/5266001402
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 21:37   #65
Muški i ženski urin

Ženski urin od ovce, koze i bivola je bolji od onoga muških jedinki.

Muški urin od magarca, deve, slona i konja je bolji od onoga ženskih jedinki.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 23:39   #66
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post

sta ako u urinu postoje bakterije za koje mi ne znamo?
Da li se jos vise zarazimo?
Pričao sam s nekim osobama koje su se liječile a imale su bakterije i prošlo je sve ok. Po tradicionalom ayurvedskom nauku u prvom mlazu urina se nalaze bakterije, a mi pijemo onaj srednji mlaz. Tako da je metoda koncipirana na način da se izbjegnu i te situacije.
Svatko mora odlučiti sam za sebe i krenuti u tu terapiju na vlastitu odgovornost, kao i uvijek kada se radi o sličnim metodama.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 11:53   #67
Urin kao kontracepcija

U tantričkim krugovima se ne koristi farmaceutska kontracepcija već alternativne metode, naravno, a između ostalih najomiljenija je kontracepcija urinom. Za to je potrebno svakog dana piti svoju prvu jutarnju mokraću, ali ne prvih i zadnjih 5-10 kapi.

Osim toga, tantrici kažu da je tuđi urin štetan, te piju samo svoj vlastiti.

Osobno nisam nikad prakticirala tu vrstu kontracepcije, ali poznajem mnoge cure koje to rade i moram reć da pucaju od zdravlja i ljepote.. dobro sigurno tu nije samo odgovorno samo pijenje urina već cjelokupan stil života (vegetarijanstvo i bavljenje sportom) ali one su uvjerene da i urin pridonosi generalno dobrom stanju njihovih tjelesa.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...

Zadnje uređivanje Floverka : 30.06.2009. at 11:58.
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 14:37   #68
Quote:
Pallas kaže: Pogledaj post
Ja sam cuo i za primjenu izmeta. Ozbiljno, nije sala - drek je pun bioloski aktivnih tvari.
Definitivno ! Zato i seljaci gnoje zemlju izmetom

Evo jednog svijedočenja iz jedne knjige Malahova na temu urinoterapije,meni je to smješno,šokantno, ali možda će nekima tu biti korisno i motivirajuće :

http://i40.tinypic.com/34djss1.png
http://i40.tinypic.com/1zno8rl.png

Zadnje uređivanje Znatiželjko : 02.07.2009. at 14:43.
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 22:52   #69
Lijecenje urinom-URINOTERAPIJA

Ovim putem zelim svim zainteresovanim da prenesem iskustvo moje licno i moje porodice,a vezano za uspjesno lijecenje tezeg oblika psorijaze i to oblogama od urina.Naime,moja majka je imala psorijazu izrazenu na vlasistu i tabanima koji su i krvarili,te stvarali probleme prilikom hodanja.Zahvaljujuci terapiji od sopstvenog urina (oblogama) koja je trajala mjesec i 10 dana u potpunosti je izlijecila navedenu opaku bolest.Tako da,hvala Bogu,vec dvije i pol godine nema nikakvih ni problema niti znakova da je ikad bila prisutna navedena bolest.Ove obloge od sopstvenog urina pomazu i drugim stvarima kao sto su: seboreja,uklanjanje akni,perut u kosi i td. U citavoj ovoj prici oko majke nam je pomogla knjiga "Urinoterapija" dr.Genadija Petrovica Malahov-a.
Mirza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 10:04   #70
Quote:
Mirza_ kaže: Pogledaj post
Ovim putem zelim svim zainteresovanim da prenesem iskustvo moje licno i moje porodice,a vezano za uspjesno lijecenje tezeg oblika psorijaze i to oblogama od urina.Naime,moja majka je imala psorijazu izrazenu na vlasistu i tabanima koji su i krvarili,te stvarali probleme prilikom hodanja.Zahvaljujuci terapiji od sopstvenog urina (oblogama) koja je trajala mjesec i 10 dana u potpunosti je izlijecila navedenu opaku bolest.
Lijepo je čuti ovakvu vijesti Vjerujem i nadam se da će ovakvi primjeri ohrabriti i druge da krenu sa korištenjem te višetisućljetne metode liječenja
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 11:08   #71
očito da postoji još pobornika urinoterapije na ovom svijetu...
link
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 11:22   #72
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
očito da postoji još pobornika urinoterapije na ovom svijetu...
link
Zna čovjek što valja, svaka čast A što se tiće sexualnih perverzija, svašta je aseksualnim ljudima perverzno. Ne postoji nešto kao "perverzija" ako obje strane u sexualnom odnosu uživaju i ako su svjesno na to pristale Naravno, tu iskljućujem sex sa osobama koje su izmanipulirane u sexualni odnos a da toga nisu svjesne, kao što su psihički bolesnici, djeca, itd.

