Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2009., 14:37   #441
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Ima i jedan plus. Ponekad se znaju naći mali brojevi cipela na super sniženju. Tako ja kupila dva para vrlo skupih cipela (i jedne i druge su koštale debelo iznad 1000 kn) jedne za 150, jedne za 250 kn. To su trenuci za koje se isplati biti patuljak
isto je i s velikim brojevima.
ja sam si kupila super čizme za 400 kuna, prije sniženja su bile 1000.

al hlače me pate.
tu ste vi "patuljčice" u prednosti. uvijek ih možete skratiti.
ja teško da ću ih moć produžiti.

možda je vrijeme da uložim u suknje
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 19:36   #442
ne znan za vas ljudi, ali ja san visoka 180 cm i nikad mi se niko nije rugao radi visine. baš suprotno, prijateljice koje imaju metar i žilet su uvijek bile ljubomorne na mene. činjenica je da visoki ljudi kad tad prebrode komplekse radi visine jer shvate da je to u biti pozitivno, dok mali ljudi uvijek ostaju iskompleksirani jer cijeli život žele biti viši. fakić,život nije fer
Gospođica Ivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 19:43   #443
meni su dobre visoke jerbo su visoke a male jerbo su male.Samo da nisu premale jerbo ja iman 192 cm visine
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 19:47   #444
Ja sam visoka 170 cm i mislim da je idealna visina oko 170

Moja jedna frendica je visoka 155 i malo se popunila pred kraj srednje pa su je dečki zezali da je nju lakše preskočit nego zaobič
Ali slažem se da ima dobrih stvari na dječjem odjelu koje ja ipak ne mogu obuči
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 20:02   #445
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Ja sam visoka 170 cm i mislim da je idealna visina oko 170

Moja jedna frendica je visoka 155 i malo se popunila pred kraj srednje pa su je dečki zezali da je nju lakše preskočit nego zaobič
Ali slažem se da ima dobrih stvari na dječjem odjelu koje ja ipak ne mogu obuči
a ja sam visoka 181 i mislim da je idealna visina 181

mislim da silajn misli da je 157 idealna.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 00:31   #446
ja sam 168 i na mom faxu di nas ima cak 8 cura na godini sam najvislja i niko mi nikad nije nista rekao na visinu, ni njima

dok je moja sestricna 184, i kraj nje ja izgledam ko patuljak, i meni ej divno kak je ona visoka i kak joj sve fino stoji ko modelu ( i tanka je jel)...al je ona nesretna jel su svi tipovi mali mali, u OS su tipovi bash nekak mali hehe

tak da je sve to relativno
al da sam ja nekog il mene neko sprdo zbog visine, do sad nikad
jedino me moja 3 frenda zovu mala, al oni su skoro 2 m svi i stariji pa zato valjd
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 12:26   #447
Ja sam visoka 173, imam frendica koje su kao ja i jos nize, imam jednu koja je za glavu niza od mene, ali njima ta "visina" stoji, ja osobno za sebe smatram da sam dosta visoka, za razliku od cura koje vidam u gradu, mislim da je kod nas prosjek 160-165 cm,ali meni to nije sigurno nisko, a netko tko ide podjebavati u vezi s visinom za mene je primitivan, mislim da bi svaka zene bila ona niska, visoka, mrsava, debela, plava, crna itd. bila jos ljepsa u ocima drugih da prihvati svoje nedostatke i istice svoje vrline, nismo svi isti....vise samopuzdanja treba zenama, daj shvatite to cure.....
__________________
Ja ću jedne velike ćevape sa puno luka i veliku točenu!Hvala!
anjazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 12:53   #448
Quote:
anjazg kaže: Pogledaj post
Ja sam visoka 173, imam frendica koje su kao ja i jos nize, imam jednu koja je za glavu niza od mene, ali njima ta "visina" stoji, ja osobno za sebe smatram da sam dosta visoka, za razliku od cura koje vidam u gradu, mislim da je kod nas prosjek 160-165 cm,ali meni to nije sigurno nisko, a netko tko ide podjebavati u vezi s visinom za mene je primitivan, mislim da bi svaka zene bila ona niska, visoka, mrsava, debela, plava, crna itd. bila jos ljepsa u ocima drugih da prihvati svoje nedostatke i istice svoje vrline, nismo svi isti....vise samopuzdanja treba zenama, daj shvatite to cure.....
:klap: :klap:

svaki ti dao!
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 13:15   #449
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
:klap: :klap:

svaki ti dao!
Hahahah, hvala na lijepim zeljama!!!!
__________________
Ja ću jedne velike ćevape sa puno luka i veliku točenu!Hvala!
anjazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 06:05   #450
ja sam 161... htjela bih bit' viša, al' kaj sad i nikad me nisu omalovažavali na račun moje visine (nizine)... ustvari, baš se čudim ovom topiku
From A Nut House is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 13:26   #451
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Ma u pičku materinu, zašto ja odgovaram na ovo?


ja ne znam tocno koliko mi je cm, ovisno gdje i kad me tko mjerio sam 160-162 cm. ako me se pita, kazem da sam 160, volim okrugle brojeve
s odjecom i cipelama nikad nisam imala problema. nosim ponekad cipele na petu (do 5 cm, ne bas visoke jer mi nije udobno stajati/hodati u visima), ako bas pristaje na odredjeni stil odjece. ne nastojim biti visa nego sto jesam. nikad me nitko nije zezao, a da je ne znam jel bih uopce registrirala...

bivsi muz mi je bio 190 (sto je njemu bila koma jer je htio biti 210 cm ) i ja sam uvijek imala dojam da smo mi isti tako da bih se iznenadila kad bih nas vidjela u ogledalu.
muz mi je 185 ili tako nekako i ja opet imam dojam da smo isti!
sve je valjda u glavi
od milijun samokriticnosti koje sam si nametala kad sam bila mlada i blesava, malenost nije nikad bila na popisu. u medjuvremenu sam zaboravila doticni popis pa sad vec 10ak godina nemam nista protiv svog izgleda. prednosti staracke senilnosti
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 15:10   #452
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Dobro netko reče, zajebavaju te jer im dozvoliš. Smjesti ih pa će prestati...i to ti nema veze s visinom. Mene su zajebavali za moju(180), ali ja sam im vraćala.
Cijelu osnovnu, vrtić i dio srednje bila sam roda, žirafa i slično....naravno da to utječe malo na tvoju psihu sa 12 godina, no kad sazriješ shvatiš da ljudi to rade iz zlobe. Nijedna normalna osoba neće ti spuštati na fizički izgled. To rade samo iskompleksirani, jadnici, zlobnici, jalni....uglavnom ljudi koji se osjećaju bolje kada nekoga drugoga uvrijede. Takvima mi je baš gušt vratiti.

Ne zamaraj se glupostima, uostalom što je visina? Samo jedna dimenzija tebe.

Ja sam tebe uvijek zamišljala da si oko 170, neka plavuša s uvojcima, nema veze s temom , ali..uglavnom stvaram slike forumaša na konto upisa
Inače, 180, moja visina iz snova kad sam imala 15, kasnije
sam se zadovoljila i sa 166 jer je simpa brojka
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 15:13   #453
Inače, neki su malo preosjetljivi na ovoj temi IMO.
Ono ak te zajebavaju, zajebavaj ti njih, čisto sumnjam da to rade iz čiste zlobe da te povrijede
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 12:33   #454
Quote:
Gospođica Ivana kaže: Pogledaj post
ne znan za vas ljudi, ali ja san visoka 180 cm i nikad mi se niko nije rugao radi visine. baš suprotno, prijateljice koje imaju metar i žilet su uvijek bile ljubomorne na mene. činjenica je da visoki ljudi kad tad prebrode komplekse radi visine jer shvate da je to u biti pozitivno, dok mali ljudi uvijek ostaju iskompleksirani jer cijeli život žele biti viši. fakić,život nije fer

