Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 00:24   #5321
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Legla sam...
Sta je tekao Spicek
"Stavili su sol i papar m. ti j."
Par zar nisu tim "Papar i sol"?!
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:26   #5322
Bili oni dugogodisnji poznanici ili ne, Bubi se vjesa po Morani kao koala s necistim motivima

Ne znam je li mi zao ili drago zbog MiD. Da su ispali, lakse bih bih prestati gledati ovu tragediju u 3 cina u sitne sate. Oni znacajno pridaju gledljivosti. I povremeno koji dobar komentar rezije
Berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:28   #5323
Quote:
Goluždrava kaže: Pogledaj post
Da !!!

Sad mogu gledati Žene Ubojice !!!
Izgubljeni u ljubavi
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:30   #5324
Quote:
Berries kaže: Pogledaj post
Bili oni dugogodisnji poznanici ili ne, Bubi se vjesa po Morani kao koala s necistim motivima
Zaboravio je brzo prvu ljubav, Naimu..
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:39   #5325
Nije mi zao sto sam ostala budna samo zbog Spiceka,papra i soli
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:42   #5326
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Izgubljeni u ljubavi


Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Nije mi zao sto sam ostala budna samo zbog Spiceka,papra i soli
:klap:
Kad bi bar napravili jednu emisiju samo sa bloppersima ! Umirala sam kad su se Mate i Mateja počeli smijati !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:44   #5327
Neka su T&N ispali. Realno trebali su i ranije.
Niti su dosli s nekim znanjem o kuhanju, a nisu ni nest posebno napredovali u tehnikama kuhanja.
Bili su mi bas dosadni.
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:55   #5328
Ajmeee...Mate na slici gdje je ziri sa Tihanom i Nikolom...svi veselo nasmijeseni a Mate slozio duckface..Taj covik ima nekih problema.
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:58   #5329
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
On i Morana se znaju od djetinjstva. Starci su im kucni prijatelji. Pa stoga nevidim tu neki fejk
Ajoj da! Totalno sam zaboravio na tu pricu. Zato mi i je izgledalo tako prirodno sretan. Eto, sljedeći lete A&A, a onda dalje više-manje je sve moguće, jer ipak ostalo je samo 8 epizoda.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 07:54   #5330
Quote:
medgil kaže: Pogledaj post
Kad su odnjeli muffine nazad i kad su ostali kandidati isprobavali mislim da je Marica, ili tko vec, reko: kak su dobri buduci da su stajali 4 sata
Je, Morana je rekla, al sta je najveca tragedija, ja razumila.. "stajali su 4 dana".... Bozeprosti
__________________
Ljepotice, ljepotice probudi see!!
Kako ću se probudit kad sam začarata?
Faculet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 08:18   #5331
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Legla sam...
Sta je tekao Spicek
"Stavili su sol i papar m. ti j."
Iskrenost iz dubine duše

M&D
__________________
Ljepotice, ljepotice probudi see!!
Kako ću se probudit kad sam začarata?
Faculet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:31   #5332
Po meni je sinoć žiri vidljivo griješio. Vidljivo i nekorektno. Makar mi je drago da su MiD ostali žao mi je TiN. Vjerujem da je njihova hrana sinoć, barem glavno jelo bilo bolje od suparničkog tima. Špiček je trebao dati više bodova, ako nije imao primjedbi i bilo mu je sve dobro odrađeno.
Kritika za jelo bilo je i za jedne i za druge. Mislim da nije prevagnula kvaliteta MiD nego sveopći utisak kojeg su tokom natjecanja ostavili.
Simpatičniji su, možda na drugi način pristupaju hrani , žele neke inovativnosti dok su TiN tvrdoglavi, barem Nikola, ne pamte osnove na koje su bili upozoreni yx puta, ostavljaju dojam da im je potpuno svejedno što im se govori i kako će što napraviti.

Mene ne zanimaju njihovi međusobni odnosi, tko sa kime, pošto i zašto, zanima me kako kuhaju i kako se snalaze pred određenim zadatkom. Silvijanina patetika i neiskreno ponašanje kako joj je žao da da su TiN ispali izaziva mi mučninu.
Silvijana je nepopravljiva zločestoća.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:39   #5333
Meni nije žao TiN. Napravili su samo jednom jelo koje je na nešto ličilo, ostalo im se posrećilo. Nisu niti kreativni, T se nije nikada uhvatila pečenja mesa, malo sramotno da se drugi dio para mora samo time pozabaviti. A uvijek i blebeću u kutu bez nekog kulinarskog pokrića, većinom niti ne prihvate kritike i savjete žirija. Drago mi je da ih neću više vidjet na TV-u.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 15:52   #5334
Quote:
zugica kaže: Pogledaj post
Po meni je sinoć žiri vidljivo griješio. Vidljivo i nekorektno. Makar mi je drago da su MiD ostali žao mi je TiN. Vjerujem da je njihova hrana sinoć, barem glavno jelo bilo bolje od suparničkog tima. Špiček je trebao dati više bodova, ako nije imao primjedbi i bilo mu je sve dobro odrađeno.
Kritika za jelo bilo je i za jedne i za druge. Mislim da nije prevagnula kvaliteta MiD nego sveopći utisak kojeg su tokom natjecanja ostavili.

