Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2012., 00:47   #61
Bez sumlje uz game of thrones ovo mi je serija godine. Nestrpljivo čekam sljedeći nastavak. Engleska produkcija mini serija je dosegnula svoj vrh.
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 01:49   #62
spoilers!


početak suvišan, kraj isto nekako li-laast ali izvučen, sve zajedno mrvicu prenabrijano, ali konačna ocjena - šuputina čista petica. 90 minuta prošlo ko od šale, jedva čekamo dalje. ako ide baskerville, to je velik izazov!

p.s. moment sa "Sher"-"locked" je bio naj "wow-moment" zadnjih nekoliko mjeseci, čista naježotina.
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 14:47   #63
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz...ed-scenes.html
Stipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:35   #64
Quote:
Pacificist kaže: Pogledaj post
spoilers!

p.s. moment sa "Sher"-"locked" je bio naj "wow-moment" zadnjih nekoliko mjeseci, čista naježotina.
SPOILER


A nije ni "Goodbye, Mr Holmes" sekvenca ni mrvicu slabija. SEND, zaklapanje oči, fade out... uzdah. Danas sam si je vrtio nebrojeno puta. I ta mjuza je fenomenalna.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 21:53   #65
Quote:
Stipo kaže: Pogledaj post
opet off topic - nije taj. mislio sam da je to onaj iz OFAH-a koji glumi Slatera ali nije (ili se varam)
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 21:02   #66
Quote:
Pacificist kaže: Pogledaj post
p.s. moment sa "Sher"-"locked" je bio naj "wow-moment" zadnjih nekoliko mjeseci, čista naježotina.
A tek muzika!!!

Isuse kako ja obožavam ovu seriju. I kako su mi falili. Jes da sam je otkrila lani tamo u 4 mjesecu (ili kako me frend kojeg sam nagovorila na GoT, uspio nagovoriti na Sherlocka)

Ja zbilja ne mogu naić na nešto što mi se zbilja ne sviđa kod serije da bi rekla da mi ne valja. Sve mi je super, od likova (i njihovih karaktera), preko priče, odnosa, kamere, glume... Ma sve je savršeno. Ja obožavam ovu seriju I da definitivno sam Sherlocked
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 21:30   #67
Ova je serija SAVRŠENA.

Hvala na pažnji, doviđenja.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 17:43   #68
Šteta što traje samo po 3 epizode godišnje
Ali, opet, treba to napraviti. Stvarno je fantastična.
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 17:47   #69
Da li prvo ponovo pročitati Baskervilskog psa (za podsjetiti se), ili prvo pogledati epizodu pa onda čitati Boylea?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 21:22   #70
Uh, fenomenalna nova epizoda, zaista fenomenalna...

Jedino mi je kvarilo to što sam razmišljao o tome da me Šerlok podsjeća na Šeldona iz TBBT.
Smudge is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 21:42   #71
Meni je Sherlock isti Nick Cave

Pogledao malo prije prvu epizodu druge sezone, i još sam omamljen. Fantastično, mislim nema riječi sa kojima se ovo može kvalitetno opisati, mogu tu sat srat i povlačiti parabole ali to treba vidjeti da bi se vjerovalo

Btw, se sjećate onog prvog rusha kada ste ko klinici prvi put otkrili i čitali Holmesa? E, ova serija je to + shitload of funny and feely.



"When I say run... RUN!!!!"
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 18:29   #72
Super. Superiorna serija, Guy bi nekaj mogao naučiti iz serije o Holmsu. Uvijek je njegova zadnja Good bye mr. Holmes. Vrhunski!
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 21:24   #73
Izvrsna serija, upravo pogledao prvu sezonu u jednom dahu. Ovakav bi Sherlock trebao biti, iako sam uvijek skeptičan prema njegovoj dedukciji, ne samoj metodi, već samoj mogućnosti da se u jednom kratkom pogledu uvidi toliko detalja.

Ipak, House md mi je idalje najbolja ekranizacija Homesa, iako je ova serija u rangu, možda i bolja. Ali Houseu sam privrženiji, dulje smo skupa.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 21:29   #74
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Ipak, House md mi je idalje najbolja ekranizacija Homesa, iako je ova serija u rangu, možda i bolja. Ali Houseu sam privrženiji, dulje smo skupa.
Svašta. House po epizodi na jednu točnu dijagnozu ima bar tri krive.

Plus je dramaturgija epizoda Housea na razini trominutnih crtića na BabyTVu.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 21:58   #75
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Svašta. House po epizodi na jednu točnu dijagnozu ima bar tri krive.

Plus je dramaturgija epizoda Housea na razini trominutnih crtića na BabyTVu.
Istina da se House epizode uglavnom odvijaju po predvidljivoj shemi; uglavnom ne smeta, opet je zanimljivo. A realno je da ima krive dijagnoze. Nerealno je da nema pogrešaka.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 22:01   #76
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Istina da se House epizode uglavnom odvijaju po predvidljivoj shemi; uglavnom ne smeta, opet je zanimljivo. A realno je da ima krive dijagnoze. Nerealno je da nema pogrešaka.
Nerealno je da tog tipa toleriraju u bilo kojoj medicinskoj ustanovi.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 01:05   #77
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Izvrsna serija, upravo pogledao prvu sezonu u jednom dahu. Ovakav bi Sherlock trebao biti, iako sam uvijek skeptičan prema njegovoj dedukciji, ne samoj metodi, već samoj mogućnosti da se u jednom kratkom pogledu uvidi toliko detalja.

Ipak, House md mi je idalje najbolja ekranizacija Homesa, iako je ova serija u rangu, možda i bolja. Ali Houseu sam privrženiji, dulje smo skupa.
Neznam kaj da ti kažem na ovo...
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 02:02   #78
Ne libi se, ne grizem.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 07:40   #79
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post

Ipak, House md mi je idalje najbolja ekranizacija Homesa, iako je ova serija u rangu, možda i bolja. Ali Houseu sam privrženiji, dulje smo skupa.
Meni su ove dvije serije potpuno neusporedive, i to na bilo kojem produkcijskom nivou; od muzike, režije, scenarija, glume i svega ostalog House mi je druga liga.

A što se tiče House, lik kao lik je dobar generator one linera, i to je to.
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 11:20   #80
Quote:
Katatonični Dabar kaže: Pogledaj post
Meni su ove dvije serije potpuno neusporedive, i to na bilo kojem produkcijskom nivou; od muzike, režije, scenarija, glume i svega ostalog House mi je druga liga.

A što se tiče House, lik kao lik je dobar generator one linera, i to je to.
Osim toga, postoje bar tri bolje televizijske ekranizacije Sherlocka Holmesa od Housea: Jack Bauer ("24"), Walker teksaški rendžer i Poirot.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.