Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 23:38   #5801
Odobren mi je rad s polovicom radnog vremena radi njege djeteta s težim smetnjama u razvoju. Zanima me ostvarivanje prava na uvećeni dječji doplatak. Da li HZZO automatski dodjeljuje to pravo ili moram podnjeti zahtjev?
Ako netko zna više detalja molim da me uputi. Hvala!
natushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:33   #5802
Trebaš podnijeti zahtjev na HZMO (HZZO), formular ima na webu, ili možeš kupiti u Narodnim novinama. Zahtjev se obnavlja svake godine u veljači
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 15:40   #5803
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Misliš da će te odbiti samim time što te zovu ne vještačenje?
Ne, koliko čujem većina mora ići
I kao što je rečeno, ako još uvijek idete na vježbe 99% da će ti produžiti
Idemo 1 mjesecno na Goljak.Ma curka je psihicki iznad svoje 2 godine.Stvarno je po tom pitanju odlicno.Prohodala je sa 17 mj.Ali jos se recimo ne moze popeti ni na 5 cm visoku prepreku i dosta pada.Imamo i nekih problema sa srcekom.Visoki srcani ritam.Na uzv srce ok.Ali otkucaji u mirovanju preko 150.I imamo preporuke od logopeda,psihologa i dr.Žucka sa Goljaka za produzeni porodiljni.Strah me da nas ne odbiju,ne zato jer cu se morati vratiti na posao,nego zato jer je stvarno jako vezana uz mene i strasljiva.Cesto smo kod dr.i jako je istraumatizirana.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 11:31   #5804
mislim da sve ovisi o komisiji, koliko čujem da nekome za neku "banalnost" (neka se nitko ne uvrijedi) daju bez problema, a recimo djeci sa down sindromom ukidaju (kao da će njima biti "bolje")
Ja recimo nikad nikakve preporuke nisam imala, a kad sam i tražila preporuke jedna liječnica mi je rekla da je to upravo kontraproduktivno, da se onda oni u komisiji uvrijede da ih netko drugi uči njihov posao. e sad ti znaj



