Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 11:33   #81
mm, državna firma - 400 kn + njegov frend koji ima privatnu firmu organizira popodne predstavu za djecu i poklone u vrijednosti 500 kn
ja, taman mijenjam posao pa ništa
Thai is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 12:20   #82
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
mislim da je čak kvaka s regresom što se on veže za g.o., kojeg naravno ne možeš koristiti dok si na porodiljnom, ALI sad novim ZOR-u se i tome doskače, tj možeš iskoristiti i stari, pa ispada da ti prema tome moraju isplatiti i prijašnji regres....samo možeš si misliti kako će to napraviti
ja sam koristila dio novog godišnjeg prije porodiljnog baš zbog regresa, i još napomenula da mi ga ne zaborave isplatiti.

inače se dosta borim za takve stvari, ne radim iz ljubavi nego zbog para, i nema šanse da me zakidaju za ono što je u ugovoru.
ali eto, sad ipak nisam tamo, a zamjena je na mom mjestu, odlučila prešutiti




dar za djecu ipak isplatiti, tu su bili korektni - 600 kn, dobro će doći
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 12:31   #83
I onda...ima li tko iz državne tko je jutros provjerio račun...ima li novosti, jel šta sjelo?
__________________
Ono što me ne ubije, to me ojača!
demoninme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 12:51   #84
ja kod privatnik - nista, a nece biti ni bozicnice

supruga - kod privatnika, za nikolu nista, al ce dobiti dijete dar za bozic (iskustva iz prijasnjih godina kazu cca 300-400 kn vrijednosti) + 13 placu

zakljucak - mora promijeniti posao jer radim 8 godina u istoj firmi i za sada su beneficije koje sam dobio 3 bozicnice u zbrojenom iznosu od 600 kn
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 14:20   #85
jel netko tko radi u školi dobio dar za sv.nikolu za dijete? ili toga neće bit ove god...
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 14:21   #86
Provjerila sam, upravo sjelo...Erste bank
__________________
Ono što me ne ubije, to me ojača!
demoninme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 14:51   #87
Meni je dar za dijete dobro došao, jer kak sam na porodiljnom naknadu mi pojede stambeni kredit i još mi fali kojih 300 kn, tak da mi je ovo došlo ko naručeno. Bila isplata prošli tjedan.
goga76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:06   #88
MUP, još ništa
benjamin10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:17   #89
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
uglavnom, bijesna sam na ove svoje iz firme jer dijelio se dar za dijete (600kn keš), a ja nisam dobila ništa jer sam na porodiljnom!

pas mater, kad (ako) se vratim hebo me pas ako ću im ikad više odraditi više od 8h dnevno mamicu im njihovu...na vlastiti trošak sam i u kontrole trgovina išla kad je trebalo, i vikendom sam znala raditi i svašta...prvo kad se vratim (velim, ako se vratim ikad više tamo, gamad jedna) ću si otvoriti jedno dva tjedna bolovanja da si namirim savjest. đubrad.
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
mislim da je čak kvaka s regresom što se on veže za g.o., kojeg naravno ne možeš koristiti dok si na porodiljnom
tako nekako, meni su danas rekli da ću dobiti sad u 12 mjesecu 13. plaću za 2009. i 2010. godinu, te regres za 2009 gpdinu (go sam iskoristila prije bolovanja i zbog toga kao dobivam), regres za 2010. ne dobivam. I još dobivam 600 kn dar za dijete. Lijepa svotica se složila a ja sam u šoku i ko što sam već negdje napisala- ne vjerujem dok ne vidim na računu. Jer mi nikada ništa nismo dobili!! Ali od ove godine imamo novi kolektivni, sindikat...i eto, izgleda da će biti nešto.

Privatna firma.
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:59   #90
mm je dobio bonove a ja ništa..no, ne čudim se. već 2 god nema božićnica,regresa, 13 plaća niti ičeg sličnog...

strana firma
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 16:15   #91
nikada od nikoga niti suprug niti ja nismo dobili niti dar za nikolu, božić niti išta slično
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:45   #92
Quote:
lana74 kaže: Pogledaj post
al na spomen ovakvih cifri moram se zapitat
jel mi živimo u istoj državi?
O da draga, i ja se ponekad to zapitam. Ali neka, mene veseli da bar netko dobije

Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
draga mme pipi, tvoj poslodavac nema love za bozicnice, 13. place i sl
ako si nezadovoljna poslodavcem, placom, bozicnicom... lijepo posalji CV nekom od tih bogatih koji toliko dijele, zaposli se tamo i sve rijeseno
Eh, pa nije sve baš tako jednostavno, ja sam nažalost od struke za koju ima jako malo radnih mjesta, posebno van Zagreba. A firme u kojima su velike plaće na žalost ne traže radnike moje struke. K tome, jaaaako volim svoj posao, tako da sam trenutno "osuđena" na državnu firmu. Ali ukaže li se kakva prilika za sličan posao u privatnoj firmi, odoh ja

