Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2015., 22:28   #1081
Kako ne. Imaju svoje cikluse i tjedan prije nego dođe roba sve ide na niže svaki dan. Znam da je u subotu sve po pet kuna, a tri sata prije zatvaranja (11-14) sve snize na pola Ja sam pred cca. Mjesec dana u Vž kupila dvoje hlače za 5 kn ukupno.
A već od prije imam šoseke, jedan za 32kn (20% popusta na 40 kn), jedan po 20kn, dvoje hlače svake po 15 kn, bluza 15 i te dvoje po 2,5 kn. Tako da nije istina, nego ti ne poznaješ njihov način rada.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 00:06   #1082
Na njihovom fejsu su dosta ažurni oko objavljivanja akcija i cijena, happy houra i slično. I, iako su manje gradovi s drukčijim ciklusima od Zagreba, definitivno na završetku ciklusa i tamo sve košta po 5 kn. Nisam ni znala da pred zatvaranje snize uduplo Nisam doduše još uspjela naći ništa kad je sve po 5, ali sve u svemu sam prezadovoljna, našla u zadnjih mjesec dana dva para Gap hlača, i 5-6 košulja te sve to stalno nosam, potpuno sam zanemarila svoju staru garderobu. Nema veceg gušta nego ubost neku unikatnu kvalitetnu stvar za dvajst trist kuna
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 07:26   #1083
Ja sam muzu kupila Levis traperice za 5 kn
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 14:18   #1084
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Znam da je u subotu sve po pet kuna, a tri sata prije zatvaranja (11-14) sve snize na pola
Ovo nisam znala
Za Božić kad su imali produljeni ciklus, zadnji tjedan pred novu kolekciju bilo je sve za 3kn, al ne sjećam se jel bila subota ili neki drugi dan.
Kad je sve po 5 kn obično uzimam najobičnije pamučne majice. Al ak ne dođem odmah ujutro prvi dan, kasnije ništa ne nađem jer je prevelika gužva i ljudi mahnito kupuju. Jednom kad sam bila neka žena je kupila preko 20 komada odjeće
Ja sam počela kupovat prije godinu dana, skroz sam se navukla, obnovila sam garderobu kompletno i više uopće ne idem u "normalne" dućane. Među najdražim stvarima su mi vesta (25kn) i ogromni šal (40kn) od 100% kašmira (volim kašmir ), pilotska jakna od prave kože postavljena umjetnim krznom za 135kn (to je ujedno i najskuplji primjerak iz second handa koji imam), Ralph Lauren sako od tvida za 48kn...
Mislim da se može naći fakat super stvari za male novce.
lutkina-kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 21:59   #1085
Eh Textile House. Često tamo navratim pogotovo kad je nova kolekcija al za muške slabo ima zanimljivog. Npr 90% mušKih majica su reklamnog tipa, one koje netko dobije besplatno od sponzora. Ovih 10% normalnih majica su ugl pohabane, flekave i sa rupicama. Svaka 30kn, za te pare odem u normalan dučan i kupim novu majicu. Al ok vjerovatno nije loše kad sve spadne na 5kn pa uzet koji komad za bauštelu i sl.
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 22:02   #1086
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Kako ne. Imaju svoje cikluse i tjedan prije nego dođe roba sve ide na niže svaki dan. Znam da je u subotu sve po pet kuna, a tri sata prije zatvaranja (11-14) sve snize na pola Ja sam pred cca. Mjesec dana u Vž kupila dvoje hlače za 5 kn ukupno.
A već od prije imam šoseke, jedan za 32kn (20% popusta na 40 kn), jedan po 20kn, dvoje hlače svake po 15 kn, bluza 15 i te dvoje po 2,5 kn. Tako da nije istina, nego ti ne poznaješ njihov način rada.
Način rada sam dobro upoznala, kao što si mogla vidjeti iz mojeg posta. Ali shvaćam da nisi na to mislila...