I da, urin pojačava sexualne performanse i pomaže pri liječenju mnogih bolesti, pa tako i impotencije

Zadnje uređivanje ashwinikumaras : 12.08.2009. at 11:27.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 23:47   #73
mene interesira zasto svi govore ( NA VLASTITU ODGOVORNOST ) ...... je urin se koristi u dalmaciji od pamtivjeka za rane opekotine .... zna se da uklanja pristeve i pobljsava ten.... nikad nisam cuo da je ljekovit ako se pije ... što ako ga pocmen piti a neznam da imam neku bakteriju šta mi se moze dogodit...
ludot is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 00:04   #74
Pijete urin??????
Ja vam preporučam da ga popijete što više možete dok ne dobijete otrovanje ureom i tako se uklonite iz genetskog pool-a čovječanstva kako se ovako pametni geni ne bi dalje razmnožavali. To će biti vaš največi doprinos čovječanstvu.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.03.2010., 12:16   #75
Thumbs up

Quote:
ludot kaže:
..... zna se da uklanja pristeve i pobljsava ten.... nikad nisam cuo da je ljekovit ako se pije ... što ako ga pocmen piti a neznam da imam neku bakteriju šta mi se moze dogodit...
Da,urin uklanja pristeve i poboljsava ten,to je provjereno,a pije se prokuhan!
drazen-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 13:44   #76
Quote:
drazen-zgb kaže: Pogledaj post
Da,urin uklanja pristeve i poboljsava ten,to je provjereno,a pije se prokuhan!




jel netko prakticira ovu terapiju?
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 13:49   #77
Quote:
ancatdubh kaže: Pogledaj post

jel netko prakticira ovu terapiju?

Imam ponesto iskustva sa vanjskom primjenom urina,ali ne i sa prokuhanim urinom.
Naime,ljetos sam dobio alergiju od sunca,a zahvatila me je na ramenima pa sve do sredine ledja u obliku plikova. Sjetio sam se Urinoterapije sa jednog od foruma i primjenio je na tim plikovima.
Na vecer,nakon tusiranja izmasirao sam se urinom i sacekao da se upije u kozu.
Ujutro sam provjerio stanje na ledjima i ramenima,a plikovi su se povukli za 70-80%.
Sljedecu vecer sam ponovio terapiju a dan poslije plikovi su skroz neslali.Urinoterapiju sam primjenio i na kozi lica i na kosi,a rezultati su bili vise nego odlicni!
drazen-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 08:00   #78
koristio za ubod jeza i alergija .... al nikad pio jel sam skeptican....
ludot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 16:00   #79
Imam vrlo pozitivna iskustva sa vanjskom primjenom. Pio ipak ne bih.
izalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 17:17   #80
Thumbs up

Iskušao sam urinoterapiju na sebi i mogu reć da je to vrlo pozitivno iskustvo. Bitno je prije pročitat knjigu..npr Genadj Petrovič Malahov, tako da se razbiju sve nepoznanice i sumlje..svakao ponajprije potrebno je poradi toga da se lječenje sprovede na najefikasniji način..sve je obrazloženo i opisano u knjizi na vrlo jasan način!!
Ima navedenih primjera izlječenih i od najtežih bolesti..
Kada se probije led pijenje nakon par dana postaje užitak, potrebno je svakako iz prehrane izbaciti, tešku hranu, obojena pića..idealno bi bilo jest voće i orašaste plodove dok terapija traje..
Urin se pije na eks, srednji mlaz, odmah nakon mokrenja dok je vruć ili ako se nekom u početku gadi može piti neparan broj gutljaja (1-3)
Ovladavanje ovom terapijom koju ne koriste samo bolesni nego i zdravi radi jačanja imuniteta i duhovne sile daje čovijeku dodatnu slobodu!!
Ako urin pijemo kao vodu uz zahvalnost i svijest da je to našem tijelu i duhu vrlo korisno, tad probijamo granicu psihološki zatvora i prihvatamo sebe na jedan potpuno nov i prirodan način!!
Faust X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.