Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 23:04   #5741
Kad čovjek ne razmišlja za sebe onda netko drugi razmišlja za njega. Uvjerenja i misli ljudi sa kojima živimo itekako utječu na nas, pogotovo na nekoga tko nema kontrolu (kao što su mala djeca).
Strahovi roditelja utječu na dijete i tako se dijete može razboliti, doživjeti nesreću itd..

Mentalne struje drugih ljudi su svugdje oko nas i one itekako mogu utjecati na nas i naše raspoloženje. Zato sva učenja ZP zahtjevaju da se kontroliraju misli, mnogi ljudi to ne rade i na večer se mole za dobro a tokom dana razmišljaju o svojim problemima, poteškoćama, mogućim nevoljama, nesrećama itd. Zato i nema rezultata, "moliti" za dobro treba stalno a ne jednom tjedno. Tokom večeri govorite kako se bogatite i kako vam novac pristiže a tokom dana kukate kako su cijene visoke, razmišljate o nestašici i slušate druge ljude koji kukaju kako je struja skupa. Ista stvar je sa lutrijom, to su igre za siromašne i samo očekivanje da će se dobiti zgoditak je jednak afirmaciji da je osoba siromašna, pogotovo ono očekivanje zgoditka nas stavlja na struje siromaštva.

Zato treba eliminirati svaku misao koja nas veže za siromaštvo, nevolje, oskudicu, bolest itd.
Treba srediti svoje misli onda će dobre stvari doći brže jer se energija ne troši na razmišljanje o negativnim stvarima, već se troši na dobro i ono što nas zanima.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 10:03   #5742
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
To sa djecom sam već bio objasnio ima na prijašnjim stranicama. Objasnili su i ostali s pričama o karmi. Ne postoje 'kriva uvjerenja', već samo podsvjesna vjerovanja o tvojoj ulozi na ovom svijetu. Ako kao dijete nisi mogao utjecati na svoju sudbinu, možeš sada.

Mogu utjecati sada, ali samo u odredjenoj mjeri, sto nastojim i ciniti...a reci mi molim te, odkud znas u kojoj su mjeri i kako su na mene djelovale energije, dusevno stanje roditelja, njihovih uvjerenja i stanja svijesti prilikom mog zaceca?

Takodjer i genetika je mega bitna i to Zeland kao i mnogi drugi stavljaju pod tepih...
Niti jedna krajnost nije dobra.

Smatras da genetika bas nista ne utjece ili bar u nekoj mjeri na nas?

Meni je najjace sto mnogi misle da je to sve tako jednostavno...misli pozitivno, citaj proces prisutnosti, svjesnost, Transurfing... i sve ce biti dobro...smiraj duse i neutralnost uma... a to svi znamo da nije tako.

Mi samo pokusavamo, u skladu sa svojim mogucnostima, u ovoj ili onoj mjeri smanjiti ovu materijalnu buku i kaos oko nas i u nama samima.
Smanjiti nervozu i uspostaviti kako takav balans.

Ali i to je ok...barem ne sjedimo skrstenih ruku.
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:30   #5743
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
Mogu utjecati sada, ali samo u odredjenoj mjeri, sto nastojim i ciniti...a reci mi molim te, odkud znas u kojoj su mjeri i kako su na mene djelovale energije, dusevno stanje roditelja, njihovih uvjerenja i stanja svijesti prilikom mog zaceca?

Takodjer i genetika je mega bitna i to Zeland kao i mnogi drugi stavljaju pod tepih...
Niti jedna krajnost nije dobra.

Smatras da genetika bas nista ne utjece ili bar u nekoj mjeri na nas?

Meni je najjace sto mnogi misle da je to sve tako jednostavno...misli pozitivno, citaj proces prisutnosti, svjesnost, Transurfing... i sve ce biti dobro...smiraj duse i neutralnost uma... a to svi znamo da nije tako.

Mi samo pokusavamo, u skladu sa svojim mogucnostima, u ovoj ili onoj mjeri smanjiti ovu materijalnu buku i kaos oko nas i u nama samima.
Smanjiti nervozu i uspostaviti kako takav balans.

