Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2016., 10:03   #21
Quote:
Lego-las kaže: Pogledaj post
Prejadno ! Konfekcija za populaciju izmedju 12 i 18 godina ! Glumci manekeni gori od rtl-ovih voditelja ! Neuvjerljivo, djetinjasto i tipični Hamby+Coca Cola proizvod!
Sto znaci tipicni Hamby+Cola proizvod?

Ti bi dao djetetu od 12 godina da gleda obred zrtvovanja janjeta, samoubojstvo, kako jedan covjek drugog izbode skarama po tijelu ili mu odreze jezik? Ma daj
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 17:26   #22
Ja sam već rekao da meni paše nešto ovakvo i uživam u epizodama i ne vidim smisao toga da idem pljuvati po nečemu što ne gledam. Oke, ne sviđa vam se, nemojte gledati i pustite nas ostale da uživamo. To je to.

Jadno janje, baš mi je realna scena bila.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 11:37   #23
Pogledao pilot,nije lose uopste,u svakom slucaju je bolje od American Horror Story.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:42   #24
Eee jbg


Quote:
A&E cancelled Damien.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:57   #25
Quote:
Ecio94 kaže: Pogledaj post
Pogledao pilot,nije lose uopste,u svakom slucaju je bolje od American Horror Story.
Sve je bolje od AHS-a,
Quote:
Ecio94 kaže: Pogledaj post
Eee jbg
Štete,baš sam mislio da će imati duže trajanje baš jer je na A&E-u.Inače oni niius tolko izbirljivi.
lexluthor84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 21:01   #26
Steta
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 21:39   #27
Quote:
Dahlia Noir kaže: Pogledaj post
Sto znaci tipicni Hamby+Cola proizvod?

Ti bi dao djetetu od 12 godina da gleda obred zrtvovanja janjeta, samoubojstvo, kako jedan covjek drugog izbode skarama po tijelu ili mu odreze jezik? Ma daj
Znači da je neinventivna konfekcija za teen generaciju a pogledaj kakve igrice i crtiće igraju i gledaju klinci danas ! brutalnije i krvavije od ove serijice koja je...gle čuda otkazana
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 22:55   #28
Quote:
Lego-las kaže: Pogledaj post
Znači da je neinventivna konfekcija za teen generaciju a pogledaj kakve igrice i crtiće igraju i gledaju klinci danas ! brutalnije i krvavije od ove serijice koja je...gle čuda otkazana
Pa da je zbilja Hamby&Cola proizvod, onda definitivno ne bi bila otkazana, buduci da je Hamby&Cola nesto sto se itekako prodaje.

Znaci, po tebi nije dovoljno brutalna za klince?
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 21:16   #29
Quote:
Dahlia Noir kaže: Pogledaj post
Pa da je zbilja Hamby&Cola proizvod, onda definitivno ne bi bila otkazana, buduci da je Hamby&Cola nesto sto se itekako prodaje.

Znaci, po tebi nije dovoljno brutalna za klince?
Joj ma kakvi klinci ! Slutim nesporazum uzrokovan doslovnim shvaćanjem napisanog ! Klince spomenuh da naglasim kako je od dobrog filma nastala loša mala serija koja je nepotrebna kao i mnoge druge nastale na dobrim filmovima. Damien je sotonin sin, gad i živo zlo a serija ga predstavlja kao dopadljivog i slatkog momčića koji i nije tako loš zapravo ehhhh... i tu počinje limunada...
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 14:37   #30
Odgledao sam jučer cijelu seriju. Primjer serije - too little, too late. Da je postao zločest i pravi sotonin sin tamo negdje na pola, bilo bi fora za gledat. Ovako, doslovce u zadnjoj epizodi - meh. Šteta.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 14:56   #31
Eh.

Jedan od najdražih horora mi je Omen I. Ne zaostaje puno ni Omen II, onaj malac je maestralno odigrao Antikrista teenagera (šteta za svijet glume što nije dalje glumio). Omen III je bio žešća katastrofa iako je Sam Neill bio savršena osoba u tom trenutku da odglumi odraslog Antikrista.

Autori serije su napravili ogroman propust što su se bazirali samo na Omenu I. Cijelu sezonu su potrošili u Damienovom piškitću-kakitću.

Trebali su odbacit Omen III (koji je mogao jedino završiti Harmagedonom i krajem svijeta) i bazirati se na Omenu II, gdje pubertetski Damien prihvaća svoju sudbinu i dobro zna tko je i što je. Odatle su trebali ići stopama House of Cards serije i pratiti njegov uspon kao mlade političke nade koja zavodi SAD i svijet (hint: Obama).

Ne znam je li bilo manjka imaginacije ili manjka hrabrosti za takvo nešto. Šteta, šteta, jer su upropastili priliku nekom da napravi nešto bolje, kao što je Jackson upropastio s LOTR.

Zato, palac dolje!
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 16:47   #32
Da ne spominjemo kako serija prati filmove (kroz flashbackove Lee Remick i Gregorya Pecka kao Damienove starce), a Damien ovdje ima 30 godina, što se ne podudara vremenski... uopće.

Baš potraćena priča na slab remake. Šteta.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.