Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2010., 13:00   #41
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
test sam odmah bacila, kaj se to treba cuvat?
ja sam svoj sačuvala

Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post

sorite na offu
a sad je kasno da vičete sorry, upropastile ste mi temu o dva prezimena
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:41   #42
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ja sam svoj sačuvala
i ja, svih 7
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 04:18   #43
Decko i ja nismo u braku a svaki cas nam stize beba.zelimo da nosi oba prezimena.postoji li neka zakonska regulativa koja odredjuje redoslijed prezimena, ili to biramo sami? Hvala
Alissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 09:31   #44
sami birate naravno
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 20:32   #45
Koji je maksimalan broj prezimena?

Primjerice, ukoliko se žena koja ima i majčino i očevo prezime želi udati da li može imati tri prezimena? Pa što ako se njezina kćer koja također ima tri prezimna želi udati i zadržati svoje plus muževo?
ecc01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 20:38   #46
mozes imati prezimena koliko zelis ali biras dva kojima ces se sluziti sluzbeno
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 20:53   #47
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
mozes imati prezimena koliko zelis ali biras dva kojima ces se sluziti sluzbeno
Da li se igdje formalno spominju sva ta prezimena? Primjerice na rodnom listu, ali se 2 koriste za osobnu i sl.

Ili se baš nigdje ne mogu korisitit više od dva prezimena, već je to baš u potpunosti neformlna stvar?
ecc01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 11:58   #48
Quote:
Alissa kaže: Pogledaj post
Decko i ja nismo u braku a svaki cas nam stize beba.zelimo da nosi oba prezimena.postoji li neka zakonska regulativa koja odredjuje redoslijed prezimena, ili to biramo sami? Hvala
Mi smo izabrali po abecednom redu tako da je muževo prvo, a moje drugo. Izgleda mi ljepše A Š Ž nego A Ž Š.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:21   #49
A zasto ste se odlucili na oba?
Bi li te smetalo da ima samo muzevo? Ili bi ti bilo glupo (ili smetalo njega) da ima samo tvoje?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:34   #50
moja ima dva imena i moje prezime,kod upisa tate (necemo se zenit) ja sam rekla da ne zelim da se zasada dodaje njegovo,on se slozio (nije ni mogao drugo ), (iako je rekao da bi bila ko ruskinja sa dva imena i dva prezimena) i tako je ostalo samo moje prezime

scoooore !

Kaj, jedna moja frendica isto ima i ocevo i majcino, dok moja stara ima svoje i od starog (muza jel)a nama nije dala svoje nego samo od starog. bas je pokvarena
ja bi i njezino a nitko me nije pitao
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 11:50   #51
Moj malac ima dva prezimena, i to zato što je moj muž želio uzeti i moje prezime pa sad svi imamo dva. Složili smo ih po abecedi, prvo moje pa muževo, jer nam tak bolje zvuči.
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 16:38   #52
Ja imam dva prezimena, ostavila sam svoje i još dodala muževo. Ali zajedno smo odlučili da će naša mala curica imati samo jedno i to naše zajedničko, tj. njegovo prezime. Mislili smo da će joj tako biti jednostavnije kasnije

Ne vidim ništa loše u tome da dijete ima 2 prezimena, čak mi je to i zgodno
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.