Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2008., 10:27   #401
Quote:
micamaca30 kaže: Pogledaj post
Dobar dan svima!
Malo sam pregledavala ovu temu ne bi li našla nešto što će mi hitno pomoći, ali nažalost sve hotele koji su se ovdje spominjali su već bukirani. Ne bih u hostele, imamo loše iskustvo s njima, pa sada pušemo i na hladno.
Kako idem sada u Beč u 12mj, kada je advent, i jako puno ljudi ide, naišla sam na dosta zauzetih hotela, opet oni koji su slobodni, na tripadvisoru imaju loše kritike. Naišla sam na lanac hotela Austrian Trend Hotels, i to na Albatros.
Zanima me ima li netko iskustvo s tim hotelom, zna nešto više o lokaciji?
Imaju relativno nisku last minute ponudu od 69 eura, što mi je i čudno s obzirom da ni hoteli sa 2 zvijezdice nisu tako jeftini, a ovaj ima 4?
Molim vas za bilo kakvu informaciju. Hvala.
Ja ti mogu preporuciti Starlight Suiten lanac. Ja sam bio u Renngasse i taj mi je fenomenalan. Buke nema, 2 sobe(dnevna i spavaca), velika kupaonica, minibar sa mikrovalnom...Prakticki centar grada kod Grabena. Cijena cca 100e.
Isto tako nije los ako ne trazis nesto posebno Beim Theresianum. Osnovno namjesten, ali cist i sasvim ok. Neka srednja klasa
civic12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 14:49   #402
Jel mozete preporuciti kakav pristojan hotel blizu centra? (a da nije preskup) linkovi pliz.

I btw koliko kosta povratna karta od zagreba do beca?
Gooran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 16:07   #403
Quote:
Gooran kaže: Pogledaj post
Jel mozete preporuciti kakav pristojan hotel blizu centra? (a da nije preskup) linkovi pliz.

I btw koliko kosta povratna karta od zagreba do beca?
Povratna karta ti je cca 450 do 500kn. Hotela imas jako puno, preko agencija ti je najjeftinije uplatiti. Pogledaj sto nude pa to probaj naci na www.tripadvisor.com + maps.google.com ili obrnuto. Problem kod nasih agencija je sto ne nude bas sve hotele, ali se da solidno toga naci. Samo dobro pogledaj na prethodnim linkovima da ti ne bi prodali hotel u "centru" koji je na vrhu Mariahilferice
civic12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 17:22   #404
Quote:
Gooran kaže: Pogledaj post
Jel mozete preporuciti kakav pristojan hotel blizu centra? (a da nije preskup) linkovi pliz.

I btw koliko kosta povratna karta od zagreba do beca?
Ako ideš vlakom, onda cijene dosta variraju o tome koliko vas ide, dok je bus (Croatia Bus i AP Varaždin) već oko 400 kuna povratna, ovisi kojom linijom ideš.

Što se smještaja tiče, ovisi što ti je jeftino. Računao sam da ideš jednu večer krajem studenog, sa subote na petak. Ako ideš više dana, možda bude i jeftinije. Evo ih nekoliko dobrih do 60€ za dvokrevetnu sobu, dakle 30 po osobi:

Artis Hotel Vienna, Kunsthof Reichshof Hotel Vienna, Wilhelmshof Hotel Vienna, Best Western Harmonie Hotel Vienna, Austria Classic Wien Hotel Vienna (vjerojatno najbolji), Pension Dr. Geissler Hotel Vienna