Ali i to je ok...barem ne sjedimo skrstenih ruku.
Mislim da je to sa utjecajem genetike lijepo objasnio Bruce Lipton, tj. kako se neke genetske bolesti uspijevaju aktivirati samo pod određenim uvjetima, primjerice stresom.
Vidi, kada bi svi mi znali sve (a svi znamo jako malo) onda valjda ne bi bili na forumu i raspravljali, već bi živjeli u nekom svom osobnom non-stopnom orgazmu.

Ono što znam ZASIGURNO, a da nema veze sa sferama koje izlaze van domene jest to da je pozitivan način razmišljanja i izbjegavanje nepotrebnog stresa zdravo za pojedinca na psihičkom i fizičkom nivou. To će ti dokazati i svaki doktor i znanstvenik.
Što samo PTSP napravi vojnicima ili ljudima koji su proživjeli velike traume. Ne radi se tu samo o psihi jer ti podivljaju živci koji počnu valjda stvarati neke degenerične nastavke. To je nekako objasnio i dr. Eugene Lipov koji je skužio da se lokalnom anestezijom injekcijom u vratne ganglije može instantno i trajno izliječiti ptsp-ovce umjesto da ih se truje beskorisnim i iznimno štetnim farmaceutskim otrovima koji su veliki biznis sami po sebi. Taj postupak se zove 'stellate ganglion block' i taj isti dr. je izveo taj postupak u svojoj klinici u Chicagu na tisućama ptsp-ovaca već i velika većina se u potpunosti oporavila.
Znači, misli itekako utječu na nas na mnogim razinama koje su znanstveno dokazive. To sam ja sebi dokazao na oba načina - kada sam si ostvario nešto lijepo, pa i kada sam se sjebao do kraja.

Imali ili nemali mi milijun zašto i milijun zato, opet je na kraju bitno da se misli pozitivno i da se radi na tome i na sebi jer ako ništa drugo, zaštititi ćeš se od još gorega stanja nego u kojemu možda jesi. To sam ja već koji put na teži način morao naučiti.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:24   #5744
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
paraziti: cerekajuća masa, naplaćuje naknadu za nešto ili prosperira u nevladinim udrugama za istraživanje ruda i gubljneje vremena
Čini mi se da takvih ima prilično u našem malom društvu zvanom Hr. :klap:

Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
težak faks? ne radi se o vjerovanju nego o uvjerenjima i predprogramiranjima, da vidiš koji su bedaki završili fax di sam se ja mučio ko sivonja.
Ako isključimo veze kojih kod nas, naravno - nema , što mislite - da li će faks prije završiti netko pametan koji nije uporan ili neki bedak koji je jako uporan?
Puno toga utječe na to, a ponajmanje inteligencija. Da je to mjerilo inteligencije, gdje bi nam bio kraj...
Uglavnom, zaključak i ono što želim reći je da je nešto onoliko teško koliko si mi to sami odredimo u svom umu.
Mi smo ti koji postavljamo granice i koji ih mičemo...

Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
osnovno je pitanje da li je moguče u tako toksičnoj okolini kolektive svijesti (univerzalnog polja) napraviti iskorak i izgubit se iz takmičenja? recimo tesla je otišao "izmislit" struju u ameriku. ali tamo je sreo iste takve takmičare i parazite (šta su mu sve edison i bankari radili). e sad, da li bi izmislio struju i da je ostao u austro-ugarskoj?
U vezi podebljanog - moguće je! Ali je teže nego u pozitivnoj okolini, naravno.
Problem je što preko 90% ljudi funkcionira po programima nametnutim od okoline i sustava (klatna) i kad se nađeš među takvima, smatraju te čudakom, a ti njih budalama. I ako si vrlo često među takvima i ako se previše prepustiš njihovoj vibri, neće biti nekog prosperiteta....
Ok, ti govoriš o toksičnoj okolini kolektivne svijesti, ali i manje okruženje (posao, obitelj...) također predstavlja dio te kolektivne (ne)svijesti odnosno univerzalnog polja.

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Je moguće je. Tesla se nije takmičio već je stvarao, i sam je rekao da su njemu bili bit i njegovi izumi i kako će poslužiti čovječanstvu.
Tesla je bio poseban čovjek, doista izvan svog vremena, prostora i dimenzije.
On je doslovno živio za svoje izume i uživao u njima, želio je stvoriti nešto što će služiti čovječanstvu i to je bio njegov život.
Govorio je čak i da nema vremena za spavanje, da ga samo izumi zanimaju.
Naravno, iz neke perspektive reklo bi se da je bio fanatik, ali on je u tome uživao dok mnogi koji bi ga možda smatrali fanatikom uopće ne uživaju u svojim životima niti imaju nešto što bi ih i približno toliko ispunjavalo kao što su Teslu njegovi izumi.

