Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2011., 02:00   #81
shvaćam što govoriš. imala sam sličnih iskustava kao mlađa, zato sad i definiram sve i zaustavljam pri prevelikom približavanju granice. moje, jelte
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 02:12   #82
sad sam nešto starija i pametnija, valjda
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 02:16   #83
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
sad sam nešto starija i pametnija, valjda
to ćeš vidjeti s vremenom.
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 11:43   #84
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
pa da.
ne dobiš od tih kojima si dao, nego od nekih šestih.
inače bi se radilo tek o trgovini.
ovako je romantičnije, ne?
Moja je kolegica odlučila otrgnuti od svog odmora nekoliko dana i poučavati moju lijenu bitangu matematiku za popravak. Rekla sam joj da joj platit neću iz principa, jer sam lijenoj bitangi rekla da mu instrukcije plaćam isključivo za trajanja nastave. Nije htio. Za popravak ne dam.

Ali ona se zaljubila u mog razbojnika i divno su surađivali i on je položio i to sa zavidnim postotkom riješenosti.

Onda me ipak uhvatila pristojnost pa sam pitala kako ću joj se odužiti. A ona krenula nabrajati silnu neku djecu iz naše škole kojima sam ja pomogla i kaže da to tako ide: ti pomogneš nekome, netko treći vrati tebi.

Baš me dirnula, a ja nisam nešto sentimentalna.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 23:58   #85
Radim u optici i imam 30% sniženja na cvike. Nisam još kupila nijedne. Svako malo stignu neke nove u koje se zaljubim, pa se ne mogu odlučiti. A iskreno i sa 30% su preskupe
Inače nemam nikakve popuste. U jednom baru imam besplatnu kafu ako i ručam tu...
Zamislite koliko učiteljice nadobijaju bombonijera u životu... Npr. moja sestra. Uf.
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 18:27   #86
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
Evo, zanima me živite li na popust i što mislite, koliko ljudi živi na popust? Smatrate li da ljudi danas taje koliko imaju popusta u životu?

Pod životom na popust mislim na sve ono što dobivate u životu besplatno ili s popustom, a ostala većina plaća punu cijenu. Npr. imate besplatan ulaz u zoološki ili botanički jer vam tamo radi tetka, ili vam mama radi u krašu pa imate dosta besplatnih slatkiša, ili redovito dobivate besplatna domaća jaja jer vam baka ima kokoške, imate popust na bijelu tehniku jer vam kum radi tamo, otac vam proizvodi namještaj... i tako, valjda ste shvatili

I da, koliko vam ti popusti olakšavaju život i koliko vam znače u životu? Jel' vam krivo kad čujete da tamo netko drugi ima mnogo popusta... i tako to...
Kad bih napisala gdje sve ulazim mukte, znalo bi se gdje radim i gdje mi partner radi, pa neću ali uštedjela sam dosta tokom života, da.

E da, i frizuru imam đabe.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 18:42   #87
Nemam niš džabe..
Tamo gdje i imam, dio je posla, pa ne računam..


Nekad sam dobivala i pršut iz onijeh krajeva, a onda nas i četnici opljačkali.
Danas eventualno nešto iz vrta iz mamine i tatine vikendice... i da, sok od bazge.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 23:19   #88
Jedino pičke dobivam mukte u značajnijim količinama.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 23:26   #89
džabe imamo kod staraca povrće i voće iz vrta. no, spotčitnu mi li to još jednom dobit će pare za povrće pa nek se, da prostite, jebu s njima

