Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2006., 22:57   #21
Frajer ima fenomenalan zivot. Kreshe kog hoche i kad hoche, svi mu sve vjeruju, sve kokice su ljubomorne... Hahahahahahahaha
Irmeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 23:00   #22
Quote:
tarantino kaže:
ne, ona o njemu. žive u njegovoj kući koju on ne može prodati jer ju dijeli sa sestrom, a nema novaca kupiti njoj i djeci stan, a ne želi da njegova djeca završe u podstanarstvu.
Ma daj,
koji je problem života u podstanarstvu
vrti on tebe jer ne zna šta će sam sa sobom ni sa ženom
bolesno, ako je sve ovo točno
smallnumber8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 23:07   #23
Quote:
Dasha kaže:
Iz te price vidi se da je to muskarac odgovoran prema svojoj djecu ..Svaka mu cast .
Dasha, možeš ti to i bolje sagledat
Po ovoj priči se vidi samo da je sve skupa bolesno
Može on i ženu samu u podstanarstvo i ostat sa djecom u svojoj kući
Ako se dogovore
A zašto se tako ne bi mogli dogovorit?
jer "bivša" ne da djecu
Zašto ne da djecu?
Ako je on tako odgovoran i dakle dobar i još situiran i bla bla
Zato jer može i ovako
smallnumber8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 23:23   #24
Tip je obični seronja. Da mu je doista stalo do tebe, on bi otišao u podstanare.
Ir@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 23:45   #25
Koji kretenizam..
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 07:03   #26
mislim da svi bezveze napadate curu koja je molila za pomoć, a vi ste joj vjerojatno još otežali. otkuda bilo tko od vas može znati da je tip seronja i da ju ne voli? kako je samo lako drugom srušiti svijet... ja sam bila u skoro identičnoj situaciji i znam koliko je to teško. i moj dečko nije bio seronja (mada bi vjerojatno to svi i meni rekli) nego je napravio najbolje što je mogao za sve. samo je trebalo biti strpljiv.sad planiramo uređenje našeg stančića, a svi problemi s bivšom su iza nas. zato, tarantino, samo hrabro... ako znaš da se volite, izdrži koliko treba i doći će i vaše vrijeme.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 08:29   #27
Quote:
tarantino kaže:
iz SVOJE kuće? a u toj mu kući živi i sestra sa familijom koja ne podnosi bivšu.
Zašto ne ako je to jedini način da se odvoji od žene i započne život s tobom?
Trenutna situacija je status quo i vjerojatno nikome ne paše osim njegovoj ženi.
A da li je taj tvoj tip razmišljao da traži skrbništvo nad djecom i da živi s njima u svojoj kući, a da žena ode u podstanare sama?
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 10:23   #28
Quote:
ljubav-je-bol kaže:
Zašto ne ako je to jedini način da se odvoji od žene i započne život s tobom?
Trenutna situacija je status quo i vjerojatno nikome ne paše osim njegovoj ženi.
A da li je taj tvoj tip razmišljao da traži skrbništvo nad djecom i da živi s njima u svojoj kući, a da žena ode u podstanare sama?
on ima posao da puno putuje i djeca ne mogu biti kod njega jer curica ima 10 godina i ne može biti sama doma kad njega nema. sin je stariji i vjerojatno će ostati u kući bez obzira što se dogodilo. mi u principu želimo kupiti stan samo nikako da složimo neku varijantu jer nemamo baš primanja da to napravimo preko noći. u toj varijanti bi njemu bilo lakše otići iz vlastite kuće u novi stan, nego da iz kuće u kojoj živi cijeli život i koja je njegova ode u podstanare. niti ja baš nisam za varijantu podstanarstva.a onda u kući ostanu ta ženska i djeca.
bilo bi najjednostavnije kad bi mogli prodat kuću, podijelit novce na pola i doviđenja. ali ne ide tak...
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 10:26   #29
Quote:
pivka kaže:
ma glupost da nemože ostaviti ženu
ja nisam GLUPA. i jako dobro mogu procijeniti u kojoj sam situaciji. nisam tražila da polemizirate o tome da li on ima još 3 žene uz mene i da li želi ili ne ostaviti ženu jer JA TO ZNAM BOLJE OD VAS. molila sam vas nešto drugo. ako nemate na to odgovor onda nemojte pisat besmislice.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 10:49   #30
Da se ovo o čemu pišeš događalo pred desetak godina, pomislila bih da si moja kolegica , zapravo vrlo slična priča.