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
A iskreno okolnosti nisu važne ako se ima jasna vizija, u tom slučaju okolnosti se poslože kako je pogodno za nas. Naravno da nećeš dobro proći ako prodaješ auto nekome tko živi na otoku koji nema cestu, to bi bila ludost, ali okolnosti se poslože da odeš tamo gdje će biti potreban taj auto za pravu cijenu.
To za "okolnosti" se potpuno slažem.
Ako ćemo gledati na "okolnosti", vezati se za njih, razmišljati o njima, analizirati ih, smatrati da one utječu na nas i na naš cilj, to će tako i biti.
Ali upravo i jest poanta transurfinga da nas okolnosti uopće ne zanimaju, da se ne bavimo njima.
Je li bolje za mene ako imam neki određeni cilj da razmišljam o nepovoljnim okolnostima ili da jednostavno krenem odlučno prema njemu i ne obazirem se na okolnosti?
Ja sam se zatekao dosta puta da sam i sam npr. razmišljao o okolnostima u svom poslu koji trenutno radim, a one su, 'ajmo reći, "nepovoljne".
I kad god sam tako razmišljao i bio na toj vibri, moji poslovni rezultati su redovito bili loši.
Čim bih promijenio percepciju i pogled na "okolnosti", ili bolje rečeno, potpuno ih ignorirao i fokusirao se samo na svoj rezultat - rezultati su se drastično popravili, doslovno preko noći.

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Moramo biti svjesni da samo razmišljanje kako se nešto ne može dok smo na nekom određenom mjestu spada u istu kategoriju takmičenja ili ti ograničenja.
Naravno. Navodno piše u Bibliji da je Isus rekao: Ono što vjerujete, to će vam i biti.

Vezano uz to, evo i jedna zgodna pričica iz knjige Svjesnost, Anthony De Mella. Bila je već tu, ali ne škodi jer je zanimljiva.

Neki čovjek pronašao je orlovo jaje i stavio ga pod kvočku na svom seoskom imanju.
Zajedno s pilićima izlegao se i orlić, i odrastao je s njima.
Cijeli svoj život orao je radio isto što i pilići, misleći da je i on jedan od njih. Kljucao bi
po zemlji tražeći gliste i kukce. Kvocao je i kukurikao, mahnuo bi koji put krilima i letio
nekoliko metara po zraku.
Godine su prolazile i orao je ostario. Jednog dana vidio je iznad sebe, na vedrom nebu,
veličanstvenu pticu. Ptica je gracioznom dostojanstvenošću jedrila po snažnim zračnim
strujama i jedva da je koji put zamahnula svojim zlatnim krilima.
Orao je gledao u nebo zadivljen. "Tko je to?" upitao je.
"To je orao, kralj ptica", reče kokoš koja je stajala do njega. "On pripada nebu, a mi
pripadamo zemlji - mi smo kokoši."
I tako je orao živio i umro kao kokoš jer je mislio da je i on kokoš.



A dok ne uspijem pročitati ostatak zaostalih postova, evo vam jedan odličan video koji toplo preporučam (ne bojte se, ne traje dugo ) u kojem će neki dobiti još neke odgovore na neka pitanja, a također i vrlo korisne savjete.
Video govori o tome kako i što raditi da bi lakše i brže ostvarili cilj, odnosno predlaže jednu zanimljivu tehniku o kojoj govore i neki drugi autori, čak i Zeland spominje...ali pogledajte sami.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 07:51   #5745
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Realno gledajući (ili recimo iz moje subjektivne perspektive), ovo današnje društvo je mediokritetno društvo koje su stvorili mediokriteti i oni upravljaju sustavom 'vrijednosti'. Što si veći mediokritet i konvencionalist lakše ćeš uspjeti. Nije niti nekada društvo bilo bolje, no danas je u nekim poljima to jako došlo do izražaja.
Iako zvuči kao nepotrebno potvrđivanje, moram reći da je ovo odlično rečeno.

Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Ovo su danas hitovi: https://youtu.be/nfs8NYg7yQM
Ovo je recimo bio hit davne 1973: https://youtu.be/RZ3Bb4UsXhU
Znači, glazba je danas potrošni produkt, no produkt prije svega.
Elton johnu dobro stoje ove velike naočale. :klap:
A ovo su bili hitovi 80-ih...
https://www.youtube.com/watch?v=PE1lzqJCeJ0
https://www.youtube.com/watch?v=5boRQcTvnwU
https://www.youtube.com/watch?v=y8Apu0saAYg


Danas je glazba, po mojoj percepciji, najteži shit u povijesti čovječanstva, ali klatna je diktiraju, a klinci se na nju programiraju velikim brojem slušanja, kao što smo se mi u ona vremena programirali na neku drugu.
Ukus za glazbu je po meni čisti program i to mogu dobro argumentirati. No, priznajem da obožavam taj svoj program i ne želim drugi.

Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Stoga, 'talenti' su prilično relativan pojam u svijetu gdje se doslovno bori i gazi sve pred sobom da se dođe do vrha, a ne da se pritom gura nekakav koliko-toliko objektivni pojam kvalitete. A mase puše jer ne znaju za bolje. Današnji klinjoberi koji prate top liste ne znaju niti kako je zvučala glazba prije 5 godina, a kamoli za vrijeme njihovog rođenja. Nemaju oni pojma što je to 'talent' ako i misle da imaju. Izdresirani su. Kriteriji su imidži, šljokice, jeftine i lažirane emocije, te poziranje.
Ovo dobro kažeš. Sjetio me ovaj opis na nešto što sam čitao u jednoj knjizi...kaže da i nije neki uspjeh kad netko od vlastitog "talenta" stvori karijeru, biznis i zaradi veliki novac.
Uspjeh je kad je netko totalni antitalent u nečemu, a u tome postigne uspjeh, slavu i bogatstvo.
No, da bi takav uspio potrebno mu je nešto neophodno - glupani koji će to smeće gutati.
No, nažalost, danas, a pogotovo u glazbi, po mojim skromnim kriterijima, uspijevaju uglavnom baš takvi antitalenti.

Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
A to da nećeš biti Tesla ili Einstein, a čuj, nećeš. Ali to znači da nemaš niti želju stvarati što su otprilike oni stvarali.
Nemoj tako, sad si određuješ granice, pa i nama...

Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Truman, ako nastojiš 'racionalizirati' ZP preko ionako svojih demotivirajućih i blokirajućih uvjerenja, tada ti je valjda jasno da od ostvarenja snova nikada ništa?
Samoga sebe vidim sabotiraš nastojeći davati opravdanje neuspjehu da ostvariš neke želje i snove. Tako će onda i biti.
Da, to sam i ja primijetio. Kao da Truman traži razloge i opravdanja da to ipak ne bi trebalo funkcionirati...i sumnja u sve što ukazuje na suprotno...

Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
-Ne kažem da nema ljudi koji žive u iluziji da nešto mogu, znaju, itd. a nemaju niti glas, niti talent, niti išta, no to je druga priča.
Zašto kažeš da žive u iluziji? Ako su uspjeli, to je najbolji dokaz da nije bila iluzija.

Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Indijci nam nisu nikakva konkurencija ni u programiranju ni u bilo čemu drugom. Oni rade za kikiriki ( i to ofrlje ), nijedan pristojan klijent njih ne želi da angažuje.
Rade za kikiriki za naše pojmove, a za američke pogotovo. No za njihov standard i prosječna primanja, rade za dobru lovu.
5 $ nije ni približno isto u SAD i u Indiji.

Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
Uglavnom, željela sam pitati što s djecom čije su namjere čiste i jake i imaju i podršku obitelji, a ipak im se ne ostvaruju željeni ciljevi.
Ako je doista tako, ostvarit će se.
Samo ne treba odustati.

Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
Što s djecom koja žive obespravljena, čak i zlostavljana? Mala djeca i dalje imaju čiste i čvrste namjere, a ipak...
Za svoje dijete možeš i sama osjetiti ima li volju i čvrstu namjeru za nešto, ali za neko anonimus dijete, mislim da mi koji samo znamo da takvo dijete postoji, ne možemo imati pojma kakva je bila njegova namjera.

Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
E sad kako gledati na to kad u svojoj realnosti vidimo tuđi uspjeh u onome što i sami želimo?
Ja sam se radi te druge osobe osjećala sretno. Bila sam oduševljena kao da je moje.
Kad sam čitao da su to 2 osobe iz tvoje okoline već ostvarile, odmah sam pomilsio ono što bih i za sebe - da ti to može biti samo dodatna motivacija i potvrda da je to sasvim lako moguće.
Ako oni mogu, znači da je itekako moguće. A ako je moguće, onda i ti možeš.
To je najbolji pokazatelj.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 08:25   #5746
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Vezano uz to, evo i jedna zgodna pričica iz knjige Svjesnost, Anthony De Mella. Bila je već tu, ali ne škodi jer je zanimljiva.
Zanimljiva i tužna priča. A odgledala sam i video i stvarno je dobar već sam to sama skužila kroz knjige i djeluje jako brzo. Ako misliš da djeluje, djelovat će sve je stvar uvjerenja. Vjerujem ako imamo dobar osjećaj onda smo na pravom putu i nema odustajanja samo naprijed, pa kad dođe dobro dođe.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 10:14   #5747
Pozdrav, transurferi

Inače redovito čitam temu, ali tek sljedeći tjedan planiram pročitati knjige. Zanima me znate li možda neke meditacije ili nešto tome slično za poticanje začeća?
Imamo problema sa začećem pa bi bilošto dobro došlo.
Ispričavam se ako je pitanje na krivom mjestu.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:39   #5748
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Pozdrav, transurferi

Inače redovito čitam temu, ali tek sljedeći tjedan planiram pročitati knjige. Zanima me znate li možda neke meditacije ili nešto tome slično za poticanje začeća?
Imamo problema sa začećem pa bi bilošto dobro došlo.
Ispričavam se ako je pitanje na krivom mjestu.
A naravno da je na krivom mjestu.
Inače, trebalo bi ustanoviti je li možda u pitanju predinkarnativna odluka jedne ili obje strane, što bi onda bilo jako teško riješivo. Izvan toga, postoji informacija da možemo komunicirati sa svojom staničnom intelgencijom i u dogovoru s njom popraviti cijelo tijelo i genetske stramputice. To bi vjerojatno trebalo na Alternativu - Alternativno liječenje.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:48   #5749
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Zašto kažeš da žive u iluziji? Ako su uspjeli, to je najbolji dokaz da nije bila iluzija.


Rade za kikiriki za naše pojmove, a za američke pogotovo. No za njihov standard i prosječna primanja, rade za dobru lovu.
5 $ nije ni približno isto u SAD i u Indiji.
Ja upravo govorim o onima koji nisu uspeli. Imaš milione neuspelih glumaca, pevača, sportista...koji nisu uspeli upravo zbog nedostatka dara. Pa samo u Los Anđelesu imaš 200 000 registrovanih glumaca, a jedno 95% njih rade kao konobari. Pričao u intervjuu jedan srpski glumac koji tamo radi - kad u LA-u nekom kažeš da si glumac prvo te pita u kom restoranu radiš. Eh, da to tako može kako vi ovde pišete svi bi bilo Bred Pittovi i Angeline Jolie.

A što se tiče Indijaca pošto sam u svetu frilensinga mogu da ti kažem da oni nisu mnogo cenjeni. Unajmljuju ih samo oni klijenti koji hoće vrlo jeftino da prođu, a kvalitet rada im nije mnogo bitan. Dakle, oni nisu konkurencija bilo kome ko bilo šta ozbiljno radi. Ovo pišem ako neko planira da se upusti u te vode da ne brine mnogo zbog njih. Ex-Yu frilenseri su mnogo više cenjeni.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:20   #5750
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post