Svi se nalaze u blizini glavnog ringa i ok su ocijenjeni na Trip Advisoru. Valjda će ti se nešto svidjeti
love2travel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:10   #405
Quote:
civic12 kaže: Pogledaj post
Ja ti mogu preporuciti Starlight Suiten lanac. Ja sam bio u Renngasse i taj mi je fenomenalan. Buke nema, 2 sobe(dnevna i spavaca), velika kupaonica, minibar sa mikrovalnom...Prakticki centar grada kod Grabena. Cijena cca 100e.
Isto tako nije los ako ne trazis nesto posebno Beim Theresianum. Osnovno namjesten, ali cist i sasvim ok. Neka srednja klasa
Hvala puno na odgovoru. Danas popodne smo ipak bukirali ovaj hotel, jer nam je cijena bila prihvatljiva,a čini se relativno solidan hotel.
Znaš li nešto baš za taj hotel? Kakva je lokacija? Nama je ovo prvi put da idemo u Beč, htjedoh doživjeti taj klišej Adventa u Beču, jer obožavam to vrijeme, a ono se uvijek na lijepi način povezivalo s tim gradom. Imam li puno pješice do nekog centra grada?
Hvala na odgovoru.
micamaca30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:20   #406
Question

Quote:
globetrotter kaže: Pogledaj post
to je jedan od poznatijih lanaca hotela u austriji, i stvarno su dobri. ova cijena je isto moguca, ali vrlo vjerojatno postoje neke cake, poput toga da nema otkazivanja nakon rezervacije, naplacuju puni iznos na kartici (a ne uzimaju broj kao garanciju ili eventualno zaracunaju 10% pa ostatak kasnije), da je samo nocenje bez dorucka i sl.
ali ako je to stvarno ta cijena, i sa svim ovim se isplati, samo prije provjeri kod njih koji su uvjeti. inace se taj hotel nalazi izmedju metro postaje 'währinger strasse-volksoper' na liniji u6 i postaje 'friedensbrücke' na u4, pa uz jedno presjedanje brzo dodjes do samog centra.
Hvala ti na odgovoru, sad sam se malo umirila. Naravno da postoji caka. Nema otkazivanja i plaća se cijeli iznos unaprijed, što meni zapravo i odgovara jer sigurno idem, dobila i godišnji, pa jedino ak me tramvaj ne zgazi do tada, ja idem!
Malo sam se uplašila plaćanjem preko neta, ali rekoh-to svi rade, pa se neće valjda meni nešto dogoditi. Odmah odem sutra provjeriti stanje na zabi
Znači pješice je predaleko za neku šetnju do centra? Ne služim se baš dobro mapama grada iskreno i ovim via michellin programom, pa moram pitati?
Dosta sam prosurfala tim hotelima na netu, i nešto po preporuci ljudi koji su tamo i živjeli, pa vidjeh da su cijene u prosincu znatno veće nego ostalih mjeseci (zanči ništa od vremena darivanja )
Učinila mi se dobra ponuda za 70 eura u odnosu na izgled hotela i br zvjezdica. Iako uvijek sam rezervirana prema slikama s neta.
micamaca30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 00:21   #407
Quote:
micamaca30 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru, sad sam se malo umirila. Naravno da postoji caka. Nema otkazivanja i plaća se cijeli iznos unaprijed, što meni zapravo i odgovara jer sigurno idem, dobila i godišnji, pa jedino ak me tramvaj ne zgazi do tada, ja idem!
Malo sam se uplašila plaćanjem preko neta, ali rekoh-to svi rade, pa se neće valjda meni nešto dogoditi. Odmah odem sutra provjeriti stanje na zabi
Znači pješice je predaleko za neku šetnju do centra? Ne služim se baš dobro mapama grada iskreno i ovim via michellin programom, pa moram pitati?
Dosta sam prosurfala tim hotelima na netu, i nešto po preporuci ljudi koji su tamo i živjeli, pa vidjeh da su cijene u prosincu znatno veće nego ostalih mjeseci (zanči ništa od vremena darivanja )
Učinila mi se dobra ponuda za 70 eura u odnosu na izgled hotela i br zvjezdica. Iako uvijek sam rezervirana prema slikama s neta.
Na ovom linku imas neke reviewe http://www.tripadvisor.com/Hotel_Rev...os-Vienna.html

Sto se tice U-bahna globetrotter ti je rekao kako je najbolje, druge nemas (setnja ne dolazi u obzir osim do stanice u-bahna). Pogledaj malo karte, isprintaj, oznaci i sve ce ti biti jasno. Nemoj se samo plasiti Bec je jako dobro povezan grad, metro ide konstantno tako da tih par stanica do centra stignes za tren.U Becu sa metrom prodjes za pola sata sto bi ti trebalo u Zagrebu valjda 2 i pol.

