Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 09:42   #21
Imam cosy place. I za kave i za jela. Lokalni kafić u koji uđem ili sama ili u društvu. Uvijek ima nekog za srest, a možeš bit i sam ako želiš.
Za jela isto tako. Ono gdje nas znaju i gdje ja znam da ću dobiti što želim.
Nije mi problem sjediti sama.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:52   #22
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ili ono kad ti donesu tanjurić umjesto pepeljare pa si ti kriv što pušiš u nepušačkom kafiću.

Da, to im je isto vrh fora.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:53   #23
Btw imao sam cosy place ali je bager prešao preko njega.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:44   #24
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Jeste li komotni sjesti sami negdje?
Apsolutno, jedino pripazim da sjednem za manji stol i ne zauzmem tri stolice sa stvarima... Persone koje zauzmu najveći i rašire se mi nikad neće bit jasne. Kao ni one koje ne mogu sjest same ni pod koju cijenu, čak ni ako čekaju nekoga, radije će cupkati ispred i pola sata, nego sjesti same i naručiti piće

Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Btw imao sam cosy place ali je bager prešao preko njega.
Nešto žnjansko? Prebaciš se na zentu ili ovčice
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:46   #25
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Jeste li komotni sjesti sami negdje?
ma apsolutno. uvijek sam bila a pogotovo sad sa psima, nekad mi cak i pase.

nikako ne razumijem zasto je nekim ljudima toliko neugodno sjest sam negdje popit kavu, pojest. ali dobro, kuzim ako su uvijek bili okruzeni ljudima, deckima, frendovima. ja sam s godinama postala poprilicno samodostatna a i dosta sam putovala sama pa ono sta cu, moram pojest nesto prije ili kasnije.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:52   #26
Isprid dućana. To mi je kozi plejs.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:01   #27
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ma apsolutno. uvijek sam bila a pogotovo sad sa psima, nekad mi cak i pase.

nikako ne razumijem zasto je nekim ljudima toliko neugodno sjest sam negdje popit kavu, pojest. ali dobro, kuzim ako su uvijek bili okruzeni ljudima, deckima, frendovima. ja sam s godinama postala poprilicno samodostatna a i dosta sam putovala sama pa ono sta cu, moram pojest nesto prije ili kasnije.
Moje prijateljice ne mogu sjesti same ni kad čekaju nekoga.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:01   #28
2-3 kafića. Neki su se promijenili jer su se prošli zatvorili. Uvijek su to mjesta s wifijem i pristupačnijim utičnicama gdje se mogu zabiti u nekakav kutak s laptopom, nešto čitati i slušati muziku s jutjuba.

Barove.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:15   #29
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post

Nešto žnjansko? Prebaciš se na zentu ili ovčice

Žnjan je bio idealan u ovim zimskim mjesecima, parkinga ko u priči, nigdi žive duše, možeš na miru popodne popit kaficu s ekipom i proćakulat ili navečer bacit na karte.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:21   #30
I ja bi otišla koji put na kavu, onako ranije ujutro i kad je sunce, ali ne fali mi... Ima kafića u St Bogu hvala na bacanje, samo se treba malo preusmjerit... Kad si s autom 5 minuta ovamo ili onamo ti ne mijenja nešto puno, samo je najgore prvi put, škicat gdje je slobodan i dostupan parking isl... Na zenti dole uz more isto nije problem parkirat ispred O'hare i ispod Velog mista, jedino šta si na Žnjanu moga parkirat na vrata. Ja i u Proa volim sist, isto uvijek bude parkinga ispred doma i u lučici...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:28   #31
U Proa ideš s malom, ne ideš tamo s ekipom, prefensi je.
S ekipom visiš u nekoj zabitoj birtiji koja dopušta da se kartate.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:55   #32
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
S ekipom visiš u nekoj zabitoj birtiji koja dopušta da se kartate.
Bar toga ne fali a ne znam di si visio na Žnjanu, al nisu bile baš birtije, ispod 12kn kave nigdi... na kavu i kartanje se ide u ove kvartovske di je 7kn :klap:
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:46   #33
meni jako smeta duhanski dim i to kako je većina birceva prešla na pušače, pa jako cijenim kad nađem neki koji to ne radi.
I našla sam jedan, odličan je za zimu. veliki kožni kauči, oni kad koža malo zaškripi kad se zavalite, stakleni zidovi a vani snijeg pada.
savršeno.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 17:42   #34
A-a.
Nije on tebi donio tanjuric.
Sama. si ga uzela.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:00   #35
Baš od ugostiteljskih objekata? Ne. Sve što valja ili je nekoć valjalo ima tu manu da je dozvoljeno pušenje. Najbolje je sjesti u knjižnicu - mir i tišina.

Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ili ono kad ti donesu tanjurić umjesto pepeljare pa si ti kriv što pušiš u nepušačkom kafiću.
Ne kužim ovo.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:16   #36
Na mjestima gdje nije dozvoljeno pušenje neće kaznit vlasnika ako je gost sam unatoč zabrani zapalio. To su sad nove fore. Vi ste zapalili, a mi nismo vidjeli.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:32   #37
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Na mjestima gdje nije dozvoljeno pušenje neće kaznit vlasnika ako je gost sam unatoč zabrani zapalio. To su sad nove fore. Vi ste zapalili, a mi nismo vidjeli.
Bez komentara. Hvala na pojašnjenju.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:19   #38
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
meni jako smeta duhanski dim i to kako je većina birceva prešla na pušače, pa jako cijenim kad nađem neki koji to ne radi.
I našla sam jedan, odličan je za zimu. veliki kožni kauči, oni kad koža malo zaškripi kad se zavalite, stakleni zidovi a vani snijeg pada.
savršeno.
De podijeli, obećavam da te neću stalkat.

edit: ontopic, baš nemam, a prije sam ih imala par, u različitim gradovima. Fali mi.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2020., 23:06   #39
Kad promislim vidim da zalazim u tri različita lokala u gradu. Ovisi sa kojim sam ljudima. Napr. svake subote sa prijateljima kupujem na tržnici i onda završimo na čašici razgovora. Sa obitelji u nedjelju poslije mise odem u Mc
Donald na kapučino. Sa frendicom iz srednje se nalazim u kafiću finog hotela jednom mjesečno. Uvijek se osjećam
dobro - primjećujem kad su promijenili cvijeće, namještaj, jesu li ljubazni, veselim se kad zapamte što ću naručiti i tako to.
janai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.