Čovjek može po zakonu privlačnosti kreirati sebi situacije i iskustva, ispunjavati si želje...sve dok nije karma u pitanju koja blokira bilo kakav ZP i ako je čovjek-svijest sam sebi, u višim sferama svijesti prije inkarnacije zadao neke ciljeve i zadatke koje su oprečne sadašnjim željama i ciljevima, tada podsvijest(vođena nadsviješću ili višim ja), koja ima dvostruku funkciju kod čovjeka, ne dopušta nikakva "vrludanja" izvan zadanih okvira ove inkarnacije ili života na zemlji.
super post, a ovo je izuzetno bitno. Jer ako se ne razumije dubina cijele price to vrlo lako i vrlo brzo odvede u frustraciju i osjecaj krivnje/nedovoljnosti/nevrijednosti. One koje malo vise zanima ta tematika (i koji su otvorenog uma), predlazem da procitaju od Newtona Putovanje dusa i Sudbina dusa, te od Walscha Kod kuce s Bogom.
Warning: mogli biste se šokirati

i pohvala svim sudionicima zadnjih 20ak strana, super rasprava se razvila, opet je lijepo (i zabavno) citati temu

edit. jako nevolem rijec karma i smatram da se koristi sakom i kapom u krivim kontekstima, no poanta boldanog i dalje stoji pricamo na razini duse i inkarnacija s jedne strane, i nasih ljudskih um-ego mogucnosti s druge. A za potonje, predlazem od Tolle-a Nova zemlja, fantasticna knjiga
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:17   #5751
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Pozdrav, transurferi

Inače redovito čitam temu, ali tek sljedeći tjedan planiram pročitati knjige. Zanima me znate li možda neke meditacije ili nešto tome slično za poticanje začeća?
Imamo problema sa začećem pa bi bilošto dobro došlo.
Ispričavam se ako je pitanje na krivom mjestu.
Pokušaj uključiti sustav paralelne realnosti.
U ovoj realnosti imaš problema s začećem, ali u nekoj drugoj realnosti nemaš problema s time, nego si lagano zanijela dijete. Ponašaj se, osjećaj, razmišljaj baš kao da si u toj paralelnoj realnosti u kojoj si sretna i debela trudnica.

Korigiraj svoju vibraciju na tu drugu realnost i potpuno se ugodi na njezinu frekvenciju.

Napravi neku simboličnu gestu koja će potkrijepiti tvoju novu vibraciju, npr. kupi dekicu za bebu. Ponašaj se kao da si već trudna. Zvuči banalno, ali pali.

Drugo, drži u mislima slajd cilja, trudnoće, vizualiziraj, zamišljaj kako se objekt tvoje (vaše) kreativosti sve više usavršava. Posluži se izvanjskom namjerom kako bi se cilj (trudnoća) uskladio s događajem u prostranstvu varijanti kojeg želiš manifestirati.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 16:21   #5752
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
A naravno da je na krivom mjestu.
Zašto je na krivom mjestu?
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:13   #5753
Ibrahime ovo u vezi Tesle što si rekao da je samo živio i spavao za izume. Pa zar nije Wallace Wattles rekao da se sve u našem životu svede na bogaćenje, ne samo da o tome razmišljamo ponekad, nego cijelo vrijeme da se fokusiramo na to i da sve promatramo od toga i prema tome.

Taj naš odnos prema okolnostima je jako bitan, i ja sam skužio što više negativno razmišljam o okolnostima to se one samo potvrđuju, a što pozitivnije to se one opet potvrđuju.
Problem nama ljudima je promijeniti mentalni sklop, kad se mentalni sklop promijeni sve će se ostalo promijeniti - dok se čovjek ne promijeni, ništa se neće promijeniti.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:24   #5754
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Pozdrav, transurferi

Inače redovito čitam temu, ali tek sljedeći tjedan planiram pročitati knjige. Zanima me znate li možda neke meditacije ili nešto tome slično za poticanje začeća?
Imamo problema sa začećem pa bi bilošto dobro došlo.
Ispričavam se ako je pitanje na krivom mjestu.
Dok želiš i očekuješ dijete neće se ništa desiti, tek kad zaboraviš na sve i prestaneš trošiti energiju u tom smjeru sve će se dogoditi samo od sebe. Poželjno je vrtiti slad kako vodiš dijete u park, ljuljaš na ljuljački, hraniš ga sladoledom ili uspavljuješ. Grčevita želja i očaj samo će te odaljiti od cilja.
Amstrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:39   #5755
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Pozdrav, transurferi