A to za akcije nisam znala, ali nisam niti bila kritična prema tome, nego prema "načinu rada". I zbog toga neću više ići, za XXL osobe taj dućan nije, kako sam i napisala, shvaćam da za one "standardnijih" mjera je. Za nas deblje je jeftinije kupovati novu robu, nego pljesnivo šarenilo, jer jako teško je naći nešto što ne izgleda kao da je upravo došlo iz naselja nacionalne manjine pokraj Varaždina.
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 15:51   #1087
Razumijem da si ljuta i frustrirana ali mislim da si nepravedna. Oni su puno bolji od "koliko para toliko muzike", a kamoli da su još i gori. Treba malo utrošiti vremena tamo, i kad uđem redovito mi ode najmanje sat vremena jer je previše robe jednostavno. I to kakvih komada odjeće imam od tamo, kojih brendova, to je nemoguće. Kako netko reče, i ja sam kompletno obnovila garderobu. Najdraže mi je kad ubodem traperice/hlače jer mi je zbog građe nemoguće naći odgovarajuće pa kad bi ih i našla davala bi po 600-700 kn (u sada zatvorenoj Salsi) od silne sreće. Nosim 32/33 hlače ili 42/44 konfekcijski (češće ovo više) Sad treba pogoditi ali kad pogodim, ostanem bez par desetaka kuna. I milijun puta sam frustrirana jer sa svojih 75 kg na 175 cm ne pronalazim često ništa pa se osjećam kao da sam slonica, a objektivno nisam. I u second handu trebam kopati, ali kao što rekoh, više puta da nego ne, sam ubola nekaj baš krojeno po meni.
Eto danas probam Xxl košulju, inače sam L i ne mrem je zakopčati. Bila sam ljuta ko furija, ne na sebe, nego na brand!!
(al već oftopicarim)
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 23:30   #1088
Meni je skroz normalno da shs ne prima robu natrag. Niti na zamjenu. Vrlo logično, ako je roba već iz druge ruke.

Istina da se može naći super komada, treba kopati i tražiti, i stvarno oduzme dosta vremena, a treba i probati prije kupovine.
Ja kupim nešto i bez isprobavanja, ali samo kad je sve po 5 kn jer mi onda i nije veliki bed ako mi nije dobro.

Zadnji put kad sam bila, kupila sam 20 komada odjeće za 100 kn, većinom nekih topića i majica bez rukava, a onda sam našla i Moschinovu suknju, isto za 5 kn. 2 stvari mi nisu bile OK kad sam došla doma, na jednoj suknji mi je odmah pukao cif, tako da je to neki 'otpis'.
Ionako imam puno vrijedniji komad iz tog shoppinga

Ne znam da li je tako, cure iz Rijeke su se dosta žalile da ima puno dronjaka...
Možda u Zagreb šalju bolju robu, a u druge manje gradove proberu i ne baš tako dobru?

Meni je sasvim ok tamo zalutati, volim to, a i nađem izvrsnih komada koji mi ubrzo postanu najomiljeniji u ormaru
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 16:27   #1089
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post

Meni je sasvim ok tamo zalutati, volim to, a i nađem izvrsnih komada koji mi ubrzo postanu najomiljeniji u ormaru

Meni je SH super!
Jedan od omiljenih ulova mi je Zarin sako za 30 kn, Replay haljina za 20 i Liu Jo suknja za 5 kn. Espirit haljina na točke mi je jedan od najčešće nošenih haljina, a platila sam je možda 20 kn.