Natuscha, moraš podnjeti zahtjev za uvećani dječji doplatak. Najbolje da odeš tamo i oni ti daju formular. I moraš priložiti sve medicinske nalaze, kopije. Čekati ćeš vještačenje (isto ovo koje si već prošla za srv) i onda će oni odobriti ili ne. Spremi se da se takva vještačenja čekaju po godinu dana.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:48   #5805
Evo danas smo dobili odbijenicu.Obrazlozenje je da djevojcica bez obzira sto pohadja vjezbe na Goljaku jednom mjesecno nije tesko psihicki i fizicki bolesna.Sad cu lepo tete doktorice moliti da mi furaju curicu na Goljak na vjezbe i da sa njom vjezbaju.I da ju vode na preglede kod kardiologa zbog srcane aritmije i tahikardija.Bravo Hrvatska
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:53   #5806
Quote:
natushka kaže: Pogledaj post
Odobren mi je rad s polovicom radnog vremena radi njege djeteta s težim smetnjama u razvoju. Zanima me ostvarivanje prava na uvećeni dječji doplatak. Da li HZZO automatski dodjeljuje to pravo ili moram podnjeti zahtjev?
Ako netko zna više detalja molim da me uputi. Hvala!
A tko odobrava taj rad s polovicom radnog vremena? Da li to ide paralelno s onim vještačenjem ili to treba ići negdje drugdje. Planiram tražiti posao na pola radnog vremena kad ona bude mogla biti u vrtiću na 5 sati, pa bi mi bilo super da dobijem od države drugu polovicu plaće i doprinosa.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:41   #5807
Quote:
bela-12 kaže: Pogledaj post
A tko odobrava taj rad s polovicom radnog vremena? Da li to ide paralelno s onim vještačenjem ili to treba ići negdje drugdje. Planiram tražiti posao na pola radnog vremena kad ona bude mogla biti u vrtiću na 5 sati, pa bi mi bilo super da dobijem od države drugu polovicu plaće i doprinosa.
Vi se najprije trebate zaposliti na puno radno vrijeme. Kad suprug i vi budete na puno radno vrijeme, tek onda predajete papire za skraćeno radno vrijeme. Potrebna vam je samo medicinska dokumentacija, po iskustvu drugih mama, oni ne zovu na vještačenje, samo dobijete doma rješenje. Čini mi se da se papiri za SRV predaju u HZZO.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:08   #5808
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Vi se najprije trebate zaposliti na puno radno vrijeme. Kad suprug i vi budete na puno radno vrijeme, tek onda predajete papire za skraćeno radno vrijeme. Potrebna vam je samo medicinska dokumentacija, po iskustvu drugih mama, oni ne zovu na vještačenje, samo dobijete doma rješenje. Čini mi se da se papiri za SRV predaju u HZZO.
Ok, a ako sam ja sama s njom, ja moram naći posao na puno radno vrijeme i onda tražiti pola? To mogu pitati u Jukicevoj?
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:25   #5809
Bela, tamo gdje si predavala za njegu, ne znam gdje vi u zg to tražite, predaš zahtjev za rad na pola radnog vremena
Znači s tim radom pola ti plaća poslodavac, a pola zdravstvo
Dijete ti je 5,5 sati u vrtiću
Ali da bi to ostvarila moraš formalno biti zaposlena, znači prilikom predaje tog zahtjeva moraš imati posao
I onda ti komisija odobri da ne moraš raditi puno radno vrijeme nego samo pola
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 09:30   #5810
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
Bela, tamo gdje si predavala za njegu, ne znam gdje vi u zg to tražite, predaš zahtjev za rad na pola radnog vremena
Znači s tim radom pola ti plaća poslodavac, a pola zdravstvo
Dijete ti je 5,5 sati u vrtiću
Ali da bi to ostvarila moraš formalno biti zaposlena, znači prilikom predaje tog zahtjeva moraš imati posao
I onda ti komisija odobri da ne moraš raditi puno radno vrijeme nego samo pola
Da, shvatila sam. Moram naći posao, onda predati zahtjev, i ako i kad mi odobre predati poslodavcu da ja od sad radim na pola radnog vremena, ne neću dobiti otkaz, sigurno, svi su puni razumjevanja...
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:00   #5811
Ne postoji neka caka? Tipa - moraš biti zaposlena xx mjeseci, dana ili godina da bi ostvarila pravo na rad na pola radnog vremena?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:28   #5812
ne znam za cake, ali znam za ovo što Bela veli... jasno mi je... svugdje isto...svi razumiju majke s malom djecom .... one sa bolesnom pogotovo.... a pogotovo je bajna situacija ako ti je šefica i sama majka nekoliko djece, ali se ponosi time što svaki dan bez obzira na situaciju "može raditi prekovremeno"

vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:29   #5813
godisnji

Bok ljudi!
Zanima me ako netko mozda zna kako ide sa starim godisnjim.
Ja imam neiskoristeni godisnji od 2017 koji u pravilu mogu koristiti do 30.6.18. ali zanima me da li mogu i kasnije ukoliko mi produlje njegu do 30.9.18.
U cl.84 zakona pise:

(4) Godišnji odmor, odnosno dio godišnjeg odmora koji je prekinut ili nije korišten u kalendarskoj godini u kojoj je stečen, zbog bolesti te korištenja prava na rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju, radnik ima pravo iskoristiti po povratku na rad, a najkasnije do 30. lipnja sljedeće kalendarske godine.

(5) Iznimno od stavka 4. ovoga članka, godišnji odmor, odnosno dio godišnjeg odmora koji radnik zbog korištenja prava na rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju nije mogao iskoristiti ili njegovo korištenje poslodavac nije omogućio do 30. lipnja sljedeće kalendarske godine, radnik ima pravo iskoristiti do kraja kalendarske godine u kojoj se vratio na rad.