On- žena, djeca, kuća dvojni objekt s bratom.

Ona - u malom stanu s roditeljima.

On odlazi iz kuće, zašto da djeci pretumbava život, dovoljno je što odlazi i useljava k njoj. Guraju se u sobičku u stanu njenih roditelja, rađa se jos jedno dijete, plaća alimentaciju za ono dvoje, brine i o njima i o kući, njegova ih djeca obožavaju, posjećuju, odnosi sve pet.

Prošlo je desetak godina. Njegova djeca odrastaju, studiraju, njihova je majka i dalje, naravno, s njima.

I kako da on sada iseli ženu od pedesetak godina koja nema gdje živjeti?

Ako proda dio kuće, ne može time rješiti i njen i njihov stambeni problem.

Znam da nisam pomogla, al eto, jedan primjer iz života...

Sretno, štogod odlučili
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 12:03   #31
Quote:
smallnumber8 kaže:
Dasha, možeš ti to i bolje sagledat
Po ovoj priči se vidi samo da je sve skupa bolesno
Može on i ženu samu u podstanarstvo i ostat sa djecom u svojoj kući
Ako se dogovore
A zašto se tako ne bi mogli dogovorit?
jer "bivša" ne da djecu
Zašto ne da djecu?
Ako je on tako odgovoran i dakle dobar i još situiran i bla bla
Zato jer može i ovako
Ti bi dao dijete ?
ZAo mi je..JA NE BI... ma da mi je muz turbi odgovoran i bogatun ..nema sanse da bi dozvolila da druga odgaja MOJE DIJETE.Nema sanse ...
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 12:05   #32
Zasto ne bi otisli u podstanare? Pa ne bi bili ni prvi ni zadnji. Od necega se krece.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 15:14   #33
Quote:
tarantino kaže:
ja nisam GLUPA. i jako dobro mogu procijeniti u kojoj sam situaciji. nisam tražila da polemizirate o tome da li on ima još 3 žene uz mene i da li želi ili ne ostaviti ženu jer JA TO ZNAM BOLJE OD VAS. molila sam vas nešto drugo. ako nemate na to odgovor onda nemojte pisat besmislice.

skrecem s teme al zar se ti nisi raspitivala o pobacaju prije par dana?il sam te zamijenila?nisi valjda trudna....
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 16:25   #34
tarantino
To je teška i složena situacija.Ja ne mogu napisati kao neki da je tip papak i da njemu tako odgovara jer nemam blage veze o čemu se tu radi.Sa druge strane ti valjda možeš sama procijeniti kakav je čovjek sa kojim namjeravaš početi život.Ako on ima ozbiljnu namjeru sa tobom onda mislim da je on kvalitetan čovjek.Nekvalitetan bi bio kad bi ga bilo briga za dosadašnju ženu i djecu.Polazim od sebe i znam da ne do Bog propadne moj brak ja nikako ne bi mogla zaboraviti taj dio svog života.Dakle taj neki bi morao prihvatiti cijeli paket.Žena je sa njim živjela tolike godine , imaju zajedničku djecu i oni će tu uvijek biti prisutni.Pravo je i da oni nasljede tu kuću u kojoj žive.Nema tu bezbolnog riješenja.Da sam na njegovom mjestu ja bi iselila iz kuće i počela novi život.Ovako ga imovina sprečava da živi život.Moja prijateljica je ostavila muža(koji nije bio dobar muž, Bog zna da je sve pokušala ,ali njemu je draži bio alkohol od nje i djece) i kuću koju su zajedno gradili i sve u kući što su zajedno stekli.I auto mu je ostavila, uzela malu i izgradila si život.Sama kaže da nije tako napravila da bi poludila.I da nema te kuće koja je vrijedna toga da ne živi život punim plućima.Nije joj bilo lako ni malo, ni financijski ni na koji drugi način, ali preživjela je.
Ne znam kako će to tvoj muškarac riješiti , djeca će uvijek ostati dio njegovog života i iskreno rečeno ja sa drukčijim ni ne bi bila jer ako bi zaboravio na njih isto tako bi sutra zaboravio na vašu djecu.
Želim ti sreću
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 18:07   #35
Quote:
Dasha kaže:
Ti bi dao dijete ?
ZAo mi je..JA NE BI... ma da mi je muz turbi odgovoran i bogatun ..nema sanse da bi dozvolila da druga odgaja MOJE DIJETE.Nema sanse ...
Ja ne bih dao dijete
To je MOJE dijete
Zar nemamo jednako pravo na dijete
Jer i ja onda moram čekati da neki drugi odgaja moje dijete
Isti pristup - što se toga tiče imamo, al smo na suprotnim stranama

