Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2022., 19:34   #1
UFC 272: Covington vs. Masvidal - 06.03.2022. 04:00h

Mod edit:
Main card:
Colby Covington vs. Jorge Masvidal
Rafael dos Anjos vs. Renato Moicano
Edson Barboza vs. Bryce Mitchell
Kevin Holland vs. Alex Oliveira
Sergey Spivak vs. Greg Hardy

Prelimsi:
Jalin Turner vs. Jamie Mullarkey
Marina Rodriguez vs. Yan Xiaonan
Nicolae Negumereanu vs. Kennedy Nzechukwu
Maryna Moroz vs. Mariya Agapova

Rani prelimsi:
Brian Kelleher vs. Umar Nurmagomedov
Tim Elliott vs. Tagir Ulanbekov
Devonte Smith vs. Ľudovít Klein
Michał Oleksiejczuk vs. Dustin Jacoby

https://www.ufc.com/event/ufc-272

https://en.wikipedia.org/wiki/UFC_272

--------------------------------------------------------------

Jeben vikend nas čeka, kakve su vam prognoze glede glavne borbe?

Pogledao neke Colbyeve borbe i nisam uvjeren da može u standupu dugo parirat Masvidalu, Mas puno bolji boks ima i jače udara..Colbya jedino hrvanje može spasit, pitanje kolko je Mas napredovao u TDD, nije ni tolko loše stajao u tom segmentu protiv Usmana..ne vidim to baš ko glatku pobjedu Colyba ala vs Woodley.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2022., 22:39   #2
Glatka pobjeda Colbyja(50-45), možda ga i završi pred kraj.

Colby ima jači pace, stand up Masvidala je precijenjen, pa gubio je on dosta borbi u stojci, uostalom nokautirao ga je Usman. Čak i da bude stand up borba cijelo vrijeme, može ga Colby na volumen i jači ritam jebati. I neće biti klasična stand up borba jer će uvijek postojati strah od take downa. A obrana od rušenja je ok kod Masvidala. Možda on neće ostati na dolje, ali će gubiti runde i u tom području.

Tek danas uhvatio što se događalo za vikend. Islam očekivano, mislim on je fakat jeben, nema tu agresiju kao Khabib, ali sve ostalo ima, možda je tehnički i jači. Daj mu pravog protivnika napokon, valjda će biti na kraju on i Oliveira u 12. mj.

Tsarukyan jeben. Kažem vam ja, taj će biti u borbi za naslov jednom sigurno. Pogledajte samo njegov debi protiv Islama jedna od najboljih grapling borbi koje sam gledao i koje bi stvarno volio više vidjeti u UFCu, zato sam se veselio borbi Islama i Dariusha. Njušim da bi tu mogao biti rematch za naslov kroz koju godinu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2022., 00:45   #3
Ma, ne vidim kako Masvidal moze dobiti Colbyja. Prejak je Colby u pritisku, a nije puno, ako uopće i jest, lošiji u stand upu.
Taj je Masvidal precijenjen kao i Diaz.

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2022., 01:05   #4
Usman daje prednost Masvidalu u subotu..ipak je on s obojicom usao u ring i to dva puta. Kaze da je Mas vrhunski udarac sa odlicnim TDD. Tak nes i ja napisao neki dan, Colby ima pillow fists, nikad do sad nikog nije nokautirao, Mas ima KO power uz vrhunsku boksacku tehniku.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2022., 01:19   #5
Sere Usman, s jednim je imao 2 neizvjesne borbe, s drugim dvije šetnje. To su činjenice.

Ako si toliko uvjeren u Masvidalov boks i TDD stavi na kladionici za njega.

Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Pogrešno prenesena informacija ili se zaista Cain zaigrao s utokom?
Priča se da upucao staroga od tipa koji mu je napastovao dijete dok ih je lovio. Mislim meni bar on nije izgleda kao tip koji bi nešto kontroverzno napravio, ne znam jesam li išta loše o njemu pročitao do sada. Vidjeti ćemo na sudu što je istina, no loše mu se piše čak i ako je istina ovo gore jer stari nije kriv.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2022., 10:02   #6
Novi UFC Embedded: https://www.youtube.com/watch?v=4GV3btJ9cGs

Colby izgleda ko da pršti od energije, ne izgleda ko da ga je kamp izmorio
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2022., 21:46   #7
Quote:
DarkWanderer kaže: Pogledaj post

colby će ja mislim pojesti masvidala, u puno boljoj je formi ako ćemo suditi po embedded. onaj momak bryce iz arkansasa je simpa lik.
Simpa je, ali je praznoglav do bola.

Pogledaj koji show je napravio u zadnjem nastupu kod Ariela.

Covington sve bolje stvari smišlja, ovo kako ne želi odgovarati Morganu dok ne napravi sklekove, baš onako teško smeće.