Da li se mogu pozvati na stavak 5, pa godisnji iskoristiti kad se vratim, znaci u 10mjesecu 2018??
panna_ve is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:22   #5814
Mislim da ti to ovisi i o firmi. Kod nas je praksa da se godišnji iskoristi do 31.12., ali smije se do 30.06. iduće godine. No budući da sam ja na porodiljnom, meni su rekli da godišnji od 2017. mogu iskoristiti do 31.12.2018.
Ne znam jel svugdje tako, trebaš pitati
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:40   #5815
ok, tenks. pitati cu
panna_ve is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 11:39   #5816
pana, što se tiče godišnjeg ja sam se malo raspitivala
znači godišnji od ove godine svi radnici moraju koristiti do 30.6. 2018. ali ti ako si na njegi možeš do kraja 2018.

ako bi ti slučajno njegu produžili i u 2019. onda ti godišnji ili propada, ili ima neka caka sa prekidanjem njege, pa ideš opet na platnu listu poslodavca, pa ti si kao kod njega na godišnjem, i on ti to plati. ali poslodavac se mora s tim složiti.

meni je tako propalo sve od 2014. na ovamo jer nema šanse da bi mi poslodavac nešto platio, sretna sam da me drži prijavljenu (iako ga ništa ne košta) da mogu dobivati njegu
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 15:56   #5817
Pozdrav, da li je netko nedavno (ili davno i sjeca se) bio na vjestacenju za djec.doplatak na temelju njege? Predala zahtjev prije skoro godinu dana i evo dobila poziv pa me zanima kako to izgleda?
Pise mi u pozivu velikim slovima da moram dovesti dijete na pregled, a nama se radi o visokim stupnjevima vur-a obostrano pa mi nije jasno...

Usput da pitam, ceka nas uskoro i kontrolno vjestacenje dijagnoze za daljnje produljenje (ili ne) porodiljnog, pa da li i za to zovu na vjestacenje ili nosim samo novu dokumentaciju na hzzo?

Hvala
Marinne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 18:21   #5818
vlovrec tenks na info.
nikako mi nisu jasni ti poslodavci koji se tako svinjski ponasaju, a ima ih masu nazalost :/
morat cu ja do svog sefa na razgovor pa cu ga pitati sve, i on je nedavno dobio bebu pa se nadam da ce biti malo meksi
panna_ve is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 10:25   #5819
Quote:
panna_ve kaže: Pogledaj post
Bok ljudi!
Zanima me ako netko mozda zna kako ide sa starim godisnjim.
Ja imam neiskoristeni godisnji od 2017 koji u pravilu mogu koristiti do 30.6.18. ali zanima me da li mogu i kasnije ukoliko mi produlje njegu do 30.9.18.
U cl.84 zakona pise:

(4) Godišnji odmor, odnosno dio godišnjeg odmora koji je prekinut ili nije korišten u kalendarskoj godini u kojoj je stečen, zbog bolesti te korištenja prava na rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju, radnik ima pravo iskoristiti po povratku na rad, a najkasnije do 30. lipnja sljedeće kalendarske godine.

(5) Iznimno od stavka 4. ovoga članka, godišnji odmor, odnosno dio godišnjeg odmora koji radnik zbog korištenja prava na rodiljni, roditeljski i posvojiteljski dopust te dopust radi skrbi i njege djeteta s težim smetnjama u razvoju nije mogao iskoristiti ili njegovo korištenje poslodavac nije omogućio do 30. lipnja sljedeće kalendarske godine, radnik ima pravo iskoristiti do kraja kalendarske godine u kojoj se vratio na rad.

Da li se mogu pozvati na stavak 5, pa godisnji iskoristiti kad se vratim, znaci u 10mjesecu 2018??
Ja sam rodila u 12.mj. 2014.(blizance) Cijelu 2015.i pola 2016.sam bila doma i u drugoj polovici 2016.sam koristila godisnji od 2015 (znaci nakon 30.6, mogla sam do 31.12).
Taj dio u 2016.je bila njega djeteta.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 01:28   #5820
dixx odlicno, hvala na info! ��
nadam se da ce mi se sve tako lijepo posloziti. a prvo da mi produlje njegu ��
panna_ve is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.