al mislim da sam ciljao u odgovoru tebi na nešto drugo - ne samo na to _ dat dijete - ne dat dijete - nego na pomalo indiferentni odnos Njega tokom toliko vremena prema vezi s Tarantinom
smallnumber8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 18:45   #36
Quote:
Ir@ kaže:
Tip je obični seronja. Da mu je doista stalo do tebe, on bi otišao u podstanare.
...pa, rekla je da ne moze kad mu je tu i seka...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 09:23   #37
evo tebi skidam kapu kako to sve podnosiš hrabro i stoički. svaka ti čast. ja ne znam dali bih mogla tako živjeti. previše sam posesivna a i ovakav život je već odavno trebao biti rješen na ovaj ili onaj način. ne znam kako, ali ovo također nije rješenje za vas dvoje. već tri godine si rekla da to traje i koliko još?hoćeš li biti vječna zaručnica znajući za ženu i ona znajući za tebe, ali vječizo na nuli? pitaš li se do kad? ako ne, trebala bi se počet pitat.jer ovo može potrajat čitav život. a , i još nešto.koliko sam razumjela ta djeca nisu više tako malena 10 i više godina.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 10:00   #38
Quote:
tarantino kaže:
iz SVOJE kuće? a u toj mu kući živi i sestra sa familijom koja ne podnosi bivšu.

Znači da je podnose "više" zato što je on još uvijek u toj kući?

Htijela sam reći da se on treba pokupiti iz te kuće i stvoriti jedan dom sa tobom, pročitala sam da tražite stan za kupiti - to je jedna solucija, koja je u praksi provodljiva ( moje poznanik se rastao od svoje žene. Imaju dvije curice. Donedavno su živjeli u jednoj kući u kojoj na jednom katu živi njegova mama, a u prizemlju njegova sestra sa obitelji, oni su u potkrovlju. Nakon pola godine takvog života, shvatio je da ne može njoj i djeci priuštiti stan, a suživot je nemoguć jer on nije kao ni ona, mogao bez "nadzora" suprotne strane ići dalje - čitaj novi partneri - uvijek je ljubomora u điru i lijepo se odselio u podstanare).
Rekla si da on ne može tražiti djecu jer je dosta na putu - pretpostavljam da želite živjeti zajedno, to bi značilo da dobivaš "paket" - druga solucija iako puno teža, ali vas dvoje ste tri godine zajedno; to nije veza to je mučenje i meni je žao. Ali ako se ne pokrenete, tko zna koliko još će vremena ( godina) proći.
Puno sreće ti želim!!!!
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 14:41   #39
Quote:
studentica21 kaže:
skrecem s teme al zar se ti nisi raspitivala o pobacaju prije par dana?il sam te zamijenila?nisi valjda trudna....
JESAM, JESAM, ALI NA SREĆU- NE ZA SEBE...
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 14:52   #40
Quote:
tarantino kaže:
moj dečko živi sa ženom s kojom ima djecu jer se zbog financijskih razloga ne mogu razdvojiti. ta žena zna da ja već 3 godine postojim u njegovom životu (oni i prije mene više nisu bili zajedno) no svejedno svakodnevno radi scene "prevarene supruge". on zbog mira u kući i djece to sve tolerira, a ja imam sve manje živca pa su naše svađe oko toga postale sve učestalije.
kako se postaviti u toj situaciji???
znači - gospon nije s njom, ostavio ju je, s novom je ženskom, a i dalje joj visi po kući, i sad je ONA KRIVA?
- ona tobože radi scene, kažeš, a mora dijeliti prostorije sa tipom koji ju je ostavio?
- treće - ''zbog financijskih razloga se ne mogu razdvojiti...'' - tip je nesposoban, visi joj na kičmi
nek ode u podstanarstvo s tobom ili bez tebe ako je frajer
- četvrto - to kako on to tebi prepričava svađe (vjerojatno da je glupa luđakinja i slično), možeš mačku o rep objesit

naivna si
stavi se u njezinu poziciju
a to že vjerojatno raditi i tebi, to je takav tip, mizerija od frajera, kloni ga se
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.