On topic, provjerila račun, još nisu stigli novčići za sv. Nikolu
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 19:20   #93
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
ja isto ostala bez regresa ova godine objašnjenje "na porodiljnom sam"
i ja..
al isto tako mi je rečeno da mogu iskoristiti stari godišnji prije povratka na posao (na taj način sam mislila malo skratiti drugih 6. mjeseci)..
i sad mi opet u računovodstvu seru kako nisu sigurni što su mi rekli glede tog godišnjeg, i da nisu baš sigurni da ga mogu iskoristiti..

a ako ga budem mogla iskoristiti- onda imam pravo naknadno tražiti i taj regers..
al sve mi se čini da će se oni praviti opet mutavi, a ja ću morati biti aždaja i sama kopati po zakonima i kolektivnim ugovorima ne bi li se izborila za jebeni godišnji.
još bih razumjela da radim kod privatnika , al radim jbt u državnoj službi, a one kokoši u računovodstvu se ponašaju kao da njihove vlastite pare uzimam sa računa
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 19:32   #94
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
i ja..
al isto tako mi je rečeno da mogu iskoristiti stari godišnji prije povratka na posao (na taj način sam mislila malo skratiti drugih 6. mjeseci)..
i sad mi opet u računovodstvu seru kako nisu sigurni što su mi rekli glede tog godišnjeg, i da nisu baš sigurni da ga mogu iskoristiti..

a ako ga budem mogla iskoristiti- onda imam pravo naknadno tražiti i taj regers..
al sve mi se čini da će se oni praviti opet mutavi, a ja ću morati biti aždaja i sama kopati po zakonima i kolektivnim ugovorima ne bi li se izborila za jebeni godišnji.
još bih razumjela da radim kod privatnika , al radim jbt u državnoj službi, a one kokoši u računovodstvu se ponašaju kao da njihove vlastite pare uzimam sa računa


Potpis na ovo

Ja sam dobila regres, a nisam bila na godisnjem
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 20:01   #95
Quote:
dublin kaže: Pogledaj post
Komentiramo, jer je ekipa iz državnog sektora u panici jer im isplata dara jadni jedan dan, i gle čuda, klinci ne budu zato imali nis u cizmici
pa zar djeca roditelja iz javnog sektora imaju manje prava na dar za dijete od onih u privatnom sektoru?
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 20:38   #96
prosvjeta - o. š.
sjelo 500 kn u zabi
__________________
Život je ono što se događa dok ti planiraš
gwendolynD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 20:44   #97
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
i ja..
al isto tako mi je rečeno da mogu iskoristiti stari godišnji prije povratka na posao (na taj način sam mislila malo skratiti drugih 6. mjeseci)..
i sad mi opet u računovodstvu seru kako nisu sigurni što su mi rekli glede tog godišnjeg, i da nisu baš sigurni da ga mogu iskoristiti..

još bih razumjela da radim kod privatnika , al radim jbt u državnoj službi, a one kokoši u računovodstvu se ponašaju kao da njihove vlastite pare uzimam sa računa
A kokoši u računovodstvu često pojma nemaju Srećom, kod nas u firmi su super cure i baš vode računa o trudnicama i mamama na porodiljnom, da nikog ne zakinu
Godišnji po kolektivnom za npr. 2010.g. moraš iskoristiti najdalje do 30.6.2011. Ako ga do onda ne iskoristiš propada ti.
Ja sam ovu godinu dobila regres kad i svi ostali, iako sam bila na porodiljnom i nisam dobila rješenje o korištenju go
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 20:48   #98
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
A kokoši u računovodstvu često pojma nemaju Srećom, kod nas u firmi su super cure i baš vode računa o trudnicama i mamama na porodiljnom, da nikog ne zakinu
Godišnji po kolektivnom za npr. 2010.g. moraš iskoristiti najdalje do 30.6.2011. Ako ga do onda ne iskoristiš propada ti.
Ja sam ovu godinu dobila regres kad i svi ostali, iako sam bila na porodiljnom i nisam dobila rješenje o korištenju go
ja ovo znam. a znali su i u mom računovosdtvu kad sam ošla na komplikacije..
a sad mi preko telefona seru da nisu sigurni što s tim, da se nešto mijenjalo- pa ne znaju, pa vidit će..bla,bla..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 21:15   #99
Quote:
benjamin10 kaže: Pogledaj post
MUP, još ništa


također,u 18h sati MUP-Zaba,niti plaća niti dar za Nikolu...krasno,sve lijepše od lijepšeg...
__________________
mamine i tatine ljubavi:
prinčipesa Ema...31.12.2005.
plavi anđeo Petar...23.02.2010.
antonela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 23:26   #100
Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
pa zar djeca roditelja iz javnog sektora imaju manje prava na dar za dijete od onih u privatnom sektoru?
To nitko nije rekao, ja najmanje
__________________
DreamTeam
dublin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.