Današnja presica će biti jebena. A što se tiče borbe Masvidal je dobar, nije sada baš nemoguće da ga dobije. Ali kada se sve uzme u obzir Colby je manje istrošen, bolji cardio i vjerojatno bolja brada i tu je naravno hrvanje. Nadam se da se neću razočarati, Masvidal mi je naporan s tom gangsterskom spikom. Covington mi je zabavniji pogotovo jer ga ne mogu shvatiti ozbiljno. Uostalom bolji je borac koji još ima nešto za ponuditi u diviziji, mlađi je. Evo ja mislim da ako on ovo dobije da ide na Chimaeva ako on dobije Burnsa. Usman se tek u 7. ili 8. mjesecu bori protiv zaboravljenog Edwardsa, znači iduća borba za titulu je tek iduće godine. Ne vjerujem da će Chimaev čekati toliko dugo poznajući njegov mentalitet. Tako da bi lako mogla biti borba između Covingtona i Chimaeva do kraja godine koja bi zasigurno dobro prodala, a uvjeren sam da bi obojica prihvatila.

@Life on Mars

Još jedna dobra vijest za Dariusha. Izgleda da bi mogao dobiti borbu protiv Islama uskoro. Kaže Dana da je Islam prvo prihvatio borbu protiv RDAa te da je onda drugo jutro odbio. Nakon toga je rekao da će mu trebati naći još jednu borbu te da ga jako zanima borba njema i Dariusha.

A prije tjedan dana ima zagarantiranu borbu za titulu kakati. Znači ne smiješ odbiti short notice borbu. Naravno, svi znamo da ova izjava dolazi u pozadini s onom gdje govori da postoji šansa da Conor ide na naslov, ovisno jel trenutni prvak to želi. Jer koji prvak ne želi lake pare? Eto izašla je i prigodna slika.



Ako lik fakat dobije tu borbu onda gasi sport.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2022., 01:08   #8
Ja sam na kladi odigrao na Masvidala iako ne smatram da će pobijediti. Colby je zasluženo favorit i nadam se da će pobijedit. Igrao sam jer ste svi vi igrali na Colbyija pa rekoh ako se dogodi "čudo" da si piknem dodatne bodove, a ako ne izgubim kaj sad
Crowich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2022., 03:15   #9
Meni je njihov mec pretezak za procjenit toliko da idem na nerjeseno

A fakat ne znam, svejedno mi je ko ce dobit a ko batine.

Siguran sam samo da ce bit dobar fight i ne vjerujem da cemo vidjet kraj prije 4. runde a navjerojatnije ide na sudacku odluku.

Poslano sa mog Redmi Note 6 Pro koristeći Tapatalk
rampart is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2022., 08:19   #10
odlično je na presici kad su im digli boce vode da se ne gađaju. predivna scena
__________________
Like the midget at a urinal, I'd have to stay on my toes
DarkWanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2022., 22:08   #11
Nemamo temu za Masvidal - Covington?

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2022., 22:39   #12
Quote:
elf123 kaže: Pogledaj post
Nemamo temu za Masvidal - Covington?

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
Nemam pojma o cemu pricas









__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2022., 22:52   #13


Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2022., 23:09   #14
Radujem se matchu Barboza-Mitchell.
To bi mogla biti vrhunska borba.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2022., 23:18   #15
Live scoring

E, prema dogovoru od pred dva djedna, noćas bismo trebali raditi i love scoring glavne borbe.
Ovako bi to mogli. Na kraju prve runde, svi koji sudjeluju trebaju napisati kako ju boduju. Čim počne iduća, ja ili netko od igrača napiše "druga runda" i više nema polaganja bodovanja za prethodnu. Nema ni edita, kako smo bodovali smo bodovali.
Nakon meča radimo tablicu s bodovima forumaša i proglašavamo pobjednika borbe po sudačkom kriteriju forumaša. Ako dođe do prekida, boduju se samo runde koje su dovršene.

Može? Svi ste pozvani.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2022., 23:51   #16


Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 05:26   #17
Hardy vucibatina. Kako je glumio da ne zna sto ga je zadesilo

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
elf123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 05:41   #18
Kevin Holland vs. Alex Oliveira počinje taman se probudio zakasnio na prvu borbu.

PRVA RUNDA
Crowich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 05:50   #19
Kevin Holland vs. Alex Oliveira 9-10

Holland kao da se nije pojavio, prespor. Oliveira jako dobar, imao puno bolje udarce i dva rušenja. Sredina runde vrhunska.

DRUGA RUNDA
Crowich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 05:50   #20
Quote:
Bastard kaže: Pogledaj post
Pod pretpostavkom da su svi koji su mislili kladiti, to i napravili, jedini par gdje imamo 100% konsenzus je Holland i Oliveira.
Nagodinu bih ja predložio neke bonus bodove ako samo jedan pogodi par da malo začinimo i honorirano, al otom potom.
Sad ćemo vidjeti koliko nam to vrijedi... Za sad se čini da smo svi fulali.

Edit:
Ipak vrijedi. 6 bodova!
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.