drugo niš :/
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 23:28   #90
Imam besplatno ljetovanje na Braču,ali odem svake
2-3 godine.Trajekt je preskup za auto,a i sve ostalo.
Jedino kad imam 7-10 dana godišnjeg odem,tad se
relativno isplati.
Povrće i voće dobijem svaku nedjelju od tate,Ferrero
proizvode 3-4 puta godišnje od rođakinje.I to je to.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 23:31   #91
imam besplatan ulaz u vecinu muzeja, popust na brodske karte, to me veseli.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 23:36   #92
Imam popust na frizerske, kozmetičke i usluge masaža. Ove posljednje su mi bitne, ostale... i ne toliko.
Takođe imam popust na kompjutersku opremu. Radije bih to mijenjala za, recimo, popust na cipele
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 10:25   #93
da dodam:
imam besplatne savjetnike za šivanje, pravljenje rakija i džemova, besplatne prevoditelje na nekoliko jezika
ma imam u biti dosta
baš mi je lijepo
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 10:57   #94
Nemam džabe gotovo ništa što mi koristi. Imam popust na bazenima koji su predaleko i preskupi su i sa popustom. I preko dragog imamo nešto jeftinije neke usluge njegove firme (cca 50-100 kn mjesečno). Stara mi povremeno donira neku stvar koju si sama ne bih kupila ili bih kupila jeftinije pod izgovorom rođendana, Božića, Majmunova i čiste inatljive dobre volje. Mogla bih se udati u vjenčanici po izboru džabe jer imam štelu u salonu vjenčanica. Ali se ne udajem, a i mrzim vjenčanice. Ima i štelu u servisu tahografa, ali još nisam naučila voziti kamion.

Što se ostalog tiče, rodbina mi je vani, a prijatelji su mi uglavnom ljudi kao i ja - sve bijeda koja negdje šljaka za crkavicu.

Nisam zavidna. Volim plaćati ono što potrošim, mrzim se osjećati dužna za bilo šta jer sam društveno smotana i nikad ne znam kako bih se zahvalila, odužila i sl. Ovako je jednostavnije.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 11:17   #95
Dobijem rakije, maslinovo, voće i povrće gratis. ponekad i kakav dobar komad mesa ili ribe. Ponekad i ogromne količine Jacobsice.

Nekad sam ulazila bespla na koncerte, razne evente i sl. Više ne toliko.

Imam i besplatne savjete vezane za tehniku, programiranje, računovodstvo, aute, motore, ljekovito bilje...

No, rijetko (osim onog prvog) to koristim. Uglavnom danas sve plaćamo, i to ponekad dosta masno.
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 11:57   #96
Besplatno ljetovanje
Dalje, nedjeljni ručak kod mojih, crno i bijelo vino, malo povrća, ajvar... to je to valjda. Meni dovoljno.
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 12:04   #97
Eh, da...

Imamo frenda informatičara koji nam je uskakao sa pomoći. Ali otkako su mi jednom prilikom on i dragi (povezane struke) ostavili komp rastavljen na mikročipove na podu dnevne sobe, otišli u kuhinju i oblizali se k'o stoka (komp je ostao rastavljen dok se obadva kretena nisu oporavila dovoljno da ga sastave - tri dana), potrudila sam se naučiti ono najosnovnije, dovoljno za kućnu upotrebu...

Ako zariba iznad mog znanja, ide u servis...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 12:58   #98
Nemam blage veze šta imam na popust.
Pokušat ću slijedit tok misli.
Hm.
Imam besplatan (ili vrlo jeftin) prijevoz u većinu dijelova kontinentalne Hrvacke uglavnom često.
Imam popust na HŽ 33% jer imam manje od 26
Kad sam pri roditeljima, uzmem si paradajz, papriku i to. Ponekad ukradem hranu koju su oni kupili isto negdje u trgovini
Isto pojedini muzejski ulazi poradi struke.
Eventualno penis.
That's it
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 14:16   #99
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Imam popust na HŽ 33% jer imam manje od 26
Ja za ovo nisam znala
Ako je tako, i to ću uskoro imat.

Inače, besplatno ljetujem (ne, ne guzim se rodbini da me ne šutnete na onu temu ).

To je to, jadna sam s popustima
Vanna.J is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 09:30   #100
Pod besplatno podrazumijevam stvari ili usluge koje nikada ne moraš vratiti.
Da li oni koji besplatno ljetuju kod prijatelja, nikad tim prijateljima ne vrate uslugu u nekom drugom obliku. Makar se ostavi simbolična svota za režije? To bi mi se činilo u redu...
Imam prijatelja odvjetnika koji mi naplaćuje manje nego neki nepoznati odvjetnik, ne radi za mene besplatno, niti bih se ja osjećala u redu sama sa sobom da radi besplatno. Također, prijatelje doktore koji nas zguraju preko reda na preglede, ali im se također odužimo makar simbolično... bocom domaćeg maslinovog ulja i sl. To je znak da se ljude ne uzima zdravo za gotovo. Eto to je moj život s popustom. Besplatno ljetovanje - imam kuću na moru. Ijopet jednom godišnje platim smještaj negdje drugdje
mad cat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.