A od kud si ovo izvukla. Nikad pa ni u teen razdoblju kad su kompleksi normalna pojava nisam imala problem s svojom visinom tj. nizinom. Sasvim sam zadovoljna s svojih 158 cm. Znam visoke cure koje hodaju pogrbljeno da bi izgledale niže. To da li će netko imati komplekse zbog visine (bilo niskog ili visokog rasta) i da li će te komplekse prebroditi ovisi o glavi, a ne o visini. Kakva glupost, da je biti visok pozitivnije nego biti nizak. Iskreno se nadam da s takvim razmišljanjem nemaš više od 18 god.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 13:00   #455
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Ja sam tebe uvijek zamišljala da si oko 170, neka plavuša s uvojcima, nema veze s temom , ali..uglavnom stvaram slike forumaša na konto upisa
Inače, 180, moja visina iz snova kad sam imala 15, kasnije
sam se zadovoljila i sa 166 jer je simpa brojka
Ja sam ti jedna visoka, relativno vitka i tamna cura..
Nekad sam imala dugu kosu, sad furam kratku frizuru(alla Rihanna)....

Nisu me zabadava zvali Xena....nije da sam razbijačica stil, više sam nježnije građe, al sam visoka.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 13:12   #456
Quote:
luca kaže: Pogledaj post
od milijun samokriticnosti koje sam si nametala kad sam bila mlada i blesava, malenost nije nikad bila na popisu. u medjuvremenu sam zaboravila doticni popis pa sad vec 10ak godina nemam nista protiv svog izgleda. prednosti staracke senilnosti
tebi ni ne treba biti. s onakvom glavom

ali dovraga 160 .
imam 5 cm





više

ne kužim temu, ali meni visina/nizina je najmanji problem. zapravo uopće nije problem - nose mi kofere i slične trice.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 13:17   #457
pa ja isto na visinu (180 cm) nisam nikad doživjela uvredu... osim što mi je jednom jedna žena od 155 cm bezobrazno počela s pričom:
"visoke se žene teže udaju... a osim toga...u malim se bočicama krije otrov..."
na što sam joj ja odgovorila:
"u malim se bočicama krije i govno za laboratorijsku analizu"
bez uvrede niskim ljudima...ali kad netko provocira... jednako bih mu odgovorila bio visok ili nizak...u tom sam se trenu snašla kako sam se snašla.


nisam nikad niti imala komplekse na visinu za razliku od nekih mojih prijateljica koje ne bi na sebe stavile pete pa da ih ubiješ... i još se namjerno drže grbavo samo da budu niže za još par cm...


ja se ne ustručavam nositi niti pete , a nedaj bože da bih nakrivila svoju kičmu samo zato jer sam natprosječne visine.

dečko mi je viši od mene...a kad obujem pete onda sam negdje njegove visine..brijala sam da ću se osjećat retardirano od toga..al kad vidim da su mi oči u ravnini njegovih... baš se osjećam nekak ono... kul...
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 07:49   #458
Ja sam visoka 165 cm više manje i nikad me nitko nije zbog toga zajebavao.Imam frendicu koja je 154 cm ono ko Madonna al se naljutila kad sam je par puta nazvala patuljkom mada nije bilo namjerno.A ovo sa otrovom pa sad ne bi znala reći da sam zato otrovna.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 12:07   #459
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
"u malim se bočicama krije i govno za laboratorijsku analizu"
Mislim, malecna sam, al mi je ovo presmiješno, pukla bih u smijeh da mi netko ovo kaže. Mislim da sam svoje komplekse prevladala i da se mogu šaliti na vlastiti račun.

Ali ovo s grbljenjem mi je strašno. Pa samo si mogu odmoći - daj se pokaži fino u svoj svojoj visini, a ne da izgledaš ko prokuhani špaget.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 19:52   #460
Mislim da sam prosjecne visine, imam 170cm i ne patim od toga da sam visa ni da sam niza!
Da moram birati, radije bi bila 10cm niza, nego 10cm visa! Visoke cure mi nisu ni najmanje zenstvene, neznam, mozda je to zato sto sve cure koje poznam te visine nemaju ni cice ni guzice, nego su ravne, bez oblina,opcenito su mi ruzno gradene, sve su krakate, a one koje su malo jace pak mi izgledaju ko odvaljene stijene! Mozda da se druzim sa top modelima koje osim visine imaju i obline bi imala drugacije misljenje!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.