Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2006., 16:30   #1
Question Restoran u Zg za svadbeni ručak/večeru

Pozdrav svima!

Prije svega, nadam se da sam pogodila podforum

Imam pitanje. Ne poznajem restorane u Zagrebu uopće, a tražim nešto konkretno. U 9. mjesecu ću se vjenčati, ali nećemo raditi svadbu, no, ipak bismo s najužom obitelji otišli na ručak/večeru u restoran. Moje je pitanje sljedeće:
znate li neki dobar restoran koji ima nekakav odvojeni dio (za cca. 15 ljudi)?
Budući da ću vjerojatno biti u vjenčanici, ne bih htjela sjediti onako negdje nasred restorana s ostalim gostima, osjećala bih se funny .

Hvala unaprijed
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:36   #2
mislim da bi ti je podforum "vjenčanja" bolje mjesto
tam ih se trenutno puno udaje/ženi pa su više u toku
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:37   #3
daj, polly, ne budi skrtica, sigurno imas neke insajderske informacije o restoranima, zasto to ne zelis podijeliti sa nasom florianom?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:39   #4
ja ti baš ne hodam po restoranima
ja sam ti sam svoj majstor

neko fino mjesto sa ćevapima?
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:40   #5
ma ne to, nego sigurno tvoje kolegice imaju koji dobar savjet?!?! Uz cipele i to...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:44   #6
a tooooooooooo
ušutkale su se ovaj tjedan
(najme imam 6 udavača na poslu pa po cijeli dan kokodaču - za info onima koji ne razumiju)

al' moram ti se pohvalit da sam danas s jednom razgledavala cipele na netu, polly dobra
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:46   #7
pa svaki restoran će odvojit mjesto ako dovedeš 15ak ljudi na klopu.
opet nema svadbe, mlada u vjenčanici e to nisam vidjela.

mi jedemo često u kvatriću (tamo smo proslavljali i diplome - ispalo nas dosta povoljno) i u točkici. točkica je dosta mala; ali s odličnom a ne preskupom klopom.


mada, vas dvi vještice; ako se ikad i udam; uopće ne bi bilo loše odvest ekipu na ćavape.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:49   #8
Quote:
tilla kaže:
mada, vas dvi vještice; ako se ikad i udam; uopće ne bi bilo loše odvest ekipu na ćavape.
opce ne vidim gdje je problem odvest ljude na cevape.
em bi se dobro najeli, em bi SVI smrdili po luku, em bi ispalo jeftino
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:53   #9
svi osim sadašnjeg potencijalnog mladoženje; taj ne jede luk; nikako.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:53   #10
Quote:
tilla kaže:
mada, vas dvi vještice; ako se ikad i udam; uopće ne bi bilo loše odvest ekipu na ćavape.
ako je lijepo vrijeme, roštilj na proplanku
naravno da to ne dolazi u obzir za svadbe od 200 ljudi i di se skupi sve od 77-7 god
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 20:08   #11
Quote:
Floriana kaže:
Pozdrav svima!

Prije svega, nadam se da sam pogodila podforum

Imam pitanje. Ne poznajem restorane u Zagrebu uopće, a tražim nešto konkretno. U 9. mjesecu ću se vjenčati, ali nećemo raditi svadbu, no, ipak bismo s najužom obitelji otišli na ručak/večeru u restoran. Moje je pitanje sljedeće:
znate li neki dobar restoran koji ima nekakav odvojeni dio (za cca. 15 ljudi)?
Budući da ću vjerojatno biti u vjenčanici, ne bih htjela sjediti onako negdje nasred restorana s ostalim gostima, osjećala bih se funny .

Hvala unaprijed
Baltazar na Novoj Vesi. Skuplji je nego drugi ali vrijedi. Za odvojeni dio ne znam. Dobar ti je i Šestinski Lagvić. Jel te i riblji zanimaju? Jel hočeš da ima i mjuza ako vas krene malo tancanja? Malo više podataka bi koristilo.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 02:14   #12
Ono da je "živa" glazba mi nije nešt neophodno.Ne znam bismo li tancali, kad ne bismo bili sami u restoranu. Nekak mi to onda malo blesavo.
Što se tiče restorana, svi dobri me zanimaju, da tako kažem. Uopće ne idem po restoranima, pa zato ne znam ni odakle bih krenula.
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 10:58   #13
Razmišljaj analitički.
Vjenčanje je, vjerojatno, u subotu. Dakle, tad bi bila i večera. U subotu navečer ima murje po gradu ko dreka. Stoga biraj restač u centru, a ne van grada (jedino ako neće biti alkohola). Ako je vjenčanje u Starogradskoj vijećnici možda je mudro da i večera bude negdje blizu, da dva puta ne parkirate i odparkiravate. Imaš u Mesničkoj 'Lady Schram', oni dolje u podrumu imaju jednu salu, mislim da bi vam bila taman. Samo se prvo dogovori i za jelovnik i za cijene. Imaš i Grički top. A možete se spustiti i do Lovačkog roga. Ne znam kak je sad Pod starim krovovima, navodno je dobro. Pa pitaj i tam. A ak si dobra sa Šeksom, možete i u saborski restoran
Ahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 11:46   #14
balon pored boćarskog; mi nedavno bili na jednoj feštici i super i klopa i posluga.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 15:22   #15
Ja sam u Novom Zagrebu, pa tako da ne računam na neki restoran blizu jer mi se nekako čini da u NZ nema baš nekih restorana. Ako znate za neki dobar slobodno javite.
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 16:19   #16
pa balon ti je blizu - odmah prek save
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 16:24   #17
Quote:
crvenkapica33 kaže:
balon pored boćarskog; mi nedavno bili na jednoj feštici i super i klopa i posluga.
http://www.restaurantbalon.com/

bila sam tamo kad su imali tjedan veprovine
bilo jako, jako fino
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 16:33   #18
Hvala, vidjela sam da ste predložili Balon, ali sam onako općenito komentirala za restorane i NZ.
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:59   #19
Gallo u Hebrangovoj http://www.gallo.hr/all.asp
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 13:05   #20
oscar
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.