Simpatičniji su, možda na drugi način pristupaju hrani , žele neke inovativnosti dok su TiN tvrdoglavi, barem Nikola, ne pamte osnove na koje su bili upozoreni yx puta, ostavljaju dojam da im je potpuno svejedno što im se govori i kako će što napraviti.

Mene ne zanimaju njihovi međusobni odnosi, tko sa kime, pošto i zašto, zanima me kako kuhaju i kako se snalaze pred određenim zadatkom. Silvijanina patetika i neiskreno ponašanje kako joj je žao da da su TiN ispali izaziva mi mučninu.
Silvijana je nepopravljiva zločestoća.
Moj dojam je isti. Slično je bilo i u dvoboju u kojem su ispali Ružica i Darko (unatoč odličnoj hobotnici), a ostali Morana i Domagoj. Dragi su mi njih dvoje, ali mislim da su se kroz dvoboje provukli zbog potencijala, a ne boljih jela.
Mary00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:26   #5335
Quote:
Mary00 kaže: Pogledaj post
Moj dojam je isti. Slično je bilo i u dvoboju u kojem su ispali Ružica i Darko (unatoč odličnoj hobotnici), a ostali Morana i Domagoj. Dragi su mi njih dvoje, ali mislim da su se kroz dvoboje provukli zbog potencijala, a ne boljih jela.
Za sinoć ja nemam taj dojam. DiM su za glavno jelo jučer imali tanjur s više posla, a po sudu žirija sve ukusno napraljeno, jedino kao kombinacija im ne funkcionira dobro. Nijedne bitne zamjerke(osim kosti u fileu, a i ja sam ih nalazila, u solidnim restoranima). Braco i seka su išli na sigurno, kunića na saft i njoke, bez filozofiranja, ali ni ne znam kako zahtjevno. Sam desert brata i sestre je, sudeći po Špičekovu komentaru, bio nejestiv, s druge strane korektno skuhana kruška koja je trebala biti bolje začinjena i odlična kafe krema. Meni se čini da je sve ublaženo da braco i seka ne ispadnu s gorkim okusom u ustima...i da je omjer snaga bio daleko izvjesniji no što su nam pokazali.
No, kod brata i sestre meni nisu smetali neiskustvo i promašaji, svi su promašivali, i oni s puno više kuharskog iskustva. Smetalo mi je što su uz Silvijanu i Maricu postajali sve bahatiji, i što su više pričali, postajali su sve manje simpatični...
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:36   #5336
nije da sam u koroti zbog slavonskih krvnih srodnika, al ubiše me reklame i Šprajc pa bi onog nekoga ko se svako toliko pohvali da zna pobjednika zamolila da mi šapne u poruci eto da imam zaokruženu cjelinu s ovim giltipležrom

hvala mu/joj unaprijed
__________________
životpišegermane
jagodica kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:07   #5337
Neki dan sam na fejs stranici vidjela raspravu u kojem se jedan od parova komentira kao pobjednike i onda reakcije i rasprave oko toga. Ne znam koliko je to pouzdano.
Berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:12   #5338
Quote:
Berries kaže: Pogledaj post
Neki dan sam na fejs stranici vidjela raspravu u kojem se jedan od parova komentira kao pobjednike i onda reakcije i rasprave oko toga. Ne znam koliko je to pouzdano.
Pouzdano kao i prošle godine kad su pisali da su Moira i Zdravko pobjednici.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:27   #5339
Quote:
krypteria kaže: Pogledaj post
Pouzdano kao i prošle godine kad su pisali da su Moira i Zdravko pobjednici.
Još usvajam pravila i folklor reality televizije, al eto..ljudi su tako strastveno komentirali kao da im život ovisi o tome pa sam pomislila da možda ekšli i nešto znaju tako ufurani
Berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:40   #5340
Quote:
Berries kaže: Pogledaj post
Još usvajam pravila i folklor reality televizije, al eto..ljudi su tako strastveno komentirali kao da im život ovisi o tome pa sam pomislila da možda ekšli i nešto znaju tako ufurani
Hahah. Vjeruj mi ta official stranica na fejsu je čisto zlo. Svi komentiraju da nešto znaju iz prve ruke jer im je očito dosadno. Najbolje je vidjeti Slavonca Antu kako se svađa sa ženama i opravdava se kakvog je on karaktera zapravo.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.