Ako mi je neka stvar super i bude potrgan cif, kupim svejedno.
Odnesem krojačici, promijeni mi cif i nosim dalje.
U jednoj takvoj haljini sam ndavno bila na svadbi.
Platila sam je 5 kn, mijenjanje cifa i stavljanje naramenica me koštalo 30 kn. Ja zaovoljna.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:17   #1090
Evo info za Vž, danas sve bilo po 30 kn. Ako se ne varam, to je onda sutra sve po 25, srijedu 20, četvrtak 15, petak 10 i subotu po 5, a od ponedjeljka opet pune cijene nove kolekcije.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 21:58   #1091
Poštovanje dame!tako mi je drago što ste oduševljene polovnom ,rabljenom odjećom!!!!!!!!!!!želim sa vama podijeliti iskustvo moga second handa su super!!!!!!!!!odjeća je uvijek po deset kuna po komadu,nađe se i po 5 kn,te 2 kn.dopušteno je da se odjeća zamjeni,a također da se pronađe neka fleka ili rupica ,slobodno donesemo pa se to lijepo zamjeni.zadovoljstvo je jako veliko jer bila nova kolekcija cijene su iste,nema opterećenja sa danima i satima,stalnim informiranjem o cijenama.ljudi su u čudu,ali moto je jednostavno taj da odjeća kruži i da ju što više koristimo .odjeća je iz Francuske,jako lijepa i moderna,te jako malo korištena....uživajte mi u svojim kupovinama...lp
baltazarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 18:10   #1092
Ja sam tek nedavno otkrila Textile House, jer nema te trgovine gdje ja živim.
Ajme, koje ulove sam imala već prvi puta kad sam došla. Imaju prekrasnih pulovera, i nekako to žene ne kupuju puno, kad god dođem, uvijek ima predivnih od recimo angore, merino, kašmira, koji stoje jer možda nekome ne izgledaju dovoljno atraktivno.
A ja sam luda za pleteninom tako da si tamo uvijek divnih stvari nađem, stvarno kao novih.
little thin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 18:49   #1093
Bok cure!!

Nešto razmišljam u zadnje vrijeme o tome kak mi je ponestalo one stare robe "za po doma", pa mi pao na pamet Second Hand... O cemu se zapravo rade??

Treba mi maica dugih rukava za rad oko kuce, ono, košnja trave, odlazk u štalu, oko konja i tako to. Žao mi je kupovati novu robu za tu svrhu.

Jel se može naci nešto takvo u tim ducanima? Nisam nikad bio. I kako se krecu cijene toga? Mislim ne neke dukse ili obicne majice dugih rukava, niš posebno...
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 19:01   #1094
Ima stvarno svega. Ako ti se da povremeno otići, možeš uhvatiti Boss ili Lacoste, praktički nove, hlače za manje od 100 kn. Ako ti marka nije važna, možeš naći praktički novu odjeću na onim rasprodajama kad je sve 5-10 kn. Moja frendica često tako kupuje i znala je uhvatiti markirane nove hlače za 5 kn (Versace?).

Cijene majica su isto tu negdje. Markirane stvari su i po 100 kn, ali ako ih nitko ne kupi snizit će ih na neku siću. Sve ovisi o tome koliko često i dugo ti se da tamo gledati.

Najbolje da ti netko od cura na forumu kaže kad su najveća sniženja jer imaju cikluse kad dobivaju robu i kad sve jako snize.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 19:47   #1095
U Textile houseu ćeš nać hrpu takve robe...Na fejsu stavljaju kada im je koja akcija u tijeku pa mozes zapratit
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 20:08   #1096
Ok, hvala. Ne trebam ništa markirano. Treba mi samo što jeftinije za rad oko konja i u vrtu.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 17:58   #1097
Cure može mi netko napisati kakva je trenutna situacija sa textile houseom? Jel sutra nova kolekcija ili je bila..?

Web nisu updateali od travnja...

Thanks
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 18:26   #1098
Ovisi za koji grad trebaš,pogledaj na fejsu,imaju stranicu tamo su redovniji sa objavama.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 13:49   #1099
cure, jel zna netko da li nasi second handovi otkupljuju i robu koju sam doneses ili iskljucivo imaju svoje 'dobavljace'?
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 14:20   #1100
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Cure može mi netko napisati kakva je trenutna situacija sa textile houseom? Jel sutra nova kolekcija ili je bila..?

Web nisu updateali od travnja...

Thanks
Hej, bas danas sam vidjela da ducan u Ozaljskoj, tamo na stanici nehajska ima novu kolekciju 6.6. al nisam sigurna je li to textile house
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.