Evo ti i mapa metro.a (u-bahn-a) http://homepage.univie.ac.at/horst.p.../largemap.html. Google maps je isto jako korisna stvarcica http://maps.google.com/

Zadnje uređivanje civic12 : 15.11.2008. at 00:28.
civic12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 02:16   #408
Eto, isprintala sam si kartu U bahna i čini se da nije nikakav problem. Što se tiče hotela, a .... uvijek ima nezadovoljnih mušterija. Idem za tim da smo htjeli povoljno, a relativno pristojno, samo za prespavat i istuširati se . Što se tiče doručka, to su ipak zapaprili cijene, mislim da on ipak ne vrijedi 15 eura. jedino što nam sada predstavlja neki problem je parkiralište. Pa ne mogu vjerovati kolike su cijene za jedan dan!! Od 10-17 eura, naravno 17 u slučaju hotela u koji idemo? Ima li netko neko bolje riješenje za to?
Kad riješim te tehničke pojedinosti, onda ću prijeći na pravu stvar edukacije o gradu i o tome što zaista moram vidjeti i gdje ću uživati u božičnom ugođaju..
micamaca30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 13:08   #409
Quote:
micamaca30 kaže: Pogledaj post
Eto, isprintala sam si kartu U bahna i čini se da nije nikakav problem. Što se tiče hotela, a .... uvijek ima nezadovoljnih mušterija. Idem za tim da smo htjeli povoljno, a relativno pristojno, samo za prespavat i istuširati se . Što se tiče doručka, to su ipak zapaprili cijene, mislim da on ipak ne vrijedi 15 eura. jedino što nam sada predstavlja neki problem je parkiralište. Pa ne mogu vjerovati kolike su cijene za jedan dan!! Od 10-17 eura, naravno 17 u slučaju hotela u koji idemo? Ima li netko neko bolje riješenje za to?
Kad riješim te tehničke pojedinosti, onda ću prijeći na pravu stvar edukacije o gradu i o tome što zaista moram vidjeti i gdje ću uživati u božičnom ugođaju..
Pa jedino da idete sa busom. Bar nemoras razmisljati o autu i parkingu, a mislim i da neces sa autom nista jeftinije proci. Za tamo ti sigurno nije potreban, jedino sto se tice komfora...
civic12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 14:05   #410
editirano

Zadnje uređivanje Lara 21 : 15.11.2008. at 14:11.
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:08   #411
Znam, ali imamao gorivo besplatno, pa mislim da će nam se u tom smislu isplatiti. A i mrzim autobus. U svakom slučaju bi prije išla vlakom, nego busom. Mislili smo još na povratku svratiti u onaj Parndorf,čujem da nije loše, a i najavljuju neke rasprodaje u 12.mj.
micamaca30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 19:26   #412
Jel ima u Becu Tops shop, Miss Selfridge
ledolina 1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 22:58   #413
naravno da ima....
__________________
I did it my way...
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 10:05   #414
Quote:
Collien kaže: Pogledaj post
naravno da ima....
hvala... mene su poceli uvjeravati da nema... sad mi je lakse...
ledolina 1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 12:12   #415
Quote:
ledolina 1985 kaže: Pogledaj post
hvala... mene su poceli uvjeravati da nema... sad mi je lakse...
ma nema u becu topshop i missselfridge, nazalost
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 13:57   #416
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
ma nema u becu topshop i missselfridge, nazalost
aaaaaaaaaaaaa...
ledolina 1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:26   #417
Ma kak nema? pa kaj sam ja umislila da sam ih vidjela?
__________________
I did it my way...
Collien is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 15:52   #418
Quote:
Collien kaže: Pogledaj post
Ma kak nema? pa kaj sam ja umislila da sam ih vidjela?
Gdje si vidjela?
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 17:35   #419
koliko ima vožnje od zg do beča (autom)????
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 18:06   #420
4 sata
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.