Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2013., 17:02   #181
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako naplaćuje taj Dino Markovina (radi s Bušićem, koliko shvaćam)? Je li preko HZZO ili nije?
Mislim, znam da većina ilegalno naplaćuje uzv recimo 50 kn...ali, pregled nisam nikad plaćala kod socijalaca. Treba mi pod hitno socijalni ginekolog koji neće praviti probleme s uputnicama i bolovanjem, planiram trudnoću voditi privatno kod Mimice ( s obzirom na brojne dijagnoze).
Vulić ne prima više pacijentice, pitam se za Divićku i za Markovinu.
dr. Pecotić, stvarno ne pravi nikakve probleme, vrlo je jednostavan, ja dem kod njega po uptutnice.
An Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 17:14   #182
Quote:
ANNANNNNN kaže: Pogledaj post
dr. Pecotić, stvarno ne pravi nikakve probleme, vrlo je jednostavan, ja dem kod njega po uptutnice.
Hvala, ne bih ipak kod njega.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 00:09   #183
Ja imamam samo pohvale za dr. Mršića. Pažljiv je, stručan i ugodan u komunikaciji. Vodio mi je zadnju trudnoću i baš mi se svidio.
luce ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 10:08   #184
Imam pitanjce, možda znate. Radi nekih problema u trudnoćama bila sam u dva navrata u splitskom rodilištu. Zanima me zna li netko kako se zovu dvije ginekologice, negdje 30-40 godina, bile su iznimno normalne, ljudske, stručne i ako bih opet ostala trudna rado bi da mi trudnoću vodi jedna od njih dvije, a ne znam im ime. Naglašavam da NE MISLIM na onu visoku crnokosu prenašminkanu doktoricu koja je kao robot. Mislim da se jedna od njih zove M.Šunj jer mi tako piše na otpusnom pismu pod liječnik ordinarijus), ali pod otpusno pismo napisala piše L.Milić pa sad više ništa ne razumijem. Obe su onako prirodno lijepe, svijetlo smeđokose čini mi se. ahahahaha, koje pitanje...
neobična is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:24   #185
Quote:
neobična kaže: Pogledaj post
Imam pitanjce, možda znate. Radi nekih problema u trudnoćama bila sam u dva navrata u splitskom rodilištu. Zanima me zna li netko kako se zovu dvije ginekologice, negdje 30-40 godina, bile su iznimno normalne, ljudske, stručne i ako bih opet ostala trudna rado bi da mi trudnoću vodi jedna od njih dvije, a ne znam im ime. Naglašavam da NE MISLIM na onu visoku crnokosu prenašminkanu doktoricu koja je kao robot. Mislim da se jedna od njih zove M.Šunj jer mi tako piše na otpusnom pismu pod liječnik ordinarijus), ali pod otpusno pismo napisala piše L.Milić pa sad više ništa ne razumijem. Obe su onako prirodno lijepe, svijetlo smeđokose čini mi se. ahahahaha, koje pitanje...
Jedna od njih ti je vjerovatno Indira Kosovic, meni je radila hitan carski i na plodnoj vodi mi je bila.visa,kestenjasta kosa do ramena,zelene oci.ljubazna je i dobar strucnjak. Jedan detalj oko godina,moj gin. Vulic me pitao tko mi je radio carski,opisala sam mu dr-icu rekla prezime,i rekla da je dobar strucnjak za nekoga do 40 god,Vulic se nasmijao i reka mi je da je ona ima blizu 50 god,ali izgleda ko da je u 30ima. Kraljica je!
purplequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 18:05   #186
Trebala bi mi info gdje se nalazi privatna ordinacija dr.Karelovica, hvala
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 19:44   #187
Zna li netko radi li dr.Mršić privatno ?
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2019., 02:14   #188
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Zna li netko radi li dr.Mršić privatno ?
Koliko znam radio je u Obada, a radi li jos ne znam. Znam da je pretrpan na Humanoj reprodukciji (prizemlje rodilista)

Quote:
sandra7 kaže: Pogledaj post
Trebala bi mi info gdje se nalazi privatna ordinacija dr.Karelovica, hvala
Put Duilova u novoj zgradi nasuprot ulaza u hotel Zagreb, prizemlje.
Tilld is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2019., 02:18   #189
Quote:
neobična kaže: Pogledaj post
Imam pitanjce, možda znate. Radi nekih problema u trudnoćama bila sam u dva navrata u splitskom rodilištu. Zanima me zna li netko kako se zovu dvije ginekologice, negdje 30-40 godina, bile su iznimno normalne, ljudske, stručne i ako bih opet ostala trudna rado bi da mi trudnoću vodi jedna od njih dvije, a ne znam im ime. Naglašavam da NE MISLIM na onu visoku crnokosu prenašminkanu doktoricu koja je kao robot. Mislim da se jedna od njih zove M.Šunj jer mi tako piše na otpusnom pismu pod liječnik ordinarijus), ali pod otpusno pismo napisala piše L.Milić pa sad više ništa ne razumijem. Obe su onako prirodno lijepe, svijetlo smeđokose čini mi se. ahahahaha, koje pitanje...

Sunj je plavusa, rane 50-te. I da, prva liga je. Ova druga smedja bi mogla biti, nagadjam, Marusicka, takodjer jako strucna i draga.
Tilld is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2019., 11:13   #190
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Zna li netko radi li dr.Mršić privatno ?
Radi u Cita par dana u tjednu
pink panthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2019., 14:53   #191
Quote:
Tilld kaže: Pogledaj post
Koliko znam radio je u Obada, a radi li jos ne znam. Znam da je pretrpan na Humanoj reprodukciji (prizemlje rodilista)
Hvala, evo panthera je dala friski info

Quote:
pink panthera kaže: Pogledaj post
Radi u Cita par dana u tjednu
Super, fala!

On me porodio prvi put, super mi je dojam ostavio, pa sad kontam da odem jedan put privatno kod njega prije poroda. Sta mislite, ima li smisla taj potez? Prijateljica mi predlaze da tako napravim pa da me ima kao na umu, a onda opet mislim , kad vec idem na prirodni porod, ko zna na koju cu smjenu naletit, a i neugodno mi covika zivkat...
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.