Inače redovito čitam temu, ali tek sljedeći tjedan planiram pročitati knjige. Zanima me znate li možda neke meditacije ili nešto tome slično za poticanje začeća?
Imamo problema sa začećem pa bi bilošto dobro došlo.
Ispričavam se ako je pitanje na krivom mjestu.
Nećeš knjige uspjeti pročitati idući tjedan jer ih ima 7, ali preporučam da počneš jer koristit će ti svakako ako svjesno budeš primjenjivala znanje iz njih.
U vezi ovoga, Amstrad ti je dobro rekao:
Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Dok želiš i očekuješ dijete neće se ništa desiti, tek kad zaboraviš na sve i prestaneš trošiti energiju u tom smjeru sve će se dogoditi samo od sebe. Poželjno je vrtiti slad kako vodiš dijete u park, ljuljaš na ljuljački, hraniš ga sladoledom ili uspavljuješ. Grčevita želja i očaj samo će te odaljiti od cilja.
Ja bih još dodao ono za što ima jako puno potvrđenih slučajeva i svjedočanstava, a što vrlo vjerojatno nećeš napraviti...promijeni prehranu.
Kladim se da jedeš meso, mlijeko, jaja, prerađenu hranu, da je glavnina hrane koju jedeš termički obrađena, prerađena, prepuna aditiva, da piješ vodu iz vodovoda, možda gazirana pića, koristiš kozmetiku od kemije...i da sad ne nabrajam još tonu toga jer će me zamrziti forumaši, a već sad vidim kako neki kolutaju okicama i smatraju me luđakom.
Ovo je tema koje se mnogi boje, ali rekao sam ti ovo s najboljom namjerom, a ti napravi kako ti misliš da je najbolje.
Na kraju, sve ovo što sam nabrojao je sastavni dio transurfinga. U sedmoj knjizi (Apokrifni transurfing) je dobro objašnjena važnost svega što unosimo u sebe i na sebe te konačni utjecaj svega toga na našu razinu vibriranja.

Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Izvan toga, postoji informacija da možemo komunicirati sa svojom staničnom intelgencijom i u dogovoru s njom popraviti cijelo tijelo i genetske stramputice. To bi vjerojatno trebalo na Alternativu - Alternativno liječenje.
Ima u ovome svakako nešto. Ima kao i uvijek više faktora koji na to utječu; ako se zaista žele rezultati, čim bolji i brži, radit će se na čim više faktora.

Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Ja upravo govorim o onima koji nisu uspeli.
Ma pusti te koji nisu uspjeli, nas takvi ne zanimaju.
Od njih nemamo što korisnog naučiti niti nam mogu biti primjer za nešto što će nas približiti uspjehu.
Zanimaju nas samo uspješni.

Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Imaš milione neuspelih glumaca, pevača, sportista...koji nisu uspeli upravo zbog nedostatka dara.
Naravno da ima takvih, pa ne može svatko imati dar za sve.
Ali dalo bi se raspravljati o tome koliko su takvi neuspješni bili uporni, koliko su truda ulagali na fizičkoj i metafizičkoj razini i kako su primjenjivali stvari o kojima ovdje pišemo.
Ipak, za neke druge, doista je teško to pričati, to je ipak samo nagađanje...

Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Pa samo u Los Anđelesu imaš 200 000 registrovanih glumaca, a jedno 95% njih rade kao konobari.
A gle, očito se tamo masovno pale na to da budu glumci, a zaboravljaju da netko mora kopati i kanale.
Kladim se da u LA-u nema 200 000 registriranih vodoinstalatera, vozača autobusa, babysittera pa čak ni astrologa.
Zato ovi možda zarađuju bolje od tih registriranih glumaca.
Uglavnom, izgleda da je u LA-u glumac - sveopće narodno zanimanje, kao u Albaniji i na Kosovu biti slastičar, a u Hrvatskoj taksist.

Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
A što se tiče Indijaca pošto sam u svetu frilensinga mogu da ti kažem da oni nisu mnogo cenjeni. Unajmljuju ih samo oni klijenti koji hoće vrlo jeftino da prođu, a kvalitet rada im nije mnogo bitan.
Znači kao oni koji se voze Uberom, nema veze ako poginu putem. Općenito, slažem se da vrijedi pravilo - koliko para, toliko muzike.
Ne može netko tko je potplaćen raditi kvalitetno jer jednosatvno nema motivaciju. No, opet se vraćam i na ono da je bitna kupovna moć.
Ako u Indiji rezervoar goriva košta 5$, a u Americi 50$, onda gledajući cijenu goriva, i Indijci i Ameri imaju jednaku kupovnu moć. Tako bi se Indijac koji za nešto zaradi 10$, mogao smatrati dvostruko uspješnijim od Amerikanca koji za taj posao zarađuje 50$.
No, mogu ti vjerovati da Indijci nemaju toliku kvalitetu u tome, tim više što ih ima k'o pljeve, svaki drugi je programer i jedan drugoga, a ujedno i sami sebe, pokapaju nižom i nižom cijenom da bi na kraju praktički radili za džabe. Ali bitno da ima posla.

Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Napravi neku simboličnu gestu koja će potkrijepiti tvoju novu vibraciju, npr. kupi dekicu za bebu. Ponašaj se kao da si već trudna. Zvuči banalno, ali pali.
To mi nekako miriše na zatrudnjenje po Duhu Svetom.

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Ibrahime ovo u vezi Tesle što si rekao da je samo živio i spavao za izume. Pa zar nije Wallace Wattles rekao da se sve u našem životu svede na bogaćenje, ne samo da o tome razmišljamo ponekad, nego cijelo vrijeme da se fokusiramo na to i da sve promatramo od toga i prema tome.
Da, to je to. Nije onda nikakvo čudo da je Tesla toliko uspio kad je doslovno sve vrijeme živio i mislio o tome što mu je bio cilj.
I jedna od najjačih njegovih izjava mi je:
To nisu moji izumi, ja sam te informacije dobivao.
Tko malo dublje prouči Teslu, bit će mu jasno otkud je dobivao informacije i uočiti povezanost s nečim o čemu pričaju mnogi...Zeland to zove prostranstvo varijanti, Gregg Braden Božanska Matrica, Joseph Murhy podsviješću, neki to zovu "kvantnim poljem"...

Quote:
Amstrad kaže: Pogledaj post
Taj naš odnos prema okolnostima je jako bitan, i ja sam skužio što više negativno razmišljam o okolnostima to se one samo potvrđuju, a što pozitivnije to se one opet potvrđuju.
Istina je, ja to svakodnevno primjećujem.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 00:06   #5756
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Tko malo dublje prouči Teslu, bit će mu jasno otkud je dobivao informacije i uočiti povezanost s nečim o čemu pričaju mnogi...Zeland to zove prostranstvo varijanti, Gregg Braden Božanska Matrica, Joseph Murhy podsviješću, neki to zovu "kvantnim poljem"...
Da se nadovežem, meni se najviše dopada pojam - Polje Akaše. I sam mu ponekad uspem pristupiti preko snova. Međutim, to ne znači da mogu promeniti realnost. Polje Akaše mi samo omogućava da pristupim informacijama kojima moj racionalni deo nema pristup.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:28   #5757
pereviše racionaliziraš nešto što um ne može pojmiti. radi se o u uvjerenjima. ne baziraju se na osjetilima.

brainteaser
: kako objašnjavaš racionalno da postoje ljudi kao u npr. hr: politički mafijaši? niko im ništ ne može. i ljudi ih uporno biraju na pozicije.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:56   #5758
Na koga se odnosi pitanje?
Što se tiče političara mafijaša razlozi njihovog postojanja su daleko prozaičniji...Ne kaže se džaba da svaki narod ima vlast koju zaslužuje.
Pa tako i na ex-you prostoru. Glupe/ neprosvećene nacije biraju ološ koji ih manipuliše. Možda je to taj Zakon Privlačnosti.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:12   #5759
pa nisu ljudi glupi, daleko od toga. nego fenomen je da uporno glasaju za mafijaše. klatno?
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:38   #5760
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
pa nisu ljudi glupi, daleko od toga. nego fenomen je da uporno glasaju za mafijaše. klatno?
Pa ne bih se baš kladio u to.
Glasaju jer ih je lako izmanipulisati. Sad će neko reći da ti kriminalci na vlasti dobro vibriraju uspeh i moć. Za mene je politika crna rupa gde se profiliše najgori ljudski materijal. A takvi teško da su na nekim visokim frekvencijama svesti pa onda ne mogu ni privući svesna bića.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.